Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φίλος πήρε ένα νούμερο από πλανόδιο και όταν έκανε την πρώτη κλήση άκουσέ το μήνυμα καλωσορίσματος και μετά λειτουργούσε κανονικά χωρίς να έχει γίνει η ταυτοποίηση. Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται??? θα πρέπει να το κάνει ταυτοποίηση ασχέτως και αν λειτουργεί??? πως γίνεται να λειτουργεί χωρίς να χει γίνει η ταυτοποίηση??

H ταυτοποίηση έχει γίνει ,

Δεν μπορεί να το πάρει στο όνομα του ,χωρίς την παρουσία του ανθρώπου που το ταυτοποίησε.

Με καναν δωρο 120λεπτα προς ολα τα δικτυα. Πως μππρω να μαθω το υπολοιπο?

κάλεσε 1269 και στο τέλος πάτησε 1

Link to comment
Share on other sites

φίλος πήρε ένα νούμερο από πλανόδιο και όταν έκανε την πρώτη κλήση άκουσέ το μήνυμα καλωσορίσματος και μετά λειτουργούσε κανονικά χωρίς να έχει γίνει η ταυτοποίηση. Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται??? θα πρέπει να το κάνει ταυτοποίηση ασχέτως και αν λειτουργεί??? πως γίνεται να λειτουργεί χωρίς να χει γίνει η ταυτοποίηση??

 

έχει ταυτόποιηθει σε άλλο όνομά και σε συγκεκριμένα στο διευθυντή του πλανοδιου που τα πουλάει !!!! Που την ώρα που το παίρνεις υπογράφεις μια μεταβίβαση και μετά σε μια μέρα ή δυο αλλάζει το όνομά σου ! Το ξέρω διότι πήρα και εγώ από την ομονοια στο μέτρο και ρώτησα εκεί τις κοπέλες και μου είπανε ότι γίνεται αυτό για να είναι ενεργοποιημένο το νούμερό και να πάρεις την προσφορά !

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα συνεχιζεται...http://www.whatsup.gr/el/services/internet-monthly-pass-200
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε όσοι έχετε cosmoκάρτα να καλέσετε στο 1330 και πατώντας το 9 να συμμετάσχετε δωρεάν σε διαγωνισμό κλήρωσης και ταυτόχρονα να παρετε 1 ώρα δωρεάν κλήσεις προς όλους για αυτό το Σ/Κ!!!
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε όσοι έχετε cosmoκάρτα να καλέσετε στο 1330 και πατώντας το 9 να συμμετάσχετε δωρεάν σε διαγωνισμό κλήρωσης και ταυτόχρονα να παρετε 1 ώρα δωρεάν κλήσεις προς όλους για αυτό το Σ/Κ!!!

 

Ωραίος! Λες να κερδίσουμε και απο τον διαγωνισμό; Και η μια ώρα καλή είναι πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα για mobile internet cosmokarta ή whatsup τι καλυτερο υπαρχει? Σε τιμη

Με 5€ σου δίνει 200ΜΒ τα οποία στα κάνει 500ΜΒ (προσφορά μέχρι 15/7).

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία η ανανεωμένη φοιτητική προσφορά

 

NOT

:mad:

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία η ανανεωμένη φοιτητική προσφορά

 

NOT

:mad:

 

μην μου πεις οτι δινει παλι 600 ; με ανανεωση; που στην βονταφον στο αντιστοιχο φοιητικο προγραμμα τα δινει τζαμπα καθε μηνα; .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η ανανεωμένη βρε παιδιά;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

http://www.whatsup.gr/el/studentregistration

 

με ανανέωση 10€, 600mb/μήνα...αυτό!

Φοβερή προσφoρά :lol:

Από εκεί και πέρα πληρώνεις call them all και σου διπλασιάζει τα λεπτά

Όσοι έχετε fb, μπείτε στη σελίδα τους πέφτει κράξιμο

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.whatsup.gr/el/studentregistration

 

με ανανέωση 10€, 600mb/μήνα...αυτό!

Φοβερή προσφoρά :lol:

Από εκεί και πέρα πληρώνεις call them all και σου διπλασιάζει τα λεπτά

Όσοι έχετε fb, μπείτε στη σελίδα τους πέφτει κράξιμο

 

καλα η βονταφον παλι τα εσπασε δινοντας 600 λεπτα προς cu χωρις ανανεωση .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

χθες μου ήρθε μήνυμα από κοσμοτέ δίνοντας μου 250 λεπτά προς whats up για 7 ημέρες...:p

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

χθες μου ήρθε μήνυμα από κοσμοτέ δίνοντας μου 250 λεπτά προς whats up για 7 ημέρες...:p

 

Ωραιο αυτο..!Εστω και για 1 βδομαδα...

Link to comment
Share on other sites

Στην κοσμοκαρτα υπαρχει πακετο που να δινει δωρεαν χρονο προς ολους με 5 ευρω οπως και στην Wind?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Στην κοσμοκαρτα υπαρχει πακετο που να δινει δωρεαν χρονο προς ολους με 5 ευρω οπως και στην Wind?

 

Υπαρχει πακετο 200 λεπτα με 5 ευρω.http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_200_lepta/section/Prepaid_COSMOKARTA

Link to comment
Share on other sites

Α μπραβο πολυ καλο. Επισης στο γερμανο μπορεις να βαζεις οτι ποσο θες, ή παει 5-10-20-30? Ας πουμε θελω να βαζω ενα ποσο που κρατωντας τους φορους να αφηνει καθαρα 10 ευρω μεσα, ωστε να παρω το πρωτο μηνα 300 λογο ανενωσης και τους επομενους να δινω 5 +5 και μετα ξανα ανανεωση.

 

Επισης ξερουμε αν την προσφορα θα την κρατηση η εχει αναφερει ημερομηνια μεχρι πτοε θα ισχυει? (300 με καθε ανανεωση των 10 παιρνεις ακομα σωστα)?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

ωστε να παρω το πρωτο μηνα 300 λογο ανενωσης και τους επομενους να δινω 5 +5 και μετα ξανα ανανεωση.

"Το πακέτο δεν είναι διαθέσιμο σε συνδρομητές που είναι εγγεγραμμένοι στην προσφορά δωρεάν χρόνου ομιλίας προς όλα τα δίκτυα με ανανεώσεις από 10€ ή στην υπηρεσία 45’ λεπτά δωρεάν χρόνου ομιλίας με κάθε ανανέωση από 10€."

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν το προσεξα. Δεν μαρεσει αυτο ομως. Δηλαδη η πρεπει να βαζω 10 ευρω το μηνα και α μενουν μεσα για αλλες χρησεις, η να μην το ενεργοποιησω και να πληρωνω τα 5αρια? Αν γραφομαι και ξεγραφομαι? Δηλαηδ γραφτω στα δωρεαν με 10 ευρω, ξεγραφτω για να βαλω τα πακετα με τα 5 ευρω, μετα ξαναγραφτω πριν κανω ανανεωση, κτλ?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεγραφείς γιατί μετά δεν έχεις δικαίωμα επανεγγραφής στην προσφορά με τα 300' λεπτά με ανανέωση €10.

Έχει λήξει η προσφορά κι αποτελεί πλέον "προνόμιο" μόνο των παλιών συνδρομητών cosmoκάρτα.

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Α μπραβο πολυ καλο. Επισης στο γερμανο μπορεις να βαζεις οτι ποσο θες, ή παει 5-10-20-30? Ας πουμε θελω να βαζω ενα ποσο που κρατωντας τους φορους να αφηνει καθαρα 10 ευρω μεσα, ωστε να παρω το πρωτο μηνα 300 λογο ανενωσης και τους επομενους να δινω 5 +5 και μετα ξανα ανανεωση.

 

Επισης ξερουμε αν την προσφορα θα την κρατηση η εχει αναφερει ημερομηνια μεχρι πτοε θα ισχυει? (300 με καθε ανανεωση των 10 παιρνεις ακομα σωστα)?

 

Μπορεις να πας στον Γερμανο και να βαλεις 12 ευρω ωστε να μπουνε καθαρα 10 ευρω..επισης απο οσο ξερω ο Γερμανος δινει την δυνατοτητα να φορτωνεις χρονο ακομα και με δεκαδικους...πχ μπορεις να βαλεις 5,50 ευρω.Αλλα οπως σου ειπαν τα παιδια δεν γινεται να εισαι στην προσφορα με τα 300 λεπτα και να βαζεις και πακετο με 200 λεπτα.Τωρα οσον αφορα την προσφορα των 300 λεπτων η Cosmote καθε 15 μερες δινει παραταση περιμενοντας μηπως την κοψει εντελως η vodafone ή η Wind ωστε να πραξει αναλογα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Με 5€ σου δίνει 200ΜΒ τα οποία στα κάνει 500ΜΒ (προσφορά μέχρι 15/7).

 

31/7

 

Moλις το ακουσα απο το 1330 που εκανα ανανεωση.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα οσον αφορα την προσφορα των 300 λεπτων η Cosmote καθε 15 μερες δινει παραταση περιμενοντας μηπως την κοψει εντελως η vodafone ή η Wind ωστε να πραξει αναλογα.. ;)

 

Η Wind την έχει μόνιμη, χρήματα βγάζει και έτσι έστω λιγότερα και αφορά πλέον ένα συγκεκριμένο αριθμό συνδρομητών τους οποίους επιθυμεί να κρατήσει. Ελπίζω να τη μονιμοποιήσει και η Cosmote

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...