Jump to content

LG G8 / G8s


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καμια καλη θήκη σιλικόνης για G8s thinq εχει να προτείνει κάποιος; 3 που παρήγγειλα απο Σκρουτζ ηταν για το G8 τελικα και δεν κάνουν. Και οι απατεώνες γραφανε G8s. Τζάμπα τα λεφτά...

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καμια καλη θήκη σιλικόνης για G8s thinq εχει να προτείνει κάποιος; 3 που παρήγγειλα απο Σκρουτζ ηταν για το G8 τελικα και δεν κάνουν. Και οι απατεώνες γραφανε G8s. Τζάμπα τα λεφτά...

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

https://www.skroutz.gr/s/20706725/Carbon-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-LG-G8S-ThinQ.html

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ γιατί δίσταζα να παραγγείλω πάλι στα "τυφλά". Θα μου ερχόταν καμιά που θα ήταν για το G8 ξανά..

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ γιατί δίσταζα να παραγγείλω πάλι στα "τυφλά". Θα μου ερχόταν καμιά που θα ήταν για το G8 ξανά..

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η φωτογραφία που έχει είναι με 2 κάμερες, είναι αγορασμένο και είναι σίγουρο για το δικό μας;

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσοχή με τις θήκες Έχει δίκιο ο φίλος πάνω και εγώ την πάτησα τρεις φορές Είναι απαράδεκτοι γράφουν 8s αλλά είναι για οχτάρι κανονικό

Αυτή έχω εγώ..

https://www.miplace.gr/-56887

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία που έχει είναι με 2 κάμερες, είναι αγορασμένο και είναι σίγουρο για το δικό μας;

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν την προτείνω επειδή απλά την είδα στο νετ, την "φοράω" σχεδόν από την αρχή.

Εξάλλου αν δεις, δείχνει μεν 2 κάμερες αλλά το κενό είναι μεγαλύτερο.

Τέλος πάντων, είναι ακριβώς όπως στην φωτό.

 

Πάντως τρελή μ@λ@κί@, ενώ στην Ελλάδα δεν έρχεται το G8, να έρχονται θήκες γι'αυτό. :wacko:

 

Υ.Γ. "Και επειδή κάποια ζώα δεν με πιστεύουνε..." (αστειεύομαι :P )

Φώτο από το δικό μου (βγήκε με κινητό συναδέλφου)

 

rM9SAq0D3qKaw276Wb89Q8_llg249Td7ME_WeFNgbboChXZEjmSuMgkKn5tJ_hHx-2sUH7jpri0uaHh33pVx5DUry6v9wnS7nYYv2BU5rSP0f07zhZTRItQWDvnZ_VH-CsEC5mTyQtM=w957-h1274-no

Edited by alnotas
Link to comment
Share on other sites

Δεν την προτείνω επειδή απλά την είδα στο νετ, την "φοράω" σχεδόν από την αρχή.

 

Εξάλλου αν δεις, δείχνει μεν 2 κάμερες αλλά το κενό είναι μεγαλύτερο.

 

Τέλος πάντων, είναι ακριβώς όπως στην φωτό.

 

 

 

Πάντως τρελή μ@λ@κί@, ενώ στην Ελλάδα δεν έρχεται το G8, να έρχονται θήκες γι'αυτό. :wacko:

 

 

 

Υ.Γ. "Και επειδή κάποια ζώα δεν με πιστεύουνε..." (αστειεύομαι :P )

 

Φώτο από το δικό μου (βγήκε με κινητό συναδέλφου)

 

 

 

rM9SAq0D3qKaw276Wb89Q8_llg249Td7ME_WeFNgbboChXZEjmSuMgkKn5tJ_hHx-2sUH7jpri0uaHh33pVx5DUry6v9wnS7nYYv2BU5rSP0f07zhZTRItQWDvnZ_VH-CsEC5mTyQtM=w957-h1274-no

1ον όσο και να αστειεύεσαι δεν έκανα αναφορά για ζώα και 2ον ερώτηση έκανα (υπάρχει και το σημείο στίξης)

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1ον όσο και να αστειεύεσαι δεν έκανα αναφορά για ζώα και 2ον ερώτηση έκανα (υπάρχει και το σημείο στίξης)

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

:confused:

Χαλάρωσε φίλε μου...

Κάνω πλάκα και το ανέφερα....

 

:lol:

 

Όλοι triggered την σήμερον ημέρα βρε παιδί μου... :blink:

Link to comment
Share on other sites

:confused:

 

Χαλάρωσε φίλε μου...

 

Κάνω πλάκα και το ανέφερα....

 

 

 

 

:lol:

 

 

 

Όλοι triggered την σήμερον ημέρα βρε παιδί μου... :blink:

Δεν έχω τίποτα μαζί σου,το πραγματικό πρόβλημα της συσκευής είναι ότι δεν ασχολείται καμία μεγάλη εταιρεία αξεσουάρ για το κινητό μας και όπως αναφέρεται όλοι πήραν λάθος θήκες. ( δεν έχουμε πάντα και ευχάριστες μέρες όλοι!)

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην τις παραγγείλει κάποιος που έχει το g8s thinq, αυτες εννοούσα στο ποστ μου

 

https://www.skroutz.gr/s/20585787/Volte-Tel-Slimcolor-Air-TPU-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-LG-G8S-ThinQ.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

https://www.skroutz.gr/s/20971488/iNOS-Ultra-Slim-0-3mm-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-LG-G8S-ThinQ.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Επίσης, έχει βρει κάποιος τρόπο στις ρυθμίσεις να κρύψει εντελώς το notch; Μόνο στην κεντρική οθόνη μου το κρύβει μέσω του "new second screen", σε εφαρμογές κτλ μου το εμφανίζει κανονικά.

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην τις παραγγείλει κάποιος που έχει το g8s thinq, αυτες εννοούσα στο ποστ μου

 

https://www.skroutz.gr/s/20585787/Volte-Tel-Slimcolor-Air-TPU-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-LG-G8S-ThinQ.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

https://www.skroutz.gr/s/20971488/iNOS-Ultra-Slim-0-3mm-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-LG-G8S-ThinQ.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Επίσης, έχει βρει κάποιος τρόπο στις ρυθμίσεις να κρύψει εντελώς το notch; Μόνο στην κεντρική οθόνη μου το κρύβει μέσω του "new second screen", σε εφαρμογές κτλ μου το εμφανίζει κανονικά.

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δυστυχώς το κρύψιμο του notch που ενεργοποιείται απο τις ρυθμίσεις του κινητού, λειτουργεί μόνο σε εφαρμογές της LG (LG verified apps για την ακρίβεια) και οχι γενικά. Μπορείς βέβαια να εγκαταστήσεις μια εφαρμογή που λέγεται Nacho Notch, αλλά προσωπικά δεν ξέρω πόσο αποτελεσματική είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το κρύψιμο του notch που ενεργοποιείται απο τις ρυθμίσεις του κινητού, λειτουργεί μόνο σε εφαρμογές της LG (LG verified apps για την ακρίβεια) και οχι γενικά. Μπορείς βέβαια να εγκαταστήσεις μια εφαρμογή που λέγεται Nacho Notch, αλλά προσωπικά δεν ξέρω πόσο αποτελεσματική είναι.

 

Εντάξει, θα το αφησω ετσι, δεν πειραζει. Σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που είναι γενικής φύσης...

Πήρα πρόσφατα για το γραφείο μία βάση για το κινητό με επαγωγική φόρτιση, όπου το έχω μόνιμα τοποθετημένο...

Πιστεύετε ότι κάτι τέτοιο "χαλάει" την μπαταρία;

Το να είναι δλδ συνέχεια στο 100%, και μόλις πέσει λίγο να ξαναφορτίζει;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που είναι γενικής φύσης...

Πήρα πρόσφατα για το γραφείο μία βάση για το κινητό με επαγωγική φόρτιση, όπου το έχω μόνιμα τοποθετημένο...

Πιστεύετε ότι κάτι τέτοιο "χαλάει" την μπαταρία;

Το να είναι δλδ συνέχεια στο 100%, και μόλις πέσει λίγο να ξαναφορτίζει;

 

Εννοείται, θα την διαλύσεις. Η λιθιου δε θέλει 100 ούτε να μένει άδεια

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω δει κάπου πως μπορείς να κάνεις swipe down στον αισθητήρα των δαχτυλικών αποτυπωμάτων και να σου κατεβάζει το notification bar. Το δοκιμάζω στο δικό μου αλλά δεν κάνει τίποτα. Μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση που πρέπει να αλλάξω πρώτα; Δεν έχω βρει κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις-Γενικές-Συντομεύσεις

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε. Την προσπέρασα εντελώς απ οτι φαίνεται τη συγκεκριμένη κατηγορία ρυθμίσεων και δεν το είδα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα φίλε μου,και γω έφαγα ώρα να το ξαναβρώ , το χα δει στο yt (ένα ολλανδογερμανικό :) )

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα φίλε μου,και γω έφαγα ώρα να το ξαναβρώ , το χα δει στο yt (ένα ολλανδογερμανικό :) )

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιδιά τέλεια ρύθμιση αυτή!! Υπάρχει και στο V40!!

 

Sent from my LG V40 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο προηγουμενο post μου ειχα παραθεσει 2 διαφανες θηκες σιλικονης που παρηγγειλα απο Skroutz και τελικα ηταν για το G8 και οχι για το G8s. Παραθετω τωρα 2 που πηρα και ειναι για το G8s.

 

 

https://www.skroutz.gr/s/19746993/KW-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-LG-G8s-ThinQ.html

 

https://www.skroutz.gr/s/20981293/0-3mm-Back-Cover-%CE%A3%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-LG-G8S-ThinQ.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια ο στοκ καιρος σε data γιατι δεν κανει Update ? :confused:

κανει μονο με wifi ..συμβαινει και σε εσας ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ο στοκ καιρος σε data γιατι δεν κανει Update ? :confused:

κανει μονο με wifi ..συμβαινει και σε εσας ?

 

Αν εννοείς την εφαρμογή του καιρού που βρίσκεται στην αρχική οθόνη τότε δεν γνωρίζω γιατι δεν κάνει update σε data στο δικό σου. Στο δικό μου πάντως κάνει κανονικά update.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς την εφαρμογή του καιρού που βρίσκεται στην αρχική οθόνη τότε δεν γνωρίζω γιατι δεν κάνει update σε data στο δικό σου. Στο δικό μου πάντως κάνει κανονικά update.

τι περιεργο πραγμα φιλε μου ...:rolleyes:

το τσεκαρα 100 φορες ..κανει μονο με wifi ...! τι να πω ..

Link to comment
Share on other sites

τι περιεργο πραγμα φιλε μου ...:rolleyes:

 

το τσεκαρα 100 φορες ..κανει μονο με wifi ...! τι να πω ..

Μήπως έχεις καμία εξοικονόμηση δεδομένων ενεργή;

 

Sent from my LG V40 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις καμία εξοικονόμηση δεδομένων ενεργή;

 

Sent from my LG V40 using Tapatalk

 

εκανα εκκαθάριση catche κτλ και άρχισε να λειτουργεί :)

τι να πω ....:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G8 / G8s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...