Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γερμανία μένω και σε μένα ήρθε ένα μικρό update δεν είμαι σε καμία γνωστή εταιρεία.... Κινητής ... Έχω ένα πρόβλημα... Πήρα ένα handsfree....Sony .... Wi600n οπότε μιλάω κομπλέ... Και η μουσική καλά ... Όταν οδηγάω όμως ... Το αυτοκίνητο τρεμοπαιζει η φωνή μου σε όλους .... Λέω να πάρω άλλο plantronics....τώρα... Έχει τύχει σε κανένα ....

 

μπορει να τρως παρεμβολές απο κάπου... τι να πω εγω που αν εχω το κινιτο στην δεξιά μεριά του σώματος δεν παιζει καν bluetooth........... (σε ολα τα κινητά με ολα τα bluetooth)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Από αύριο κι εγώ μέλος της παρέας σας! Για γυαλί από ότι είδα προτείνεται το t-max. Για θήκη μια ωραία διάφανη τι προτείνεται; Είδα την ringke fusion και μου άρεσε αλλά δεν ξέρω αν παρέχει αρκετή προστασία.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Έχουμε κανένα νέο για το 10αρι, την αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

μπορει να τρως παρεμβολές απο κάπου... τι να πω εγω που αν εχω το κινιτο στην δεξιά μεριά του σώματος δεν παιζει καν bluetooth........... (σε ολα τα κινητά με ολα τα bluetooth)

Δηλαδή? Μπορείς να δώσεις παραπάνω λεπτομέρειες?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή? Μπορείς να δώσεις παραπάνω λεπτομέρειες?

 

όταν το κινιτο είναι στην δεξιά μεριά του σώματος μου (η μπροστινή τσέπη η κωλοτσεπη ) bluetooth χάνει σήμα παντελώς

το ίδιο και το wifi αν εχω πχ full σήμα μόλις πάει σε εκείνο το σημείο του σώματος το κινιτο η εχω μια γραμμή η καμία (στα 2,4 τα 5 κλπ παίζουν οκ) το ίδιο κανουν ακόμη και τα ασύρματα ποντίκια :lol: ουσιαστικά το σώμα μου παράγει καποιες παρεμβολές (για πολλούς λόγους ακόμη και λόγο φαρμάκων πιθανών γιατί παλιά δεν το είχα το θέμα )

ετσι ψάξει και εσύ αν θέλεις από που έρχονται παρεμβολές

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στην παρέα ...ερώτηση στην κάμερα στη ρυθμιση photo με ρύθμιση 40mp δεν μου βγάζει το 0.6 επί 1 επί 5επί κλπ

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στην παρέα ...ερώτηση στην κάμερα στη ρυθμιση photo με ρύθμιση 40mp δεν μου βγάζει το 0.6 επί 1 επί 5επί κλπ

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 

Η ζουμ ρυθμιση ειναι μονο για τα 10mp και κατω

 

Το θεμα ειναι, αξιζει να βαρας σε 40mp ή σε 10mp ?

Edited by kanello
Link to comment
Share on other sites

Η ζουμ ρυθμιση ειναι μονο για τα 10mp και κατω

 

Το θεμα ειναι, αξιζει να βαρας σε 40mp ή σε 10mp ?

 

δεν έχει κανένα νόημα να βαράς σε 40, εκτός αν θες να εκτυπώνεις πόστερ και αφίσες τοίχου

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Επίσης τη ρύθμιση νύχτα θέλει 3 ολόκληρα δευτερόλεπτα να κρατάς σταθερά το κινητό?

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τη ρύθμιση νύχτα θέλει 3 ολόκληρα δευτερόλεπτα να κρατάς σταθερά το κινητό?

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Ναι έτσι λειτουργεί και κάνει τα μαγικά του... Απο 3 εψς 5 δευτερόλεπτα αν θυμάμαι καλά ανάλογα το θέμα φωτογράφισης...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι το δεύτερο huawei μου μετά το mate 10 pro και πάλι έχω πρόβλημα με συχνές αποσυνδέσεις με το garmin fenix

Αποσυνδέεται για λίγα δευτερόλεπτα στα καλά του καθουμενου και μετά ξανασυνδεεται

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι το δεύτερο huawei μου μετά το mate 10 pro και πάλι έχω πρόβλημα με συχνές αποσυνδέσεις με το garmin fenix

Αποσυνδέεται για λίγα δευτερόλεπτα στα καλά του καθουμενου και μετά ξανασυνδεεται

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Και εγώ το είχα αυτό το θέμα με το amazfit stratos και το πούλησα και πήρα το huawei GT active και όλα καλά. Μάλλον έχει κάποια θέματα συμβατότητας ή κάτι με την εξοικονόμηση μπαταρίας και κλείνει το Bluetooth, δεν έβγαλα άκρη.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τη ρύθμιση νύχτα θέλει 3 ολόκληρα δευτερόλεπτα να κρατάς σταθερά το κινητό?

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Αναλόγως.. Και 5 έχω δει και 7 .. Και αν το βάλεις σε τρίποδο και αρκετά παραπάνω.. Αναλόγως το φως έξω και πόσο σταθερό είναι.. Όταν βλέπει? τρίποδο κρατάει περισσότερη ώρα.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τη ρύθμιση νύχτα θέλει 3 ολόκληρα δευτερόλεπτα να κρατάς σταθερά το κινητό?

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Προχτές στο χέρι ήθελε 20 δευτερόλεπτα για μια φωτογραφία, έτσι το ακούμπησα κάτω

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για δειτε τις πρψτες μου νυχτερινες και πειτε μου

στα ματια μου ειναι χαλια κατι δεν παει καλα

48992193921_c56d9b976e_o.jpgIMG_20191031_180529 by bujinkan, on Flickr

48992390117_f4cf179d82_o.jpgIMG_20191031_180736 by bujinkan, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

για δειτε τις πρψτες μου νυχτερινες και πειτε μου

στα ματια μου ειναι χαλια κατι δεν παει καλα

48992193921_c56d9b976e_o.jpgIMG_20191031_180529 by bujinkan, on Flickr

48992390117_f4cf179d82_o.jpgIMG_20191031_180736 by bujinkan, on Flickr

 

κατι δεν παει καθολου καλα κατι παιζει με white balance λογικα τραβας σε auto να φανταστω?

Link to comment
Share on other sites

για δειτε τις πρψτες μου νυχτερινες και πειτε μου

 

στα ματια μου ειναι χαλια κατι δεν παει καλα

 

48992193921_c56d9b976e_o.jpgIMG_20191031_180529 by bujinkan, on Flickr

 

48992390117_f4cf179d82_o.jpgIMG_20191031_180736 by bujinkan, on Flickr

Είσαι κοντα στη λάμπα με φως και έχεις shutter speed 6 δευτερόλεπτα. Μην βάζεις night mode υπό τέτοιες συνθήκες. Με τόσο φως δεν θες τόσο μεγάλο shutter speed, φωτίζεται το σύμπαν!

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Είσαι κοντα στη λάμπα με φως και έχεις shutter speed 6 δευτερόλεπτα. Μην βάζεις night mode υπό τέτοιες συνθήκες. Με τόσο φως δεν θες τόσο μεγάλο shutter speed, φωτίζεται το σύμπαν!

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

αρα ποτε βαζουμε το night ?

στην αλλη φωτο δεν εχει λαμπα και παλι μου φαινεται χαλια

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει αρκετό σκοτάδι έως πολύ και με το auto μια χαρά κάνεις την δουλειά σου.. Η κάμερα είναι η βασική;; σε τι ποιότητα την έχεις να τραβάει;; γιατί λίγο στενό κάδρο βλέπω

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει αρκετό σκοτάδι έως πολύ και με το auto μια χαρά κάνεις την δουλειά σου.. Η κάμερα είναι η βασική;; σε τι ποιότητα την έχεις να τραβάει;; γιατί λίγο στενό κάδρο βλέπω

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

η βασικη στα 10mp

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νέος στην παρέα ερχόμενος από note 9. Όταν ξεκλειδώνω τη συσκευή με face unlock με βγάζει στην οθόνη κλειδώματος και πρέπει να κάνω swipe για να τβγω στην αρχική οθόνη. Υπάρχει τρόπος να βγαίνει κατευθείαν στην αρχική οθόνη;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νέος στην παρέα ερχόμενος από note 9. Όταν ξεκλειδώνω τη συσκευή με face unlock με βγάζει στην οθόνη κλειδώματος και πρέπει να κάνω swipe για να τβγω στην αρχική οθόνη. Υπάρχει τρόπος να βγαίνει κατευθείαν στην αρχική οθόνη;

Ναι είναι ρύθμιση στο μενού ή του face unlock ή του smart lock... Δες ξανά εκεί τις ρυθμίσεις και θα το βρεις

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...