Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος IV)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιο επιλέξεις, να κοιτάξεις να έχει επίσημη εγγύηση. Για καινούργιο σε αυτά τα χρήματα δες το Honor 20 pro από Best price πρωτίστως αλλά και από σκρουτζ.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

αν μπορείς δεσ και τα 3 από κοντά γιατί από βίντεο και ότι σου κάνει εσένα γιά κάποιον άλλο μπορεί να μην

στην τιμή αυτή που έχουν και τα 3 παίρνεις και περσινή ναυαρχίδα

http://th828.photobucket.com/albums/zz209/junnie23/th_superman-logo-pic.jpg
Link to comment
Share on other sites

ναι οκ αν παρω ναυαρχιδα περσυνη εγω θελω να παρει το android 10 αλλα νομιζω κ τα τρια θα παρουν android 10.το θεμα ειναι πιο βγαζει καλυτερη σελφι και καλυτερη φωτο το βραδυ γνωριζει κανεις να με πει ? εχει κανεις ενα απο αυτα τα τηλ?

 

το huawei και το honor τα εχω δει . το δευτερο ειναι υπερβολικα μεγαλο σαν κινητο.επισης εχω ενα κολλημα να διαθετει το κινητο notification led. ευτυχως και τα τρια το εχουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ναι οκ αν παρω ναυαρχιδα περσυνη εγω θελω να παρει το android 10 αλλα νομιζω κ τα τρια θα παρουν android 10.το θεμα ειναι πιο βγαζει καλυτερη σελφι και καλυτερη φωτο το βραδυ γνωριζει κανεις να με πει ? εχει κανεις ενα απο αυτα τα τηλ?

 

το huawei και το honor τα εχω δει . το δευτερο ειναι υπερβολικα μεγαλο σαν κινητο.επισης εχω ενα κολλημα να διαθετει το κινητο notification led. ευτυχως και τα τρια το εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Realme Χ2 Pro δεν έχει FM radio οπότε τρώει άκυρο. Πάμε γι' άλλο...

 

Δες το ASUS rog phone 2 απο κίνα το βρίσκεις στα 450€ με κουπόνι

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Όποιο επιλέξεις, να κοιτάξεις να έχει επίσημη εγγύηση. Για καινούργιο σε αυτά τα χρήματα δες το Honor 20 pro από Best price πρωτίστως αλλά και από σκρουτζ.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

θα προτιμούσα το Realme αντί του Honor 20 pro πιστεύω είναι ένα τικ καλύτερο σε όλα από το Honor.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια ρε παιδιά!

 

Κλέψανε σήμερα το κινητό της γυναίκας μου.

Οι επιλογές είναι δύο:

1. Αγοράζει καινούργιο (μάξιμουμ 160 ευρώ). Δεν έχει ιδιαίτερες απαιτήσεις, ίσως μια καλή κάμερα. Τα υπόλοιπα δεν την ενδιαφέρουν ιδιαίτερα γιατί δεν ασχολείται.

2. Της δίνω το δικό μου (Honor Play) και παίρνω εγώ καινούργιο. Με την προϋπόθεση όμως ότι θα αναβαθμιστώ (χωρίς όμως να ξεπεράσω τα 200-220 ευρώ).

 

Τι θα προτείνατε στην πρώτη περίπτωση και τι στην δεύτερη;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

με 200 220 δεν αναβαθμίζεσαι ιδιαίτερα σε σχέση με αυτό που εχεις ετσι πρώτη επιλογή θα έλεγα κανα redmi note 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα είμαι σε αναζήτηση μεταχειρισμένου κινητού πριν είχα το Sony Xperia 5 και έχω κατάληξη σε αυτά τα τρία με αυτή την σειρά ποιο πιστεύετε ότι είναι καλύτερο σαν σύνολο;

1.Oneplus 7 Pro

2.Realme X2 Pro

3.Huawei P30 Pro

Όποια άλλη πρόταση δεκτή στα 400-450.

 

Αν σε ενδιαφέρει η κάμερα, να το θέσω πολύ απλά, ΔΕΝ μπορείς να συγκρίνεις 2 κινητά που έχουν OIS με ένα που δεν έχει (Realme X2 pro).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σκέφτομαι να αλλάξω συσκευή, αλλά να μην δαπανησω πάνω από 500€.

 

Εχω καταλήξει σε 2 συσκευές , που πάνε περίπου στο ποσό αυτό.

Βασική προϋπόθεση για μένα, όσο γίνεται πιο stock Android.

 

Οπότε Huawei, Xiaomi και ρέστα αποκλείονται.

 

Η μία είναι το 7Τ με τα συν και τις ατέλειες του.

Η άλλη το Asus ROG 2.

 

Δεν ξέρω μόνο τι συνέπεια έχει η Asus σε ενημερώσεις..

Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκομαι στη διαδικασία ανανέωσης συμβολαίου και επιλογής νεας συσκευής. Ειμαι ανάμεσα στo s20 plus και note 10 plus. Θελω τις γνώμες σας καθώς προβληματίζομαι. Το s20plus εδω την Κύπρο προσφέρεται μονο την έκδοση 128gb με 8gb ram. Το note 10 plus 256gb με 12gb ram. Τη συσκευή σκοπεύω να την κρατήσω για 2 χρόνια.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκανα μια μικρή υπέρβαση και πήρα στη γυναίκα μου το Mi A3 (στα 185 ευρώ).

Ελπίζω να αποδειχτεί μια καλή επιλογή.

 

Ευχαριστώ όσους μπήκαν στον κόπο να βοηθήσουν με τις προτάσεις τους. :)

Link to comment
Share on other sites

Κλεψε του χρυσακι πως τον λένε μπας και μιλήσει σαν άνθρωπος γιατί έχει πάρει iphone και νομίζει ότι κυκλοφορεί με Bentley ο τραχανοπλαγιας.

 

Σοβαρά τώρα, κοίτα κάνα Mi9lite αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Χάλασε το redmi note 4 του αδερφού μου και ψάχνω κάτι σ αυτή τη τιμή. Θέλω δυνατή μπαταρία και καλή οθόνη πρώτα απ όλα. Ιδανικά να μην είναι πάρα πολύ μεγάλο σε όγκο. Κοιτάζω redmi note 8t και realme 5. Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λίγο ποίο πάνω στα €199 από Γερμανό το πάρα πολύ καλό TCL Plex
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σκοπεύω να το πάρω αλλα θέλω μια βοήθεια πρώτα.χρειαζεται ένα μόνο λογαριασμό google?και τι εννοώ...αν κάνω την πρώτη σύνδεση με το δικό μου κινητό μετά θα ελέγχεται μόνο από το δικό μου η θα μπορώ να το συνδέσω και με τα υπόλοιπα κινητά της οικογένειας με διαφορετικούς λογαριασμούς google.επισης είναι συμβατό με όλες τις τηλεοράσεις?άσχετος χρονολογίας?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to 📱 Αγορά κινητού μαξ 750-800€
  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος IV)
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...