Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα το 1GB και ας παιρνω 300Mb καθε μηνα παρε να χεις δεν μου βγαινει.Στις 22 μερες μου τελειωσαν σχεδον τα 1.200Mb(εχω αλλα 60Mb) και θα παρω σε μερικες μερες αλλα 100.Να σημειωσω οτι παιζω και με 0.facebook και ελαφρια χρηση με 4G ομως μονιμα ανοιχτο.

Στην κοσμοτε το reload it θα μου εβγαζε τις 22 μερες απλα δεν θα ειχα τα εξτρα 300Mb.Θα ηταν 100 μονο

και τα λεπτα προς whats up θα ξεμειναν αλλα εχω μια επαφη που την κληση την φτανω ανετα μιση ωρα οποτε θα φευγανε σιγα σιγα.

 

Εμένα Νικόλα στο CU μου στέλνουν συνέχεια αυτή την προσφορά: TΩPA ΣEPΦAPEIΣ ΞEΓNOIAΣTA!MONO ME 2E EXEIΣ TO SOCIAL PASS ΓIA OΣH XPHΣH SOCIAL MEDIA ΘEΛEIΣ+EΞTPA 300MB ΓIA XPHΣH ΠANTOY!ΣTEIΛE 4 MEXPI 01/02 ΣTO 1355

 

Στο What's Up έχω μαζέψει γύρω στα 2GB από το Πάρε μοίρασε. Όπως και στο Πάρε Να χεις στο CU. Αλλά οκ, δεν ξοδεύω πάνω από 500mb το μήνα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγγνώμη λάθος έγραψα πριν. Είναι 11€ πάγιο όχι 10. Και από τα 11€ το ένα μένει μέσα σαν χρηματικό υπόλοιπο

 

Και πάλι εξαιρετική προσφορά. Τι διάρκεια έχει το συμβόλαιο;

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εξαιρετική σχέση τιμής - παροχών. Και στα 17 μια χαρά συμφέρει. Με 10€ είναι σχεδόν δωρεάν για όσα προσφέρει.

 

Έχω ξαναπεί πως το Φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο Cosmote, είναι εξαιρετικό.

Κουτί μου ήρθε!

Στην ότι όλα έχουν αυτόματη ανανέωση χωρίς να χρειάζεται να βάζω εγώ κάποιο πακέτο κάθε πρώτη του μήνα όπως έκανα ως τώρα.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εμένα Νικόλα στο CU μου στέλνουν συνέχεια αυτή την προσφορά: TΩPA ΣEPΦAPEIΣ ΞEΓNOIAΣTA!MONO ME 2E EXEIΣ TO SOCIAL PASS ΓIA OΣH XPHΣH SOCIAL MEDIA ΘEΛEIΣ+EΞTPA 300MB ΓIA XPHΣH ΠANTOY!ΣTEIΛE 4 MEXPI 01/02 ΣTO 1355

 

Στο What's Up έχω μαζέψει γύρω στα 2GB από το Πάρε μοίρασε. Όπως και στο Πάρε Να χεις στο CU. Αλλά οκ, δεν ξοδεύω πάνω από 500mb το μήνα.

 

Παντου wifi εχεις;

Εγω στο σπιτι εχω μονο,σε 5-6 γνωστα μερη.

Αλλα γενικα παιζω με data βαρια εγω.

Μεση χρηση 1,5GB το μηνα κανω,αν και εχω πεσει στα 1,3GB.

Ωστοσο χωρις wifi βγαζω 10GB το μηνα μονο μεσω 3G/4G.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλή η προσφορά αλλά τα πακέτα του φοιτητικού wu δεν σε καλυπταν?

https://www.whatsup.gr/student/kartokinito

Όχι.... Δεν με βόλευαν.

Θα μπορούσα να πάρω αυτό αλλά δίνει μόνο 1giga. Και δεν θα μου έφτανε. Οπότε θα έπρεπε να βάλω και πακέτο έξτρα για mb 30 ημερών. Παραπάνω θα μου κόστιζε fbb27a83a308d52a07444994ca309ef2.jpg

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Παντου wifi εχεις;

Εγω στο σπιτι εχω μονο,σε 5-6 γνωστα μερη.

Αλλα γενικα παιζω με data βαρια εγω.

Μεση χρηση 1,5GB το μηνα κανω,αν και εχω πεσει στα 1,3GB.

Ωστοσο χωρις wifi βγαζω 10GB το μηνα μονο μεσω 3G/4G.

 

Όχι, απλά στα δεδομένα μπαίνω μόνο για σερφάρισμα. YouTube όχι. Μόνο λίγο Instagram. Γενικά δεν τα έχω για βαριά χρήση.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Όχι.... Δεν με βόλευαν.

Θα μπορούσα να πάρω αυτό αλλά δίνει μόνο 1giga. Και δεν θα μου έφτανε. Οπότε θα έπρεπε να βάλω και πακέτο έξτρα για mb 30 ημερών. Παραπάνω θα μου κόστιζε

fbb27a83a308d52a07444994ca309ef2.jpg

 

αφου εκανες το καρτοσυμβολαιο τωρα δεν εχει νοημα,απλα για την ιστορια,καθε μηνα στο wu δινει δωρεαν 600mb απλα επειδη ειναι φοιτητικο....

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε αν ενεργοποιήσω τ καινουριο πακέτο combo call them all που κοστίζει 7.5 ευρώ αν ανανεωθούν τα λεπτά ομιλίας που έχω μαζεψει από το πακέτο 200' και 100mb?
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε αν ενεργοποιήσω τ καινουριο πακέτο combo call them all που κοστίζει 7.5 ευρώ αν ανανεωθούν τα λεπτά ομιλίας που έχω μαζεψει από το πακέτο 200' και 100mb?

Τα μαζευει κανονικα,δεν υπαρχει θεμα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

αφου εκανες το καρτοσυμβολαιο τωρα δεν εχει νοημα,απλα για την ιστορια,καθε μηνα στο wu δινει δωρεαν 600mb απλα επειδη ειναι φοιτητικο....
Κουβέντα να γίνεται. Εννοείται δεν αλλάζει κάτι πλέον. Δηλαδή 1gb συν 600mb δώρο; Πάλι είναι λίγα δυστυχώς...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως ενεργοποιείται το web2sms για Whats up;

Το παλεύω μέρες και δε βγάζω άκρη.

Έχω ενεργοποιήσει το cloud.cosmote.gr και το MyCosmote αλλά δε μπορώ να βγάλω άκρη.

Δικαιούμαι δωρεάν SMS κάθε μήνα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κουβέντα να γίνεται. Εννοείται δεν αλλάζει κάτι πλέον. Δηλαδή 1gb συν 600mb δώρο; Πάλι είναι λίγα δυστυχώς...
Συν το reload it 1200mb και 500 mb επιπλέον επειδή είναι φοιτητικό με κάθε ανανέωση 10 ευρώ. Άρα σύνολο 3300 mb. Χωρίς να υπολογίσω τα mb από πάρε μοίρασε

Όλα αυτά με 10 ευρώ και θα σου μέναν στην κάρτα 1 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως ενεργοποιείται το web2sms για Whats up;

Το παλεύω μέρες και δε βγάζω άκρη.

Έχω ενεργοποιήσει το cloud.cosmote.gr και το MyCosmote αλλά δε μπορώ να βγάλω άκρη.

Δικαιούμαι δωρεάν SMS κάθε μήνα;

σε σχεση με το προηγουμενο μηνυμα που ειχες γραψει,εχεις ξεχωριστους κωδικους στο cloud και στο mycosmote? Με ποιους δοκιμασες την ταυτοποιηση στην κοσμοτε κινητης?

Link to comment
Share on other sites

2 νεα απο την εφαρμογη του wu

-φαινεται πλεον η ημερομηνια φραγης

Screenshot_2018-01-30-19-34-50.png

-ημερα χαρας για τον Νικόλα και τους λοιπους λατρεις του everest :)

Screenshot_2018-01-30-19-38-35.png

Link to comment
Share on other sites

2 νεα απο την εφαρμογη του wu

-φαινεται πλεον η ημερομηνια φραγης

Screenshot_2018-01-30-19-34-50.png

-ημερα χαρας για τον Νικόλα και τους λοιπους λατρεις του everest :)

Screenshot_2018-01-30-19-38-35.png

 

Επιτελους,το everest ειναι διπλα γι αυτο παω.

Οσα ειναι σε ΣΕΑ,Αεροδρομια,Λιμανια εξαιρουνται της προσφορας.

Οσα ειναι στην λιστα και για Θεσσαλονικη:

Το καταστημα στο meditteranean,στο κεντρο στην τσιμισκη με κουσκουρα στην Εθνικης αντιστασεως στην εισοδο της καλαμαριας απο ανατολικα και Βουλγαρη με Κ.Καραμανλη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Κουτί μου ήρθε!

Στην ότι όλα έχουν αυτόματη ανανέωση χωρίς να χρειάζεται να βάζω εγώ κάποιο πακέτο κάθε πρώτη του μήνα όπως έκανα ως τώρα.

Σε ποιο κατάστημα την είχε την προσφορά?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο κατάστημα την είχε την προσφορά?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στο κορωπι

(Λεωφ. Βασιλέως Κωνσταντίνου) στο κατάστημα Γερμανός.

Απ ότι μου είπαν δεν έχουν όλα τα καταστήματα αυτή την προσφορά. Σε άλλα καταστήματα πάει στα 18€ το μήνα το πάγιο. Αν μου είπαν ψέμματα σου λέω κ εγώ!

 

Πρέπει αν δεν έχεις εσύ ταυτότητα φοιτητή κ έχει κάποιος συγγενής σου πρέπει να πάτε μαζί για να γίνει με τα στοιχεία του. Κ εννοείται πως παίρνει στο όνομα του το νούμερο σου!!

Επίσης μπορείς να πάρεις αν θες νέο νούμερο φοιτητικό αλλά πάλι πάει στο όνομα αυτουνού που είναι στο όνομα του την φοιτητική κάρτα.

 

Επίσης να σημειωθεί ότι στο συγκεκριμένο κατάστημα υπάρχει η προσφορά ΑΛΛΆ είμαι 12 χρόνια πελάτισσα εκεί. Πληρώνω λογαριασμούς κτλ και Ίσως να βοηθησε κ αυτό που μου το φτιάξανε χωρίς να έχω φοιτητική κάρτα εγώ. Πήγα σήμερα να βάλω στο καρτοκινητό μου 10€ κάρτα και μου πρότεινε απο μόνος του ο υπάλληλος να το κάνω φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο. Δεν ήξερα ότι υπάρχει το συγκεκριμένο καν. Πηγα με τον αδερφό μου και την κάρτα του και μου το φτιάξανε στο όνομα του. Δεν ξέρω αν γίνεται σε όλους αυτό Η έγινε κάποια εξαίρεση.

 

Λογικά και σε καταστήματα της Αθήνας (κέντρο) θα γίνεται.

 

Χωρίς φοιτητική κάρτα δεν γίνεται πάντως σε κατάστημα 100%!!

 

 

Αυτό που ξέχασα να ρωτήσω όμως είναι αν θα πιάνω 4g με αυτό το πρόγραμμα... Λογικά ναι.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Κουβέντα να γίνεται. Εννοείται δεν αλλάζει κάτι πλέον. Δηλαδή 1gb συν 600mb δώρο; Πάλι είναι λίγα δυστυχώς...

 

Κι αλλα 500 αν κανεις ανανεωση μεσω paypal,κι αλλα 1200 απο reload it ,συνολο 3300 mb συνολο καθε μηνα.

Και φυσικα 1200 προς ολους και 1200 sms προς ολους και 600 λεπτα προς what's up.

Βρε συ τα χουμε γραψει πολλες φορες....

Ειδικα εσυ που τα διαβαζεις αδικαιολογητη....

Οπως και να χει καλη προσφορα ειναι κι αυτη που εκανες.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Κι αλλα 500 αν κανεις ανανεωση μεσω paypal,κι αλλα 1200 απο reload it ,συνολο 3300 mb συνολο καθε μηνα.

Και φυσικα 1200 προς ολους και 1200 sms προς ολους και 600 λεπτα προς what's up.

Βρε συ τα χουμε γραψει πολλες φορες....

Ειδικα εσυ που τα διαβαζεις αδικαιολογητη....

Οπως και να χει καλη προσφορα ειναι κι αυτη που εκανες.

Πώς παίρνεις 500 με ανανέωση από PayPal?
Link to comment
Share on other sites

Πώς παίρνεις 500 με ανανέωση από PayPal?

 

Αυτό ίσχυε πριν την αλλαγή του Reload It. Προφανώς ο φίλος μπερδεύτηκε. Σου έδινε 500mb για 15 ημέρες. Λόγο online ανανέωσης.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει αν δεν έχεις εσύ ταυτότητα φοιτητή κ έχει κάποιος συγγενής σου πρέπει να πάτε μαζί για να γίνει με τα στοιχεία του. Κ εννοείται πως παίρνει στο όνομα του το νούμερο σου!!

Ειχα την εντύπωση οτι στο φοιτητικό μπορουσες να το κρατησεις στο ονομα σου και να χρεωθει απλά το πάσο σε άλλον. Αυτό τουλάχιστον ίσχυε για τις αιτήσεις για το φοιτητικό wu που γινονταν online. Μάλλον για το αντιστοιχο καρτοσυμβόλαιο δεν ισχύει το ίδιο.

Αυτό που ξέχασα να ρωτήσω όμως είναι αν θα πιάνω 4g με αυτό το πρόγραμμα... Λογικά ναι.

Δεν αλλάζει κάτι. Αν δεν το εχεις ενεργοποιησει ήδη,στέλνεις 4G στο 1333.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα την εντύπωση οτι στο φοιτητικό μπορουσες να το κρατησεις στο ονομα σου και να χρεωθει απλά το πάσο σε άλλον. Αυτό τουλάχιστον ίσχυε για τις αιτήσεις για το φοιτητικό wu που γινονταν online. Μάλλον για το αντιστοιχο καρτοσυμβόλαιο δεν ισχύει το ίδιο.

 

Δεν αλλάζει κάτι. Αν δεν το εχεις ενεργοποιησει ήδη,στέλνεις 4G στο 1333.

Μου είπαν ότι δεν γινόταν να μείνει στο όνομα μου το καρτοσυμβολαιο.

Δεν με πειράζει όμως.

Ναι το έχω ενεργοποιήσει (είμαι wup ακόμα)

 

Κι αλλα 500 αν κανεις ανανεωση μεσω paypal,κι αλλα 1200 απο reload it ,συνολο 3300 mb συνολο καθε μηνα.

Και φυσικα 1200 προς ολους και 1200 sms προς ολους και 600 λεπτα προς what's up.

Βρε συ τα χουμε γραψει πολλες φορες....

Ειδικα εσυ που τα διαβαζεις αδικαιολογητη....

Οπως και να χει καλη προσφορα ειναι κι αυτη που εκανες.

Δεν ήθελα κάτι τέτοιο. Σκοπός μου ήταν να γλυτώσω από το "βάλε κάρτα, βάλε reload it, έχε το νου σου στις ημερομηνίες που λήγουν τα λεπτά κ ομιλία κ data για να βάλεις νέο πακετο, βάλε βγάλε στο ημερολόγιο (υπενθύμιση) την ημέρα που πρέπει να ανανεώσεις πακέτο για να μη χάσεις αυτά που μείνανε από τον προηγούμενο μήνα κτλ κτλ " Ήθελα κάτι αυτόματο να μην ασχολούμαι εγώ με τίποτα.

 

Είχε τύχει για παράδειγμα να έχω υπόλοιπο 3gb που ξέχασα να βάλω άλλο πακέτο πριν λήξουν για να γίνει η πρόσθεση και τα έχασα όλα. Ενώ τώρα κάθε 1 του μήνα θα γίνεται αυτόματη ανανέωση λεπτών, mb και sms άσχετα που δεν θα γίνεται πρόσθεση. Τουλάχιστον δεν θα χρειάζεται να έχω στο νου μου συνέχεια ημερομηνίες του τύπου

1 του μήνα να βάλω mb, 15 του μήνα λήγει το ένα, 30 του μήνα το άλλο κτλ.

Edited by XP130TD
Συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήθελα κάτι τέτοιο. Σκοπός μου ήταν να γλυτώσω από το "βάλε κάρτα, βάλε reload it, έχε το νου σου στις ημερομηνίες που λήγουν τα λεπτά κ ομιλία κ data για να βάλεις νέο πακετο, βάλε βγάλε στο ημερολόγιο (υπενθύμιση) την ημέρα που πρέπει να ανανεώσεις πακέτο για να μη χάσεις αυτά που μείνανε από τον προηγούμενο μήνα κτλ κτλ " Ήθελα κάτι αυτόματο να μην ασχολούμαι εγώ με τίποτα.

 

Είχε τύχει για παράδειγμα να έχω υπόλοιπο 3gb που ξέχασα να βάλω άλλο πακέτο πριν λήξουν για να γίνει η πρόσθεση και τα έχασα όλα. Ενώ τώρα κάθε 1 του μήνα θα γίνεται αυτόματη ανανέωση λεπτών, mb και sms άσχετα που δεν θα γίνεται πρόσθεση. Τουλάχιστον δεν θα χρειάζεται να έχω στο νου μου συνέχεια ημερομηνίες του τύπου

1 του μήνα να βάλω mb, 15 του μήνα λήγει το ένα, 30 του μήνα το άλλο κτλ.

 

Και εγω την ανανεωση την καθυστερω.Τα ελεγχω αλλα οχι υπερβολικα.Οσο για τα mb,τα τελειωνω ολα στον μηνα οποτε δεν μαζευω.Τα λεπτα μαζευα και εχασα 2 φορες και απο τοτε δεν με νοιαζει.Μονο οταν πηγα εξωτερικο μαζεψα γιατι ξερω οτι μονο τα προς ολους καταναλωνονται.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας διαβάζω χρόνια το φόρουμ αλλά δεν ποστάρω σχεδόν πότε αλλά αυτήν την φόρα χρειάζομαι τα φώτα σας ω μεγάλοι γκουρού :p.

 

Ενεργοποίησα το Σάββατο την προσφορά με τα 300' προς όλους για τρεις μέρες.Σήμερα,χωρίς να μου έχει έρθει η ειδοποίηση πρώτα, πήρα ένα τηλέφωνο και μ χρέωσε και τα 9 ευρώ π είχα μέσα στην κάρτα.Προφανώς και επικοινώνησα μαζί τους κατευθείαν αλλά ακόμα είμαι στην φάση π δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω. Από όσο γνωρίζω όμως οι πάροχοι είναι υποχρεωμένοι να ειδοποιούν (αν δεν ισχύει διωρθώστε με).Έχει συμβεί σε κάποιον από σας κάτι παρόμοιο; Και αν ναι βγάλατε άκρη;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας διαβάζω χρόνια το φόρουμ αλλά δεν ποστάρω σχεδόν πότε αλλά αυτήν την φόρα χρειάζομαι τα φώτα σας ω μεγάλοι γκουρού :p.

 

Ενεργοποίησα το Σάββατο την προσφορά με τα 300' προς όλους για τρεις μέρες.Σήμερα,χωρίς να μου έχει έρθει η ειδοποίηση πρώτα, πήρα ένα τηλέφωνο και μ χρέωσε και τα 9 ευρώ π είχα μέσα στην κάρτα.Προφανώς και επικοινώνησα μαζί τους κατευθείαν αλλά ακόμα είμαι στην φάση π δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω. Από όσο γνωρίζω όμως οι πάροχοι είναι υποχρεωμένοι να ειδοποιούν (αν δεν ισχύει διωρθώστε με).Έχει συμβεί σε κάποιον από σας κάτι παρόμοιο; Και αν ναι βγάλατε άκρη;

 

Καλησπέρα,

 

Εφόσον δεν υπάρχει στους όρους ή στο sms επιβεβαίωσης ενεργοποίησης της προσφοράς, όρος πως θα υπάρξει ενημέρωση όταν κοντεύουν να εξαντληθούν, η ευθύνη πηγαίνει σε εσένα.

 

Για παράδειγμα στο Vodafone CU, σε μια προσφορά που τρέχει

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-choose/ λέει στους όρους: Μπορείς να ακούς το υπόλοιπο του δώρου σου στο 1252 ενώ θα λάβεις ενημερωτικό SMS στο 80% και 100% της χρήσης.

 

Κάτι τέτοιο δεν υφίσταται στη δική σου περίπτωση, από ο,τι φαίνεται.

 

Παρόλα αυτά κάνε μια ερώτηση στην εξυπηρέτηση, αν μπορεί να επιστραφεί το ποσό που καταναλώθηκε.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ίσχυε πριν την αλλαγή του Reload It. Προφανώς ο φίλος μπερδεύτηκε. Σου έδινε 500mb για 15 ημέρες. Λόγο online ανανέωσης.
Εμενα συνεχιζει να μου δινει παντως.Απο σημερινη ανανεωση

d0c133ddaf7ce089870a45e038c44a6b.jpg

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...