Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

frog: έχει αξιοπρεπή πακέτα internet σε σχέση με τον ανταγωνισμό, μόνο που είναι διάρκειας 25 ημερών

 

whats'up: στερείται σοβαρών πακέτων internet με μόνη σκοτεινή εξαίρεση το after dark

ωστόσο με reload και πάρε-μοιρασε μαζεύεις ικανοποιητικό δωρεάν internet

 

αν πρόκειται να χρησιμοποιήσεις sim αποκλειστικά για internet σκέψου και το "Mobile Internet με Κάρτα" της Cosmote

εκτιμώ ότι υπερτερεί τόσο έναντι των πακέτων της καρτοκινητής frog όσο και έναντι των νεοαφιχθέντων συμβολαίων cosmote mobile internet

 

MOBILE_INTERNET_20180927_175940.png

 

Οι τιμές άλλαξαν τα 40gb έχουν 40,90€ και από 1 του μήνα λήγει η προσφορά 40GB+40GB στο καρτοκινητό (αυτο ειναι πολυ καλο πακετο).

Edited by Altrouistis
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές άλλαξαν τα 40gb έχουν 40,90€ και από 1 του μήνα λήγει η προσφορά 40GB+40GB στο καρτοκινητό (αυτο ειναι πολυ καλο πακετο).

 

φρέσκιες τιμές λοιπόν

τα 40GB+40GB λήγουν μήνα-μήνα από τω καιρώ εκείνω...

ας μη βιαζόμαστε να τα αποχαιρετίσουμε

 

MOBILE_INTERNET_20180928_012454.png

 

αν ωστόσο μας αφήσουν χρόνους και πάλι το mobile internet με κάρτα θα είναι ανταγωνιστικό των συμβολαίων mobile internet για καταναλώσεις έως 8GB και μάλιστα χωρίς τις 18/24μηνες δεσμεύσεις...

 

MOBILE_INTERNET_20180928_015041.png

Link to comment
Share on other sites

φρέσκιες τιμές λοιπόν

τα 40GB+40GB λήγουν μήνα-μήνα από τω καιρώ εκείνω...

ας μη βιαζόμαστε να τα αποχαιρετίσουμε

 

MOBILE_INTERNET_20180928_012454.png

 

αν ωστόσο μας αφήσουν χρόνους και πάλι το mobile internet με κάρτα θα είναι ανταγωνιστικό των συμβολαίων mobile internet για καταναλώσεις έως 8GB και μάλιστα χωρίς τις 18/24μηνες δεσμεύσεις...

 

MOBILE_INTERNET_20180928_015041.png

Αν το έριχναν αλλο ένα 10ρικο το 40GB θα άξιζε πραγματικά. Τώρα για το καρτοκινητό μπορεί να κάνουν επέκταση της προσφοράς και να παραμείνουν τα 80GB. Θα φανεί από εβδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε αλλά είναι σε καλο δρόμο αν συνυπολογίσουμε και άλλα πακέτα που υπάρχουν για δεδομένα στην αγορά.

 

Ακόμα τα δεδομένα είναι πολυ ακριβά σε σχέση με την υπόλοιπη Ευρώπη αλλά βελτιωμένα στην συγκεκριμένη εταιρία. Είπαμε θα το τραβήξουν όσο πάει με τις τιμές αφού τους παίρνει στο Ελλαδιστάν.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο τριημερο σε ολους!!!δινει στο wu 2 γιγα για 3εις μερες δωρο μολις μου ηρθε ενημέρωση στην εφαρμογή και μιση ωρα πριν αγόρασα το πακετο του σ/κ για ιντερνετ το οποιο ξεκιναει στις 1800 μπορω να το ακυρωσω και να επιστραφούν τα χρήματα στο λογαριασμό με καποιο τροπο??ξερω χλωμο αλλα ειπα ας κανω μια ερωτηση!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο τριημερο σε ολους!!!δινει στο wu 2 γιγα για 3εις μερες δωρο μολις μου ηρθε ενημέρωση στην εφαρμογή και μιση ωρα πριν αγόρασα το πακετο του σ/κ για ιντερνετ το οποιο ξεκιναει στις 1800 μπορω να το ακυρωσω και να επιστραφούν τα χρήματα στο λογαριασμό με καποιο τροπο??ξερω χλωμο αλλα ειπα ας κανω μια ερωτηση!!

Να'σαι καλά φίλε, μόλις τα πήρα. Στείλε μηνυμα στο γκρουπ του What's up στο facebook μηπως γινει τιποτα. Λογικα, αφου δεν μπορεσες να χρησιμοποιησεις καθολου το πακετο, θα σε εξυπηρετησουν.

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 γιγα δωρο μπορεις να τα παρεις ως την Κυριακή το βράδυ και να ισχυουν για 3 μερες οποτε δεν χρειάζεται να ακυρωσεις το αγορασμενο ασε που δεν νομιζω οτι θα δεχτουν κιόλας.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω @patrickdrd για την προσφορα.,μολις το ενεργοποιησα! :up:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος αν μπορει να ενεργοποιηθει με μήνυμα? με βολευει να βαλω προγραμματισμένο sms για την Κυριακή το βράδυ αλλιώς παίζει να το ξεχάσω...
Link to comment
Share on other sites

Βάλε υπενθύμιση στο ημερολόγιο να ενεργοποιήσεις το πακέτο.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για την προσφορά της cosmote που δίνει δώρο 2gb για 3μερες που στέλνω μνμ και τι για να τα ενεργοποιήσω?
http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε αυτό το sms!! Και δεν είμαι καν γουατσαπ. Έχω καρτοσυμβολαιο. 6a5bea4d2fcd9c3837ae566bd8546b47.jpg

 

[Στάλθηκε από μόνο του]

Link to comment
Share on other sites

Ως καρτοσυμβολαιο μπορεί να το παρεις,αν σου το δειχνει στη mycosmote. Από την εφαρμογή του wu δεν νομίζω. Κανε και μια δοκιμή με το sms που αναφέρθηκε.
Link to comment
Share on other sites

Ως καρτοσυμβολαιο μπορεί να το παρεις,αν σου το δειχνει στη mycosmote. Από την εφαρμογή του wu δεν νομίζω. Κανε και μια δοκιμή με το sms που αναφέρθηκε.

 

Εκτος αν εχεις φοιτητικο καρτοσυμβολαιο που θεωρειται ως whats up καρτοκινητο.

Δηλαδη αν κανεις τηλεφωνο προς φοιτητικο καρτοσυμβολαιο καταναλωνει τα λεπτα προς whats up και εχει τις προσφορες με το whats up.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αλλα είναι προϊόν κινητής Cosmote, δεν λειτουργεί το Whatsup App ούτε έχεις πάρε μοίρασε κλπ.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκτος αν εχεις φοιτητικο καρτοσυμβολαιο που θεωρειται ως whats up καρτοκινητο.

Δηλαδη αν κανεις τηλεφωνο προς φοιτητικο καρτοσυμβολαιο καταναλωνει τα λεπτα προς whats up και εχει τις προσφορες με το whats up.

 

Μονο στο φοιτητικό ισχύει αυτο με τα λεπτα προς wu? Ειχα την εντύπωση οτι ολα τα καρτοσυμβολαια λογαριαζονται ως wu οταν τα καλείς.

Link to comment
Share on other sites

Μονο στο φοιτητικό ισχύει αυτο με τα λεπτα προς wu? Ειχα την εντύπωση οτι ολα τα καρτοσυμβολαια λογαριαζονται ως wu οταν τα καλείς.

 

Σωστά νόμιζες. Και στα υπόλοιπα το ίδιο ισχύει.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ως καρτοσυμβολαιο μπορεί να το παρεις,αν σου το δειχνει στη mycosmote. Από την εφαρμογή του wu δεν νομίζω. Κανε και μια δοκιμή με το sms που αναφέρθηκε.
Εκτος αν εχεις φοιτητικο καρτοσυμβολαιο που θεωρειται ως whats up καρτοκινητο.

Δηλαδη αν κανεις τηλεφωνο προς φοιτητικο καρτοσυμβολαιο καταναλωνει τα λεπτα προς whats up και εχει τις προσφορες με το whats up.

Όντως με sms τα έδωσε! Στην εφαρμογή my Cosmote δεν μου έδειχνε τίποτα. Φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο έχω.

 

[Στάλθηκε από μόνο του]

Link to comment
Share on other sites

2 στο 1330

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκ ευχαριστώ είναι εντελώς δωρεάν αυτή η προσφορά ε? Και μέχρι 30/9 μπορούμε να την ενεργοποιήσω?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ είναι εντελώς δωρεάν αυτή η προσφορά ε? Και μέχρι 30/9 μπορούμε να την ενεργοποιήσω?

 

Ναι σε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, ψάχνω να δω σε ποία εταιρεία θα κάνω το φοιτητικό μου & θα ήθελα να ρωτήσω αν είστε ευχαριστημένοι & τι περιλαμβάνει το πακέτο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...