Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα στην παρέα. Πως απενεργοποιούμε βρε παιδιά το αυτομετο πακέτο Watsup COSMOTE internet 1200mb με χρέωση 6ευρώ το μήνα ξέρει κανείς. Ευχαριστώ προκαταβολικά..:)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Πως απενεργοποιούμε βρε παιδιά το αυτομετο πακέτο Watsup COSMOTE internet 1200mb με χρέωση 6ευρώ το μήνα ξέρει κανείς. Ευχαριστώ προκαταβολικά..:)

 

Καλησπέρα,

 

Σύμφωνα με την επίσημη σελίδα του What's Up: «Η απενεργοποίηση του πακέτου αυτόματης ενεργοποίησης γίνεται στέλνοντας B_OFF στο 1317 ή καλώντας το 1317.»

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

ειναι να ταξιδέψω παρασκευή στα Σκοπια και επειδή δεν έτυχε να ξαναβγω εκτός Ελλάδος με wu δώστε λίγο μια εικόνα από αυτά που έχω σαν πακέτο τι ισχύει για εκεί χωρίς extra χρέωση.....δεδομένα ας πούμε ισχύουν???τα λεπτά για όλους αν δεν κάνω λάθος ισχύουν και όχι τα wu......4g+???ευχαριστώ εκ των προτέρων !

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ειναι να ταξιδέψω παρασκευή στα Σκοπια και επειδή δεν έτυχε να ξαναβγω εκτός Ελλάδος με wu δώστε λίγο μια εικόνα από αυτά που έχω σαν πακέτο τι ισχύει για εκεί χωρίς extra χρέωση.....δεδομένα ας πούμε ισχύουν???τα λεπτά για όλους αν δεν κάνω λάθος ισχύουν και όχι τα wu......4g+???ευχαριστώ εκ των προτέρων !

 

Στα σκοπια δεν ισχυει τιποτα. Ειναι εκτος εε. Καπου 1.5 και 3.0 ευρω εισερχομενες και εξερχομενες κλησεις. Για browsing ακομα πιο τραγικες χρεωσεις. Χρησιμοποιεις το τηλεφωνο σου μονο για εξαιρετικη περιπτωση αναγκης. Μολις περασεις τα συνορα θα σου ερθει sms με τις τραγικες χρεωσεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα σκοπια δεν ισχυει τιποτα. Ειναι εκτος εε. Καπου 1.5 και 3.0 ευρω εισερχομενες και εξερχομενες κλησεις. Για browsing ακομα πιο τραγικες χρεωσεις. Χρησιμοποιεις το τηλεφωνο σου μονο για εξαιρετικη περιπτωση αναγκης. Μολις περασεις τα συνορα θα σου ερθει sms με τις τραγικες χρεωσεις

 

αουτς.....δεν εχει να αγορασω κανενα πακετο εστω μονο για δεδομενα??εννοω το WU απο το μενου

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Αα σωστός δεν το χα σκεφτεί έτσι! Thanks

Σιγά μη βάλεις €30(+3 προσφορά) να τα κάνεις ~79,79€· απλώς αν «σε παίρνει» μετάφερέ του €2 προ ανανεώσεων ώστε ν' ανακτηθούν €19 αρχικώς & άλλα €2 τον ερχόμενο μήνα κατόπιν "Επέκτασης Υπολοίπου", ειδάλλως -αν σου κάτσει- δοκιμάζεις την παραλειπομένη@Cosmoκάρτα παρεμπιπτόντως 1ⁿ Σημείωση εμπράκτως, επιχειρώντας για 2º 2€ την Άνοιξη, εφόσον αδειάσει τα έσχατα €25[+2€] τον Φλεβάρη αφήνοντας {1,45+€3-2,2=}2,25€ υπόλοιπο —έτι… απιθανότερον φυσικά *Μάλλον το περί ό ο “κόλπος” €50 θα χρειαστεί μεταφορά -μακάρι- ή εξάντλησή του πριν λήξει, ώστε να εφαρμοστεί η άνωθι Υπηρεσία:ninja:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΤΕ 3GB ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑΣΤΕΙΤΕ ΣΦΙΧΤΑ. Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Αγκαλιάς, που έρχεται την Κυριακή, το What’s Up χαρίζει 3GB για 7 μέρες και ένα τραγούδι για μια ζωή!

Για τα GB μπείτε ΤΩΡΑ στο What's Up Application. Για το τραγουδάκι, πάρτε μια λεκάνη και απολαύστε το! Η ενεργοποίηση ισχύει μέχρι Τετάρτη 31/01 στις 23:59.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΤΕ 3GB ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑΣΤΕΙΤΕ ΣΦΙΧΤΑ. Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Αγκαλιάς, που έρχεται την Κυριακή, το What’s Up χαρίζει 3GB για 7 μέρες και ένα τραγούδι για μια ζωή!

Για τα GB μπείτε ΤΩΡΑ στο What's Up Application. Για το τραγουδάκι, πάρτε μια λεκάνη και απολαύστε το! Η ενεργοποίηση ισχύει μέχρι Τετάρτη 31/01 στις 23:59.

 

Το τραγούδι τι είναι;

Link to comment
Share on other sites

βσσικα το ερωτημα ειναι τι εννοει παρτε λεκανη...το εχουν καψει εντελως,το χειροτερο promotion ever, στις καμπανιες τους τα τελευταια χρονια...
Link to comment
Share on other sites

TΩPA ΣKAEI AΓIOΣ BAΣIΛHΣ! MΠEΣ ΣTO WHAT'S UP APP KAI MOIPAΣE ΔΩPA! 500' ΠPOΣ OΛOYΣ, 500 MB KAI 500 SMS ΣE 3 ΦIΛOYΣ. KATEBAΣE TO EΔΩ http://bit.ly/whatsupApp

 

Γιατί μου στείλει σε εμένα αυτό το μήνυμα που είμαι cosmoκαρτα;

Παίζει τίποτα;

Είμαι στην cosmoκαρτα γιατί υπάρχει ακόμα η προσφορά των 450 λεπτών προς όλους με κάθε ανανέωση των 10€ με χρέωση 4€.

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι. 3f125d1491efec0ea25c09f2d5db5ac3.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΤΕ 3GB ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑΣΤΕΙΤΕ ΣΦΙΧΤΑ. Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Αγκαλιάς, που έρχεται την Κυριακή, το What’s Up χαρίζει 3GB για 7 μέρες και ένα τραγούδι για μια ζωή!

Για τα GB μπείτε ΤΩΡΑ στο What's Up Application. Για το τραγουδάκι, πάρτε μια λεκάνη και απολαύστε το! Η ενεργοποίηση ισχύει μέχρι Τετάρτη 31/01 στις 23:59.

Πάρτε μια λεκάνη και απολαύστε το;;;;;; Ήμαρτον...

49e64d88b10cab24fbb5b2b70682d24a.jpg

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

TΩPA ΣKAEI AΓIOΣ BAΣIΛHΣ! MΠEΣ ΣTO WHAT'S UP APP KAI MOIPAΣE ΔΩPA! 500' ΠPOΣ OΛOYΣ, 500 MB KAI 500 SMS ΣE 3 ΦIΛOYΣ. KATEBAΣE TO EΔΩ http://bit.ly/whatsupApp

 

Γιατί μου στείλει σε εμένα αυτό το μήνυμα που είμαι cosmoκαρτα;

Παίζει τίποτα;

Είμαι στην cosmoκαρτα γιατί υπάρχει ακόμα η προσφορά των 450 λεπτών προς όλους με κάθε ανανέωση των 10€ με χρέωση 4€.

 

τα δωρα αυτα ειναι τα καθιερωμενα χριστουγεννιατικα που εδωσε και φετος(και για συνδρομητες κοσμοκαρτα),και μπορουσες να μοιρασεις και μεσω της εφαρμογης. Υποθετω οτι σου ειχε ερθει 1 μηνα πριν το μηνυμα,καθως η περιοδος διαθεσης των δώρψν έληξε 2/1.

Link to comment
Share on other sites

τα δωρα αυτα ειναι τα καθιερωμενα χριστουγεννιατικα που εδωσε και φετος(και για συνδρομητες κοσμοκαρτα),και μπορουσες να μοιρασεις και μεσω της εφαρμογης. Υποθετω οτι σου ειχε ερθει 1 μηνα πριν το μηνυμα,καθως η περιοδος διαθεσης των δώρψν έληξε 2/1.

 

Φίλε λες να μην ξέρω τί βλέπω?

Το μήνυμα που λέω ήρθε σήμερα 18/1/2018 (15:02). Και μάλιστα σε 3 (τρία) ναι σε 3 νούμερα cosmoκαρτας που έχω. Τι σχέση έχουν με what's up τα νούμερα μου δεν ξέρω. Το μυαλό μου πάει σε παιχνίδια εις βάρος των πελατών.

 

Στη συνέχεια ήρθε και το εξής μήνυμα:

ΓIA ΣENA ΠOY ΘEΛEIΣ NA ΣEPΦAPEIΣ ΠEPIΣΣOTEPO H COSMOKAPTA ΣOY KANEI ΔΩPO 3GB ΓIA 7 HMEPEΣ. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE ΔΩPEAN ΣTO 1330 EΩΣ 31/1.

Link to comment
Share on other sites

Καλοδεχούμενες τέτοιες προσφορές και ας τις διαφημίζουν πχ για την ώρα που ειστε στην τουαλέτα
Link to comment
Share on other sites

Φίλε λες να μην ξέρω τί βλέπω?

Το μήνυμα που λέω ήρθε σήμερα 18/1/2018 (15:02). Και μάλιστα σε 3 (τρία) ναι σε 3 νούμερα cosmoκαρτας που έχω. Τι σχέση έχουν με what's up τα νούμερα μου δεν ξέρω. Το μυαλό μου πάει σε παιχνίδια εις βάρος των πελατών.

 

Στη συνέχεια ήρθε και το εξής μήνυμα:

ΓIA ΣENA ΠOY ΘEΛEIΣ NA ΣEPΦAPEIΣ ΠEPIΣΣOTEPO H COSMOKAPTA ΣOY KANEI ΔΩPO 3GB ΓIA 7 HMEPEΣ. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH KAΛEΣE ΔΩPEAN ΣTO 1330 EΩΣ 31/1.

 

Ομοιοπαθής και στα δύο. Πιθανόν το πρώτο ήταν από σφάλμα, ενώ ετοιμάζονταν να στείλουν το δεύτερο...

Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που εχουν απορια αν μεταφέρονται τα λεπτα που εχετε ρεστα απο το απλο combo call them all 400wu200all 100all bonus 7.06 ευρω και πατε στο combo call them plus i στα 8.5 ευρω που ειναι ποιο συμφερον για μενα μιας και για 1.5 ευρω δινει sms mb και παραπανω λεπτα να ξέρετε μεταφερονται κανονικα ολα τα ρεστα σας απο χρονο ομιλίας για ακομα ενα μηνα....μολις το εκανα με ρισκο γιατι δεμ ηξερα αλλα εγινε

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Για αυτους που εχουν απορια αν μεταφέρονται τα λεπτα που εχετε ρεστα απο το απλο combo call them all 400wu200all 100all bonus 7.06 ευρω και πατε στο combo call them plus i στα 8.5 ευρω που ειναι ποιο συμφερον για μενα μιας και για 1.5 ευρω δινει sms mb και παραπανω λεπτα να ξέρετε μεταφερονται κανονικα ολα τα ρεστα σας απο χρονο ομιλίας για ακομα ενα μηνα....μολις το εκανα με ρισκο γιατι δεμ ηξερα αλλα εγινε

 

Να τολμήσω να ρωτήσω αν γίνεται το ίδιο απο φοιτητικό πακέτο προς combo πρίν τη λήξη η για κανέναν λόγο;

Link to comment
Share on other sites

Να τολμήσω να ρωτήσω αν γίνεται το ίδιο απο φοιτητικό πακέτο προς combo πρίν τη λήξη η για κανέναν λόγο;

 

δεν ξερω καθολου τι γινεται με τα φοιτητικά αδερφε ας πει καποιος αλλος που εχει γνωση

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κανεις με υπολοιπο λεπτων απο 200' προς ολους και 100 ΜΒ να βαλει το νεο combo call them all plus i για να μας πει αν μεταφερονται τα λεπτα ολα μαζι;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...