Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλυσπερα σε ολους σας!

 

Βρηκα την συσκευη Xmax 64GB σε παρα πολυ καλη τιμη,και θα μου σταλει με αντικαταβολη μετα απο συννενοηση που καναμε!

Ενωειται μολις ερθει θα γινει ελεγχος κ.λ.π

Απο τι ξερω το ΙΜΕΙ αναγραφεται μεσα στο συρταρακι που μπαινει η καρτα.για να δω αν συμφωνει οπως αναγραφεται και στο κουτι..

 

Κατι αλλο που πρεπει να τσεκαρω,και που εχετε να μου προτεινεται!!

 

Σας Ευχαριστω παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλυσπερα σε ολους σας!

 

Βρηκα την συσκευη Xmax 64GB σε παρα πολυ καλη τιμη,και θα μου σταλει με αντικαταβολη μετα απο συννενοηση που καναμε!

Ενωειται μολις ερθει θα γινει ελεγχος κ.λ.π

Απο τι ξερω το ΙΜΕΙ αναγραφεται μεσα στο συρταρακι που μπαινει η καρτα.για να δω αν συμφωνει οπως αναγραφεται και στο κουτι..

 

Κατι αλλο που πρεπει να τσεκαρω,και που εχετε να μου προτεινεται!!

 

Σας Ευχαριστω παιδια!!

 

Λέγοντας πολύ καλή τιμή;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οσο και περιεργο και να ακουστει,ι παραξενο,ετυχε να ειμαι τυχερος,και ο ανθρωπος,μου το πουλησε 650ευρω,10 ημερων..Μου εστειλε και Serial Number καθως το ελεγξα στο Έλεγχος κάλυψης της Apple και ολα οκ μεχρι τωρα!
Link to comment
Share on other sites

Οσο και περιεργο και να ακουστει,ι παραξενο,ετυχε να ειμαι τυχερος,και ο ανθρωπος,μου το πουλησε 650ευρω,10 ημερων..Μου εστειλε και Serial Number καθως το ελεγξα στο Έλεγχος κάλυψης της Apple και ολα οκ μεχρι τωρα!
Πολύ καλό, πόσα gb?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!. Θέλω μια μικρή βοήθεια!. Υπάρχει κάποια εφαρμογή να διαβάζει φακέλλους με τραγούδια?, μου τα έχει όλα χύμα και δεν μπορώ να βγάλω άκρη, στο s7 edge έβαζες φακέλλους και μετά με μια εφαρμογή τους διάβαζε ξεχωριστά και άκουγες τα τραγούδια που είχες μέσα!. Υπάρχει? έψαξα και δεν βρήκα!, μπορεί όμως και να μην κάνω κάτι καλά!, να μην ψάχνω σωστά!, θα το μάθω το άτιμο που θα μου πάει!!!.
Link to comment
Share on other sites

Με την 12.4 έχω την εντύπωση ότι η συμπεριφορά (λήψη σήματος) του τηλεφώνου στο δίκτυο κινητής είναι καλύτερη. Έχω δίκτυο COSMOTE
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!. Θέλω μια μικρή βοήθεια!. Υπάρχει κάποια εφαρμογή να διαβάζει φακέλλους με τραγούδια?, μου τα έχει όλα χύμα και δεν μπορώ να βγάλω άκρη, στο s7 edge έβαζες φακέλλους και μετά με μια εφαρμογή τους διάβαζε ξεχωριστά και άκουγες τα τραγούδια που είχες μέσα!. Υπάρχει? έψαξα και δεν βρήκα!, μπορεί όμως και να μην κάνω κάτι καλά!, να μην ψάχνω σωστά!, θα το μάθω το άτιμο που θα μου πάει!!!.

 

 

 

VLC

 

Απλώς φτιάχνεις τους φακέλους στο κινητό (στο app δηλαδή) εσύ.

 

Δεν μεταφέρει φακέλους αυτούσιους απο το PC.

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Με την 12.4 έχω την εντύπωση ότι η συμπεριφορά (λήψη σήματος) του τηλεφώνου στο δίκτυο κινητής είναι καλύτερη. Έχω δίκτυο COSMOTE

 

Και εγώ το ίδιο έχω καταλάβει με το iPhone X που έχω. Πιο πριν ήταν τραγικό το σήμα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!. Θέλω μια μικρή βοήθεια!. Υπάρχει κάποια εφαρμογή να διαβάζει φακέλλους με τραγούδια?, μου τα έχει όλα χύμα και δεν μπορώ να βγάλω άκρη, στο s7 edge έβαζες φακέλλους και μετά με μια εφαρμογή τους διάβαζε ξεχωριστά και άκουγες τα τραγούδια που είχες μέσα!. Υπάρχει? έψαξα και δεν βρήκα!, μπορεί όμως και να μην κάνω κάτι καλά!, να μην ψάχνω σωστά!, θα το μάθω το άτιμο που θα μου πάει!!!.

 

 

 

Δοκίμασε τα

Evermusic

Cloud music

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

VLC

 

Απλώς φτιάχνεις τους φακέλους στο κινητό (στο app δηλαδή) εσύ.

 

Δεν μεταφέρει φακέλους αυτούσιους απο το PC.

 

Τραγούδι, τραγούδι? πές μου τα βήματα εάν μπορείς!. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!. Δεν καταλαβαίνω και πολλά!, τώρα θα μου πείς, τότε γιατί ανακατεύεσαι? έλα μου ντέ!.

Link to comment
Share on other sites

Τρεις μήνες με το κόσμημα και όλα καλά.

 

Μπαταρία στο 55%.

 

7948d4e74c0ec4389a8d9e92768bc99a.jpg

1959cec6da16d809cf15c84093f01ec7.jpg

 

Μια υπόνοια ότι το σήμα κινητής με την 12.4 είναι λίγο καλύτερο με πριν την έχω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το λυπομουν να το βγάζω στον ήλιο παραλία θάλασσα κλπ και έχω αγοράσει το iPhone 7 για δεύτερο :p

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Δεν έχει ανάγκη

Άσε που δεν πιστεύω ότι οποιοδήποτε κινητό υπάρχει κάποιος που το αφήνει έτσι χύμα στον ήλιο στους 80+ βαθμούς

Εγώ το έχω στο τσαντάκι και οποτε γυρίζω σπίτι το σκουπίζω με υγρή πετσέτα να φύγει η άμμος γιατί τρίβεται και το γραντζουναει παντού μετά

Το λυπάμαι μόνο όταν το δουλεύω ώρα και καίει η πλάτη. Τότε ναι το λυπάμαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που κάνεις δεν έχει αναφερθεί στο θέμα του τριζατου ακουστικού. Το έχω παρατηρήσει σε όλα τα iPhone x, xs, xs max, που έχουν περάσει από τα χέρια μου (δικά μου ή γνωστών) και όλα ανεξαιρέτως είχαν αυτό το θέμα.

Δε σας ενοχλεί...?

https://discussions.apple.com/thread/8550004?page=1

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που κάνεις δεν έχει αναφερθεί στο θέμα του τριζατου ακουστικού. Το έχω παρατηρήσει σε όλα τα iPhone x, xs, xs max, που έχουν περάσει από τα χέρια μου (δικά μου ή γνωστών) και όλα ανεξαιρέτως είχαν αυτό το θέμα.

Δε σας ενοχλεί...?

https://discussions.apple.com/thread/8550004?page=1

Δεν εχω καταλάβει τίποτα. Όσες φορές μιλάω από το κινητό δεν κατάλαβα ποτέ να τρίζει ο ήχος. Όμως τις περισσότερες φορές μιλάω από τα airPods τα οποία είναι εξαιρετικά!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλάβει τίποτα. Όσες φορές μιλάω από το κινητό δεν κατάλαβα ποτέ να τρίζει ο ήχος. Όμως τις περισσότερες φορές μιλάω από τα airPods τα οποία είναι εξαιρετικά!

 

Εγώ ούτε το ακουστικό το έχω στο τέρμα ούτε το μεγάφωνο ούτε τους ήχους κλήσης

Μόνο στο YouTube καμιά φορά κι αυτό σπάνια.

Δεν έχω καταλάβει κάτι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που κάνεις δεν έχει αναφερθεί στο θέμα του τριζατου ακουστικού. Το έχω παρατηρήσει σε όλα τα iPhone x, xs, xs max, που έχουν περάσει από τα χέρια μου (δικά μου ή γνωστών) και όλα ανεξαιρέτως είχαν αυτό το θέμα.

Δε σας ενοχλεί...?

https://discussions.apple.com/thread/8550004?page=1

Tρίξιμο ? Καμμία σχέση, μήπως έχεις στο τέρμα τους ήχους ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πρόκειται να το παραγγείλω αύριο σε χρώμα silver. Για να μη διαβάζω τόσες σελίδες, έχει κάποια θέματα? Πρέπει να προσέξω κάτι κατά την αγορά? Θα το πάρω μάλλον από το παρακατω κατάστημα

 

https://www.kinitakias.gr/product/metal-body-mobile/?ref=bestprice.gr

 

Η μπαταρία και η κάμερα σε σχέση με το 8 plus?

Τέλος, με την esim θα μπορώ ουσιαστικά να έχω 2 αριθμούς (έχω μια κάρτα μόνο data)?

Ευχαριστώ

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πρόκειται να το παραγγείλω αύριο σε χρώμα silver. Για να μη διαβάζω τόσες σελίδες, έχει κάποια θέματα? Πρέπει να προσέξω κάτι κατά την αγορά? Θα το πάρω μάλλον από το παρακατω κατάστημα

 

https://www.kinitakias.gr/product/metal-body-mobile/?ref=bestprice.gr

 

Η μπαταρία και η κάμερα σε σχέση με το 8 plus?

Τέλος, με την esim θα μπορώ ουσιαστικά να έχω 2 αριθμούς (έχω μια κάρτα μόνο data)?

Ευχαριστώ

 

Σε όλα θα είσαι εντάξει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα τοσο ακριβο κινητο δεν θα το αγοραζα απο το συγκεκριμενο καταστημα αλλα εσυ ξερεις(στο skroutz οι μισες αξιολογησεις ειναι αρνητικες).
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα τοσο ακριβο κινητο δεν θα το αγοραζα απο το συγκεκριμενο καταστημα αλλα εσυ ξερεις(στο skroutz οι μισες αξιολογησεις ειναι αρνητικες).

 

Οι αρνητικές έχουν να κάνουν μόνο με την καθυστέρηση πράγμα το οποίο δεν με καίει αυτή την στιγμή. Επίσης πολλοί κατακρίνουν γιατί γράφει 4-10 και (σχεδόν πάντα) έρχεται την 10η.

Στο bestprice.gr αλλάζει το σκηνικό.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οι αρνητικές έχουν να κάνουν μόνο με την καθυστέρηση πράγμα το οποίο δεν με καίει αυτή την στιγμή. Επίσης πολλοί κατακρίνουν γιατί γράφει 4-10 και (σχεδόν πάντα) έρχεται την 10η.

Στο bestprice.gr αλλάζει το σκηνικό.....

 

Δεν μας ενδιαφέρει το κατάστημα και το που και πως και γιατί

 

Μια χαρά θα είσαι με την συσκευή εφόσον την πάρεις στα χέρια σου

 

Οι περισσότεροι που έχουν την χαμηλότερη τιμή έτσι κάνουν.

Δεν έχουν διαθεσιμότητα και αναγκαστικά παραγγέλνεις και περιμένεις 10 και 15 μέρες μέχρι να έρθει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας ενδιαφέρει το κατάστημα και το που και πως και γιατί

 

Μια χαρά θα είσαι με την συσκευή εφόσον την πάρεις στα χέρια σου

 

Οι περισσότεροι που έχουν την χαμηλότερη τιμή έτσι κάνουν.

Δεν έχουν διαθεσιμότητα και αναγκαστικά παραγγέλνεις και περιμένεις 10 και 15 μέρες μέχρι να έρθει

 

Ναι Τάσο, το γνωρίζω. Άλλωστε έτσι πετυχαίνει το κατάστημα καλύτερες τιμές. Αν στοκάρει προϊόν ας πούμε με την σημερινή τιμή, σε πχ 15 μερες που θα πέσει η τιμή (όσο πέσει) αυτό δεν θα μπορέσει να είναι ανταγωνιστικό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...