Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις επανεμφανιστηκε η 11 για update επιτέλους..

Την είχα για λίγες ώρες 31 Οκτωβρίου πριν εξαφανιστεί..

 

Το καλό πράγμα αργεί να ίνει ...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επανεμφανιστηκε η 11 για update επιτέλους..

Την είχα για λίγες ώρες 31 Οκτωβρίου πριν εξαφανιστεί..

11.0.3.0 ή κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

@kolkoskylo

η ρομ που εχεις είναι η official global stable,, και δεν σου κανει την ενημερωση, αυτό καταλαβα. δεν σου δειχνει την επιλογή , local update.

kane μια προσπαθεια ακομα, πατα την εικονα 10 φορες, παντως παραξενο είναι,, Και δεν εμπιστευομαο την οποια εαφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι με 11.0.3 pfgeuxm. Στο μενού της αναβάθμισης οταν πατάω "τί νέο υπάρχει" μου δείχνει το εξής μήνυμα " Δεν έχετε άδειες για πρόσβαση στο αρχείο ενημέρωσης. Σιγουρευτείτε ότι ο λογαριασμός που εισήλθατε έχει τις απαραίτητες άδειες." Γνωρίζει κάποιος γιατί το δείχνει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι με 11.0.3 pfgeuxm. Στο μενού της αναβάθμισης οταν πατάω "τί νέο υπάρχει" μου δείχνει το εξής μήνυμα " Δεν έχετε άδειες για πρόσβαση στο αρχείο ενημέρωσης. Σιγουρευτείτε ότι ο λογαριασμός που εισήλθατε έχει τις απαραίτητες άδειες." Γνωρίζει κάποιος γιατί το δείχνει;
Τα ίδια και σε μένα από τότε που έκανα update σε 11. Καλά, δεν είναι κάτι φοβερό, αλλά γιατί...
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε μένα από τότε που έκανα update σε 11. Καλά, δεν είναι κάτι φοβερό, αλλά γιατί...

 

Κουβέντα να γίνεται... Εμένα πάντως δεν έχει εμφανιστεί η 11.0.4.0.

Link to comment
Share on other sites

Κουβέντα να γίνεται... Εμένα πάντως δεν έχει εμφανιστεί η 11.0.4.0.

 

Ούτε εμένα!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε κ σε μένα η αναβάθμιση σε miui 11.0.4.0. χώρα Ελβετία. οι κλήσεις με wifi έχει ακόμα θέμα. Σε εμένα βγαίνουν μεγαλύτερα τα εικονίδια κ στο ινσταγκραμ οι έχει μόνο μια δόνηση για ειδοποιήση, κ δεν αναβοσβήνει το λεντ
Link to comment
Share on other sites

Led λαμπάκι ειδοποίησης καπούτ.Τί την ήθελα την αναβάθμιση.
Απορώ πως είναι δυνατόν να κάνουν roll out εκδόσεις με τέτοια σοβαρά bugs που βγάζουν μάτι. Κανένας ελεγχος.

Όπως και με το wifi calling. Ανεπίτρεπτο που δεν έχει λυθεί ακόμα το πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μου υπενθυμίσει κάποιος την εφαρμογή με την οποία μπορείς να σβήσεις εφαρμογές του συστήματος; Ξέρω ότι έχει απαντηθεί στο παρελθόν απλά δεν έχω πολύ χρόνο για σκρολαρισμα. Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μου υπενθυμίσει κάποιος την εφαρμογή με την οποία μπορείς να σβήσεις εφαρμογές του συστήματος; Ξέρω ότι έχει απαντηθεί στο παρελθόν απλά δεν έχω πολύ χρόνο για σκρολαρισμα. Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εδω εισαι https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/32289-%CE%91%CF%80%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CF%89%CE%BD-%CE%B5%CF%86%CE%B1%CF%81%CE%BC%CE%BF%CE%B3%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-Bloatware-Removal-Tool/

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι όλοι για αυτή λέτε.Το WiFicall φαντάζομαι δεν δουλεύει ούτε εδώ;c75c3c8a76ff710afca611dd05e45480.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

It's just me myself and I :lol:
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα βλέπω ότι η εφαρμογή plantronics hub εμφανίζει κανονικά την υπολοιπόμενη διάρκεια μπαταρίας του Bluetooth.

Δεν ξέρω αν οφείλεται στην εφαρμογή ή στο update του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα και εγκατέστησα απο downmi την 11.0.4.0

Το κινητό έγινε πιο smooth. Με την προηγούμενη κολαγε συνεχεια και γενικά κρασαρε πολύ. Με αυτήν εδώ έστρωσε . Ρολαρει μια χαρά. Δύο θεματα δεν λύθηκαν : α) wi fi calling

Β) αισθητήρας απόστασης . Η οθόνη του κινητού δεν κλείνει όταν ακουμπάς στο αυτί κατά την διάρκεια της κλήσης.

Το περίεργο είναι ότι με miui 10 δεν είχα θέμα με τον αισθητήρα . Περίεργο. Και ένα δεύτερο αξιοπερίεργο ειναι ότι η 11.0.4.0 ήταν 1.8 gb.8fce160bed5e7f8d55ab8349272b195a.jpg

Edited by LiquidSnake
Link to comment
Share on other sites

Β) αισθητήρας απόστασης . Η οθόνη του κινητού δεν κλείνει όταν ακουμπάς στο αυτί κατά την διάρκεια της κλήσης.

ενεργοποίησε την αυτόματη φωτεινότητα και reboot

Link to comment
Share on other sites

http://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1700360

 

Ανέβασαν στο official site, rom 11.... , recovery zip, οπότε μπορείτε ενημέρωση με local update,, εγώ το έχω root.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατέβασα και εγώ από το DownMi την 11.0.4. Μικριναν τα εικονίδια η μου φαίνεται;
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Βάσει λογικής δεν πρέπει να έρθει μέσω του μενου της αναβάθμισης η νέα;

 

Βάση λογικής ναι. Άλλοι βαριονται να περιμένουν

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...