Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οπωσδηποτε hard reset μετα..ειναι μεγαλο το update.δν εχω το παραμικρο κολλημα στο δικο μου
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ κινητο εγινε ακομα καλυτερο ! butter feeling και χωρις hard reset....Α Ψ Ω Γ Ο !
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ κινητο εγινε ακομα καλυτερο ! butter feeling και χωρις hard reset....Α Ψ Ω Γ Ο !
Δουλεύεις ηχογράφηση ή wifi call cosmote? Μου έχει έρθει η αναβάθμιση αλλά επειδή μου είναι απαραίτητη & ηχογράφηση & το WiFi call διστάζω να την περάσω μην & δεν δουλεύει κάτι από αυτά.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύεις ηχογράφηση ή wifi call cosmote? Μου έχει έρθει η αναβάθμιση αλλά επειδή μου είναι απαραίτητη & ηχογράφηση & το WiFi call διστάζω να την περάσω μην & δεν δουλεύει κάτι από αυτά.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Wifi μια χαρά
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύεις ηχογράφηση ή wifi call cosmote? Μου έχει έρθει η αναβάθμιση αλλά επειδή μου είναι απαραίτητη & ηχογράφηση & το WiFi call διστάζω να την περάσω μην & δεν δουλεύει κάτι από αυτά.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν εννοείς την ηχογράφηση κλήσεων δεν δουλεύει δυστυχώς. Το δοκίμασα με ένα apk που είχα κατεβάσει από το xda και δούλευε κανονικά στην 9.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς την ηχογράφηση κλήσεων δεν δουλεύει δυστυχώς. Το δοκίμασα με ένα apk που είχα κατεβάσει από το xda και δούλευε κανονικά στην 9.
https://huaweiadvices.com/download-call-recorder-apk-huawei-honor-emui-9/

 

Αυτό εννοείς?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Wifi μια χαρά
Με cosmote έτσι?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Ερχόμενος από s9 plus παρήγγειλα το εν λόγο κινητό.

Θεωρώ δεν θα αππγοητευθω.

 

Θα ήθελα Όμως να μοιραστώ μαζι σας το περίεργο που έγινε.

 

Παραγγέλνω από το ίντερνετ στον κωτσοβολο το κινητό έκδοση 6/128 crystal breath στα 846 κάπου τόσο στις 6/11/2019

Μετά από 2 ημέρες λέω δε βαριέσαι 100 ευρώ παραπάνω έχει το 8/256 ίδιο χρώμα πάλι. Οπότε Κάνω την παραγγελία 8/11/2019

Και οι 2 παραγγελίες για παραδωση στο σπίτι.

Με παίρνουν τηλέφωνο στις 13/11 Μου λένε ισχύουν και οι 2 λέω όχι θα ακυρωθεί η 1η των 6/128.

Όλα οκ

Περνάω σήμερα από κατάστημα μου λένε θα καθυστερήσει δεν υπάρχει σε κανένα υποκατάστημα μας η τιμή που θα πληρώσετε είναι 710 ευρώ. Έδωσα 170 προκαταβολή και έμεινα απλά....μ....κας.

Ρωτάω μιλάμε για το ιδιο κινητο; Ναι μου λένε. Βγήκε για λίγο μια προσφορά και πάνω στην αλλαγή των παραγγελιών σας έκατσε Αυτή η τιμή.

 

Μετά από παρά πολλές αλλαγές κινητών τέτοια τύχη δεν....ελπίζω να βγει ισάξιο των όσων διαβάζω εδώ μέσα αλλά και σε ξένα φορα

 

Μετά την παραλαβή σε κάμποσες ημέρες θα γράψω τα υπέρ και τα κατά της μετάβασης.

Link to comment
Share on other sites

Ερχόμενος από s9 plus παρήγγειλα το εν λόγο κινητό.

Θεωρώ δεν θα αππγοητευθω.

 

Θα ήθελα Όμως να μοιραστώ μαζι σας το περίεργο που έγινε.

 

Παραγγέλνω από το ίντερνετ στον κωτσοβολο το κινητό έκδοση 6/128 crystal breath στα 846 κάπου τόσο στις 6/11/2019

Μετά από 2 ημέρες λέω δε βαριέσαι 100 ευρώ παραπάνω έχει το 8/256 ίδιο χρώμα πάλι. Οπότε Κάνω την παραγγελία 8/11/2019

Και οι 2 παραγγελίες για παραδωση στο σπίτι.

Με παίρνουν τηλέφωνο στις 13/11 Μου λένε ισχύουν και οι 2 λέω όχι θα ακυρωθεί η 1η των 6/128.

Όλα οκ

Περνάω σήμερα από κατάστημα μου λένε θα καθυστερήσει δεν υπάρχει σε κανένα υποκατάστημα μας η τιμή που θα πληρώσετε είναι 710 ευρώ. Έδωσα 170 προκαταβολή και έμεινα απλά....μ....κας.

Ρωτάω μιλάμε για το ιδιο κινητο; Ναι μου λένε. Βγήκε για λίγο μια προσφορά και πάνω στην αλλαγή των παραγγελιών σας έκατσε Αυτή η τιμή.

 

Μετά από παρά πολλές αλλαγές κινητών τέτοια τύχη δεν....ελπίζω να βγει ισάξιο των όσων διαβάζω εδώ μέσα αλλά και σε ξένα φορα

 

Μετά την παραλαβή σε κάμποσες ημέρες θα γράψω τα υπέρ και τα κατά της μετάβασης.

 

Βγήκε για λίγο η προσφορα να πάρει λιγο αέρα και μετά έφυγε γιατί άρχισε να έχει υγρασία έξω μην τις χαλάσει το μαλλι γιατί ξεκίναγε να βραδιάζειί. Στο skroutz κάνει 60 euro κάτω θα μπορούσες να παρεις θήκες και tempered. Αμα είναι έτσι πεστου κοτσοβολε παω βάζω και αλλα 100 και περνώ note10+ με τέτοια κόλπα πρέπει να φεύγετε για να μάθουν να σας σέβονται τα κοτσοβολακια. Tέτοια βλέπουν ότι τους περνάνε και μετά το εκμεταλλεύονται όλες οι εταιρίες τι είναι κινητής τι είναι internet κτλ. Tην προκαταβολή μια χαρά την πήραν. Tότε ξέχασαν να πουν πριν την πάρουν πως δεν έχουν απόθεμα με τετια τιμη αμα θες να πας αλλου και εσυ. Αυτοι κάνουν ότι θέλουν για να βγάλουν λεφτά. Το θέμα είναι να μην το δέχεται ο καταναλωτής. Aμα δεν το δεχτεί τότε θα καταλάβουν πως δεν τους παίρνει για τετια. Oχι μονο για 100 και 70 euro ακόμα και για 20 euro. Tο κινητό πολύ καλο είναι το θέμα πως μάλλον είναι το τελευταίο με google service. Kαι αυτό είναι κακό για όλους.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ με την τοποθέτηση σου ως προς γενικά τις διαφορές τιμών αλυσίδων με skroutz. Οι αγορές μου ήταν πάντα απο skroutz. Επειδή ομως το πήρα με κάρτα σε 12 δόσεις μου έκατσε τέλεια.

 

Από κει και μετα αυτό που θέλω είναι να βγει ανάλογο των όσων διαβάζω εδώ μέσα το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ με την τοποθέτηση σου ως προς γενικά τις διαφορές τιμών αλυσίδων με skroutz. Οι αγορές μου ήταν πάντα απο skroutz. Επειδή ομως το πήρα με κάρτα σε 12 δόσεις μου έκατσε τέλεια.

 

Από κει και μετα αυτό που θέλω είναι να βγει ανάλογο των όσων διαβάζω εδώ μέσα το κινητό.

 

Φίλε πίστεψέ με μέρα από χρόνια σε Samsung μόνο και λίγο Sony Apple η συσκευή απλά δουλεύει ρολόι μου αρέσει που είναι εκεί σε ότι θες πριν το θες δηλαδή έχει ευκολίες που δεν τις είχα δει σε άλλη συσκευή... Στην καθημερινότητα βολεύει πολύ .... Και ας μην παρατηρείς με την πρώτη ματιά .. έχω και το note10 αλλά όταν πρόκειται για φωτογραφίες βίντεο και δουλειά απλά δεν υπάρχει η συσκευή ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι διαφορά έχει το hicare και βγαίνει εκει η αναβάθμιση; Ενώ αν πας απευθείας απ το σύστημα δεν την εμφανίζει κανονικά σαν τις άλλες;
Link to comment
Share on other sites

Σε μια συζήτηση που είχα στο fb κάποιος μου είπε ότι στην 10 άρα δουλεύουν τα προγράμματα καταγραφής κλήσης. Υπάρχει κάποιος που να έχει δοκιμάσει το ACR?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Σήμερα το πρωί πέρασα "βρώμικα" την 10αρα (δεν έκανα επαναφορά μετά την εγκατάσταση) .

Είχα προεγκατεστημένη την ηχογράφηση από την προηγούμενη έκδοση και παρα την αναβάθμιση λειτουργεί κανονικά!

Επίσης το WiFi calling λειτουργεί σε Vodafone και Cosmote για τον φίλο που ρωτούσε!

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

5651b84da19ebdb4fa2c5bccc2c520f6.jpga5f29120a786a1f5f7c2f57b54b5f8ff.jpg0b51770820ce71c1cd4c8cefac448a1c.jpg

Edited by Namgal
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Σήμερα το πρωί πέρασα "βρώμικα" την 10αρα (δεν έκανα επαναφορά μετά την εγκατάσταση) .

Είχα προεγκατεστημένη την ηχογράφηση από την προηγούμενη έκδοση και παρα την αναβάθμιση λειτουργεί κανονικά!

Επίσης το WiFi calling λειτουργεί σε Vodafone και Cosmote για τον φίλο που ρωτούσε!

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

5651b84da19ebdb4fa2c5bccc2c520f6.jpga5f29120a786a1f5f7c2f57b54b5f8ff.jpg0b51770820ce71c1cd4c8cefac448a1c.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ, εγώ ρώτησα.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

δυστηχως χειροτερη διαχειριση μπαταριας και καμερα σε νυχτερινες.....τεταρτη μερα χρησης με 10αρα....τεσταρισμενη και σε mate 20x....μακαρι να κανω εγω το λαθος....θα επανελθω. Καλημερα σε ολους.
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος , κάποια ρύθμιση για να boostαρω την άφιξη του update ??
Μέσω hicare προσπάθησε να βρεις την αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

δυστηχως χειροτερη διαχειριση μπαταριας και καμερα σε νυχτερινες.....τεταρτη μερα χρησης με 10αρα....τεσταρισμενη και σε mate 20x....μακαρι να κανω εγω το λαθος....θα επανελθω. Καλημερα σε ολους.

 

το κινητο ειναι αψογα σε ολα του..ουτε battery drain ουτε χαλια νυχτερινη οπως λες...το εχεις στησει σωστα το κινητο σου?εκανες επαναφορα εργοστασιακων μετα το update?

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι αψογα σε ολα του..ουτε battery drain ουτε χαλια νυχτερινη οπως λες...το εχεις στησει σωστα το κινητο σου?εκανες επαναφορα εργοστασιακων μετα το update?
Σε μερικούς κάθεται καλά η αναβάθμιση και σε αλλούς παρουσιάζει θέματα

Αυτοί με τα θέματα πρέπει να προβούν σε Hard reset δυστυχώς

Σε μένα προς το παρόν όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

ειναι μονοδρομος το hard reset μετα απο τετοιο update ..ειναι καινουριο changelog!μην γραφουμε τα ιδια και τα ιδια!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Εχω εντοπίσει το εξης προβλημα. Οταν κανω ζοομ μεχρι x5 δεν το κανει μεσω του τηλεφακου αλλα κανει ψηφιακο. Ξερει κανεις πως διορθωνεται αυτο; εχω android 10 αλλα μου το εκανε και με την 9.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...