Jump to content

iPhone XS Max


damokles
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε Τάσο, καλησπέρα!. Προσπαθώ αλλά δεν.... κατέβασα το VLC και στο κινητό και στο ipad! και όταν ανοίγω το iTunes μου φέρνει μια λίστα με > βιβλιοθήκη, ράδιο, store, γενικά με μουσική, που είναι κρυμμένες οι εφαρμογές? τι δεν κάνω καλά? Άμα μπορείς βοήθησέ με!. Γράψε μου τα βήματα εάν σου είναι εύκολο!. Σε ευχαριστώ! (και εάν σε πάλι σε κουράζω σου ζητώ συγνώμη)!!!.

 

Πάτησες επάνω στο εικονίδιο του κινητού;;

Άλλο οι υποκατηγορίες του iTunes και άλλο οι υποκατηγορίες του κινητού

Μόλις συνδέεις το iPhone, εμφανίζεται κι ένα ανάλογο εικονίδιο στο iTunes

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το ακριβώς αντίθετο θα έλεγα εγώ. To καλύτερo backup tool ever. Eλπίζω μην κάνουν καμια πατάτα και δεν μπορούμε να παίρνουμε full backup σε PC.

 

Αν διάβαζες πιο προσεκτικά αυτό που έγραψα, θα καταλάβαινες ότι έγραψα για την ΕΞΆΡΤΗΣΗ, όχι ότι δεν έχει τα καλά του. Με άλλα λόγια, θα ήταν ιδανικό αν υπήρχε για να κάνουμε κάποια πράγματα (όπως πχ back up που ανέφερες) αλλά να μην είμαστε εξαρτημένοι από αυτό (πχ θέλεις να αλλάξεις ήχο κλήσης και δεν μπορείς χωρίς το iTunes). Όπως το Smart Switch της Sammy δηλαδή. Χρήσιμο αλλά χωρίς ΕΞΑΡΤΗΣΗ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες πιο προσεκτικά αυτό που έγραψα, θα καταλάβαινες ότι έγραψα για την ΕΞΆΡΤΗΣΗ, όχι ότι δεν έχει τα καλά του. Με άλλα λόγια, θα ήταν ιδανικό αν υπήρχε για να κάνουμε κάποια πράγματα (όπως πχ back up που ανέφερες) αλλά να μην είμαστε εξαρτημένοι από αυτό (πχ θέλεις να αλλάξεις ήχο κλήσης και δεν μπορείς χωρίς το iTunes). Όπως το Smart Switch της Sammy δηλαδή. Χρήσιμο αλλά χωρίς ΕΞΑΡΤΗΣΗ.

 

Ε ναι πρέπει να έχουμε και ήχο κλήσης το 200 στην στροφή και με φωνάζουν μαμά...

Έχω να αλλάξω ήχο κλήσης από το 2008-2009 ίσως

Ακόμα και τα Android τα χρησιμοποιώ με την ίδια φιλοσοφία του iPhone

Δεν κλείνω εφαρμογές, δεν έχω ένδειξη ποσοστού μπαταρίας, δεν αλλάζω ήχους κλήσης, δεν αλλάζω wallpaper, δεν κατεβάζω ταινιες(έχω Netflix), δεν κατεβάζω μουσική, δεν βάζω σπασμένα και αλλά πολλά

 

Δεν έχω καμία εξάρτηση με το iTunes. Ούτε και την πρώτη μέρα που παίρνεις iPhone έχεις εξάρτηση ανάλογο του τι θέλεις στην συσκευή σου

 

Ακόμα όμως και να χρειάζεται 1-2-3 φορές το εξάμηνο να συνδέσεις την συσκευή δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα

 

Αντί να λέμε ότι η Apple ναι έχει ένα δικό της προγραμμα που από εκεί μπορείς να κανείς τα πάντα και δεν χρειάζεσαι τίποτα άλλο, έχουμε φτάσει να λέμε ότι κακώς υπάρχει εξάρτηση από το iTunes

 

Εγώ θα πω το τελευταίο ότι

Ναι καλώς και υπάρχει το iTunes και ευχαριστούμε την Apple που από το 2007-2008 έχω 20 λίστες με τραγούδια, και 3-4000 φωτογραφίες που μόλις αλλάζω iPhone τα ξανά περνάει με ένα κλικ.

Η φάση είναι ότι στα τόσα χρόνια έχω αλλάξει πάνω από 50-60 iPhone. Οι φωτογραφίες και η μουσική όμως εκεί σταθερά με ένα κλικ

 

Ας βγάλει ο καθένας το συμπέρασμα του

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες πιο προσεκτικά αυτό που έγραψα, θα καταλάβαινες ότι έγραψα για την ΕΞΆΡΤΗΣΗ, όχι ότι δεν έχει τα καλά του. Με άλλα λόγια, θα ήταν ιδανικό αν υπήρχε για να κάνουμε κάποια πράγματα (όπως πχ back up που ανέφερες) αλλά να μην είμαστε εξαρτημένοι από αυτό (πχ θέλεις να αλλάξεις ήχο κλήσης και δεν μπορείς χωρίς το iTunes). Όπως το Smart Switch της Sammy δηλαδή. Χρήσιμο αλλά χωρίς ΕΞΑΡΤΗΣΗ.

 

 

 

Ποιος κατεβαζει ringtones για ήχο κλήσης το 2019? Fo real

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάτησες επάνω στο εικονίδιο του κινητού;;

Άλλο οι υποκατηγορίες του iTunes και άλλο οι υποκατηγορίες του κινητού

Μόλις συνδέεις το iPhone, εμφανίζεται κι ένα ανάλογο εικονίδιο στο iTunes

 

Σε κουράζω!. Το έκανα και αυτό!. Πάτησα επάνω στο τηλέφωνο που το έχει κάτω από την λέξη Συσκευές και βγάζει κατά σειρά και από πάνω προς τα κάτω τα εξής, Μουσική, Ταινίες, Τηλεοπτικές εκπομπές, Βιβλία, Ηχοβιβλία, Τόνοι, και μετά έχει όλες οι λίστες μου και εάν κάνεις κλίκ επάνω τους βγάζει Λίστες Μουσικής!, και από κάτω γράφει Genius!. Τα πάτησα όλα και δεν γίνεται τίποτα!. Τι είναι αυτό που δεν κάνω καλά?. Θα με σκάσει στο τέλος!.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι πρέπει να έχουμε και ήχο κλήσης το 200 στην στροφή και με φωνάζουν μαμά...

Έχω να αλλάξω ήχο κλήσης από το 2008-2009 ίσως

Ακόμα και τα Android τα χρησιμοποιώ με την ίδια φιλοσοφία του iPhone

Δεν κλείνω εφαρμογές, δεν έχω ένδειξη ποσοστού μπαταρίας, δεν αλλάζω ήχους κλήσης, δεν αλλάζω wallpaper, δεν κατεβάζω ταινιες(έχω Netflix), δεν κατεβάζω μουσική, δεν βάζω σπασμένα και αλλά πολλά

 

Δεν έχω καμία εξάρτηση με το iTunes. Ούτε και την πρώτη μέρα που παίρνεις iPhone έχεις εξάρτηση ανάλογο του τι θέλεις στην συσκευή σου

 

Ακόμα όμως και να χρειάζεται 1-2-3 φορές το εξάμηνο να συνδέσεις την συσκευή δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα

 

Αντί να λέμε ότι η Apple ναι έχει ένα δικό της προγραμμα που από εκεί μπορείς να κανείς τα πάντα και δεν χρειάζεσαι τίποτα άλλο, έχουμε φτάσει να λέμε ότι κακώς υπάρχει εξάρτηση από το iTunes

 

Εγώ θα πω το τελευταίο ότι

Ναι καλώς και υπάρχει το iTunes και ευχαριστούμε την Apple που από το 2007-2008 έχω 20 λίστες με τραγούδια, και 3-4000 φωτογραφίες που μόλις αλλάζω iPhone τα ξανά περνάει με ένα κλικ.

Η φάση είναι ότι στα τόσα χρόνια έχω αλλάξει πάνω από 50-60 iPhone. Οι φωτογραφίες και η μουσική όμως εκεί σταθερά με ένα κλικ

 

Ας βγάλει ο καθένας το συμπέρασμα του

 

Ποιος κατεβαζει ringtones για ήχο κλήσης το 2019? Fo real

 

Βλέπω πως σταθήκατε σε ένα και μόνο παράδειγμα που ανέφερα...... Γιατί? Και βέβαια η λύση ήταν "δεν αλλάζουμε ήχο κλήσης". Τόσο απλά. Εγώ θα αντιστρέψω λοιπόν το ερώτημα και θα πω: ποιος ΔΕΝ μπορεί να αλλάξει ήχο κλήσης το 2019??? Επίσης βάζω διάφορους ήχους κλήσεις σε διαφορετικές επαφές για να ξέρω ποιος είναι χωρίς καν να έχω δίπλα μου το κινητό

Τάσο, σου έγραψα κι εγώ για τα καλά του iTunes, μη το ισοπεδώνεις. Όμως το είπες κι εσύ: "ΕΞΆΡΤΗΣΗ". Τι άλλο να προσθέσουμε?

Τέλος πάντων, δεν χρειάζονται οι "αμυντικές" απαντήσεις....

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως σταθήκατε σε ένα και μόνο παράδειγμα που ανέφερα...... Γιατί? Και βέβαια η λύση ήταν "δεν αλλάζουμε ήχο κλήσης". Τόσο απλά. Εγώ θα αντιστρέψω λοιπόν το ερώτημα και θα πω: ποιος ΔΕΝ μπορεί να αλλάξει ήχο κλήσης το 2019??? Επίσης βάζω διάφορους ήχους κλήσεις σε διαφορετικές επαφές για να ξέρω ποιος είναι χωρίς καν να έχω δίπλα μου το κινητό

 

Τάσο, σου έγραψα κι εγώ για τα καλά του iTunes, μη το ισοπεδώνεις. Όμως το είπες κι εσύ: "ΕΞΆΡΤΗΣΗ". Τι άλλο να προσθέσουμε?

 

Τέλος πάντων, δεν χρειάζονται οι "αμυντικές" απαντήσεις....

 

 

 

Δεν κατάλαβες. Υπάρχουν και Android στο σπίτι, δεν πέσαμε από το φεγγάρι. Απλώς κανεις ποτε δεν ασχολήθηκε με ringtones γενικά.

 

Αν είναι θέμα ζωής και θανάτου, καλά κανεις και μένεις μακριά από iPhone/iTunes.

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες. Υπάρχουν και Android στο σπίτι, δεν πέσαμε από το φεγγάρι. Απλώς κανεις ποτε δεν ασχολήθηκε με ringtones γενικά.

 

Αν είναι θέμα ζωής και θανάτου, καλά κανεις και μένεις μακριά από iPhone/iTunes.

 

Καλο θα ήταν να διαβάζεις πιο προσεκτικά γιατί αλλιώς οι απαντήσεις σου κινδυνεύουν να είναι τουλάχιστον άστοχες. Κόλλησες στα ringtones ενώ διευκρίνησα αρκετές φορές πως είναι ένα απλό ΠΑΡΆΔΕΙΓΜΑ.

Για δώσε και μια λύση στον φίλο manfles που θέλει να μεταφέρει τα mp3 του στο iPhone και έχει ( δικαιολογημένα) πήξει. Μιας και έχεις Android στο σπίτι θα ξέρεις πόσο πανεύκολα γίνεται.....

Με άλλα λόγια, τα iPhone είναι πολύ καλές συσκευές, το ios είναι πολύ καλό, σφαιρατο λειτουργικό που απλά θα απογειωνοταν αν έφευγαν κάποια άσκοπα κολλήματα και εξαρτήσεις της Apple.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

384f1fd86f76349e09f783c201d34b1c.jpg

 

Ορίστε φιλε manfles. Αν χρησιμοποιούσες και λίγο το google search, θα το έβρισκες σε δευτερόλεπτα.

Βάζεις σε έναν browser την IP ή το local address που σου δίνει το VLC και ρίχνεις ασύρματα ο,τι θέλεις εκεί μέσα. Ή κατεβάζεις από εκεί μέσα στο pc ο,τι θέλεις. Ούτε καλώδια, ούτε iTunes.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

384f1fd86f76349e09f783c201d34b1c.jpg

 

Ορίστε φιλε manfles. Αν χρησιμοποιούσες και λίγο το google search, θα το έβρισκες σε δευτερόλεπτα.

Βάζεις σε έναν browser την IP ή το local address που σου δίνει το VLC και ρίχνεις ασύρματα ο,τι θέλεις εκεί μέσα. Ή κατεβάζεις από εκεί μέσα στο pc ο,τι θέλεις. Ούτε καλώδια, ούτε iTunes.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Αυτό ακριβώς σου είπα πριν. Για το πιο απλό πράγμα (μεταφορά mp3) χρειάζεσαι google search, οδηγίες χρήσης κλπ

Και πραγματικά μη το βλέπεις σαν αντιπαράθεση.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καμία αντιπαράθεση, δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου.

Απλώς κάποιοι προσπαθούν να φέρουν τις συνήθειες τους από το Android στο iOS και επειδή δεν ανταποκρίνονται όπως θέλουν, “φταίει η Apple”

 

Εγώ δεν ασχολούμαι εδώ και χρόνια με ringtones, mp3, sd cards, δεν προσπαθώ να βρω αναβαθμίσεις/security patches 5ετιας στα Android, δεν γκρινιάζω που δεν υπάρχει μια σοβαρή σουίτα backup/flashing/media organizer a la iTunes, δεν μπαίνω να κράξω που τα περισσότερα Android skins και apps είναι εργονομικά χρόνια πίσω στον χειρισμό με ένα χέρι ή στη θέση των πλήκτρων σε σχέση με αντίχειρα, που αγνοούν την έννοια του accessibility κλπ

Ξέρω ότι το Android δεν πρόκειται να γίνει iOS ποτε.

Γι’αυτο και το έχω πάντοτε για 2η φθηνή συσκευή παραλίας ή για γονείς, παιδιά κλπ

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

 

Απλώς κάποιοι προσπαθούν να φέρουν τις συνήθειες τους από το Android στο iOS και επειδή δεν ανταποκρίνονται όπως θέλουν, “φταίει η Apple”

 

 

Δεν ξέρω για τους άλλους αλλά αυτό που λέω εγώ δεν είναι θέμα των συνηθειών μου αλλά θέμα ευκολίας. Όπως το παράδειγμα του φίλου παραπάνω.

Επίσης, αν εξαιρέσεις τους χρόνους χρήστες υπάρχουν και οι νέοι χρήστες όπου απλά χάνονται στο λαβύρινθο και της πιο απλής χρήσης όπως στήσιμο κινητού α πο την αρχή και ορισμός ringtone. Πρότεινα σε φίλο μου να πάρει το x που το βρήκε σε καλή τιμή και έμεινε μέχρι 3 τα ξημερώματα να ψάχνει πως ορίζουν ringtone. Άσε που οι περισσότεροι φίλοι μου που έχουν iPhone έχουν το κλασικό ντριιιιν.... :lol: Και τους κανω πλάκα που η σύζυγος έχει τις τελευταίες επιτυχίες..... Να, κάτι τέτοια απλά πραγματάκια δημιουργούν πρόβλημα εκ του μη όντος. Γιατί φαντάσου πως δεν είναι όλοι σαν κι εσένα που έχεις μια ευχέρεια με τα κινητά.

Εγώ θα ήθελα να μείνουν οι ευκολίες του iTunes ως έχουν γιατί ειδικά το back up είναι άψογο αλλά να μην υπάρχει καμία εξάρτηση από αυτό. Ούτε καν από pc το οποίο προσωπικά έχω σχεδόν καταργήσει στο σπίτι (μου φτάνουν τόσες ώρες στο γραφείο....)

Τέλος πάντων, έχουμε ξεφύγει και ζητώ συγνώμη από το νήμα.

Tasos19s, άρχισε να με πιάνει τρέμουλο από την αγωνία να παραλάβω...... :lol:

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αν καποιος ειναι χρονια χρηστης iphone και ξαφνικα παει σε ενα xiaomi,δεν θα πρεπει να κατσει να το δουλεψει καποιο καιρο και να ριξει ψαξιμο?

 

Γιαυτο το λογο κιολας ορισμενοι θελουν να παραμεινουν στο οικοσυστημα τους,ειτε αυτο λεγεται Ios της Apple,ειτε Android(που και σε αυτο η Samsung εχει φτιαξει δικο της).

 

Πιο παλια που υπηρχαν και τα Lumia,δεν υπηρχε και σε αυτα learning curve?

 

Ελεος δηλαδη που θεωρειται αρνητικο το να χρησιμοποιησει ο αλλος και λιγο το google search.

Ας μαθει να δουλευει(ειδικα ο Ελληνας)το pc του και για τιποτα αλλο περαν απο Social media,youtube και dota 2/lol(απο παιχνιδια).

 

Εδω η πλειοψηφια του κοσμου δεν ξερει καν τι εκδοση εχει το (Android/ios)κινητο της,τι να λεμε τωρα.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Σε κουράζω!. Το έκανα και αυτό!. Πάτησα επάνω στο τηλέφωνο που το έχει κάτω από την λέξη Συσκευές και βγάζει κατά σειρά και από πάνω προς τα κάτω τα εξής, Μουσική, Ταινίες, Τηλεοπτικές εκπομπές, Βιβλία, Ηχοβιβλία, Τόνοι, και μετά έχει όλες οι λίστες μου και εάν κάνεις κλίκ επάνω τους βγάζει Λίστες Μουσικής!, και από κάτω γράφει Genius!. Τα πάτησα όλα και δεν γίνεται τίποτα!. Τι είναι αυτό που δεν κάνω καλά?. Θα με σκάσει στο τέλος!.

 

Πάτησε στο YouTube vlc iTunes transfer και θα το βρεις

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω από εδώ άμεσα με φωτογραφίες ή βίντεο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Γιατι αν καποιος ειναι χρονια χρηστης iphone και ξαφνικα παει σε ενα xiaomi,δεν θα πρεπει να κατσει να το δουλεψει καποιο καιρο και να ριξει ψαξιμο?

 

 

Όχι. Τόσο απλά.

Τουλάχιστον για τα απλά, καθημερινά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@montoya_42 μεγάλη επιτυχία το ringtone , είπαμε :lol:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Έχω και την σύζυγο που μου ζητάει συνέχεια κάτι νέο. Εκεί ναι δεις επιτυχία.... :lol: :lol:.

Και μια βοήθεια. Υπάρχει τρόπος για χειροκίνητη ρύθμιση της κάμερας? Έστω κάποια εφαρμογή.

Και για να ολοκληρώσω την αναζήτηση βοήθειας, μια εφαρμογή για επεξεργασία βίντεο (κυρίως να προσθέτω μουσική) και κάποιο για κατέβασμα μουσικής από youtube (κάποιο είχα παλιά αλλά δεν θυμάμαι και δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα).

Ευχαριστώ

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Τόσο απλά.

Τουλάχιστον για τα απλά, καθημερινά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Έχω και την σύζυγο που μου ζητάει συνέχεια κάτι νέο. Εκεί ναι δεις επιτυχία.... :lol: :lol:.

Και μια βοήθεια. Υπάρχει τρόπος για χειροκίνητη ρύθμιση της κάμερας? Έστω κάποια εφαρμογή.

Και για να ολοκληρώσω την αναζήτηση βοήθειας, μια εφαρμογή για επεξεργασία βίντεο (κυρίως να προσθέτω μουσική) και κάποιο για κατέβασμα μουσικής από youtube (κάποιο είχα παλιά αλλά δεν θυμάμαι και δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα).

Ευχαριστώ

 

Κατέβασμα μουσικής από YouTube;

Πολύ γέλασα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τις υπέρυθρες να πέσουν στον τραπέζι...

Αυτά είναι τα σοβαρά προβλήματα του iOS κύριοι.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασμα μουσικής από YouTube;

Πολύ γέλασα

 

Γιατί βρε. Θυμάμαι πως κάτι είχα παλιότερα.

Για επεξεργασία βίντεο και κάμερα τι παίζει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Περιμένω τις υπέρυθρες να πέσουν στον τραπέζι...

Αυτά είναι τα σοβαρά προβλήματα του iOS κύριοι.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Βρε τρελέ, δεν τα αναφέρω ως πρόβλημα. Απλά με ενδιαφέρουν αυτά τα 3 θέματα που ανέφερα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε. Θυμάμαι πως κάτι είχα παλιότερα.

 

Για επεξεργασία βίντεο και κάμερα τι παίζει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Βρε τρελέ, δεν τα αναφέρω ως πρόβλημα. Απλά με ενδιαφέρουν αυτά τα 3 θέματα που ανέφερα.

 

 

 

Δεν το πολυδουλευεις ούτε εσυ το google, ε;

https://www.igeeksblog.com/best-iphone-manual-camera-apps/

 

Επεξεργασια/δημιουργία βίντεο φυσικά το iMovie και από εκεί και πέρα έχει έναν σκασμό το κατάστημα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε. Θυμάμαι πως κάτι είχα παλιότερα.

Για επεξεργασία βίντεο και κάμερα τι παίζει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Βρε τρελέ, δεν τα αναφέρω ως πρόβλημα. Απλά με ενδιαφέρουν αυτά τα 3 θέματα που ανέφερα.

 

Πως δεν υπάρχει

Κατεβάζεις ότι θέλεις από τον υπολογιστή και τα στέλνεις με iTunes στο iPhone

Είπαμε εξάρτηση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πολυδουλευεις ούτε εσυ το google, ε;

https://www.igeeksblog.com/best-iphone-manual-camera-apps/

 

Επεξεργασια/δημιουργία βίντεο φυσικά το iMovie και από εκεί και πέρα έχει έναν σκασμό το κατάστημα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Δεν έχω την συσκευή στα χέρια μου για να ψαχτω και γι αυτό ήθελα έτοιμες λύσεις από όσους το έχουν ψάξει.

Κάτι με την κάμερα? Κυρίως για βραδινές που χάνει (μέρα τα πάει περίφημα).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

@montoya_42 Πάρε εσυ iPhone και θα τα βρεις όλα...εδώ είμαστε

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Καλά, θα ξαναρωτήσω αύριο ή την Δευτέρα που θα παραλάβω......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XS Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...