Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για backup του κινητού ( επαφές εφαρμογές WiFi κτλ) στον υπολογιστή; σαν αυτό που έχει η Samsung

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για backup του κινητού ( επαφές εφαρμογές WiFi κτλ) στον υπολογιστή; σαν αυτό που έχει η Samsung

 

Εννοείτε.... Huawei Hisuite... Κατέβαζεις από το επίσημο σαητ

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος... Μόνο που το security είναι ακόμα πολύ πίσω... Έχουμε Νοέμβρη και παίρνουμε του Σεπτέμβρη

Με αυτή την λογική βλέπω Android 10 κατά τον Μάρτιο

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος... Μόνο που το security είναι ακόμα πολύ πίσω... Έχουμε Νοέμβρη και παίρνουμε του Σεπτέμβρη

Με αυτή την λογική βλέπω Android 10 κατά τον Μάρτιο

https://www.gizchina.com/2019/11/06/huawei-will-deploy-the-emui-10-stable-update-to-the-p30-and-mate-20-in-november/
Link to comment
Share on other sites

 

Ναι φίλε μου δεν αντιλέγω αλλά είναι τελείως διαφορετικό το πότε θα κυκλοφορήσει από το πότε θα έρθει στις δικές μας συσκευές

Άλλωστε ήδη στην Ευρώπη κυκλοφορούν συσκευές οι οποίες έχουν πάρει το τελευταίο update με security του Νοεμβρίου και εμείς είμαστε ακόμα τουλάχιστον εγώ με το p30 με security του Αυγούστου

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου δεν αντιλέγω αλλά είναι τελείως διαφορετικό το πότε θα κυκλοφορήσει από το πότε θα έρθει στις δικές μας συσκευές

 

Άλλωστε ήδη στην Ευρώπη κυκλοφορούν συσκευές οι οποίες έχουν πάρει το τελευταίο update με security του Νοεμβρίου και εμείς είμαστε ακόμα τουλάχιστον εγώ με το p30 με security του Αυγούστου

Εγώ από τι έμαθα αυτό είναι το τελευταίο update πριν την 10. Το επόμενο είναι η 10 έως τέλος Νοέμβρη. Θα δείξει λοιπόν
Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε.... Huawei Hisuite... Κατέβαζεις από το επίσημο σαητ

 

Και αν θελήσεις μετά να τα μεταφέρεις σε κινητό άλλης εταιρείας το βλέπει;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Και αν θελήσεις μετά να τα μεταφέρεις σε κινητό άλλης εταιρείας το βλέπει;

 

Δεν νομίζω να το βλέπει οπως δεν νομίζω να βλεπουν άλλες συσκευές και τα αντίστοιχα προγράμματα αλλων εταιριών.... Βέβαια η huawei έχει το app "clone" μεσα στην συσκευή για τέτοιες περιπτώσεις

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε κάποια εφαρμογή "universal"?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το WiFi calling βοηθάει στην καλύτερη μπαταρία η το αντίθετο δλδ περισσότερη κατανάλωση?

Επίσης όταν το απενεργοποιουμε από τα settings βλέπε φώτο όντως απενεργοιειται? Διότι στην πάνω μπάρα μένει η ένδειξη volte 0f732fb5ac7d99e05e8296d5f73f9f2a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το WiFi calling βοηθάει στην καλύτερη μπαταρία η το αντίθετο δλδ περισσότερη κατανάλωση?

Επίσης όταν το απενεργοποιουμε από τα settings βλέπε φώτο όντως απενεργοιειται? Διότι στην πάνω μπάρα μένει η ένδειξη volte 0f732fb5ac7d99e05e8296d5f73f9f2a.jpg

Ανάλογα με της συνθήκες
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κ η αναβάθμιση.. Αντε η επόμενη το 10αρι να δούμε τι θα δούμε.
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την εκδοση vog-al10(china)κ ειναι ενα update ποιο μπροστα απο τα l-29

Screenshot-20191110-013541.jpg

Screenshot-20191110-013506-com-huawei-android-hwouc.jpg

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Βλέπει κανείς κάποια διαφορά στο τηλέφωνο με το update? Η ηχογράφηση κλήσεων δουλεύει μετά την αναβάθμιση?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το WiFi calling βοηθάει στην καλύτερη μπαταρία η το αντίθετο δλδ περισσότερη κατανάλωση?

Επίσης όταν το απενεργοποιουμε από τα settings βλέπε φώτο όντως απενεργοιειται? Διότι στην πάνω μπάρα μένει η ένδειξη volte 0f732fb5ac7d99e05e8296d5f73f9f2a.jpg

Εξαρτάται! αν στο χώρο που είσαι δεν έχεις καλό σήμα, το κινητό έχει υψηλότερη κατανάλωση διότι ψάχνει για σήμα. βάζοντας fly Mode & έπειτα ανοίξεις WiFi έχεις κλήσεις & μηνύματα χωρίς να έχεις κατανάλωση από την χρήση του δικτύου κινητής. Εγώ δουλεύω το WiFi call από την πρώτη ημέρα που βγήκε & ποτέ δεν το κλείνω, δεν έχω παρατηρήσει κάποια κατανάλωση. Συγκρίνοντας τις καταναλώσεις μου με άλλων με ή χωρίς χρήση WiFi call κυμαίνονται περίπου στα ίδια.

 

Προσωπική μου άποψη, ενεργοποίησε την υπηρεσία & μην ξανά ασχοληθείς μαζί της, είναι πολύ χρήσιμη.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παιδια και με την τελευταια εκδοση λογισμικου με vodafone cu το VoWIFI δεν δουλευει...δεν μου εχει βγαλει ποτε το εικονιδιο και το εχω δοκιμασει και με flymode και το wifi ανοιχτο και δεν μ δουλευει !...τι να φταιει ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ψάχνω πολύ λεπτή διάφανη θήκη. Ποια προτείνετε; Ευχαριστώ
Ringke fusion διαφανή γιαα μένα η πιο καλή
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου. Θα ταιριάζει με γυαλί t max?

 

 

 

Η να πάρω άλλο συνδυασμό γιαλού με θήκη διάφανη πάντα.

Δεν ξέρω προσωπικά δεν χρησιμοποιώ γυαλί ποτέ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο μενού Μπαταρία-Εκκίνηση Εφαρμογών πως έχετε βάλει την επιλογή; Αυτόματη διαχείριση όλως το έχετε ανοιχτό ή κλειστό; Επίσης σε κάθε εφαρμογή ξεχωριστά στο στο παραπάνω μενού αν την ανοιξεις και την κλείσεις βγάζει κάποιες επιλογες: Αυτόματη εκκίνηση - Δευτερεύουσα εκκίνηση και εκτέλεση στο παρασκήνιο, αυτά τα αφήνουμε ανοιχτά ή τα κλείνουμε σε όποιες εφαρμογές θέλουμε; Για καλύτερη κατανάλωση μπαταρίας πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...