Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι Apple θήκες αφήνουν εκτεθειμένο το κάτω μέρος της συσκευής, όποτε θεωρώ ότι σταθηκες τυχερός γιατί και το ύψος ήταν χαμηλό και η γωνία πρόσκρουσης τέτοια που δεν βρήκε το ευαίσθητο σημείο. Αν έπεφτε από μεγαλύτερο ύψος και με γωνία θα είχες θέμα..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Καλύπτουν τις γωνιές όποτε δεν μπορεί το σημείο της θύρας να χτυπήσει

Μιλάμε πάντα για επαφή με ίσιο πάτωμα, πλακάκια και λοιπά

Σε ότι άλλο σημείο με αιχμηρές πλευρές, γωνιές, προεξοχές απλά είναι θέμα τύχης τι ζημιά θα πάθει η συσκευή

 

Είμαστε ήδη off topic

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άμα πέσει κατακόρυφα το έχεις σπάσει για πλάκα. Είχα πάει σε ένα σέρβις και μου έδειχνε iphone με σπασμένη οθόνη χαμηλά από πτώση με θήκη Apple.. Ήθελα και εγώ να πάρω μια αλλά όταν είδα αυτά ξενέρωσα και έκανα πίσω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άμα πέσει κατακόρυφα το έχεις σπάσει για πλάκα. Είχα πάει σε ένα σέρβις και μου έδειχνε iphone με σπασμένη οθόνη χαμηλά από πτώση με θήκη Apple.. Ήθελα και εγώ να πάρω μια αλλά όταν είδα αυτά ξενέρωσα και έκανα πίσω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ε καλά κι εγώ δεν έχω καθόλου τζαμι και θήκη στο κινητό μου

Σχετικά είναι όλα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τα πρωτα renders απο το samsung s11 ,αρχσαν να εμφανιζονται ..... η πισω οψη τηϛ θα σχολιαστει πολυ και απο πολουϛ.
Link to comment
Share on other sites

κλεφτάκιδες! στο s10 είναι πολύ πιο ωραίες οι κάμερες

 

Eλληνικα παιζει να μιλησεις για να καταλαβουμε κι εμεις, τι θες να πεις;

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Eλληνικα παιζει να μιλησεις για να καταλαβουμε κι εμεις, τι θες να πεις;

 

Όντως το επίπεδο δυσκολίας της παραπάνω πρότασης ήταν υψηλό.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όντως το επίπεδο δυσκολίας της παραπάνω πρότασης ήταν υψηλό.. :lol:

 

Aν ξεκινησουμε απο το ανορθογραφο κειμενο και συνεχισουμε με την ελλιπη προταση, το επιπεδο γραφης ειναι εξαιρετικα χαμηλο και κατα πασα πιθανοτητα offtopic.:rolleyes:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι ματια λέτε. Συγγνώμη. Ο xabos γραφεί για τα renders του s11. Απαντάω ειρωνικα προς την Samsung μιας και η κάμερα μοιάζει φουλ με του iPhone. Ετσι προέκυψε και το κλεφτακιδες που τόσο σας χάλασε σαν λεξη. Τελος πάντων. Ορθογραφικό λάθος δεν ξέρω που είδατε αλλά στο χώσιμο πρώτοι!
Link to comment
Share on other sites

Τι ματια λέτε. Συγγνώμη. Ο xabos γραφεί για τα renders του s11. Απαντάω ειρωνικα προς την Samsung μιας και η κάμερα μοιάζει φουλ με του iPhone. Ετσι προέκυψε και το κλεφτακιδες που τόσο σας χάλασε σαν λεξη. Τελος πάντων. Ορθογραφικό λάθος δεν ξέρω που είδατε αλλά στο χώσιμο πρώτοι!

 

Πρωτα απο ολα δεν υπαρχει λεξης "κλεφτακης" για να γινει στον πληθυντικο "κλεφτάκηδες" και οχι "κλεφτακιδες" με "ι" που γραφεις.

Παμε παρακατω: εχεις κατι να προσφερεις στο θεμα του iPhone; Αν οχι, στο καλο.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά οι περισσότεροι απο ποια καταστήματα το έχετε αγοράσει;

Ποιες αλυσιδες εχουν την μεγαλύτερη διαθεσιμότητα;

 

Δεν υπάρχει συγκεκριμένη απάντηση σε αυτό... Αν το θέλεις, όπου το βρεις... το αγοράζεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν καλησπέρα. Θα θελα λίγο τα φώτα σας. Αγορά κινητού 29/10. 16/11 με online έλεγχο βρέθηκε ελαττωματική κάμερα και fail σε έλεγχου επιταχυνσιομετρου και σταθεροποιητή. 19/110 δόθηκε πίσω στην Vodafone και από εκεί στο εξουσιοδοτημένο συνεργείο. Και η ερώτηση μου: θα γίνει αντικατάσταση ή επισκευή; Και αν το δεύτερο τι μπορώ να κάνω για να το αποφύγω; Ούτε μήνα συσκευή και να ανοιχτεί;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν καλησπέρα. Θα θελα λίγο τα φώτα σας. Αγορά κινητού 29/10. 16/11 με online έλεγχο βρέθηκε ελαττωματική κάμερα και fail σε έλεγχου επιταχυνσιομετρου και σταθεροποιητή. 19/110 δόθηκε πίσω στην Vodafone και από εκεί στο εξουσιοδοτημένο συνεργείο. Και η ερώτηση μου: θα γίνει αντικατάσταση ή επισκευή; Και αν το δεύτερο τι μπορώ να κάνω για να το αποφύγω; Ούτε μήνα συσκευή και να ανοιχτεί;

 

Δύσκολο να γίνει επισκευή/ Λογικά θα γίνει αντικατάσταση αλλά παίζει να σου δώσουν refurbished...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν καλησπέρα. Θα θελα λίγο τα φώτα σας. Αγορά κινητού 29/10. 16/11 με online έλεγχο βρέθηκε ελαττωματική κάμερα και fail σε έλεγχου επιταχυνσιομετρου και σταθεροποιητή. 19/110 δόθηκε πίσω στην Vodafone και από εκεί στο εξουσιοδοτημένο συνεργείο. Και η ερώτηση μου: θα γίνει αντικατάσταση ή επισκευή; Και αν το δεύτερο τι μπορώ να κάνω για να το αποφύγω; Ούτε μήνα συσκευή και να ανοιχτεί;

 

Εσυ θα πάρεις συσκευή ανακατασκευής λογικά. Καινούργια δηλαδή έμμεσα

Η δίκη σου θα φύγει πίσω να επισκευαστεί να περάσει όλα τα τεστ και αργότερα αφού έχουν αλλάξει και μπαταρία ή ότι άλλο κρίνουν, θα δοθεί σε κάποιον άλλον που θα έχει πρόβλημα η συσκευή του

Αυτή είναι η διαδικασία των ανακατασκευασμενων συσκευών

 

Δεν περιμένεις τόσο πολύ για να πάει πχ Ολλανδία και να επισκευαστεί και ξανά να γυρίσει πίσω πχ σε 20 μέρες

Εάν έχεις πρόβλημα σε 6-7 μέρες πιθανόν να έχεις συσκευή ανακατασκευής στα χέρια σου

 

Εγώ τις θεωρώ καινούργιες,γιατί και έχει τύχει να πάρω τέτοια συσκευή μετά από πρόβλημα σε μητρική σε ένα 5s αλλά και επειδή περνάει όλα τα τεστ ενώ οι σφραγισμένες συσκευές απλά μπαίνουν στα κουτιά χωρίς δοκιμές

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είναι όμως το ίδιο με το να ανοιχτεί η δίκη σου συσκευή και να επισκευαστεί. Απλά κερδίζεις σε χρόνο. Το να σου δώσουν εξολοκλήρου καινούργια είναι απίθανο, μόνο αν ήσουν στην εβδομάδα DOA

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από ποτέ; Ακόμη και στα τωρινά αλυσίδες που είχα ρωτήσει ανέφεραν ότι κάλυπταν στην εβδομάδα..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Doa φυσικα και εξακολουθει να υφισταται.

 

Κατα τα αλλα και refubrished να του δωσουν του συμφορουμιτη στην ουσια σαν καινουργιο θα ειναι μιας και μιλαμε για ολοκαινουργια συσκευη στην αγορα,που σημαινει οτι δεν εχει γεμισει ο τοπος απο ''χαλασμενα/επισκευασμενα''κινητα των 1300+ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Τα προΙόντα της Apple ΔΕΝ καλύπτονται από DOA. Επισκευή ή αντικατάσταση με refurbished από day one...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...