Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντωμεταξύ ξαναπήγα στον Κωτσόβολο τους είπα για αυτό με τις παλιές συσκευές και μου είπε σε μας δεν ισχύει κατι...τι στο καλό.

Ήμαρτον με τον κάθε άσχετο υπάλληλο. Καλά, δεν τους ενημερώνουν?

Όταν σας λένε κάτι τέτοια, να τους δείχνετε την προωθητική σελίδα από το site τους.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και γω σ ενα καταστημα Πλαισιο, με βλεπει η πωλητρια που το κοιταω μου λεει αν το κανετε προπαραγγελια θα το εχετε στις ταδε του μηνα. Την ρωταω τη προσφορα ή εκπτωση εχει - μου λεει καμια. Της λεω δεν υπαρχει προσφορα 100ε και ανταλλαγη συσκευης; παιρνει κατι τηλ κτλ μετα απο 5 λεπτα μου λεει οχι, τελικη τιμη 999. Ηθελα να ξερα ποιον κάλεσε...

 

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιδια καλημερα.Δεν βγαζουμε ακρη και εγω σε ερευνα τα ιδια ακουσα.''Παλια μου τεχνη κοσκινο''.Θα περιμενω απλα να περασει 1-2 μηνες και η τιμη θα πεσει οπως ειπε και ενας φιλος εδω.Σκασιλα μου οι προσφορες τις μασονιας των ''μεγαλων'' αλυσιδων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ήμαρτον με τον κάθε άσχετο υπάλληλο. Καλά, δεν τους ενημερώνουν?

Όταν σας λένε κάτι τέτοια, να τους δείχνετε την προωθητική σελίδα από το site τους.

 

Ειχα παρει τηλ σε καταστημα πλαισιο και μου λεει ο πωλητης πως δεν ισχυει.του ειπα να ρωτησει διοτι το λεει το site τους,με βαζει αναμονη και μου λεει τελικα πως εχω δικιο.ο,τι να ναι

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παρει τηλ σε καταστημα πλαισιο και μου λεει ο πωλητης πως δεν ισχυει.του ειπα να ρωτησει διοτι το λεει το site τους,με βαζει αναμονη και μου λεει τελικα πως εχω δικιο.ο,τι να ναι
Υπάλληλοι χωρίς ενημέρωση και εκπαίδευση που δουλεύουν για 3.60 και αλλάζουν σαν τα πουκάμισα.

Φυσικά δεν φταίνε αυτοί.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Στον Κωτσόβολο δείχνει διαθέσιμη έκδοση με 1ΤΒ μνήμη στα 1569€, https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/195802-samsung-galaxy-s10-ceramic-black-1tb

Sorry λάθος είναι το S10...

Link to comment
Share on other sites

100+ευρω θα εχει χασει λογικα το Note10+ στον πρωτο περιπου μηνα,μιας και τον αλλο μηνα θα ανακοινωθει και το mate30pro.

 

Γιαυτο η Samsung βιαζεται να κυκλοφορει τις συσκευες της.Για να πεφτουν γρηγορα οι τιμες τους και να ειναι πιο ανταγωνιστικες απεναντι στις αλλες.

 

Αρα μην σκατε τοσο πολυ με το promotion των 100ευρω.

Πες τα.. Πραγματικά απορώ ποιοι κανουν ακομα προπαραγγελια. Η μεγαλύτερη κορόιδια ever ειναι. Περιμένεις λιγο και το παίρνεις πολυ φθηνότερα με 1000 τροπους. Τοσο κ@βλωμενοι ειστε μερικοί να το παρετε day 1? Εχουμε παρει 800 κινητα, ακομα εχετε τοσο ενθουσιασμό για ενα κινητο?

Οκ θα με βρισετε τωρα διάφορα fanboy, αυτο που γίνεται εδω μεσα να τσακώνονται κάποιοι πως θα γινει να το παρουν 1 ωρα νωρίτερα πληρώνοντας ενα σκασμο υπεραξιες και νομίζοντας οτι ειναι και καμια ευκαιρία 100 ευρω κατω απο την πανακριβη τιμη που ξεκινα (και απο την οποία θα κατρακύλησει πολυ σύντομα) οποίος νορμαλ άνθρωπος το διαβάζει απλα γελαει.

Να θυμίσω απλα οτι τετοιες συμπεριφορες τις κοροϊδευατε εσεις που τα κανετε, για όσους αγοραζαν iPhone λιγο καιρο πριν και τους λεγατε πρόβατα..

Over and out και δεν επανέρχομαι κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω

Ρώτησα τον κότσωβολο και μ είπε το Σάββατο που μας πέρασε ήρθαν οι συσκευές στις αποθήκες τους.εμεις που έχουμε κάνει προπαραγγελίες θα ξεκινήσουν να μας έρθουν από της 23 και μετά που θα ξεκινήσει η διάθεση του.το ερώτημα είναι το εξής γιατί ίσως να μην έχω καταλάβει καλά..θα μας σταλούν την ίδια μέρα που θα βρεθούν στα ράφια τον καταστημάτων ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω

Ρώτησα τον κότσωβολο και μ είπε το Σάββατο που μας πέρασε ήρθαν οι συσκευές στις αποθήκες τους.εμεις που έχουμε κάνει προπαραγγελίες θα ξεκινήσουν να μας έρθουν από της 23 και μετά που θα ξεκινήσει η διάθεση του.το ερώτημα είναι το εξής γιατί ίσως να μην έχω καταλάβει καλά..θα μας σταλούν την ίδια μέρα που θα βρεθούν στα ράφια τον καταστημάτων ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Θα παραδωθουν στις 23.επαρχια ειμαι και παντα ερχεται στην ωρα του,οποτε εχω κανει προπαραγγελια.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει ή εχει ακουσει κανεις αν θ ακολουθησει καμια καλυτερη promo προσφορα, μετα το τελος των προπαραγγελιων; εστω σαν φημη... Γιατι δεν ψηνομαι για τα 100ε μονο συν ψιχουλα για ανταλλαγη.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως τώρα μου τηλεφώνησαν από το Πλαίσιο που είχα κάνει την προπαραγγελία και μου είπαν ότι οι παραδόσεις θα καθυστερήσουν 2 εβδομάδες μετά από ενημέρωση της Samsung
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πήραν μόλις από το πλαίσιο για να πάω Παρασκευή να παραλάβω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άντε βγάλε άκρη. Μήπως για να εξυπηρετήσουν κάποιους λένε σε άλλους ότι υπάρχει καθυστέρηση στην παραλαβή τους;
Link to comment
Share on other sites

Άντε βγάλε άκρη. Μήπως για να εξυπηρετήσουν κάποιους λένε σε άλλους ότι υπάρχει καθυστέρηση στην παραλαβή τους;
Πότε έκανες προπαραγγελια;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήμαρτον με τον κάθε άσχετο υπάλληλο. Καλά, δεν τους ενημερώνουν?

Όταν σας λένε κάτι τέτοια, να τους δείχνετε την προωθητική σελίδα από το site τους.

 

Εγω το έβαλα με δόσεις δεν ήθελα να δωσω όλο το ποσο.Δεν μου ζήτησαν κάποια προκαταβολή πριν παραλαβω,δεν ήξεραν για την προσφορά με την ανταλλαγή.Μπορώ κάπως τωρα να το κάνω η όχι;Αρχικά θα τους στείλω ενα email είναι κρίμα εχω τόσες παλιές συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Πότε έκανες προπαραγγελια;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

9 Αυγούστου

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη παραλαμβανω κι εγω...
Και εγώ, καλώς εχόντων των πραγμάτων πάντα. Θα κοιτάξω να πάρω και τα galaxy buds.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

9 Αυγούστου

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Δεν δικαιολογείται.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το κάνουν για να εξυπηρετήσουν κάποιους άλλους λόγω αυξημένης ζήτησης

Και μου πέταξαν το τυράκι για μείον 100€ αφού δεν θα έκανα trade in και δώρο ασφάλεια ενός έτους. Αφού δεν είναι γενική η έλλειψη αύριο θα το ψάξω και αλλού.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα χθες από public κ μου είπαν και το δικό μου έχει προχωρήσει κανονικά η παραγγελία και πως θα τα έχουν νωρίτερα (από τα λεγόμενα του υπαλλήλου κατάλαβα πως τα είχαν ήδη στο καταστημα) αλλά μου λέει δεν μπορεί να μου το δώσει νωρίτερα,διότι θα φανεί ενεργοποίηση κινητουβστη Samsung και μετά θα έχουν θεμα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα χθες από public κ μου είπαν και το δικό μου έχει προχωρήσει κανονικά η παραγγελία και πως θα τα έχουν νωρίτερα (από τα λεγόμενα του υπαλλήλου κατάλαβα πως τα είχαν ήδη στο καταστημα) αλλά μου λέει δεν μπορεί να μου το δώσει νωρίτερα,διότι θα φανεί ενεργοποίηση κινητουβστη Samsung και μετά θα έχουν θεμα
Εμένα παραλίγο καταλάθος να μου το δώσουν αύριο. Μετά κατάλαβαν ότι κυκλοφορεί στις 23 και δεν μπορούν πιο πριν και με ξαναπήραν να μου πούνε για την Παρασκευή τελικά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουν κάνει κι αυτά τα ωραία και τωρα που κι η samsung (τα τελευταία 6-7 χρόνια) παίζει με πανευρωπαϊκά releases (αλά μηλια) προσέχουν πολύ, γιατί αν εκτεθούν στην ελληνική αντιπροσωπεία μπλέκει το θέμα.

Έχουν κάνει αρκετές φορές πατατα στο να διαθέσουν 2-3 μέρες πριν και το πρόβλημα δημιουργήθηκε όταν ανέβηκε unboxing commercial συσκευής στο YouTube...

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουν κάνει κι αυτά τα ωραία και τωρα που κι η samsung (τα τελευταία 6-7 χρόνια) παίζει με πανευρωπαϊκά releases (αλά μηλια) προσέχουν πολύ, γιατί αν εκτεθούν στην ελληνική αντιπροσωπεία μπλέκει το θέμα.

Έχουν κάνει αρκετές φορές πατατα στο να διαθέσουν 2-3 μέρες πριν και το πρόβλημα δημιουργήθηκε όταν ανέβηκε unboxing commercial συσκευής στο YouTube...

 

Καλημερα για ποιο βιντεο commerical λες που ανεβηκε στο youtube ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω παλια συσκευη γινεται να αγορασω ενα κινητο nokia των 20 ευρω και να το δωσω μετα? Θα εχω κερδος 80 ευρω σιγα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...