Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε και σε μένα, ένα αρχείο 4 mb, φυσικά δεν βγάζω το tempered glass belkin, δουλεύει το αποτύπωμα.

 

Καλησπέρα φίλε μου. Δουλεύει πάντα το δαχτυλικό η άλλοτε ναι και άλλοτε όχι..?? Επίσης αν θες πες μας από που το πήρες και πόσο αν και βλέπω κάνει κανα 30 αρι..? :confused:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Είχα t max δεν δούλευε, το αφαίρεσα παν χαμένα τα λεφτά.

Βάλε belkin δουλεύει πάντα, κοίτα στο skoutz.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα ρε παιδια θα πεταξτε τζαμια που κοστιζουν απο 20ε εως 50ε για μια παλαβιαρα βρετανη:p
Link to comment
Share on other sites

Θέλω μια γνώμη: σε κινητό Samsung έκανε ενημέρωση λογισμικού, αλλά είχε χρόνο κατέβασμα μια και μισή ώρα, και πάτησα παύση, και αρκετές φορές. Πώς μπορώ να κατεβάσω από την αρχή το αρχείο ενημέρωσης;; Μπήκα στο recovery mode, έκανα διαγραφή της cache, αλλά πάλι δεν το έφτιαξα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Μια ερωτηση αν γνωριζει και το εχει περασει καποιος.Σχετικά με το holey light.Εχω περασει τις ρυθμισεις οπως τις βρηκα εδω στο νημα σε παλιοτερα ποστ αλλα και παλι ερχονται ειδοποιησεις αλλα το σημειο γυρω απο την καμερα δεν φωτιζει.Να σημειωθει οτι εχω Aod ενεργη.Καμιά βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Μια ερωτηση αν γνωριζει και το εχει περασει καποιος.Σχετικά με το holey light.Εχω περασει τις ρυθμισεις οπως τις βρηκα εδω στο νημα σε παλιοτερα ποστ αλλα και παλι ερχονται ειδοποιησεις αλλα το σημειο γυρω απο την καμερα δεν φωτιζει.Να σημειωθει οτι εχω Aod ενεργη.Καμιά βοηθεια?

 

Πρόσφατα μου έβγαλε μήνυμα ότι ήθελε ανανέωση grant permission για να δουλευει σωστά.. Επιβεβαίωσε ότι έχεις δώσει σωστά όλες της άδειες και τα δικαιώματα και κάνε της ρυθμίσεις σωστά. Σε εμένα σε s10 παίζει με aod μια χαρά. Αλλιώς uninstall και install again!! ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα μου έβγαλε μήνυμα ότι ήθελε ανανέωση grant permission για να δουλευει σωστά.. Επιβεβαίωσε ότι έχεις δώσει σωστά όλες της άδειες και τα δικαιώματα και κάνε της ρυθμίσεις σωστά. Σε εμένα σε s10 παίζει με aod μια χαρά. Αλλιώς uninstall και install again!! ;)

 

οντως το θεμα ηταν στο παραθυρο που ελεγε να συνδεσεις μια συσκευη με bluetooth αρχικα.το ειχα περασει βιαστικα αυτο το σημειο και δεν το προσεξα.Ευχαριστω φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι αυτό με τα βελάκια που βγάζει σε έναν φίλο το Samsung s7 Edge?

Smart-Select-20191030-125047-Photos.jpg

Edited by redcom7
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα η ενημέρωση EUe66e35d7f053b39dc10a00b8bd486247.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας εδώ, έκανα την ενημέρωση χειροκίνητα. Πρόσθεσαν αργή κίνηση στην μπροστινή κάμερα, αρχείο 284 mb.
Link to comment
Share on other sites

Κακος φωτισμος στο σκοταδι Τελος!

Η στιγμη που θα βγαζει φωτεινες φωτο στα θεοσκοταδα το S10 . . . . .

Ε-Ε-Ερχεται με το Android 10 !:D

 

Αναλυτικα :

https://www.sammobile.com/news/one-ui-2-0-feature-focus-longer-exposure-and-iso-in-pro-camera-mode/

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Κακος φωτισμος στο σκοταδι Τελος!

Η στιγμη που θα βγαζει φωτεινες φωτο στα θεοσκοταδα το S10 . . . . .

Ε-Ε-Ερχεται με το Android 10 !:D

 

Αναλυτικα :

https://www.sammobile.com/news/one-ui-2-0-feature-focus-longer-exposure-and-iso-in-pro-camera-mode/

 

Ζητώ ο θόρυβος! Το ότι θα πηγαίνει το iso στο Θεό δε νομίζω ότι έχει νόημα με τέτοιο θόρυβο..η apple αντίθετα δίνει ρέστα φέτος με πολύ καλές νυχτερινές με λεπτομέρεια και χωρίς θόρυβο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι αυτό με τα βελάκια που βγάζει σε έναν φίλο το Samsung s7 Edge?

Smart-Select-20191030-125047-Photos.jpg

Εξοικονόμιση δεδομένων

Ρυθμίσεις - Συνδέσεις - Χρήση δεδομένων - Εξοικονόμιση δεδομένων.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ ο θόρυβος! Το ότι θα πηγαίνει το iso στο Θεό δε νομίζω ότι έχει νόημα με τέτοιο θόρυβο..η apple αντίθετα δίνει ρέστα φέτος με πολύ καλές νυχτερινές με λεπτομέρεια και χωρίς θόρυβο

και πάλι είναι πίσω(apple) , συγκριτικά με την Hwawei mate 30...

Δεν μπορεί να είναι κορυφή σε όλους τους τομείς...το σημαντικό είναι ότι βελτιώνετε συνεχώς και υπάρχει εμφανείς αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

και πάλι είναι πίσω(apple) , συγκριτικά με την Hwawei mate 30...

Δεν μπορεί να είναι κορυφή σε όλους τους τομείς...το σημαντικό είναι ότι βελτιώνετε συνεχώς και υπάρχει εμφανείς αποτέλεσμα.

 

Τι σχέση έχει με το S10??? Μου απαντάς απλά για να απαντήσεις με ένα κινητό που δεν κυκλοφορεί καν και δεν είναι χρηστικό ακόμα και να υπήρχε εδώ ?

Επίσης δε διαφωνώ ότι σε νύχτα είναι καλά αλλά με τα χρώματα και τον κορεσμο δεν τα πάνε τόσο καλά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον Νίκο και για το iPhone αλλά και για το mate που μπερδευει πολλές φορές τις αποχρώσεις.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

και πάλι είναι πίσω(apple) , συγκριτικά με την Hwawei mate 30...

Δεν μπορεί να είναι κορυφή σε όλους τους τομείς...το σημαντικό είναι ότι βελτιώνετε συνεχώς και υπάρχει εμφανείς αποτέλεσμα.

 

Μιλας για ενα κίνητο που ναι μεν ειναι ΑΣ ΠΟΥΜΕ κορυφη στην καμερα αλλα δεν κυκλοφορεί Ευρώπη....

Ναι μεν μαμαει κ δερνει αλλα out of the box δεν εχει Google play ...

ναι μεν... αλλα δεν εχω δει κανέναν να το παιρνει.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζετε κανέναν να κάνει ασφάλιση κινητού (κυρίως για θραύση κρυστάλλων) ? Απευθύνθηκα στον Ξηρογιαννόπουλο, στον οποίο είχα ασφαλίσει και το S7 Edge που είχα παλιότερα, αλλά μου είπαν επειδή πέρασαν 10 ημέρες δε μπορούσαν. Εγώ θυμόμουν από τότε ότι έπρεπε εντός ενός μήνα να γίνει, γι'αυτό είχα επαναπαυτεί! :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζετε κανέναν να κάνει ασφάλιση κινητού (κυρίως για θραύση κρυστάλλων) ? Απευθύνθηκα στον Ξηρογιαννόπουλο, στον οποίο είχα ασφαλίσει και το S7 Edge που είχα παλιότερα, αλλά μου είπαν επειδή πέρασαν 10 ημέρες δε μπορούσαν. Εγώ θυμόμουν από τότε ότι έπρεπε εντός ενός μήνα να γίνει, γι'αυτό είχα επαναπαυτεί! :)

 

Ναι δυστηχως οι περισσοτερες ασφαλειες γινονται στο διαστημα της αγορας(γιαυτο και στις διαφορες αλυσιδες ζαλιζουν το κεφαλι για ασφαλεια πριν την αγορα).

Επισης αν ρωταγες στον συγκεκριμενο,θα σου ελεγε οτι εχουν αλλαξει σε σχεση με παλιοτερα και το ποσοστο που καλυπτει η ασφαλεια δυστηχως.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε μια μικρή αναβάθμιση μετά και από αυτή για το δακτυλικό. Βλέπω πρόσθεσε στην μπάρα που κατεβάζουμε 2 επιλογές για γρήγορη πρόσβαση στην μουσική, εναλλαγή ηχείων και συσκευών. Ήταν περίπου 250mb
Link to comment
Share on other sites

Κακος φωτισμος στο σκοταδι Τελος!

Η στιγμη που θα βγαζει φωτεινες φωτο στα θεοσκοταδα το S10 . . . . .

Ε-Ε-Ερχεται με το Android 10 !:D

 

Αναλυτικα :

https://www.sammobile.com/news/one-ui-2-0-feature-focus-longer-exposure-and-iso-in-pro-camera-mode/

 

 

Ευχάριστο κ καλοδεχουμενο νέο.. Αν κ θα έπρεπε κ καιρός ήταν να το είχε απτην αρχή αυτό με το iso κ με το κλείστρο γιατί ακόμα και η xiaomi τις είχε αυτές τις. Ρυθμίσεις..

Ας έρθει με το καλό κ θα δούμε πόσο θόρυβο θα έχει.. Αν κ έχω dslr κ ρίχνω εκεί τα λεφτά μου τώρα κ ίσως μείνω για καιρό με το s10+ είναι πολύ ωραίο νέο που δεν θα το παρατησει η σαμι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστο κ καλοδεχουμενο νέο.. Αν κ θα έπρεπε κ καιρός ήταν να το είχε απτην αρχή αυτό με το iso κ με το κλείστρο γιατί ακόμα και η xiaomi τις είχε αυτές τις. Ρυθμίσεις..

Ας έρθει με το καλό κ θα δούμε πόσο θόρυβο θα έχει.. Αν κ έχω dslr κ ρίχνω εκεί τα λεφτά μου τώρα κ ίσως μείνω για καιρό με το s10+ είναι πολύ ωραίο νέο που δεν θα το παρατησει η σαμι

 

ρυθμισεις χειροκινητα τις εχει, απλα δε φτανει στα 30 δευτερα και στο θεο το iso, κατι που γενικα ειναι λιγο αχρηστο. ειδικα το iso στο θεο τι νοημα εχει σε τετοιο αισθητηρα..

οσο για τα δευτερολεπτα, οκ ναι με 30 δευτερα θα βγαλει κατι παραπανω, το δειγμα που εχει στο παραδειγμα το ειδατε? εχει λογο υπαρξης αυτη η φωτο? απλα για να εχουμε να λεμε παιδες. ουσια καμια. ας δωσει μεγαλο αισθητηρα στο σ11 και καλο sw και ολα τα αλλα ειναι παραμυθια

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...