Jump to content

Samsung Galaxy A70


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω την ίδια εντύπωση. Δεν έχω κάνει ιδιαίτερες δοκιμές, αλλά και μενα μου φαίνεται ότι έχει βελτιωθεί η ποιότητα.

 

Επίσης κάτι που δεν είχα πριν σαν επιλογή είναι η εγγραφή βίντεο σε wide mode.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 790
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Καλησπερα.Αν αγορασω καλωδιο απο USB ΣΕ USB C θα ''βλεπει'' το pc μου το κινητο?

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Αν αγορασω καλωδιο απο USB ΣΕ USB C θα ''βλεπει'' το pc μου το κινητο?
Ναι,κανονικά .

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και αυτό της συσκευασίας, ίδιο είναι.

 

:oops: της συσκευασίας δυστυχώς είναι type C και απ' τα δυο άκρα, οπότε δεν μπορεί να το χρησιμοποιήσει. Εκτός κι' αν έχει τέτοια θύρα το PC.

 

Όποιος κατασκευαστής μπορεί με κάθε ευκαιρία ακολουθεί τον δρόμο της Apple και κάνει του κεφαλιού του προφανώς για να ταΐσει το οικοσύστημα και το μαγαζί του, παρότι έχουν γίνει άπειρες προσπάθειες για ένα ενιαίο πρότυπο :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχει η συσκευασία είναι usb-c σε usb-s ταιριάζει μονο σε νεώτερους υπολογιστές σε παλαιότερους αγόρασε ενα καλώδιο USB σε usb-c Edited by ffox4
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Να ρωτήσω, όταν ανάβετε τον φακό φωτίζει και το κινητό σας γύρω γύρω; f597747638aadfd2f8d766066a0d61bc.jpg

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχετε βάλει κάποια εφαρμογή στο κινητό για καθαρισμό cache και άχρηστων αρχείων; Ρωτάω γιατί η εφαρμογή της Samsung φροντίδα συσκευής έχει σταματήσει να καθαρίσει το cache και πρέπει να το κάνω χειροκίνητα. Έχετε να μου προτείνετε κάποια καλή; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Κι αυτα που σβηνει τι ειναι

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτα που σβηνει τι ειναι

 

Opto

Δε σβήνει το cache. Εκκαθάριση μνήμης κάνει μόνο. Στην καρτέλα της αποθήκευσης είχε παλιά μια επιλογή με διαγραφή άχρηστων αρχείων και μνήμης cache που δεν την έχει τώρα. Το κάνω χειροκίνητα για κάθε εφαρμογή και είναι πολύ κουραστικό.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το Google Files αυτή ακριβώς την δουλειά κάνει. Έχει και άλλες επιλογές αλλά σβήνει και την cache απο τις εφαρμογές. Αυτήν έχω και χρησιμοποιώ.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το Google Files αυτή ακριβώς την δουλειά κάνει. Έχει και άλλες επιλογές αλλά σβήνει και την cache απο τις εφαρμογές. Αυτήν έχω και χρησιμοποιώ.

 

Ευχαριστώ! Θα το δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι γίνεται με την αναβάθμιση σε Android 10? Ξεπεράστηκαν τα προβλήματα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε android 10, ανοίγω την πίσω κάμερα αλλά δεν βρίσκω πώς να χρησιμοποιήσω την ευρυγώνια κάμερα. Πριν εμφανίζονταν 2 εικονίδια με δεντράκια. Τώρα πώς γίνεται; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει από πάνω δεξιά να αλλάξεις την ανάλυση σε 4:3 σκέτο (όχι Η δηλαδή 32MP) και μετά να πατήσεις τα 3 δεντράκια κάτω.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ηρθε σημερα παλι ειδοποιηση για update στη 10, οποτε προφανως αρχισαν να το ρολαρουν παλι, προσωπικα δεν υπαρχει περιπτωση να το βαλω παλι μετα απο τη στραπατσα της μπαταριας τη προηγουμενη φορα...

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπορώ να πω ότι είμαι ικανοποιημενος από το κινητό γιατί εξ αρχής γνώριζα τις δυνατότητές του οπότε ήξερα σχεδόν τι ακριβως αγόραζα. Αυτό που δεν υπολόγισα και το διαπίστωσα μετά την αγορά ειναι ότι ενώ έχει μια υπέροχη οθόνη , σε ανοιχτό χώρο και με ήλιο πάσχει. Προσπαθείς να δεις και το καταφερνεις με δυσκολία. Εννοείτε ότι η φωτεινότητα ειναι ρυθμισμένη στο τέρμα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όσοι έκαναν επαναφορά εργοστασιακών μετά το Android10, είδαν κάποια διαφορά στην λειτουργία της συσκευής και κυρίως στην απόδοση μπαταρίας?

 

Ευχαριστώ

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Στην απόδοση δεν είχα θέμα, η μπαταρία είναι πολύ χειρότερη αλλά μετά την επαναφορά βελτιώθηκε αισθητά.

Κάτι lags (στα animations κλπ), λύθηκαν μόνα τους πριν 2-3 εβδομάδες (πολύ καιρό μετά το reset) χωρίς να ξέρω τι έγινε και λύθηκαν..

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει καινούρια 10αρα (Πολωνία ή Ουκρανία νομίζω), την έβαλε κανείς να μας πει διαφορές;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει βγει καινούρια 10αρα (Πολωνία ή Ουκρανία νομίζω), την έβαλε κανείς να μας πει διαφορές;

 

Παντως χθες μου ήρθε μια νέα (επίσημη) ενημέρωση στο δικό μου Α70 που περιέγραφε διάφορες βελτιώσεις.

 

Φαντάζομαι ότι θα την ρούφηξε και το δικό σας. Δεν έχω δει κάτι που να βγάζει μάτι, αλλά δεν το έψαξα και ενδελεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ηρθε μια γυρω στα 170mb

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...