Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γράφω εδώ διότι έχω cosmote. Θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος όμως ποιο είναι το πιο συμφέρον πακέτο, σε οποιαδήποτε εταιρεία για SMS και μόνο. Θέλω να βάλω τη κάρτα σε GPS αυτοκινήτου... 50-100 SMS θα ήταν οκ, το πιο φθηνό ποιο είναι; και μένουν τα SMS αφού τελειώσει ο μήνας χωρίς να βάλω ξανά πακέτο θα ήταν τέλειο.

 

Άκου, κάνεις το βασικό πρόγραμμα της κοσμοτε με κόστος 4,90€/ μήνα, δεν έχει δέσμευση. Έπειτα ενεργοποιείς το πακέτο 500SMS με κόστος 3,90€/ μήνα. Έχεις Έτσι την πιο οικονομική λύση και το κεφάλι Σου ήσυχο.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι να λεμε τελικα απο που να το πιασεις και που να το αφησεις

Oταν θα το μάθει όλη η Ελλάδα και θα το κάνει viral και θα νομίζει ότι έπιασε την cosmote απο τα @@ και θα πιστεύει ότι δεν μπορει να το περιορίσει κτλ τότε θα λέμε ότι κάποτε είχαμε και αυτό και τώρα πάλι πληρώνουμε τα mb χρυσάφι :lol:

Link to comment
Share on other sites

τα δικτυα δεν αντεξαν στον σεισμο της αθηνας πριν λιγους μηνες οπως επισης χριστουγεννα κτλ που μαζικα γινονται κλησεις.

 

Στο σεισμό υπήρξε όντως πρόβλημα.

Τα Χριστούγεννα όμως τα τελευταία χρόνια δεν έχει υπάρξει ποτέ πρόβλημα. Γιατί πετάς κουβέντες που δεν ισχύουν?

Η κοσμοτε με την αναβάθμιση σε 4g+, έχει αφήσει τέτοιου είδους προβλήματα σε περιόδους εορτών, στο παρελθόν. Δεν ισχύει αυτό που λες..

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο. Αν και προβλήματα πάντα θα υπάρχουν. οπως πχ αυτό το βραδινό blackout που συνέβη πριν λίγες μέρες για μερικές ώρες
Link to comment
Share on other sites

Άκου, κάνεις το βασικό πρόγραμμα της κοσμοτε με κόστος 4,90€/ μήνα, δεν έχει δέσμευση. Έπειτα ενεργοποιείς το πακέτο 500SMS με κόστος 3,90€/ μήνα. Έχεις Έτσι την πιο οικονομική λύση και το κεφάλι Σου ήσυχο.

 

Η λυση αυτη στοιχίζει 10 ευρώ το μήνα. Σε καρτοκινητό με 10 ευρώ το δίμηνο μπορεί να βάζει το πακετο με τα 4 ευρώ που δίνει 100sms, τόσα είπε ότι χρειάζεται, άρα μισο κόστος

Link to comment
Share on other sites

Στο σεισμό υπήρξε όντως πρόβλημα.

Τα Χριστούγεννα όμως τα τελευταία χρόνια δεν έχει υπάρξει ποτέ πρόβλημα. Γιατί πετάς κουβέντες που δεν ισχύουν?

Η κοσμοτε με την αναβάθμιση σε 4g+, έχει αφήσει τέτοιου είδους προβλήματα σε περιόδους εορτών, στο παρελθόν. Δεν ισχύει αυτό που λες..

 

δεν ξερω αν εχεις καποια θεση στην εταιρεια,αλλα τουλαχιστον ακομα και περυσι μετα τις 12 και για καπου 20 λεπτα το δικτυο ηταν απασχολημενο! αυτη η ενδειξη σε εμενα αυτη και σε παρα πολλους φιλους μου.

στο δευτερο,αν εχει αφησει τετοιου ειδους προβληματα ειδικα σε περιοδους εορτων δεν θα ειχε πτωση στα 5-7 mbps τουλαχιστον για 1-2 ωρες.

στον σεισμο των αθηνων (που να ειχε γινει και καποια καταστροφη αστο)εγω στην κοζανη δεν μπορουσα να μιλησω με φιλους εδω την πολη της κοζανης 3 ωρες.

προ 10 ετιας δεν ξερω και ποσο εισαι σε ηλικια ,μεχρι πριν 10 χρονια υπηρχε παντα προτεραιοτητα στα συμβολαια σε τετοιες ωρες ,αλλαγη χρονιας χριστουγεννα κτλ.ενω στα καρτοκινητα ειχε καποιος την ενδειξη δικτυο απασχολημενο με ενα κινητο σε συμβολαιο μπορουσε να κανει κληση

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και τα γνωρίζουν όλα αυτά στην Cosmote. Για να αποφασίζουν να δώσουν απεριόριστα προφανώς εκτιμούν ότι αντέχουν.

Από την άλλη σίγουρα οι ταχύτητες θα πέσουν ή θα έχουμε πολιτική ορθής χρήσης. Υπομονή μέχρι τις 16 .

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και τα γνωρίζουν όλα αυτά στην Cosmote. Για να αποφασίζουν να δώσουν απεριόριστα προφανώς εκτιμούν ότι αντέχουν.

Από την άλλη σίγουρα οι ταχύτητες θα πέσουν ή θα έχουμε πολιτική ορθής χρήσης. Υπομονή μέχρι τις 16 .

 

προφανως υπολογιζουν σε κατι που μπορουν να δωσουν με ρισκο ,αλλα προφανως βασει τεχνολογιας 4g 4g+ οσο μεγαλυτερη διαμεταγωγη και αποσταση απο τους πυργους πεφτει δραματικα η ταχυτητα,για το 95 τοις εκατο θα ειναι οκ.εαν υπηρχε το αντιθετο δεν θα μπορουσε το δικτυο να σταθει 5 λεπτα.τι κανει ο κοσμος επι του γενικου;facebook instagram οποτε κλαιν για την εταιρεια,ας μπει στο δικτυο ενα ποσοστο 10 % να κανουν κατεβαμα απο 10 gb ο καθε ενας ταυτοχρονα...κλαφτα.

απο τη συσκευη μου καταναλωνω τη μερα 10 με 15 giga αλλα μεσω wifi .ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΥΠΟΔΟΜΗ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΜΕΤΑΓΩΓΗ στην ελλαδα.η φωνη δουλευει με 10 kbps!!!! και δεν αντεχει σε μαζικη χρηση,τι κανουν ;απλα ο κοσμος θα κανει χρηση στο φβ και ινστα.πολυ απλα.

στην περιοχη μου τους πηρα τηλεφωνο 2-3 φορες σε 10 χρονια να κανουν κατι να βελτιωθει το σημα οχι για ιντερνετ αλλα για ομιλια,ειμαι με μια γραμμη αντε 2 στο σπιτι,θα το δουμε μου ειπαν.οποτε δεν εχω καμια διαθεση να παρακαλαω.απλα να τοποθετηθω σε κατι ακομα ,στις στεπες της ρωσιας με εκατομμυρια τετραγωνικα χιλιομετρα εχεις σημα και σημα φουλ ,εαν ειχαμε τετοιες εκτασεις θα διναμε 100 ευρω το gb.

με 3 κεραιες για 60 χιλιαδες κοσμο στην κοζανη ε ενταξει κοροιδευομαστε https://keraies.eett.gr/anazhthshMap.php

Link to comment
Share on other sites

Σε οποία χώρα της Ευρώπης και να πας που έχουν τέτοια πακέτα βλέπεις ότι υπάρχει μια μέση κατάσταση στα 60mbps. Εδώ στο Ελλαδιστάν θέλουμε να βλέπουμε 200αρια στο speed test και να έχουμε απαράδεκτα συμβόλαια πληρώνοντας τον κούκο αηδόνι.

 

Καλύτερα απεριόριστα με χαμηλές τιμές και χαμηλότερη μέση ταχύτητα παρά 200αρια σε ταχυτήτες και 150αρα χρέωση ανά μήνα για το Platinum.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Σε οποία χώρα της Ευρώπης και να πας που έχουν τέτοια πακέτα βλέπεις ότι υπάρχει μια μέση κατάσταση στα 60mbps. Εδώ στο ελλαδισταν θέλουμε να βλέπουμε 200αρια στο speed test και να έχουμε απαράδεκτα συμβόλαια πληρώνοντας τον κούκο αηδόνι.

 

ναι κατω απο καμια κεραια ναι θα φτασεις τοσο!!αντε και σε ωρες 12 και μετα το βραδυ,εδω δεν υπαρχει καμια δικαιολογια απο καμια εταιρεια.τρωνε χρημα λες και θα κανουν υποδομες για μια χωρα 20 πλασια .το 5 g το πληρωνουμε 5 χρονια και το 4 g το πληρωναμε αλλα 5 χρονια.καμια δικαιολογια δεν χωραει στην ελλαδα για αυτες τις τιμες.εντος 2 ετιας σε ηπα και πολλες αλλες χωρες θα τελειωνουν σταδιακα οι καλωδιακες vdsl fiber και οτι αλλο,διαβασα ,ολοι θα ειναι με ρουτερ 5 g απεριοριστα.ισως το δουμε μετα 20 χρονια εδω .

σημερα μιλησα με αγγλια με εναν φιλο μου λεει εχει προσφορα 150 gb 20 ευρω με δικα μας και μετα απεριοριστα 10 mbps ,δεν θυμαμαι ποια εταιρεια μου ειπε ομως και ολο αυτο γιατι ηταν σε μια εταιρεια εφυγε ζητηε διακοπη και του κανανε απο αλλη εταιρεια αυτη την τιμη.ειμαατε η πιο ακριβη στα δεδομενα μηνυματα και ομιλια χωρα,τελος.αν δεν ειχα τους δικους μου θα ειχα ενα φβ και χωρις αριθμο απλα wifi .δεν υπαρχει καμια δικαιολογια

 

ενα sms ειναι 1 kb αν θυμαμαι καλα,ενα push στο κεντρο που χρεωνεται 25 σεντς.αν αυτο ειναι λογικο οκ.μια κεραια τυμπανο κοστιζει 2000 ευρω και εχει εμβελεια 10 χλμ για 7000 ατομα.αυτες τις κεραιες τους πομπους τους πληρωσαμε 100 φορες πανω

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν εχεις καποια θεση στην εταιρεια,αλλα τουλαχιστον ακομα και περυσι μετα τις 12 και για καπου 20 λεπτα το δικτυο ηταν απασχολημενο! αυτη η ενδειξη σε εμενα αυτη και σε παρα πολλους φιλους μου.

στο δευτερο,αν εχει αφησει τετοιου ειδους προβληματα ειδικα σε περιοδους εορτων δεν θα ειχε πτωση στα 5-7 mbps τουλαχιστον για 1-2 ωρες.

στον σεισμο των αθηνων (που να ειχε γινει και καποια καταστροφη αστο)εγω στην κοζανη δεν μπορουσα να μιλησω με φιλους εδω την πολη της κοζανης 3 ωρες.

προ 10 ετιας δεν ξερω και ποσο εισαι σε ηλικια ,μεχρι πριν 10 χρονια υπηρχε παντα προτεραιοτητα στα συμβολαια σε τετοιες ωρες ,αλλαγη χρονιας χριστουγεννα κτλ.ενω στα καρτοκινητα ειχε καποιος την ενδειξη δικτυο απασχολημενο με ενα κινητο σε συμβολαιο μπορουσε να κανει κληση

 

Είμαι ανθυπολοχαγός στην κοσμοτε...

Στην Αθήνα που είναι εκατομμύρια κόσμος πρόβλημα στις γιορτές δεν υπάρχει, στάνταρ.

Σε ιστορικά θέματα προ 10ετίας, μην πάμε γιατί το τι χρήση γινόταν τότε σε σχέση με σήμερα, δε γίνεται σύγκριση. Όπως και τα τότε δίκτυα σε σχέση με σήμερα ήταν σε παιδικό στάδιο...

Τώρα υπάρχει φρενίτιδα με τα data. Μιλάμε για φρενίτιδα όμως...

Edited by vaskor
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανθυπολοχαγός στην κοσμοτε...

Στην Αθήνα που είναι εκατομμύρια κόσμος πρόβλημα στις γιορτές δεν υπάρχει, στάνταρ.

Σε ιστορικά θέματα προ 10ετίας, μην πάμε γιατί το τι χρήση γινόταν τότε σε σχέση με σήμερα, δε γίνεται σύγκριση. Όπως και τα τότε δίκτυα σε σχέση με σήμερα ήταν σε παιδικό στάδιο...

Τώρα υπάρχει φρενίτιδα με τα data. Μιλάμε για φρενίτιδα όμως...

 

ευχομαι να γινεις τσεο χαχαχα πλακα σε κανω.,βασει στατιστικων ανα πομπο- ανα μοναδα δεν βγαινει και οντως στην πραξη δεν βγαινει δεν δεν

οταν βγαινεις στην τηλεοραση διαφημιζεις το ιδιο που γινεται στο εξωτερικο με τιμες 20 φορες πανω και σε εκτακτη αναγκη γονατιζει αστο.προ ημερων εγινε κατι στην αγγλετερα με εκατομμυρια κοσμου να μιλανε στο τηλεφωνο,αποτελεσμα;δικτυο αξιο! δικτυο με τιμες 20 φορες κατω.

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

Ανταγωνισμ... τι? :lol: :lol: :lol: :lol:

Πέρα από την πλάκα οι άλλες δύο δεν μπορούν να δώσουν τέτοιο δώρο και ο λόγος είναι ότι δεν το σηκώνει το δίκτυο τους. Κακά τα ψέματα κανένας δεν έχει το δίκτυο της cosmote και δεν θα το αποκτήσει και ποτέ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Όντως δεν έχει δώσει ποτέ άλλοτε δώρο απεριόριστο ίντερνετ στα καρτοκινητα και σε όλους τους συνδρομητές

 

Εξαρτάται τί μετράς.

Πχ αν κοιτάς τον λόγο της χωρητικότητας σύνδεσης με εξωτερικό / αριθμό συνδρομητών, η COSMOTE δεν έχει τον καλύτερο. Αν κοιτάς πυκνότητα κεραιών ανά επιφάνεια, αλλάζει αρκετά ανά περιοχή.

Τα φτηνότερα data στην κινητή είναι απαραίτητα. Τα απεριόριστα, όχι τόσο...

 

Κατά τα άλλα, δεν πρέπει να συνδέουμε την αδυναμία τερματισμού κλήσεων με τον κορεσμό του δικτύου δεδομένων. Ακόμη οι περισσότερες κλήσεις γίνονται με τον κλασικό τρόπο, όπου δεσμεύεται ένα κύκλωμα φωνής μεταξύ των δύο συνομιλητών. Αυτά είναι πεπερασμένα. Όσο περισσότερος κόσμος γυρίζει σε VoLTE, τόσο αυτός ο περιορισμός γίνεται λιγότερο σημαντικός, αφού το VoLTE στέλνει τη φωνή μέσω του δικτύου δεδομένων. Έτσι αυξάνει η χωρητικότητα σε αριθμό κλήσεων, έστω σε βάρος της ποιότητας όταν το δίκτυο κορεστεί.

Link to comment
Share on other sites

Nαι σωστα... μονο που... το καλοκαίρι που έγινε ο σεισμός στην Αθήνα είχε πέσει ο ims server τους και volte γιοκ. ε έπεσε και απο τις κλήσεις φωνής και είτε ήσουν Αθήνα,ειτε Κοζάνη ειχες πρόβλημα..

 

Θελω να πω δηλαδή ότι στη θεωρία όλα καλά φαίνονται αλλά στη πράξη πάντα θα υπάρχουν απρόβλεπτα προβλήματα..

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τί μετράς.

 

......'......................

Όσο περισσότερος κόσμος γυρίζει σε VoLTE, τόσο αυτός ο περιορισμός γίνεται λιγότερο σημαντικός, αφού το VoLTE στέλνει τη φωνή μέσω του δικτύου δεδομένων. Έτσι αυξάνει η χωρητικότητα σε αριθμό κλήσεων, έστω σε βάρος της ποιότητας όταν το δίκτυο κορεστεί.

 

Τελείως λάθος αυτό.

Κάνε μια αναζήτηση στο διαδίκτυο να δεις την χωρητικότητα των κεραιών σε 4G και την χωρητικότητα σε 3G ή 2G.

Σε ταυτόχρονη σύνδεση χρηστών.

Μην λέτε πράγματα που δεν ξέρετε και απλώς υποθετετε ότι συμβαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Τελείως λάθος αυτό.

Κάνε μια αναζήτηση στο διαδίκτυο να δεις την χωρητικότητα των κεραιών σε 4G και την χωρητικότητα σε 3G ή 2G.

Σε ταυτόχρονη σύνδεση χρηστών.

Μην λέτε πράγματα που δεν ξέρετε και απλώς υποθετετε ότι συμβαίνουν.

 

Μα δεν μιλάμε για τη χωρητικότητα μίας κεραίας, άσχετα που και σε αυτό έχει πλεονέκτημα το 4G ως προς το 3G. Στην κλασική CS τηλεφωνία, ο περιορισμός των ταυτόχρονων κλήσεων εξαρτάται από τα κανάλια της κάθε κεραίας και τις μεταξύ τους διασυνδέσεις.

 

Αντίθετα με VoLTE, αυξάνονται αυθαίρετα οι υποστηριζόμενες κλήσεις, χωρίς να περιορίζονται μόνο από την υποδομή των κεραιών του παρόχου (αφού μπορείς να τερματίσεις κλήση ακόμη και μέσω WiFi). Ο βασικός περιορισμός πλέον είναι οι IMS και η συμφόρηση του δικτύου.

Είναι εξαιρετικά πιο πιθανό σε περιπτώσεις μαζικών κλήσεων (πχ σε περίπτωση σεισμού που αναφέρθηκε) να γεμίσουν τα κανάλια φωνής με 3G, παρά με VoLTE/VoWiFi. Τώρα να το πέσει ο IMS από υπερβολικό φόρτο, προφανώς και είναι πρόβλημα, αλλά λύνεται πιο εύκολα από το να εγκαταστήσεις νέες κεραίες...

Link to comment
Share on other sites

Γράφω εδώ διότι έχω cosmote. Θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος όμως ποιο είναι το πιο συμφέρον πακέτο, σε οποιαδήποτε εταιρεία για SMS και μόνο. Θέλω να βάλω τη κάρτα σε GPS αυτοκινήτου... 50-100 SMS θα ήταν οκ, το πιο φθηνό ποιο είναι; και μένουν τα SMS αφού τελειώσει ο μήνας χωρίς να βάλω ξανά πακέτο θα ήταν τέλειο.
Βάζεις whats up και με 10 δίμηνο θα είσαι καλά. Θα επιλέγεις είτε 100 μηνύματα προς όλους με 4 ευρώ είτε 300 μηνύματα προς whats up με 3.

Εγώ θα έκανα τα 300 προς whats up με 3

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Τα φτηνότερα data στην κινητή είναι απαραίτητα. Τα απεριόριστα, όχι τόσο...

 

Διαφωνώ κάθετα με το παραπάνω. Τα απεριόριστα είναι αυτά που αλλάζουν την αγορά και δίνουν την δυνατότητα στον κάθε ένα να έχει ελευθερία χρήσης που είναι φοβερά σημαντικό για την εξέλιξη και μετασχηματίζουν την αγορά. Τουλάχιστον αυτά γράφουν report που κάνουν ινστιτούτα που κάνουν έρευνα.

 

Οι ανάγκες του κάθε ένα μετασχηματίζονται. Μην κοιτάμε το τι κάνουμε εμείς σε προσωπικό επίπεδο τώρα που έχουμε σταθερό internet σε δουλειά και σπίτι. Με τα απεριόριστα θα αλλάξουν και οι δικές μας συνήθειες.

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Γράφω εδώ διότι έχω cosmote. Θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος όμως ποιο είναι το πιο συμφέρον πακέτο, σε οποιαδήποτε εταιρεία για SMS και μόνο. Θέλω να βάλω τη κάρτα σε GPS αυτοκινήτου... 50-100 SMS θα ήταν οκ, το πιο φθηνό ποιο είναι; και μένουν τα SMS αφού τελειώσει ο μήνας χωρίς να βάλω ξανά πακέτο θα ήταν τέλειο.

 

Και σε frog μπορεις να πας

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx

Βάζεις 4.03€ το μήνα, άρα με μια 10€υρη το 2μηνο είσαι άρχοντας

Βλέπω υπερβολικό να τσεκάρεις τόσες φορές το τράκερ. Εγώ προσωπικά το τσεκάρω μια φορά το 2μηνο για να δω ότι όλα πάνε καλά οπότε έχω πάει στην intertelecom. Για τόσα πολλά sms όμως , εσένα δε σε συμφέρει με τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ κάθετα με το παραπάνω. Τα απεριόριστα είναι αυτά που αλλάζουν την αγορά και δίνουν την δυνατότητα στον κάθε ένα να έχει ελευθερία χρήσης που είναι φοβερά σημαντικό για την εξέλιξη και μετασχηματίζουν την αγορά. Τουλάχιστον αυτά γράφουν report που κάνουν ινστιτούτα που κάνουν έρευνα.

 

Οι ανάγκες του κάθε ένα μετασχηματίζονται. Μην κοιτάμε το τι κάνουμε εμείς σε προσωπικό επίπεδο τώρα που έχουμε σταθερό internet σε δουλειά και σπίτι. Με τα απεριόριστα θα αλλάξουν και οι δικές μας συνήθειες.

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην Γερμανία το 80+% των 4G συσκευών ΔΕΝ έχουν αγοράσει 4G data plans ή δεν ανοίγουν το 4G.

(Πηγή opensignal. com)

 

Αυτές οι εκτιμήσεις που κάνεις φίλε είναι απλώς επιθυμίες δικές σου εκτός αν οι γερμανοί είναι υποανάπτυκτοι.

 

Οι εταιρείες εκεί, έχουν φάει φάπα γιατί πιέζονται να ξεκινήσουν τα 5G δίκτυα και αναρωτιούνται ποιος θα τα χρησιμοποιήσει αφού δεν χρησιμοποιούν ούτε το 4G.

 

Συνήθως οι άνθρωποι προβάλλουν σε προβλέψεις τι επιθυμούν οι ίδιοι και όχι τι συμβαίνει στην πράγματικότητα.

Φυσιολογικό είναι αυτό.

 

Ελάχιστοι γνωρίζουν τι είναι το voice over lte/ wifi.

O μόνος λόγος που υπάρχει είναι για να πουλιούνται ελάχιστα μοντέλα κινητών γιατί αν ο κόσμος καταλάβει τι σημαίνει αυτό δεν θα ξαναγοράσει χρόνο ομιλίας και θα δουλεύει μόνο voip εφαρμογές όπως οι εταιρείες και όπως εγώ τα τελευταία 10 χρόνια.

Τότε που πληρωνες 80 € συμβόλαιο για 30 λεπτά ομιλίας και 100 ΜΒ. Φαντάσου.

Τα τρελλά κέρδη για τις εταιρείες τελειώνουν και δεν ξέρουν τι να κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

εχω εναν γνωστο και θελει να παρει κοσμοτε whats up αλλα να ξεκιναει με 697 και οχι με 698 και δεν βρισκει νουμερο,υπαρχει τροπος;δεν ξερω γιατι το θελει αυτο με το 697 αλλα ειπα να ρωτησω μηπως γνωριζει καποιος
Link to comment
Share on other sites

εχω εναν γνωστο και θελει να παρει κοσμοτε whats up αλλα να ξεκιναει με 697 και οχι με 698 και δεν βρισκει νουμερο,υπαρχει τροπος;δεν ξερω γιατι το θελει αυτο με το 697 αλλα ειπα να ρωτησω μηπως γνωριζει καποιος

 

Ας ψαξει σε καταστήματα και όχι μόνο what's up, αλλά και κοσμοκαρτα και φρογκ, θα μπορέσει μετά να κάνει την αλλαγή σε what's up.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...