Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εμένα την αναβάθμιση από το hicare μου την βρίσκει ενώ όταν πάω από τις ρυθμισεις την παίρνει πίσω, στο hicare έχει διαφορά;
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=448830&page=32

 

#post 470 εξηγει τι ειναι το hicare

 

Και εμενα μεσω του hicare βρισκει την αναβαθμιση

Μεσω ρυθμισεις/συστημα/ενημερωση δεν μου την εμφανιζει

 

Να περιμενω η να την κανω μεσω hicare?

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς μέσω hicare είναι beta.

 

Άλλωστε στα σχόλια της έκδοσης αυτό εννοεί.

Τώρα το είδα ότι einai beta. Νόμιζα ότι οι beta πάνε μόνο σε beta testers

Τέλοςπαντων εμένα μου έκατσε τέλεια κανένα θέμα με το λογισμικό.

Link to comment
Share on other sites

1. δοκίμασες σε manual mode με χαμυλο shutter time?

2. να φανταστώ κάτι ai κλπ κλειστά? αν οχι κλειστα

 

Στα άλλα κινητά με το master AI ενεργοποιημένο έβγαζα πάντα τις φτογραφίες και τις έπιανε τέλεια.

Εδώ δοκίμασα και με κλειστό master AI και σε manual, τπτ.

Αν το έχει κανεις ας το δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα τίποτα.. Μέσω του hi care μου βγάζει μόνο αυτό.. Ούτε από το pc την βρίσκει.. Καλά δεν αγχωνομαι κιόλας είναι πρόσφατο σχετικά το τηλέφωνο ccf1bc3f52b41cfc2dd59b98e3ab11f6.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Εκανα update μεσω του hicare

Nομιζω οτι ειναι ενα τσακ πιο γρηγορο

Οταν βρεθει χρονος θα το σεταρω απο την αρχη

Οταν ερθει η official θα ερθει κανονικα η λογω beta δεν θα μου την εμφανισει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάνα 2 ερωτήσεις για το Android 10 θα ήθελα να κάνω σε όσους την έχουν περάσει μιας και εμένα δεν μου έχει έρθει ακόμα οπότε να αρχίζω να συνηθίζω το ξενέρωμα...

1.Οταν σας καλουν με κλειδωμένη την οθόνη και έχετε βάλει φωτογραφία καλούντος στην επαφή που σας καλεί η φωτογραφία βγαίνει σε ολόκληρη την οθόνη ή στην μισή οθόνη ή το αλλαξαν και βγαίνει ένας μικρός κύκλος (σαν της Samsung)?

2.Είχα διαβάσει ότι θα μπει gesture όπου θα κατεβάζει την κουρτίνα με τα quick toggles (οπ ς γίνεται στις περισσότερες συσκευές) .... Τελικά ισχύει ή όχι?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, εγω εμαθα απο σας για το hicare, μπηκα χτες μου εμφανισε την αναβαθμιση την εκανα κανονικα, δεν εχω παρατηρησει κατι ασχημο

 

----- προσθήκη μηνύματος 116 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το δευτερο που λες ισχυει, το πρωτο δεν το παρατηρησα γιατι μιλαω με ακουστικα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχουν θέματα διαθέσιμα για το Android 10;
Δες σε αυτήν την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.deishelon.lab.huaweithememanager

Στο screenshot αυτά που χρησιμοποιώ εγώ. d6362e26f375bcc45e6add0ad3363e0e.jpg

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Μπορείτε να μου προτείνετε το καλύτερο τζαμακι για την οθόνη του κινητού? Θέλω κάτι απλό που να μπαίνει με ένα κόλλημα και να μην επηρεάζει το δακτυλικο... Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους έχετε την 10αρα το μήνυμα "τοποθετήστε το αυτι σας εδω κτλ" που βγάζει όταν χτυπάει το τηλέφωνο, το βγάζει ακόμα;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω μια ερώτηση πραγματικά παράξενη: κάποιες στιγμές,χωρίς λόγο, το κινητό δονείται! Χωρίς να έρχεται ειδοποίηση η οτιδήποτε άλλο....Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο?????
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω back up τα θεματα μου μπορω να τα κανω και να τα ξαναβαλω σε αλλο huawei? Edited by corolla001975
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω back up τα θεματα μου μπορω να τα κανω και να τα ξαναβαλω σε αλλο huawei?
Καλησπέρα. Θα πας στην μνήμη της συσκευής σου, στον φάκελο Huawei /Themes. Εκεί θα βρεις τα θέματα σου, με κατάληξη hwt. Τα περνάς στην νέα συσκευή, στον ίδιο φάκελο, και είσαι έτοιμος να τα επιλέξεις από την εφαρμογή θέματα.

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους έχετε την 10αρα το μήνυμα "τοποθετήστε το αυτι σας εδω κτλ" που βγάζει όταν χτυπάει το τηλέφωνο, το βγάζει ακόμα;

 

Ναι το βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κάποια καλή θήκη και τζαμακι εκτός Τ Μαχ τι προτείνεται?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ρε παιδιά σήμερα όταν μπήκα στην συλλογή των φωτογραφιών μου, είδα 2 φωτογραφίες, συγκεκριμένα με μαθηματικές πράξεις τραβηγμένες από κάμερα, τις οποίες όμως δεν τις έχω τραβήξει εγώ απ το κινητό μου. Μου φαίνεται πολύ περίεργο να εμφανίζονται έτσι ξαφνικά άκυρες φωτογραφίες στο κινητό μου. Ξέρετε τι μπορεί να είναι αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ρε παιδιά σήμερα όταν μπήκα στην συλλογή των φωτογραφιών μου, είδα 2 φωτογραφίες, συγκεκριμένα με μαθηματικές πράξεις τραβηγμένες από κάμερα, τις οποίες όμως δεν τις έχω τραβήξει εγώ απ το κινητό μου. Μου φαίνεται πολύ περίεργο να εμφανίζονται έτσι ξαφνικά άκυρες φωτογραφίες στο κινητό μου. Ξέρετε τι μπορεί να είναι αυτό;
Καλημέρα.

 

Μήπως σου τις έστειλαν μέσω κάποιας εφαρμογής (what's up, viber) και στις εμφανίζει στην συλλογή;

Σε ποιον φάκελο είναι οι φωτογραφίες;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι στην συλλογή-όλες οι φωτογραφίες, όχι δεν μου έχουν στείλει κάτι από εφαρμογή, η φωτογραφίες είναι τελείως άσχετες με εμένα, έχουν μαθηματικούς τύπους γραμενους με το χέρι..
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι είδα στο φυλλάδιο του MEDIA mark το p30 pro θα παίξει στα 599 ευρώ. Άρα φαντάζομαι ότι σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες θα παίξει τόσο.
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι είδα στο φυλλάδιο του MEDIA mark το p30 pro θα παίξει στα 599 ευρώ. Άρα φαντάζομαι ότι σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες θα παίξει τόσο.

 

τοσο χαμηλα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...