Jump to content

[CAR] VW Golf V


nickolas84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

 

Πόσο psycho τον έκαναν να αισθάνεται τον άνθρωπο...

Όλοι μας πιστεύω έχουμε αισθανθεί κάπως έτσι στην καρριέρα μας ως ερασιτέχνες έστω οδηγοί.

Ιδίως όταν ο κάθε πονηρίδης αρχιμηχανικός οποιασδήποτε αντιπροσωπείας και μάρκας προσπαθεί να μας πείσει ότι όλα είναι καλά ή ότι το τάδε σύστημα/μέρος θέλει άλλαγμα...

Χαρά στο κουράγιο του!

 

Πάντως το να είναι κατευθυντήρια γραμμή από την ίδια την VW.ag είναι δύσκολο αλλά ταυτόχρονα πολύ τρομακτικό αν αληθεύει...:worry:

GT SPORT 140 TSI INTERCOOLER!

[sigpic][/sigpic]

My Garage : http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/89922

Link to comment
Share on other sites

καθόλου δύσκολο αγαπητέ φίλε eagle1, το τι παίζεται σε αυτές τις μεγάλες εταιρείες, ούτε που το βάζει ο νους σου...

 

Δεν είναι τυχαίο ότι τα κέρδη τους στην ουσία προέρχονται από τη συντήρηση-επισκευή του εκάστοτε αυτοκινήτου...Ο νοών νοεί τω...

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

καθόλου δύσκολο αγαπητέ φίλε eagle1, το τι παίζεται σε αυτές τις μεγάλες εταιρείες, ούτε που το βάζει ο νους σου...

 

Δεν είναι τυχαίο ότι τα κέρδη τους στην ουσία προέρχονται από τη συντήρηση-επισκευή του εκάστοτε αυτοκινήτου...Ο νοών νοεί τω...

 

Θα ήταν λύση μετά την εγγύηση να μην το ξαναπάμε σε αντιπροσωπεία και να κάνουμε τα service αλλού? Έχει κανείς εμπειρίες από άλλα συνεργεία?

Cheers,

ilias

ilias
Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία τρόμαξε και εμένα αλλά είμαι ακόμα επιφυλακτικός:

  • Υπάρχει ακόμα το θέμα της αξιοπιστίας και φήμης. Μια εταιρία που κάνει τέτοια πράγματα χάνει από φήμη.
  • Στο Γερμανό Μαέστρο, η μέθοδος που χρησιμοποίησαν οι Έλληνες (για την αλλαγή του ιμάντα) φάνηκε τριτοκοσμική. Αυτό σημαίνει ότι εκεί (στη Γερμανία) δε γίνονται έτσι οι αλλαγές αλλά πιο σωστά.

 

Το συμπέρασμά μου λοιπόν είναι ότι η ιστορία ήταν μία βλακεία ελληνικής αντιπροσωπείας (πάγεια βλακώδης πολιτική καλύτερα) που αναγκάστηκε να καλύψει η VW Γερμανίας με κάθε τρόπο.

 

Ίσως αν η αλλαγή γινόταν σε σωστό συνεργείο με σωστό τρόπο να μην είχε προκύψει το πρόβλημα. Από τη στιγμή που προέκυψε όμως η αντιμετώπιση της μαμάς VW ήταν απαράδεκτη και αδιαφανής. Φυσικά το κόστος της διαφανούς διαδικασίας θα ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΟ. (θα έπρεπε να εκθέσει/ελέγξει τις VW Ελλάδας)

 

Τώρα η λύση είναι να είσαι πάνω από το μηχανικό, και να ξέρεις και τα πάντα, που δε γίνεται! Άλλη λύση είναι να το πας Γερμανία για service, που επίσης είναι δύσκολο. Μου φαίνεται θα υπάρξει το επάγγελμα "διαμεσολαβητής μηχανικός, επιβλέπων των service για το συμφέρον του πελάτη" χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

@izavits:

Για άλλη μια φορά το θέμα "Συνεργείο" γίνεται φλέγον. Η γνώμη μου είναι να πας σε συνεργείο που εμπιστεύεσαι. Αντιπροσωπεία ή "μαστρο-Μήτσος", σίγουρα από τις επισκέψεις που έχεις κάνει σε διαφορα συνεργεία θα έχεις καταλάβει 5 πράγματα. Αν όχι, ρώτα όποιον το έχει κάνει και ενδεχομένως γνωρίζει κάτι παραπάνω από σένα.

 

Το ξέρω δεν σε "φώτισα" ιδιαιτέρως, απλά την γνώμη μου σου είπα.

 

Παρεπιπτόντως, η καινούργια Καρεντα στο Μαρούσι, πως σας φαίνεται; ας πούμε σε σχέση με τον Φιλοσίδη, από άποψη service πάντα, γιατί στις πωλήσεις όλοι καλοί είναι...

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

@izavits:

Για άλλη μια φορά το θέμα "Συνεργείο" γίνεται φλέγον. Η γνώμη μου είναι να πας σε συνεργείο που εμπιστεύεσαι. Αντιπροσωπεία ή "μαστρο-Μήτσος", σίγουρα από τις επισκέψεις που έχεις κάνει σε διαφορα συνεργεία θα έχεις καταλάβει 5 πράγματα. Αν όχι, ρώτα όποιον το έχει κάνει και ενδεχομένως γνωρίζει κάτι παραπάνω από σένα.

 

Το ξέρω δεν σε "φώτισα" ιδιαιτέρως, απλά την γνώμη μου σου είπα.

 

Παρεπιπτόντως, η καινούργια Καρεντα στο Μαρούσι, πως σας φαίνεται; ας πούμε σε σχέση με τον Φιλοσίδη, από άποψη service πάντα, γιατί στις πωλήσεις όλοι καλοί είναι...

 

thanx. Για να πω την αλήθεια δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία... μόνο μια φορά έχω πάει για το 1ο service από κει που το πήρα. Στο 2ο service θα δοκιμάσω αλλού και βλέπουμε..

Cheers

ilias
Link to comment
Share on other sites

thanx. Για να πω την αλήθεια δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία... μόνο μια φορά έχω πάει για το 1ο service από κει που το πήρα. Στο 2ο service θα δοκιμάσω αλλού και βλέπουμε..

Cheers

 

Γνώμη μου είναι να μην αλλάξεις αν δεν σου δημιουργήθηκε κάποια κακή εντύπωση εκτός και αν κάποιος άλλος σου πει υπεύθυνα για άλλο συνεργείο που έχει ο ίδιος δοκιμάσει επανειλημμένως και έμεινε ευχαριστημένος.

 

Π.χ. έχω και ένα Fiat Panda για 2ο και το πήγαινα για service στον Παζαρόπουλο μόνο και μόνο επειδή ήταν κοντά στον σπίτι μου και βαριόμουν να τρέχω, αλλά οι άνθρωποι αποδείχθηκαν "λίγοι" αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω. Το πήγα λοιπόν στον Τόλια στην Αγ.Παρασκευή-μετά από σύσταση συναδέλφου-και δεν έμεινα απλά ευχαριστημένος αλλά ενθουσιασμένος. Οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες. Αυτά.:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι να μην αλλάξεις αν δεν σου δημιουργήθηκε κάποια κακή εντύπωση εκτός και αν κάποιος άλλος σου πει υπεύθυνα για άλλο συνεργείο που έχει ο ίδιος δοκιμάσει επανειλημμένως και έμεινε ευχαριστημένος.

 

Π.χ. έχω και ένα Fiat Panda για 2ο και το πήγαινα για service στον Παζαρόπουλο μόνο και μόνο επειδή ήταν κοντά στον σπίτι μου και βαριόμουν να τρέχω, αλλά οι άνθρωποι αποδείχθηκαν "λίγοι" αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω. Το πήγα λοιπόν στον Τόλια στην Αγ.Παρασκευή-μετά από σύσταση συναδέλφου-και δεν έμεινα απλά ευχαριστημένος αλλά ενθουσιασμένος. Οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες. Αυτά.:)

 

Κοίτα, στο 1ο service λάδι μου άλλαξαν και μου έβγαλαν κάρτα καυσαερίου (και συμπλήρωσαν υγρό στο παρμπριζ το οποίο χρέωσαν και αυτό). Δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο λόγο να πω ότι δεν έμεινα ικανοποιημένος, απλώς μου φάνηκε πολύ ακριβό. Βλέπω πχ τώρα στο νετ, πως άλλος αντιπρόσωπος μαζί με το service προσφέρει και extra ελέγχους, οπότε αν είναι συνάμα και φτηνότερος, έλεγα να πάω εκεί για το 2ο service. Δλδ. προς το παρόν το κριτήριό μου είναι τα χρήματα, καθώς μόνο για τα service πάω και δεν έχω κάποιο τρόπο να κοιτάξω αν έγιναν όλα σωστά. Πχ κοίταξα τα λάδια ας πούμε μετά το 1ο service και είδα ότι πράγματι φαινόντουσαν πιο καινούρια από αυτά που είχα και η στάθμη του δείκτη ήταν στην κορυφή (άρα υποθέτω τα άλλαξαν σωστά..) Τεσπα.. αυτά.. σόρρυ για την έκταση του post.

ilias
Link to comment
Share on other sites

@izavits:

Για άλλη μια φορά το θέμα "Συνεργείο" γίνεται φλέγον. Η γνώμη μου είναι να πας σε συνεργείο που εμπιστεύεσαι. Αντιπροσωπεία ή "μαστρο-Μήτσος", σίγουρα από τις επισκέψεις που έχεις κάνει σε διαφορα συνεργεία θα έχεις καταλάβει 5 πράγματα. Αν όχι, ρώτα όποιον το έχει κάνει και ενδεχομένως γνωρίζει κάτι παραπάνω από σένα.

 

Το ξέρω δεν σε "φώτισα" ιδιαιτέρως, απλά την γνώμη μου σου είπα.

 

Παρεπιπτόντως, η καινούργια Καρεντα στο Μαρούσι, πως σας φαίνεται; ας πούμε σε σχέση με τον Φιλοσίδη, από άποψη service πάντα, γιατί στις πωλήσεις όλοι καλοί είναι...

Εγω ειχα κλεισει ραντεβου για λαδια πριν κανα μηνα για τις 8 το πρωι, λεγοντας τους οτι θα περιμενω μιας και η δουλεια ειναι κανα μισαωρο το πολυ.

Πηγαινω στις 8 παρα τεταρτο, μεχρι τις 8 εψαχνα να βρω το συνεργειο, το βρηκα, πηγα στον υπευθυνο υποδοχης, ηταν ΜΟΝΟ ενας, του λεω οτι εχω ραντεβου για αλλαγη λαδιων, μου λεει ενταξει περιμενε γιατι υπαρχουν αλλοι πεντε πριν απο σενα!!!! του λεω ποσο να περιμενω, μου λεει καμμια ωρα τουλαχιστον να ελευθερωθει θεση και να δουμε, δεν ηταν και πολυ εξυπηρετικος, του λεω ευχαριστω δεν θα παρω εφοσον δεν θελω να περιμενω κανα τριωρο για λαδια και εφυγα.

Αν ειναι να κλεινω ραντεβου στις 8 και να αρχιζουν στις 10 τοτε ποιο το νοημα?

Τελος παντων πηρα τηλεφωνο την Autonet εκλεισα ραντεβου την επομενη το πρωι στις 8, πηγα το πηραν σχεδον αμεσως, στις 9 παρα ειχα φυγει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα κλεισει ραντεβου για λαδια πριν κανα μηνα για τις 8 το πρωι, λεγοντας τους οτι θα περιμενω μιας και η δουλεια ειναι κανα μισαωρο το πολυ.

Πηγαινω στις 8 παρα τεταρτο, μεχρι τις 8 εψαχνα να βρω το συνεργειο, το βρηκα, πηγα στον υπευθυνο υποδοχης, ηταν ΜΟΝΟ ενας, του λεω οτι εχω ραντεβου για αλλαγη λαδιων, μου λεει ενταξει περιμενε γιατι υπαρχουν αλλοι πεντε πριν απο σενα!!!! του λεω ποσο να περιμενω, μου λεει καμμια ωρα τουλαχιστον να ελευθερωθει θεση και να δουμε, δεν ηταν και πολυ εξυπηρετικος, του λεω ευχαριστω δεν θα παρω εφοσον δεν θελω να περιμενω κανα τριωρο για λαδια και εφυγα.

Αν ειναι να κλεινω ραντεβου στις 8 και να αρχιζουν στις 10 τοτε ποιο το νοημα?

Τελος παντων πηρα τηλεφωνο την Autonet εκλεισα ραντεβου την επομενη το πρωι στις 8, πηγα το πηραν σχεδον αμεσως, στις 9 παρα ειχα φυγει.

 

Για την Καρέντα μιλάς υποθέτω...

 

Κοίτα, στο 1ο service λάδι μου άλλαξαν και μου έβγαλαν κάρτα καυσαερίου (και συμπλήρωσαν υγρό στο παρμπριζ το οποίο χρέωσαν και αυτό). Δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο λόγο να πω ότι δεν έμεινα ικανοποιημένος, απλώς μου φάνηκε πολύ ακριβό. Βλέπω πχ τώρα στο νετ, πως άλλος αντιπρόσωπος μαζί με το service προσφέρει και extra ελέγχους, οπότε αν είναι συνάμα και φτηνότερος, έλεγα να πάω εκεί για το 2ο service. Δλδ. προς το παρόν το κριτήριό μου είναι τα χρήματα, καθώς μόνο για τα service πάω και δεν έχω κάποιο τρόπο να κοιτάξω αν έγιναν όλα σωστά. Πχ κοίταξα τα λάδια ας πούμε μετά το 1ο service και είδα ότι πράγματι φαινόντουσαν πιο καινούρια από αυτά που είχα και η στάθμη του δείκτη ήταν στην κορυφή (άρα υποθέτω τα άλλαξαν σωστά..) Τεσπα.. αυτά.. σόρρυ για την έκταση του post.

 

Σωστά, πρός το παρόν αυτό σε ενδιαφέρει σε συνδιασμό όπως είπες, και με το τι υπηρεσίες προσφέρουν.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από χτες είμαι και εγώ ένας περήφανος κάτοχος του Golf V TSI GT sport 140 PS και το ερώτημα μου είναι το εξής: υπάρχει τρόπος να συνδέσω το Mp3 player μου στο στερεοφωνικό του golf?από το στερεοφωνικό πως πάμε στην θέση aux(αν υπάρχει);είμαι σίγουρος ότι κάπου θα έχει απαντηθεί αυτή η ερώτηση, αλλά δεν βρήκα μια ξεκάθαρη απάντηση...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από χτες είμαι και εγώ ένας περήφανος κάτοχος του Golf V TSI GT sport 140 PS και το ερώτημα μου είναι το εξής: υπάρχει τρόπος να συνδέσω το Mp3 player μου στο στερεοφωνικό του golf?από το στερεοφωνικό πως πάμε στην θέση aux(αν υπάρχει);είμαι σίγουρος ότι κάπου θα έχει απαντηθεί αυτή η ερώτηση, αλλά δεν βρήκα μια ξεκάθαρη απάντηση...

 

 

Ναι υπαρχει

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=16122&hl=ipod

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=17583&hl

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από χτες είμαι και εγώ ένας περήφανος κάτοχος του Golf V TSI GT sport 140 PS και το ερώτημα μου είναι το εξής: υπάρχει τρόπος να συνδέσω το Mp3 player μου στο στερεοφωνικό του golf?από το στερεοφωνικό πως πάμε στην θέση aux(αν υπάρχει);είμαι σίγουρος ότι κάπου θα έχει απαντηθεί αυτή η ερώτηση, αλλά δεν βρήκα μια ξεκάθαρη απάντηση...

 

Καλώς ήρθες και καλορίζικο!

:up:

Φτιάξε καφεδάκι και περιηγήσου στις 500+ σελίδες αυτού του θέματος!

Από τη σελ.100 περίπου είναι καλά να ξεκινήσεις.

Θα ανακαλύψεις πολύ ενδιαφέροντα θέματα που θα σου δώσουν μία πλήρη εικόνα του νέου σου αυτοκινήτου και θα καλύψουν πλήρως την παραπάνω απορία σου...

 

Μέχρι να το κάνεις όμως,πάρε έτοιμη μια κουβεντούλα για MP3:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=79752&page=335

GT SPORT 140 TSI INTERCOOLER!

[sigpic][/sigpic]

My Garage : http://www.myphone.gr/gallery/showgallery.php/cat/500/ppuser/89922

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από χτες είμαι και εγώ ένας περήφανος κάτοχος του Golf V TSI GT sport 140 PS και το ερώτημα μου είναι το εξής: υπάρχει τρόπος να συνδέσω το Mp3 player μου στο στερεοφωνικό του golf?από το στερεοφωνικό πως πάμε στην θέση aux(αν υπάρχει);είμαι σίγουρος ότι κάπου θα έχει απαντηθεί αυτή η ερώτηση, αλλά δεν βρήκα μια ξεκάθαρη απάντηση...

 

μπορεις να βαλεις εναν "ανταπτορα" οπως εκανα εγω και ετσι κα ι στικακι με μπ3 να συνδεεις ή να συνδεεις και ipod κτλ

www.connects2.com αν δε κανω λαθος η σελιδα κ απο εκει βλεπεις τον Ελληνα αντιπροσωπο. ετσι εκανα εγω πριν 3 χρονια και ειμαι 100% ευχαριστημενος

 

Το Scirocco R θα αποδίδει 265 ίππους οι οποίοι όμως θα παράγονται από το μηχανικό σύνολο που χρησιμοποιούσε η 5η γενιά του Golf GTI και όχι η καινούργια. Ο λόγος για αυτό είναι το μειωμένο κόστος εξέλιξης, ενώ ακούγεται ότι η λύση αυτή θα προτιμηθεί και στην περίπτωση του πιο δυνατού Golf που επίσης θα φέρει τον κωδικό R.

 

 

οπως βλεπετε οι διαφορες αναμεσα στο V και στο VI δεν ειναι παρα λιγες, στην ουσια ενα facelifting εγινε και γιαυτο δε τους πειραζει να βαλουν στο GOLF VI R τον κινητηρα του V που εχει βγει και αξιποιστος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας!Να δηλώσω επίσης ότι αισθάνομαι ότι πλέον οδηγώ όχημα από το μέλλον, καθώς το προηγούμενο μου αυτοκίνητο είναι ένα citroen ax (βαχ) του '92 το οποίο αν δεν το δώσω σε εξευτελιστική τιμή, θα πάει παλιοσίδερα (πιο πιθανό το δεύτερο όπως το κόβω...)!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έψαξα το θέμα της θύρας USB στο Ηράκλειο Κρήτης και υπάρχει ένας τύπος εδώ που στο εγκαθιστά και η φτηνή λύση (xcarlink) κοστίζει 130 ευρώ και η ακριβή λύση (dension) που σου δείχνει τις πληροφορίες πάνω στην οθόνη του στερεοφωνικού κοστίζει 220 ευρώ.το ερώτημα μου είναι το εξής:με 220 ευρώ παίρνεις ένα πολύ καλό στερεοφωνικό αυτοκινήτου.ένα της αγοράς της τάξης των 220 ευρώ είναι καλύτερο από το εργοστασιακό;το έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει άλλο στεροφωνικό εκτός του εργοστασιακού;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έψαξα το θέμα της θύρας USB στο Ηράκλειο Κρήτης και υπάρχει ένας τύπος εδώ που στο εγκαθιστά και η φτηνή λύση (xcarlink) κοστίζει 130 ευρώ και η ακριβή λύση (dension) που σου δείχνει τις πληροφορίες πάνω στην οθόνη του στερεοφωνικού κοστίζει 220 ευρώ.το ερώτημα μου είναι το εξής:με 220 ευρώ παίρνεις ένα πολύ καλό στερεοφωνικό αυτοκινήτου.ένα της αγοράς της τάξης των 220 ευρώ είναι καλύτερο από το εργοστασιακό;το έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει άλλο στεροφωνικό εκτός του εργοστασιακού;

 

Χαχα καλό, έχουμε φάει τα νιάτα μας και την ομορφιά μας :lol::lol::lol::p:p:p

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=20306

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έψαξα το θέμα της θύρας USB στο Ηράκλειο Κρήτης και υπάρχει ένας τύπος εδώ που στο εγκαθιστά και η φτηνή λύση (xcarlink) κοστίζει 130 ευρώ και η ακριβή λύση (dension) που σου δείχνει τις πληροφορίες πάνω στην οθόνη του στερεοφωνικού κοστίζει 220 ευρώ.το ερώτημα μου είναι το εξής:με 220 ευρώ παίρνεις ένα πολύ καλό στερεοφωνικό αυτοκινήτου.ένα της αγοράς της τάξης των 220 ευρώ είναι καλύτερο από το εργοστασιακό;το έχει δοκιμάσει κανείς να βάλει άλλο στεροφωνικό εκτός του εργοστασιακού;

 

Οτιδηποτε σχεδον εκτος εργοστασιακου ειναι αρκετα καλυτερο καθοτι το εργοστασιακο πασχει και απο πιστοτητα και απο ενταση αλλα και απο ρυθμισεις.

Ειναι επιεικως απαραδεκτο

Το εργοστασιακο εχει πολυ καλη ραδιοφωνικη καλυψη (λογω κεραιας) που μαλλον δεν θα βρεις αλλου, και φυσικα την εργοστασιακη εφαρμογη.

Εγω παντως δεν θα εδινα με τιποτα 130-220 ευρω μονο και μονο για να εχω usb.

Απο 100 ευρω βρισκεις καλη πηγη (1 din) και με usb και με καλυτερη ηχητικη ποιοτητα και αν διαθεσεις απο 250 και πανω βρισκεις 2 din με απλη οθονη αλλα και multimidia απο 450 +.

Link to comment
Share on other sites

To αστείο είναι ότι στην carenta θέλουν 400 ευρώ για να σου βάλουν usb και 2000 ευρώ παρακαλώ για multimedia.Δεν πάνε καλά...μάλλον για multimedia με βλέπω..το έχει κανείς αυτό; http://www.citysound.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_cart&product_id=2290&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=35&vmcchk=1&Itemid=35
Link to comment
Share on other sites

To αστείο είναι ότι στην carenta θέλουν 400 ευρώ για να σου βάλουν usb και 2000 ευρώ παρακαλώ για multimedia.Δεν πάνε καλά...μάλλον για multimedia με βλέπω..το έχει κανείς αυτό; http://www.citysound.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_cart&product_id=2290&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=35&vmcchk=1&Itemid=35

 

 

Αυτο που είδες εκει ειναι το παρακάτω, ρίξε μια ματιά στην τιμή. Οσο για την Karenta τόσο εχει το RNS510 τι να κάνουμε??

http://cgi.ebay.co.uk/New-7-Car-DVD-GPS-Navigation-VW-Golf-SEAT-DUAL-ZONE_W0QQitemZ260416614285QQcmdZViewItemQQptZUK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP?hash=item3ca20a2f8d&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50#ebayphotohosting

Link to comment
Share on other sites

To αστείο είναι ότι στην carenta θέλουν 400 ευρώ για να σου βάλουν usb και 2000 ευρώ παρακαλώ για multimedia.Δεν πάνε καλά...μάλλον για multimedia με βλέπω..το έχει κανείς αυτό; http://www.citysound.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_cart&product_id=2290&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=35&vmcchk=1&Itemid=35

Τα USB καλωδιο για ipod το εβαλα πριν απο ακριβως 2 χρονια και πληρωσα αν θυμαμαι καλα 170 (110 καλωδιο) με τα εργατικα στον Μπουρμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...