Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά αμέσως να κακολογήσετε...είναι μακράν καλυτερα προγράμματα απ ότι της βοντα κ Wind γιατι εχει μικρότερη ελάχιστη χρεωση . ο όρος απεριόριστα κακώς μεν χρησιμοποιηται αλλά ας μην το παρακάνουμε κιόλας.

 

Η ελαχιστη χρεωση ειναι 45 οπως και στις αλλες. Μηπως να το ξαναεβλεπες?

Link to comment
Share on other sites

Η ελαχιστη χρεωση ειναι 45 οπως και στις αλλες. Μηπως να το ξαναεβλεπες?

 

Οικονομικό Πρόγραμμα WIND XL

 

Μονάδα Χρέωσης: ανά δευτερόλεπτο

Ελάχιστος Χρόνος Χρέωσης: 3 λεπτά

 

http://www.wind.com.gr/ConDows/00002167_tarif_plans_wind_xl.pdf

[sIGPIC][/sIGPIC] Αγαπώ Σουηδία!
Link to comment
Share on other sites

στο προγραμμα με τα 195 cosmote απεριοριστα ειναι μεσα δωρεαν και οι διεθνεις κλησεις προς βαλκανια? αν καταλαβα καλα αυτο αναφερει?

 

((Το ίδιο ισχύει και για το οικονομικό πρόγραμμα COSMOTE ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 195, για τις διεθνείς κλήσεις προς τους προορισμούς των Ζωνών 1 & 2. ))

Link to comment
Share on other sites

Οικονομικό Πρόγραμμα WIND XL

 

Μονάδα Χρέωσης: ανά δευτερόλεπτο

Ελάχιστος Χρόνος Χρέωσης: 3 λεπτά

 

http://www.wind.com.gr/ConDows/00002167_tarif_plans_wind_xl.pdf

 

η vodafone το εχει και αυτη 45'.

παντως τις wind ειναι αισχος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τη φάκα του 0.0055 Ε ανά δευτερόλεπτο ,όταν ξεπεράσεις το όριο δεν την είδατε? Χρέωση σχεδόν ίδια με καρτοκινητό.

 

Στην τελική θέλουν να κάνουν ότι και στα καρτοκινητά. Να μαζεύει κανείς γνωστούς και φίλους σε μια εταιρεία. Έτσι θα τους βγαίνει τζάμπα ο δωρεάν χρόνος

Link to comment
Share on other sites

Οικονομικό Πρόγραμμα WIND XL

 

Μονάδα Χρέωσης: ανά δευτερόλεπτο

Ελάχιστος Χρόνος Χρέωσης: 3 λεπτά

 

http://www.wind.com.gr/ConDows/00002167_tarif_plans_wind_xl.pdf

 

Όλα τα προγράμματα της Vodafone και της Wind(εξαιρουμένου του WIND XL)έχουν ελάχιστη διάρκεια χρέωσης κλήσης τα 45 δευτερόλεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ενεργοποιήθηκε το Cosmote BUSINESS 200 μέσα Οκτωβρη. Για να περάσω στο Cosmote ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 35 πρέπει να περιμένω 1 ή 3 μήνες?

Ζαχλωρίτικα

Olympic Games 2016

Link to comment
Share on other sites

Ναι προφανως αναφερομαι στο να σταματησω να ειμαι εταιρικος πελατης και να περασω το συμβολαιο στο ονομα μου κρατωντας τον αριθμο.

Ζαχλωρίτικα

Olympic Games 2016

Link to comment
Share on other sites

Ναι προφανως αναφερομαι στο να σταματησω να ειμαι εταιρικος πελατης και να περασω το συμβολαιο στο ονομα μου κρατωντας τον αριθμο.
και εγω ειμαι στην ιδια φαση με τον φιλο μονο που το εταιρικο μου αποτελειται απο 7 γραμμες μπορω να φυγω απο το εταιρικο και να παω στο κανονικο με τις 7 γραμμες?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να περάσετε σε οικιακό, όπως ακριβώς μπορεί κάποιος να κάνει σήμερα μια σύνδεση και αύριο να τη μεταβιβάσει σε κάποιον. Ούτως ή άλλως, η δέσμευση παραμένει κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να περάσετε σε οικιακό, όπως ακριβώς μπορεί κάποιος να κάνει σήμερα μια σύνδεση και αύριο να τη μεταβιβάσει σε κάποιον. Ούτως ή άλλως, η δέσμευση παραμένει κανονικά.
πηρα το μεσημερι στην εξυπηρετηση πελατων και μου ειπε η τηλεφωνητρια οτι πρεπει να ελεγξουν το ΑΦΜ μου σε ενα καταστημα oteshop δεν καταλαβα γιατι
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα στην εξυπηρετηση, δεν ηξεραν και μου ειπαν να παω απο το καταστημα. Παω στο καταστημα της Cosmote και μου λενε οτι πρεπει να περιμενω 6 μηνες (!).

Μετα παω στο Γερμανο και μου είπε ότι μπορώ να το κάνω και αύριο και μου είπε ότι θα με πάρει τηλέφωνο να με ενημερωσει. Ψιλο ανοργανωτοι μου φανηκαν πανω στη βιασυνη να βγαλουν τα νεα προγραμματα. Στον Γερμανο δεν ηξεραν καν οτι υπαρχουν.

Ζαχλωρίτικα

Olympic Games 2016

Link to comment
Share on other sites

πηρα σημερα στη εξυπηρετηση πελατων της cosmote και την μια φορα μου ειπαν οτι δεν μπορω να μεταβω απο εταιρικο σε σε οικιακο στα απεριοριστα αλλα λεει πρεπει πρωτα να παω σε ενα αλλο προγραμμα. ξαναπερνω μετα και μου λενε οτι μπορω να παω κανονικα οπου θελω ποιον να πιστεψω:cry:
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα στην εξυπηρετηση, δεν ηξεραν και μου ειπαν να παω απο το καταστημα. Παω στο καταστημα της Cosmote και μου λενε οτι πρεπει να περιμενω 6 μηνες (!).

Μετα παω στο Γερμανο και μου είπε ότι μπορώ να το κάνω και αύριο και μου είπε ότι θα με πάρει τηλέφωνο να με ενημερωσει. Ψιλο ανοργανωτοι μου φανηκαν πανω στη βιασυνη να βγαλουν τα νεα προγραμματα. Στον Γερμανο δεν ηξεραν καν οτι υπαρχουν.

 

6 μήνες συνήθως πρέπει να περιμένεις αν έχεις πάρει κάποιο πρόγραμμα i με τη προσφορά του iphone, αλλά και πάλι, μπορείς να περάσεις σε κάποιο αντίστοιχο ή και μεγαλύτερο πρόγραμμα άλλης σειράς. Η δέσμευση, στην ουσία έχει να κάνει με το πάγιο και όχι με τη σειρά του προγράμματος.

Link to comment
Share on other sites

πηρα το μεσημερι στην εξυπηρετηση πελατων και μου ειπε η τηλεφωνητρια οτι πρεπει να ελεγξουν το ΑΦΜ μου σε ενα καταστημα oteshop δεν καταλαβα γιατι

 

Ίσως για να δουν αν είσαι ο υπεύθυνος πληρωμών / νομικός εκπρόσωπος της εταιρίας ή απλός χρήστης ( στη δεύτερη περίπτωση, θα πρέπει είτε να έρθει μαζί σου ο υπ. πληρωμών σε κάποιο κατάστημα για τη μεταβίβαση, είτε να σε εξουσιοδοτήσει, έχοντας και στις δυο υποπεριπτώσεις τα απαραίτητα δικαιολογητικά, γνωρίζει ο υπεύθυνος της σύνδεσης ποιά ).

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αλλαγή προγράμματος, με πήραν και εμένα για έλεγχο ΑΦΜ προκειμένου να επαναλειτουργήσει η υπγρεσία MYACCOUNT
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω. Περιμενω σημερα τηλεφωνο απο τον Γερμανο και θα δουμε. Σε καθε περιπτωση απο Δευτερα θα αρχισω τις διαδικασιες και ας βρουν αυτοι την ακρη!

Ζαχλωρίτικα

Olympic Games 2016

Link to comment
Share on other sites

Πριν 1 χρονο εκανα νεο συμβολαιο και μεσα σε 3 μηνες το τροποποιησα.

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το ποτε ληγει?? ληγει κανονικα τωρα..δηλαδη μετα τον 1 χρονο..η επειδη το τροποποιησα αναγκαστικα θα πρεπει να περιμενω καποιους μηνες :blink: ??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι ληγει κανονικα..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

άλλαξα το πακέτο μου από i90 σε 100 απεριόριστα που όπως λέει, μου δίνει 1500 λεπτά προς κινητά cosmote και σταθερά. Η έκφραση "κινητά cosmote" περιλαμβάνει και τα whatsup και frog νούμερα?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, υπάρχει κανείς που έχει καταλάβει πως λειτουργεί το πρόγραμμα my way? Βασικά δεν καταλαβαίνω την διαφορά του πάγιου όσο με την πραγματική αξία του πακέτου. Επίσης όταν αναφέρει τον χρόνο ομιλίας με τα sms και τα data χρησιμοποιεί το διαζευκτικό " ή ". Τι σημαίνει ή το ένα ή το άλλο ? Και αν χρησιμοποιήσεις και τις τρεις υπηρεσίες , φωνή sms και data δεν ίσχύει το πάγιο ?

Αν μπορούσε να με διαφωτήσει κάποιος. Σε γενικές γραμμές έχω πρόγραμμα μόνο με χρόνο ομιλίας και θέλω να προσθέσω και υπηρεσία internet και sms.

Link to comment
Share on other sites

ειναι σαν το καρτοκινητο σου δινει 20 ευρω π.χ. και τα σπαταλας οπυ εσυ θες με οποιον συνδυασμο θες! οταν λεει ή το ενα ή το αλλο περιγρφει πως με 20 ευρω το μεγιστο ειναι 80 λεπτα ή 180 μηνυματα ή 30 internet. απο εκει και περα οπως θες εσυ τα χαλας...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...