Jump to content

Redmi Note 9S


P_papadis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ραδιόφωνο έχει σίγουρα. Τι είδα σήμερα στο media markt. Για led δεν ξέρω. Νομίζω είχα διαβάσει ότι έχει και led, αλλά ας το επιβεβαιώσει κάποιος κάτοχος
Link to comment
Share on other sites

Led ειδοποιήσης πάντως εχει μια ψιρα άσπρο φως μέσα στις γρίλιες του ηχείου στο πανω περιθώριο.

Το ειδα σε review μιλάμε για το Pro.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι έχει

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ειχα το tcl plex και το σκοτωσα για 160€ επειδη ενω ηταν κινηταρα δεν συνεργαζοταν σωστα με τις εφαρμογες τριτων εταιρειων οπως viber, whatsapp, messenger κλπ...ειχε θεματα στους ηχους ειδοποιησης και δεν μπορουσα να βαλω τους μανίσιους ηχους των εφαρμογων...επισης στο viber δεν μπορουσα να στειλω βιντεομηνυμα απο τη σελφυ καμερα...παγωνε η εικονα...

εσεις που το εχετε ολο αυτο το διαστημα, αντιμετωπισατε τετοιου ειδους ασυμβατοτητες;

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα αψυχολογιτα που κάνει η Xiaomi να βάζει nfc στο pro και βγάζει το ραδιόφωνο δεν τα καταλαβαίνω, βγάλε το το pro ολοκληρωμένο .

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο ότι το pro δεν έχει ραδιόφωνο; Πολύ κουλό μου φαίνεται.....

Εγώ πήρα σήμερα από media το 4/64. Δεν το έχω στήσει ακόμα. Θα γράψω αναλυτικές εντυπώσεις την άλλη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

παρατήρησε κανείς οτι στο skroutz μόνο το blue χρώμα υπάρχει;:confused: Τί έγινε; καράβι ξεφόρτωσε με παρτίδα μόνο με μπλέ; τα άλλα γιατί χάθηκαν;
Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Καλή προσφορά κι αυτή αν σκεφτείς ότι εδώ με μια καρτούλα κάνεις δουλειά αφού η ram είναι ίδια με το 128άρι!!!

Να είχε LED Ειδοποιήσεις και ραδιόφωνο θα ήταν τέλειο !!

Τηλέφωνα ολοκληρωμένα σαν τα περσινά Redmi Note 8 Pro και Xiaomi Mi 9 Lite φοβάμαι ότι δεν θα ξαναβγούν....

 

Για αρχή δε το λες ολοκληρωμένο το Note 8 Pro λόγω Mediatek :)

 

αλλά που το αναφέρει με σιγουριά ότι δεν έχει ράδιο ;

 

Ραδιόφωνο έχει σίγουρα. Τι είδα σήμερα στο media markt. Για led δεν ξέρω. Νομίζω είχα διαβάσει ότι έχει και led, αλλά ας το επιβεβαιώσει κάποιος κάτοχος

 

λάθος συσκευή είδες σίγουρα :) , το pro που αναφέρουν , δεν έχει έρθει , εσύ το S είδες

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά αναφέρομαι στο S. Δεν θα μπορούσα να αναφέρομαι στο pro εφόσον δεν έχει έρθει. Πάντως και στο gsmarena στην σελίδα του pro δεν αναφέρει για fm ραδιόφωνο....ας βγει και βλέπουμε στα reviews.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο kimovil το note 9 Pro το δείχνει να μην έχει ραδιόφωνο fm και για το notification led έχει παύλες -- ενώ στο στο note 9S γράφει ναί..τώρα τί γίνεται ακριβώς μόνο η Xiaomi ξέρει..:O
Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφυγε παραγγελία το Pro 6/128 για να το έχω σαν 2ο κινητό και πότε δεν ξέρεις....Στα 230€ είναι απλά "δώρο"
Link to comment
Share on other sites

Από που αν επιτρέπεται;

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφυγε παραγγελία το Pro 6/128 για να το έχω σαν 2ο κινητό και πότε δεν ξέρεις....Στα 230€ είναι απλά "δώρο"

Απο που? τελωνείο? στείλε κανένα link.

Μια προσφορά που είχε το Bangood τελείωσε, με την όλη κατάσταση στις μεταφορές πότε βλέπεις να παραλαμβάνεις?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

το ερώτημα είναι θα έρθει ποτέ από εκεί; πότε θα παραλάβουν και πότε θα τα στείλουν; μήπως αξίζει κανά 20ρικο ακριβότερα από Ελλάδα;

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην έρθει, το θέμα είναι αν βιάζεσαι θα αργήσει, επίσης Ελλάδα δεν ξέρουμε τι τιμή θα έχει.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

το ερώτημα είναι θα έρθει ποτέ από εκεί; πότε θα παραλάβουν και πότε θα τα στείλουν; μήπως αξίζει κανά 20ρικο ακριβότερα από Ελλάδα;

 

Εγώ όσες φορές πήρα από εκεί εκείνα ευχαριστημένος...Τωρα αν βγει το 6/128 στην Ελλάδα ένα 20αρικο πιο ακριβά σίγουρα αξίζει αλλά δεν νομίζω να γίνει ακόμα.Απο PayPal έχω πληρώσει οπότε θα τα πάρω πίσω αν δεν έρθει.

Link to comment
Share on other sites

να προπαραγγείλω λέτε ? δεν είμαι για περιπέτειες των 200€ αυτό το καιρό από την άλλη το θέλω!!!
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Έχει κουπόνι? εγώ το βλέπω 308 + 8

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

 

Εμένα το λινκ με ανοίγει στο 230€...Δεν ζητάει κουπόνι

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το 9s για δώρο στη σύζυγο, η οποία κλείνει τριετία με Huawei P9 Lite.

Διάβασα σε ένα review αγοραστή, ότι έχει κάπως σκοτεινή οθόνη.

Ισχύει κάτι τέτοιο;

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το 9s για δώρο στη σύζυγο, η οποία κλείνει τριετία με Huawei P9 Lite.

Διάβασα σε ένα review αγοραστή, ότι έχει κάπως σκοτεινή οθόνη.

Ισχύει κάτι τέτοιο;

 

Ναι ισχύει. Στον ήλιο οριακά φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

ειχα το tcl plex και το σκοτωσα για 160€ επειδη ενω ηταν κινηταρα δεν συνεργαζοταν σωστα με τις εφαρμογες τριτων εταιρειων οπως viber, whatsapp, messenger κλπ...ειχε θεματα στους ηχους ειδοποιησης και δεν μπορουσα να βαλω τους μανίσιους ηχους των εφαρμογων...επισης στο viber δεν μπορουσα να στειλω βιντεομηνυμα απο τη σελφυ καμερα...παγωνε η εικονα...

εσεις που το εχετε ολο αυτο το διαστημα, αντιμετωπισατε τετοιου ειδους ασυμβατοτητες;

 

Σας παρακαλω , μπορει να μου απαντησει καποιος; Ειναι σημαντικο ζητημα για μενα...

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω , μπορει να μου απαντησει καποιος; Ειναι σημαντικο ζητημα για μενα...

 

Δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα απολύτως πρόβλημα μέχρι στιγμής. Αν είναι μέσα στα οικονομικά σου δεδομένα προχώρα στην αγορά άφοβα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 9S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...