Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα τους τηλ αυριο να το σιγουρεψω

 

μπορω να κανω και Οn line την ενεργοποιηση μεσω του myaccount

 

ευχαριστώ πολυ

Μόλις επικοινώνησα με γνωστό μου που τα ξέρει καλύτερα και ο λογαριασμός σου θα είναι ως εξής:

Πάγιο: 16 ευρώ

Πακέτο μηνυμάτων: 5 ευρώ

Τέλη κινητής τηλεφωνίας: Περίπου 2,15 ευρώ.

 

Τονίζω το περίπου γιατί αυτό είναι τελείως αόριστο.. Το ίδιο θα σου πουν και στην Cosmote. Και όλα αυτά σε περίπτωση που δεν ξεπεράσεις τα 16 ευρώ, σε περίπτωση που δεν ξεπεράσεις τα μηνύματα του πακέτου και σε περίπτωση που δεν κάνεις χρήση ίντερνετ ή καλέσεις σε τηλέφωνα εκτός Ελλάδος.

 

Πιστεύω να σε κάλυψα και συγνώμη για το λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επικοινώνησα με γνωστό μου που τα ξέρει καλύτερα και ο λογαριασμός σου θα είναι ως εξής:

Πάγιο: 16 ευρώ

Πακέτο μηνυμάτων: 5 ευρώ

Τέλη κινητής τηλεφωνίας: Περίπου 2,15 ευρώ.

 

Τονίζω το περίπου γιατί αυτό είναι τελείως αόριστο.. Το ίδιο θα σου πουν και στην Cosmote. Και όλα αυτά σε περίπτωση που δεν ξεπεράσεις τα 16 ευρώ, σε περίπτωση που δεν ξεπεράσεις τα μηνύματα του πακέτου και σε περίπτωση που δεν κάνεις χρήση ίντερνετ ή καλέσεις σε τηλέφωνα εκτός Ελλάδος.

 

Πιστεύω να σε κάλυψα και συγνώμη για το λάθος.

 

ευχαριστώ πολυ:):):)

 

κ εγω που τσεκαρα προηγουμενους λογαριασμούς ειδα οτι τα τελη χρησης αφορουν τα sms που εστελνα και τις κλησεις οταν ξεπερνουσα τον χρόνο ομιλίας

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επικοινώνησα με γνωστό μου που τα ξέρει καλύτερα και ο λογαριασμός σου θα είναι ως εξής:

Πάγιο: 16 ευρώ

Πακέτο μηνυμάτων: 5 ευρώ

Τέλη κινητής τηλεφωνίας: Περίπου 2,15 ευρώ.

 

Τονίζω το περίπου γιατί αυτό είναι τελείως αόριστο.. Το ίδιο θα σου πουν και στην Cosmote. Και όλα αυτά σε περίπτωση που δεν ξεπεράσεις τα 16 ευρώ, σε περίπτωση που δεν ξεπεράσεις τα μηνύματα του πακέτου και σε περίπτωση που δεν κάνεις χρήση ίντερνετ ή καλέσεις σε τηλέφωνα εκτός Ελλάδος.

 

Πιστεύω να σε κάλυψα και συγνώμη για το λάθος.

 

μίλησα μαζί τους και ειναι οντως ετσι

παγιο χρόνου ομιλιας + παγιο sms + τελη συνδρομητών (12% επι της καθαρής αξίας για λογαριασμούς εως 50€)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανεις τα 600 λεπτά + 600 sms προς cosmote πόσο ελάχιστη χρέωση έχουν σε δευτερόλεπτα ανά κλήση;
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κι εγώ κατι: εχω ατομικό επαγγελματικό 240. Μπορώ να μεταφερθώ εύκολα σε απεριόριστο πρόγραμμα? το ρωτώ γιατι είδα παραπάνω πως υπάρχει κάποια "διαδικασία". Ξέρει κάποιος?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κι εγώ κατι: εχω ατομικό επαγγελματικό 240. Μπορώ να μεταφερθώ εύκολα σε απεριόριστο πρόγραμμα? το ρωτώ γιατι είδα παραπάνω πως υπάρχει κάποια "διαδικασία". Ξέρει κάποιος?
νομιζω οτι πρεπει να γινεις οικιακος χρηστης δεν ειμαι σιγουρος ομως κανε μια ερωτηση στο 1212 η στο 1221

 

τελικα παιδια μετα απο πολλα τηλεφωνηματα στην εξυπηρετηση πελατων πληρωσα τον εταιρικο λογαριασμο αφου εν τελει αυτο μου ειπανε αυτος ο λογαριασμος αφορα την περιοδο απο 21/9 μεχρι 22/10 λογικα ο επομενος θα ειναι εκαθαριστικος οσο αφορα σαν εταιρικος πελατης σημερα εγινα οικιακος

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θελω τη γνωμη σας για κατι.Αν ειμαι εκτος θεματος sorry.Απο τον αυγουστο ειμαι συνδρομητης στην cosmote.Εχω το εξης προβλημα.Με την νεα συνδεση εκανα κ το μηνιαιο πασο για το my view των 4 ευρω.Στην αρχη,τις πρωτες 15 μερες ηταν δωρεαν.Το ''κακο'' ειναι οτι αυτην την υπηρεσια επρεπε να την ενεργοποιησω εγω μεσα απο το μενου του κινητου(nokia 5800).Αυτο δεν μου το ειπαν στο καταστημα,ή δεν το καταλαβα,με αποτελεσμα να κανω πλοηγηση εκτοε wi-fi και να ερθει ο λογαριασμος 366 ευρω.Πηγα στο καταστημα,εκανα αιτηση αμφισβιτησης,εγραψα οτι εγινε λαθος συν/νηση με την πωλητρια(η ιδια μου ειπε να το γραψω)και απο τις 7 Οκτωβριου περιμενω αλλα τιποτα απο cosmote μερια.Παιρνω στο 1212 που κ που κ μου λενα συνεχως οτι το αιτημα εξεταζεται κ πως θα μου απαντησουν.Χτες που πηρα,προθυμοποιηθηκα να κανω διακανονισμο κ σημερα με πηραν για να κανονισουμε.Τσαντιστηκα κ τους ειπα οτι αν δεν μου απαντησουν,λεφτα δεν θα παρουν.Για την ιστορια εχω αλλες 2 γραμμες στο ονομα μου(εδω κ χρονια)κ σκεφτομαι μηπως τους ζορισω(εννοω πως θα κοψω τις αλλες γραμμες).Ρε παιδια να πληρωσω 366 ευρω για 10 mb;Σκεφτομαι να παω απο κοντα στην cosmote(κηφησιας 44)γιατι απο το τηλεφωνο δεν βγαζω ακρη.Σορυ για το μεγαλο μηνυμα.Ευχαριστω.Γεια χαρα.
Link to comment
Share on other sites

το μονο σιγουρο ειναι οτι η απειλη της φορητοτητας εχει αποτελεσματα 8 στις 10 φορες. ποσο μαλλον οταν μιλαμε για συνδεσεις και οχι για καρτοκινητα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα αιτήματα διακανονισμών διαχειρίζονται απο άλλο τμήμα που λειτουργεί με εντελώς διαφορετικό τρόπο, άρα μπορεί να έχει πιο άμεση απόκριση. Μην νομίζεις δηλαδή ότι για να τα πάρουν αντέδρασαν πιο γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για την αμμεση γνωμη σας.Απλως να προσθεσω οτι καταλαβαινω οτι το τμημα διακανονισμων ειναι αλλο τμημα απο αυτο που εξεταζει:p το αιτημα μου,νομιζω οτι εχω δικιο να σκεφτομαο οτι περιμενω 1 μηνα+,και μολις εκανα νυξη για διακανονισμο,την αλλη μερα με πηραν.Μου ειπαν τις αλλες φορες στο 1212,να πληρωσω τον λογαριασμο και αν στο τελος ''δικαιωθω'' θα μου τα πιστωσουν.Δεν μπορω να δωσω ρε παιδια 366,ή δεν γουσταρω αν θελετε.Φορητοτητα εννοειτε να τους πω οτι αν δεν...,αντε γεια παω αλλου;Και με τους αλλους 9 μηνες που ληγει το συμβολαιο τι κανω;Σκεφτομαι να κανω καταγγελια στο Κ.Ε.Π Κ Α,ή στο συνυγορω του καταναλωτη.Και παλι ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για την αμμεση γνωμη σας.Απλως να προσθεσω οτι καταλαβαινω οτι το τμημα διακανονισμων ειναι αλλο τμημα απο αυτο που εξεταζει:p το αιτημα μου,νομιζω οτι εχω δικιο να σκεφτομαο οτι περιμενω 1 μηνα+,και μολις εκανα νυξη για διακανονισμο,την αλλη μερα με πηραν.Μου ειπαν τις αλλες φορες στο 1212,να πληρωσω τον λογαριασμο και αν στο τελος ''δικαιωθω'' θα μου τα πιστωσουν.Δεν μπορω να δωσω ρε παιδια 366,ή δεν γουσταρω αν θελετε.Φορητοτητα εννοειτε να τους πω οτι αν δεν...,αντε γεια παω αλλου;Και με τους αλλους 9 μηνες που ληγει το συμβολαιο τι κανω;Σκεφτομαι να κανω καταγγελια στο Κ.Ε.Π Κ Α,ή στο συνυγορω του καταναλωτη.Και παλι ευχαριστω.

 

Φίλε μου τα αιτήματα αμφισβήτησης παίρνουν πολυ καιρό να εξεταστούν γιατί πρέπει να γίνει έλεγχος.Καταρχάς στο γραπτό αίτημα,η αντιπρόσωπος παραδέχτηκε το λάθος;Αν όχι,μην περιμένεις απολύτως τίποτα.Πάντως όπως και να έχει,θα χρειαστεί να πληρώσεις το σύνολο του πόσου έστω και με διακανονισμό.Όσο για την φορητότητα,φυσικά μπορείς να το κάνεις,αλλά αυτό που θα πάθεις τελικά είναι

1ον) Να πληρώσεις απομείωση και στις 3 γραμμές τις επιδοτήσεις που έχεις πάρει

2ον) Να μη γλιτώσεις το ποσό των 366 το οποίο θα μείνει ως υπόλοιπο,και πίστεψε με,δε τα αφήνουν τέτοια ποσά να φεύγουν

3ον) Να απορριφθεί η αίτηση φορητότητας,γιατί με τέτοιο υπόλοιπο στην εταιρεία,η εταιρεία στην οποία θα μετάβεις θα σε απορρίψει.Ακόμα και να σε δεχτεί βέβαια γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι,δεν βλέπω να γλιτώνεις την κατάβολή εγγύησης.

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

2ον) Να μη γλιτώσεις το ποσό των 366 το οποίο θα μείνει ως υπόλοιπο,και πίστεψε με,δε τα αφήνουν τέτοια ποσά να φεύγουν

 

σε αυτη την περιπτωση τι μπορουνε να κανουνε για να διεκδικησουνε τα λεφτα τους?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι ότι με τέτοιο ποσό αποκλείεται να τον αφήσει η ίδια η Cosmote να φύγει αν δεν το αποπληρώσει.Της άλλης εταιρίας δεν της πέφτει καν λόγος στην περίπτωση αυτή
Link to comment
Share on other sites

Έχω whatsup και θέλω να πάω στο Cosmote 120.

Mε ενδιαφέρει όμως και το ΙΝΤΕΡΝΕΤ από το κινητό.

Ισχύει και εδώ το Myview με 4ευρώ το μήνα?Και αυτά τα 4€ θα έρχονται έξτρα από τα 22€ που θα δίνω ως πάγιο?Ή δεν δίνω τα 4 και υπάρχει κάποια στάνταρ χρέωση μέσα στον μήνα, ανάλογα με τα δεδομένα που κατεβάζεις?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι ότι με τέτοιο ποσό αποκλείεται να τον αφήσει η ίδια η Cosmote να φύγει αν δεν το αποπληρώσει.Της άλλης εταιρίας δεν της πέφτει καν λόγος στην περίπτωση αυτή

 

Κανείς δε μπορεί να σου απαγορέψει να φύγεις.Αλλά φυσικά

 

1ον ) Φυσικα θα πληρώσεις πίσω τις επιδοτήσεις που έχεις λάβει

2ον ) Μετά τη διακοπή αν δε πληρώσεις ,μπαίνεις σε μαύρη λίστα,κάτι σαν τον Τειρεσία.Μπαίνεις σε διαδικασίες δυσάρεστες δυστυχώς με εγγυήσεις και τα συναφή,και αν δεν έχεις διάθεση να εξοφλήσεις,τότε μαθαίνεις και πόσο καλά νομικά τμήματα έχουν οι εταιρείες αυτές...

Link to comment
Share on other sites

Έχω whatsup και θέλω να πάω στο Cosmote 120.

Mε ενδιαφέρει όμως και το ΙΝΤΕΡΝΕΤ από το κινητό.

Ισχύει και εδώ το Myview με 4ευρώ το μήνα?Και αυτά τα 4€ θα έρχονται έξτρα από τα 22€ που θα δίνω ως πάγιο?Ή δεν δίνω τα 4 και υπάρχει κάποια στάνταρ χρέωση μέσα στον μήνα, ανάλογα με τα δεδομένα που κατεβάζεις?

 

22 ευρώ θα πληρώνεις για τα 120 λεπτά του προγράμματος.Τα 4 ευρώ είναι επιπλέον σε αυτό το ποσό το οποίο θα σου δίνει απεριόριστη πρόσβαση στις υπηρεσίες του myview και 40MB για πλοήγηση σε σελίδες τρίτων.Έιναι πολύ οικονομικό αν σκεφτείς ότι τα 40MB μέσω WAP χωρίς το πάσο κοστίζουν περίπου 490ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

έχω δυο συνδέσεις μια 120'' και μία 150'' οικογενειακό πακέτο σκέφτομαι με την συμπλήρωση του έτους (συμβόλαιο) να περάσω σε πρόγραμμα myway 20 και myway 30. Πόση πιστεύεται ότι θα είναι η επιδότηση; Αξίζει να πάρω επιδότηση; ή να αγοράσω συσκευή μόνος μου και να εκμεταλευτώ πιθανή έκπτωση λόγω οικογενειακού και έκπτωση στο παγίο; :wacko:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά γράφτηκα στο MyWay αλλά έχω πρόβλημα με την εγγραφή μου MyAccount, καθώς και με την εξυπηρέτηση πελατών.

Πήγα να γραφτώ σήμερα και αφού συμπληρώνω όλα τα στοιχεία, μου βγάζιε μήνυμα ότι το email ήδη χρησιμοποιείται.Οπότε σκέφτηκα ότι ίσως είχα γραφτεί παλιότερα όσο είχα το What's up.

Παίρνω λοιπόν τηλέφωνο στο 1212 να ζητήσω ένα από τα παρακάτω:

-να μετατρέψουν το υπάρχον account σε συμβόλαιο (και να μου πούνε και το username γιατί δεν το θυμόμουν αφού ποτέ δεν είχα χρησιμοποιήσει την υπηρεσία στο παρελθόν)

-ή να καταργήσουν το υπάρχον account για να φτιάξω ένα καινούριο από την αρχή.

 

Μετά από 15 λεπτά συνομιλίας με 1 κοπέλα, τελικά καταλήξαμε ότι η μόνη λύση είναι να στέιλω FAX κλπ για να αλλάξουν τα στοιχεία μου, κάτι που φυσικά μου φαίνεται γελοίο να γίνει τόση φαρασία.Ούτε όμως το username μπορούσε να μου πειιι:mad::mad:

Τέλος, την ρώτησα:αν γραφτώ ξανά με άλλο email και με το ίδιο νούμερο κινητό δεν υπάρχει πρόβλημα?Και μου είπε όχι.Οπότε ξαναδοκίμασα αν και μου φαίνεται κουλό να είναι δηλωμένα στο ίδιο νούμερο και συμβόλαιο και κάρτα.

Πάντως τα πήρε και έβγαλε μήνυμα ότι θα μου σταλεί sms, αλλά μετά από 30 λεπτά δεν έχει έρθει τίποτα.

Είναι νορμάλ που αργεί τόσο??

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σε ολους ηθελα να ρωτήσω κάτι εσας που ειστε expert

Εχω καρτοκινητό Cosmote, πολλά χρόνια το συγκεκριμένο νούμερο.

Θέλω τώρα να πάω στο Cosmote μηδενικό πάγιο, να κρατήσω την SIM , το ιδιο νούμερο, και δεν θέλω επιδότηση συσκευής, πρέπει για 6 μηνες να πληρώνω καποιο πάγιο, και μετα μηδέν, η εφ οσον δεν θέλω συσκευές και sim δεν θα πληρώσω, και θα πληρώνω οτι τηλέφωνα κάνω?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει αναγκαστικά να αλλάξεις κάρτα Sim γιατί η κάρτα Sim του What's Up?/Cosmoκάρτας δεν υποστηρίζει το συμβόλαιο.. Υπάρχουν δύο μηδενικά προγράμματα.

 

Α)Το μηδενικό πάγιο δεν έχει πάγιο, δεν έχει επιδότηση συσκευείς και μπορείς να φύγεις όποτε το θελήσεις. Και

 

Β)Το μηδενικό πάγιο που έχει πάγιο 9 ευρώ, έχει επιδότηση συσκευής και για να φύγεις ή να το ξανακάνεις καρτοκινητό θα πρέπει να πληρώσεις κάποιο ποσό.

 

Το δεύτερο μηδενικό πρόγραμμα δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα γιατί μου το είχαν πει πέρσι.. Στο πρώτο θα πληρώνεις τις κλήσεις και τα Sms που θα κάνεις σ'ένα μήνα..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ευχαριστώ για την απάντηση

Εντάξει να αλλάξω sim , δηλαδη εφοσον δεν θέλω συσκευή αυτά τα 9 Ευρω δεν τα πληρώνω, κατάλαβα καλά? και θα πληρώνω καθε μήνα οτι τηλέφωνα κάνω. Το Α ισχύει και σήμερα? γιατι μου φαίνεται οτι οι αλλες εταιρείες τα εχουν αποσύρει τα χωρίς πάγιο

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η Vodafone έχει αποσύρει το Vodafone Χωρίς Πάγιο.. Εγώ είμαι στο Wind Flexy Zero που είναι ίδιο με το Cosmote Χωρίς Πάγιο που θέλεις εσύ..Θα πληρώνεις τα τηλέφωνα και τα Sms που κάνεις.. :)
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για την αμμεση γνωμη σας.Απλως να προσθεσω οτι καταλαβαινω οτι το τμημα διακανονισμων ειναι αλλο τμημα απο αυτο που εξεταζει:p το αιτημα μου,νομιζω οτι εχω δικιο να σκεφτομαο οτι περιμενω 1 μηνα+,και μολις εκανα νυξη για διακανονισμο,την αλλη μερα με πηραν.Μου ειπαν τις αλλες φορες στο 1212,να πληρωσω τον λογαριασμο και αν στο τελος ''δικαιωθω'' θα μου τα πιστωσουν.Δεν μπορω να δωσω ρε παιδια 366,ή δεν γουσταρω αν θελετε.Φορητοτητα εννοειτε να τους πω οτι αν δεν...,αντε γεια παω αλλου;Και με τους αλλους 9 μηνες που ληγει το συμβολαιο τι κανω;Σκεφτομαι να κανω καταγγελια στο Κ.Ε.Π Κ Α,ή στο συνυγορω του καταναλωτη.Και παλι ευχαριστω.

 

Όπως είπαν και παραπάνω, μόνο αν υπάρξει ενημέρωση παραδοχής λανθασμένης ενημέρωσης απο το κατάστημα θα έχεις ελπίδες πίστωσης του ποσού. Αλλιώς, τα κλαις τα χρήματα και να είσαι σίγουρος ότι έχουν τη δυνατότητα να τα διεκδικήσουν. Άσε που αν χρειαστείς ποτέ τη Cosmote στο μέλλον, θα σου ζητούν εγγύηση και τρέχα γύρευε.

 

Έχω whatsup και θέλω να πάω στο Cosmote 120.

Mε ενδιαφέρει όμως και το ΙΝΤΕΡΝΕΤ από το κινητό.

Ισχύει και εδώ το Myview με 4ευρώ το μήνα?Και αυτά τα 4€ θα έρχονται έξτρα από τα 22€ που θα δίνω ως πάγιο?Ή δεν δίνω τα 4 και υπάρχει κάποια στάνταρ χρέωση μέσα στον μήνα, ανάλογα με τα δεδομένα που κατεβάζεις?

 

Στα πάγια υπάρχει και η υπηρεσία wireless internet που π.χ. με 13€ πρόσθετα στο λογαριασμό σου, έχεις 200mb χρήση κάθε μήνα και ξενιάζεις. Αν σου αρκούν τα 40mb του μηνιαίου πάσου το myview και μπορείς να ελέγξεις τη χρήση που θα κάνεις ( πρόσεχε εδώ, το κάθε επιπλέον mb κοστίζει κάτι παραπάνω απο 12€.. ), οκ. Εσύ αποφασίζεις.

 

...Πάντως τα πήρε και έβγαλε μήνυμα ότι θα μου σταλεί sms, αλλά μετά από 30 λεπτά δεν έχει έρθει τίποτα.

Είναι νορμάλ που αργεί τόσο??

 

Χρειάζεται έως και 24 ώρες για να σου έρθει το password.

 

 

Παιδιά γειά σε ολους ηθελα να ρωτήσω κάτι εσας που ειστε expert

Εχω καρτοκινητό Cosmote, πολλά χρόνια το συγκεκριμένο νούμερο.

Θέλω τώρα να πάω στο Cosmote μηδενικό πάγιο, να κρατήσω την SIM , το ιδιο νούμερο, και δεν θέλω επιδότηση συσκευής, πρέπει για 6 μηνες να πληρώνω καποιο πάγιο, και μετα μηδέν, η εφ οσον δεν θέλω συσκευές και sim δεν θα πληρώσω, και θα πληρώνω οτι τηλέφωνα κάνω?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Δεν υπάρχει μηδενικό πάγιο με επιδότηση συσκευής, άρα δεν υπάρχει μηδενικό πάγιο με κάποια μορφή παγίου. Εν ολίγοις, θα χρεώνεσαι για ό,τι χρήση κάνεις ( + τα ανάλογα τέλη συνδρομητών κινητής τηλεφωνίας που για μηδενικό λογαριασμό, είναι και αυτά μηδενικά ).

Link to comment
Share on other sites

 

Β)Το μηδενικό πάγιο που έχει πάγιο 9 ευρώ, έχει επιδότηση συσκευής και για να φύγεις ή να το ξανακάνεις καρτοκινητό θα πρέπει να πληρώσεις κάποιο ποσό.

 

 

Δεν ισχύει πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...