Jump to content

LG G8 / G8s


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμένα μόλις μου ήρθε αυτό παιδιά649829965c0a8961e48f697807dd95be.jpg

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μόλις μου ήρθε αυτό παιδιά649829965c0a8961e48f697807dd95be.jpg

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι κάποιο theme αυτό ή έκανες αντιστροφή χρωμάτων;

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο g8s μου που ειναι branded μόλις μου ήρθε Μαρτίου.

Έχεις δίκιο Μαρτίου είναι , είδα την ημερομηνία και μπερδεύτηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααα

εχετε βαλει αυτη τη gcam στο g8s?

 

https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/GCam_7.3.018_Urnyx05-v1.6.apk

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/p/f/2020/04/g8sthinqconfig.xml

 

δουλευει καλα; αυτη ειναι η καλυτερη για το g8s? θελω να το παρω και θελω μια σιγουρα καλη working gcam + προσφατη γιατι οχι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου, ειλικρινά δεν έχω καμία gcam (δοκίμασα κάποιες όταν το πήρα Σεπτεμβρίο αλλά καμία δεν δουλεύε σωστά) αν έχεις όμως γνώσεις ώστε να δουλεύεις στο pro mode δεν νομίζω ότι χρειάζεται,στο night mode έχει το μαμά ρυθμίσεις ώστε να περάσει όσο φως χρειάζεται χωρίς να κάψει την φωτογραφία. Κάνε μια ερώτηση και τόν φίλο antretng που έχει περισσότερες γνώσεις στο κομμάτι της φωτογραφίας!

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου, ειλικρινά δεν έχω καμία gcam (δοκίμασα κάποιες όταν το πήρα Σεπτεμβρίο αλλά καμία δεν δουλεύε σωστά) αν έχεις όμως γνώσεις ώστε να δουλεύεις στο pro mode δεν νομίζω ότι χρειάζεται,στο night mode έχει το μαμά ρυθμίσεις ώστε να περάσει όσο φως χρειάζεται χωρίς να κάψει την φωτογραφία. Κάνε μια ερώτηση και τόν φίλο antretng που έχει περισσότερες γνώσεις στο κομμάτι της φωτογραφίας!

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μεγάλη έκπληξη δε είναι ο ήχος σε λήψη βίντεο , προλάβαμε την πανδημία και στον αποκριάτικο χορό της κόρης στην ΝΤΙΣΚΟ εξεπλάγην με το αποτέλεσμα τόσο της λήψης αλλά ο ήχος ήταν πολλά επίπεδα πάνω στην καθαρότητα ( σκέψου δημοτικό σχολείο παιδιά)!!

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση καλύπτει η επίσημη αντιπροσωπεία ή μόνο του καταστήματος απο όπου έχει γίνει η αγορά? Απο μπαταρία?

 

Ευχαριστημένος κάτοχος lg και κοιτάζω μήπως επιλέξω το συγκεκριμένο

Link to comment
Share on other sites

Η μεγάλη έκπληξη δε είναι ο ήχος σε λήψη βίντεο , προλάβαμε την πανδημία και στον αποκριάτικο χορό της κόρης στην ΝΤΙΣΚΟ εξεπλάγην με το αποτέλεσμα τόσο της λήψης αλλά ο ήχος ήταν πολλά επίπεδα πάνω στην καθαρότητα ( σκέψου δημοτικό σχολείο παιδιά)!!

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το βίντεο ήταν ο λόγος που πήρα το g8s. Οντως ανήκει στα κορυφαία. Ειδικα το smoothness του zoom in/out ειναι ολα τα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάποιο theme αυτό ή έκανες αντιστροφή χρωμάτων;

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

θεματακι ειναι φιλε μου πληρωμενο απο το playstore :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

photo ημερων ...

49830862992_afb8a61fe4_b.jpg2020-04-25 20.28.41 by freddy dyfre, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

θεματακι ειναι φιλε μου πληρωμενο απο το playstore :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

photo ημερων ...

49830862992_afb8a61fe4_b.jpg2020-04-25 20.28.41 by freddy dyfre, on Flickr

 

Πολυ ωραια φωτο η οποια με εβαλε σε πειρασμο και εριξα μια ματια στο αλμπουμ σου με εκεινες τις διαφορες που εχεις βγαλει κατα καιρους..πραγματικα με αφησαν αναυδο κυριως εκεινες με χαμηλο φωτισμο..απιστευτες..δεν της το ειχα της συγκεκριμενης συσκευης γιατι καμια LG συσκευη που εχει περασει απο τα χερια μου ως τωρα,δεν εχει δωσει τετοια αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση, την συσκευή την έχω από τον Οκτώβριο, όπως σε είπα η εμφάνιση (notch) είναι υποκειμενικό για τον καθένα, έτσι κι αλλιώς στην πληρέστερη AOD έχω τα πάντα. Πριν είχα το Mi 8 (πολύ καλή κάμερα) αλλά μπορεί να με πεις και funboy (ιδίως σε αυτή την τιμή-specs) της LG (κάτοχος g2 g5 -g8s) +ότι έχει και τα έξτρα καλά ασύρματη φόρτιση αδιάβροχο sd slot.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για dark mode, όχι πλήρες, κατεβάστε το ux8 black.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπερα

 

Εχω mi 8 και σκέφτομαι την μεταβαση σε Lg g8s

Εχω δυο ερωτησεις.

Α. Βίντεο και φωτος ειναι καλες? θα δω διαφορα απο mi 8 και περισσοτερο το λεω για το βιντεο που στο mi 8 σε 60 fps εχει πολυ κακη σταθεροποιηση.

Β. Εχει η lg stock στις ρυθμισεις δυνατοτητα για διπλοτυπες εφαρμογες? Οχι μονο messengers και viber ενννοω και τραπεζες πχ να βαλεω διπλότυπη της eurobank καθως επισης εχει και κλειδωμα εφαρμογης να μπαινεις σε οσες θες με δακτυλικο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

 

 

Εχω mi 8 και σκέφτομαι την μεταβαση σε Lg g8s

 

Εχω δυο ερωτησεις.

 

Α. Βίντεο και φωτος ειναι καλες? θα δω διαφορα απο mi 8 και περισσοτερο το λεω για το βιντεο που στο mi 8 σε 60 fps εχει πολυ κακη σταθεροποιηση.

 

Β. Εχει η lg stock στις ρυθμισεις δυνατοτητα για διπλοτυπες εφαρμογες? Οχι μονο messengers και viber ενννοω και τραπεζες πχ να βαλεω διπλότυπη της eurobank καθως επισης εχει και κλειδωμα εφαρμογης να μπαινεις σε οσες θες με δακτυλικο?

Πριν είχα το mi8 , α) ανώτερο και χωρίς gcam

β) όχι δεν μπορείς να βάλεις τράπεζα app 2πλο.

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τραβηγμένο έξω από την βιτρίνα και σε medium γιατί θέλει VIP το Tapatalk για φουλ ποιότητα9341cfc551fb096411e61a847261c880.jpg

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια φωτο η οποια με εβαλε σε πειρασμο και εριξα μια ματια στο αλμπουμ σου με εκεινες τις διαφορες που εχεις βγαλει κατα καιρους..πραγματικα με αφησαν αναυδο κυριως εκεινες με χαμηλο φωτισμο..απιστευτες..δεν της το ειχα της συγκεκριμενης συσκευης γιατι καμια LG συσκευη που εχει περασει απο τα χερια μου ως τωρα,δεν εχει δωσει τετοια αποτελεσματα.

 

φιλε εχει πολυ δυνατη καμερα ...ολες οι photos που ειδες στο αλμπουμ ειναι απο το LG8s ...εγω ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος ...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Σκέφτομαι να πάρω το συγκεκριμένο κινητό και να δώσω το s10e στην γυναίκα μου, ή αναλόγως να το κρατήσει αυτή. Επειδή με lg προσωπική εμπειρία δεν έχω και έχω μείνει κατά βάση στις παλιές ιστορίες περί bootloop του lg g5, πώς είναι η συσκευή αυτή? Αναβαθμίσεις τακτικές? Σταθερότητα λογισμικού? Η samsung πχ το έχει βελτιώσει πολύ σε σύκριση με παλιά.

Ενδιαφέρομαι για το g8s.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Σκέφτομαι να πάρω το συγκεκριμένο κινητό και να δώσω το s10e στην γυναίκα μου, ή αναλόγως να το κρατήσει αυτή. Επειδή με lg προσωπική εμπειρία δεν έχω και έχω μείνει κατά βάση στις παλιές ιστορίες περί bootloop του lg g5, πώς είναι η συσκευή αυτή? Αναβαθμίσεις τακτικές? Σταθερότητα λογισμικού? Η samsung πχ το έχει βελτιώσει πολύ σε σύκριση με παλιά.

Ενδιαφέρομαι για το g8s.

bootloop κτλ ξεχασε τα ...ΤΕΛΟΣ δεν υπαρχουν αυτα πλεον ....:)

αριστη κατασκευη ...

ταχυτατο σφαιρατο ..αναβαθμισεις ακομη παιρνει κανονικα ....

δυνατη καμερα (πανε λιγο πανω αν θες να δεις Photos εχω αλμπουμ ) ...

αδιαβροχο ...

πολυ τιμια συσκευη για τα λεφτα της ...

Link to comment
Share on other sites

Και αν θυμάμαι καλά το 4 είχε bootloop , επειδή το 5 το έχω ακόμα (η αδελφή μου) και δουλεύει υποδειγματικά με την 2η γνήσια μπαταρία που είχα πάρει.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τυχαία είδα ότι υπάρχει το συγκεκριμένο κινητό. Σκεφτόμουν να πάρω ένα μεταχειρισμένο oneplis 7t, αλλά και το συγκεκριμένο έχει καλά χαρακτηριστικά. Είσαστε ευχαριστημένοι όσοι το έχετε; Γιατί λένε για μέτρια μπαταρία όλοι; Root φαντάζομαι δεν μπορείς να κάνεις;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανενας καμμια θηκη απλη σιλικονης μαύρη λεπτη ? Εχω ξενερώσει δεν βριακω θηκη πουθενα.. την αγόραζω αμεσα αν καποιος δεν την θελει..
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε Άμαζον....

Έχω παραγγείλει με 9 ευρώ περίπου για το G8s μαζί με κάτι spigen διάφανες για v30 με 8 ευρώ αντί 21-22 που ζητάνε εδώ....

Φαίνονται καλές.....

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε Άμαζον....

Έχω παραγγείλει με 9 ευρώ περίπου για το G8s μαζί με κάτι spigen διάφανες για v30 με 8 ευρώ αντί 21-22 που ζητάνε εδώ....

Φαίνονται καλές.....

 

Συγνωμη να σε ρωτησω;σε ποιο αμαζον βρισκεις διαφανες θηκες για το v30;

Μιλας για τη Liquid crystal clear;

Γιατι εχω φαει το ιντερνετ να βρω,αλλα η που θα τις εχουν γυρω στα 20 ευρω η σε καποιο αμαζον που ειχα βρει με 8-9 ευρω οπως ανεφερες,αλλα δε μου στελνουν εδω Κυπρο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G8 / G8s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...