Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπόμ το κινητό έχει σχεδόν 2 βδομάδες στο σερβις ts solutions. αγορασμενο από vodafone.

 

Αφου ειναι λαλακες οι ανθρωποι στην vodafone. Δεν τους κανει η Infoquest/Document και ποσα αλλα service που υπαρχουν ειδικα για τα iphone,πηγαν και το εδωσαν το κινητο στην TS Solutions(παλια Arvato)η οποια ειναι γενικο service για τα περισσοτερα κινητα της χωρας(κοινως ενα τσιρκο με βαση αποψεις κοσμου παντα).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημήτρη, Παλινδρομω μεταξύ pro max + Apple watch 5 και note 10 Plus + watch active 2. Αυτά τα 2 σετ εναλλασσω , καθώς είναι υπερβολή να τα έχω ταυτόχρονα :lol:

 

Το βασικότερο είναι η μπαταρία, που στο μήλο είναι χωρίς υπερβολή +40% από το note. Εσύ τι βλέπεις;

 

 

 

Βαγγέλη πήγα Ιταλία και είχα το Note 10 plus 512 gb μαζί μου. Όταν έχανε το σήμα για να ξαναβρεί 4g ήθελε reboot. Και όχι μόνο το δικό μου. Αλλά και συνεργατιδας μου που έχει το ίδιο. Της γυναίκας μου το iPhone δούλευε απροβληματιστα και έχει να του κάνει restart μήνες. Τραγικοί. Μόλις γύρισα πήγα και πήρα iPhone.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη πήγα Ιταλία και είχα το Note 10 plus 512 gb μαζί μου. Όταν έχανε το σήμα για να ξαναβρεί 4g ήθελε reboot. Και όχι μόνο το δικό μου. Αλλά και συνεργατιδας μου που έχει το ίδιο. Της γυναίκας μου το iPhone δούλευε απροβληματιστα και έχει να του κάνει restart μήνες. Τραγικοί. Μόλις γύρισα πήγα και πήρα iPhone.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Ναι Δημήτρη. Δυστυχώς το modem με exynos cpu έχει ένα σωρό κακά. Άστα. Με μπαταρία τι βλέπεις στο pro max?

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, Παλινδρομω μεταξύ pro max + Apple watch 5 και note 10 Plus + watch active 2. Αυτά τα 2 σετ εναλλασσω , καθώς είναι υπερβολή να τα έχω ταυτόχρονα :lol:

Το βασικότερο είναι η μπαταρία, που στο μήλο είναι χωρίς υπερβολή +40% από το note. Εσύ τι βλέπεις;

 

Συμφωνώ και εγώ για την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Είχα το iphone 8 και πήγα στο iPhone 11 pro.

Λίγο βαρύτερο αλλά μέσα σε δύο μέρες το συνήθισα.

Όλα μια συνήθεια είναι.

Πάντως είναι πολύ ωραία τηλέφωνα η σειρά pro.

 

πως ήταν η μετάβαση από touch id σε face id;

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ναι Δημήτρη. Δυστυχώς το modem με exynos cpu έχει ένα σωρό κακά. Άστα. Με μπαταρία τι βλέπεις στο pro max?
Απίθανη.

 

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απίθανη.

 

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μην μας κάνετε έτσι ρε παιδιά

1 φορά δεν έχουμε να πάρουμε το καινούργιο iPhone και αυτή είναι που τάραξε τα νερά στην αγορά

 

Πείτε και κανα ψέμα να μείνουμε με το iPhone X και αλλά 600€ στην τσέπη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, Παλινδρομω μεταξύ pro max + Apple watch 5 και note 10 Plus + watch active 2. Αυτά τα 2 σετ εναλλασσω , καθώς είναι υπερβολή να τα έχω ταυτόχρονα :lol:

Το βασικότερο είναι η μπαταρία, που στο μήλο είναι χωρίς υπερβολή +40% από το note. Εσύ τι βλέπεις;

 

Φίλε μου εγώ φέτος έκανα την αναβάθμιση από xs max / apple watch 3 / airpods 1st gen , σε pro max / apple watch 5 & airpods pro.

Η διαφορά και η αναβάθμιση σε ολους του τομείς είναι σημαντική και είναι περιτό να αναφέρω την άριστη μεταξύ τους συνεργασία και συγχρονισμο

Link to comment
Share on other sites

Είναι το πρώτο κινητό που το φορτίζω ανά 2 μέρες . Δεν ξέρω για το pro αλλά το pro max είναι το κάτι άλλο.

Αν δεν είχε τέτοια μπαταρία μάλλον θα έπαιρνα το μικρό pro λόγω φορητότητας .

Το δουλεύω με Apple Watch 4 δεν ξέρω αν πάω στο 5 μόνο και μόνο για την aod

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κανείς δουλέψει την Apple battery case?εστω και στο παλιό ?φιλος θέλει να την πάρει αλλά φοβάται μην του φθέιρε ΕΙ την μπαταρία του max αφού θα την φοράει μόνιμα στο κινητό.λογω της συνεχούς φόρτισης.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω το AdGuard pro κόβει διαφημίσεις από παντού ; Το έχει δοκιμάσει κανείς ;

 

 

 

Ναι, εκτός από YouTube, Facebook, Instagram

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δουλεύω με Apple Watch 4 δεν ξέρω αν πάω στο 5 μόνο και μόνο για την aod

 

Έχει καινούργιο επεξεργαστή S5 with 64-bit dual-core processor και διπλάσια μνήμη εκτός από always on display ;)

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Έχει καινούργιο επεξεργαστή S5 with 64-bit dual-core processor και διπλάσια μνήμη εκτός από always on display ;)

 

Φυσικά δεν βλέπεις καμία διαφορά σε αυτά εκτός από το always on

Σε μελλοντικές αναβαθμίσεις θα φανεί ίσως η διαφορά του επεξεργαστή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει καινούργιο επεξεργαστή S5 with 64-bit dual-core processor και διπλάσια μνήμη εκτός από always on display ;)

 

ο καινουριος επεξεργαστης ειναι η απολυτη απατη. Καμια απολυτως διαφορα. Η διπλασια μνημη ειναι για μενα το κυριοτερο selling point του 5 εναντι του 4...

Link to comment
Share on other sites

Έχει καινούργιο επεξεργαστή S5 with 64-bit dual-core processor και διπλάσια μνήμη εκτός από always on display ;)

 

Ο επεξεργαστης ειναι ο ιδιος.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ο καινουριος επεξεργαστης ειναι η απολυτη απατη. Καμια απολυτως διαφορα. Η διπλασια μνημη ειναι για μενα το κυριοτερο selling point του 5 εναντι του 4...

 

Oταν λετε μνημη εννοειτε τη RAM ή το internal storage?

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

λοιπόμ το κινητό έχει σχεδόν 2 βδομάδες στο σερβις ts solutions. μετά από επικοινωνία το πρωί μου είπαν θα παραγείλλουν αναταλλακτικα και δεν γνωρίζουν πότε θα το φτιάξουν. το απογεμα δε, μου λένε ο΄τι θα γίνει αντικατάσταση μετά απο 4 μέρες. με δουλεύουν? 1500 ευρώ και με παίζουν έτσι? δεν υπάρχει αντικατάσταση άμεση? αγορασμενο από vodafone.

ΕΊΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟς ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΏ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΊΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤ'Η

 

Δεν χρειάζεται να πηγαίνετε την συσκευή σας για service εκεί που την αγοράσατε.

ΜΟΝΟ σε Apple Premium Service Provider, δηλαδή Document - Quest - iSystem για γρήγορα και φυσικά καλύτερα!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να πηγαίνετε την συσκευή σας για service εκεί που την αγοράσατε.

ΜΟΝΟ σε Apple Premium Service Provider, δηλαδή Document - Quest - iSystem για γρήγορα και φυσικά καλύτερα!

 

Έτσι ακριβώς

Αλλά να μου πεις ο πωλητής είναι υπεύθυνος

Για να ξεμπερδεύεις

Link to comment
Share on other sites

Storage, δεν το εθεσα πολυ σωστα Σωτηρη... Εχει 32GB πλεον το 5αρι...

 

Thanks για τη διευκρινιση boy! Mενω στο 4αρι και για φετος και του χρονου βλεπουμε!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Thanks για τη διευκρινιση boy! Mενω στο 4αρι και για φετος και του χρονου βλεπουμε!

 

Και καλα θα κανεις. Ελαχιστες, πραγματικα, διαφορες.

Σε android στρατοπεδο εριξες μαυρη πετρα?

Link to comment
Share on other sites

Και καλα θα κανεις. Ελαχιστες, πραγματικα, διαφορες.

Σε android στρατοπεδο εριξες μαυρη πετρα?

 

Ναι διοτι δε βγαζει κατι σε μεγεθος 11 Pro (το πολυ 14cm μηκος), μονο γκουμουτσες...

Ειχα ελπιδες για το μικρο Pixel 4 αλλα κατι με χαλαει ρε γμτ...

 

Τεσπα, οι κατοχοι του Pro Max μπορουν να μας πουν ποση ωρα τους παιρνει να το φορτισουν με το γρηγορο φορτιστη της συσκευασιας απο 20%?

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος pro max και στις δύο μέρες που το έχω στην κατοχή μου δηλώνω ενθουσιασμένος από όλα... Παρεπιπτόντως, την Τρίτη πρωί το παρήγγειλα στο eshop του Γερμανού και Τετάρτη το είχα στα χέρια μου... τόσο γρήγορα. Ενεργοποίησα και την esim και το ερώτημά μου είναι αν μπορώ να έχω διαφορετικό ήχο κλήσης στην κάρτα esim (COSMOTE) από την κάρτα sim (VODAFONE). Δηλαδή διαφοροποίηση στον ήχο κλήσης, όχι μεταξύ των επαφών, αλλά ανάλογα σε ποιο τηλέφωνο καλεί κάποιος.
Link to comment
Share on other sites

Ομάδα καλημέρα και καλό μήνα / πρώτη φορά που λέω ότι η γνήσια θήκη τα έβγαλε τα λεφτά της γιατί το πέσιμο ήταν μεγάλο. Πολλά τα σκαλοπάτια / πολλά τα μέτρα.

Λοιπόν αφού η θήκη την άκουσε ( και μόνο η θήκη ) τι να πάρω που να είναι σαν την γνήσια, αρκεί να μην είναι θεό - χοντρή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...