Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατά την διάρκεια του ύπνου, δεν μετράει καρδιακό ρυθμό real time; Επίσης τι αυτονομία εχεις περιπου; Ευχαριστώ πολύ και πάλι.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φυσικά και μετράει, απλά πρέπει να πας στην ενότητα heart rate στο Samsung health και να δεις τις ώρες που ενδιαφέρεσαι.

Υπάρχει ρύθμιση στο ρολόι να καταγράφει ανά δεκάλεπτο, συνέχεια ή χειροκίνητα.

Στο δεκάλεπτο που το έχω μόνιμα μια χαρά τα πάει.

Από αυτονομία εμένα μου βγάζει 4 μέρες άνετα χωρίς aod.

Edited by djivo
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς aod, με heart rate ανά 10 λεπτά και με το watch face το alpha dark 2, μου βγάζει οριακά 5 μέρες και αν βάλω airplane και do not disturb το βράδυ, 11 το βράδυ - 6 το πρωί τότε κρατάει 5 μέρες ανετα και το βάζω στη φόρτιση με 20%
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ, μια χαρά μου ακούγεται. Οπότε αν έχω μόνιμα ανοιχτή την οθόνη λογικά τις 2 μέρες θα τις βγάζει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με aod δεν είμαι σίγουρος αν βγάζει μέρα.

Μία φορά το δοκίμασα για μερικές ώρες και το ποσοστό έπεφτε γρήγορα.

Edited by papdoux
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω καρδιακό παλμό συνεχόμενο και το βαρόμετρο συνεχόμενο ήμουν 3,5 μέρες και με το χθεσινό update βλέπω να πηγαίνει 4 ημέρες

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Με aod δεν είμαι σίγουρος αν βγάζει μέρα.

Μία φορά το δοκίμασα για μερικές ώρες και το ποσοστό έπεφτε γρήγορα.

 

Μόνο aod είχες και όλα τα άλλα κλειστά και δεν θα έβγαζε μέρα; Δηλαδή εγώ που θέλω aod και ειδοποιήσεις για messenger, viber, τηλέφωνα και κλήσεις δεν θα βγάζω μέρα; Εννοείται messenger και viber όχι όλη μέρα ανοιχτό το ίντερνετ 1-4 ώρες ανά ημέρα.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Απο την ημερα που το εχω 2 μέρες βγάζει άνετα με οθονη και όλες τις ειδοποιήσεις ανοιχτά!! Την οθονη κλείνω μόνο το βράδυ ! Μην τρελαθούμε είναι καλά!
Link to comment
Share on other sites

Απο την ημερα που το εχω 2 μέρες βγάζει άνετα με οθονη και όλες τις ειδοποιήσεις ανοιχτά!! Την οθονη κλείνω μόνο το βράδυ ! Μην τρελαθούμε είναι καλά!
Μα λέω και εγώ, εδώ με το αρχαίο πια Lg Urbane με ανοιχτή οθόνη και την μέρα την βγαζει με του κόσμου τις ειδοποιήσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο aod είχες και όλα τα άλλα κλειστά και δεν θα έβγαζε μέρα; Δηλαδή εγώ που θέλω aod και ειδοποιήσεις για messenger, viber, τηλέφωνα και κλήσεις δεν θα βγάζω μέρα; Εννοείται messenger και viber όχι όλη μέρα ανοιχτό το ίντερνετ 1-4 ώρες ανά ημέρα.

 

έχω ειδοποιήσεις ανοικτές, bluetooth on, wifi off, nfc off, φωτεινότητα στο 4, auto low brightness on, heart rate ανά 10 λεπτά.

Σήμερα έβαλα aod στις 6:40 το πρωί και η μπαταρία ήταν στο 42%.

Τώρα στις 8:25 η μπαταρία είναι στο 36%.

έχει φύγει ένα 6% μέσα σε 2 ώρες σχεδόν.

 

Αν πούμε ότι πέφτει ένα 3% με 4 % την ώρα, τη μέρα τη βγάζει αλλά το βράδυ πάει για φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τυχαίνει κανενας σας να εχει το galaxy watch συνδεδεμενο με iPhone και να μου πει αν μπορει να απανταει ή και να πραγματοποιει κλήσεις απο το μικροφωνο και το ηχειο του ρολογιου; Το εχω ψαξει πολυ αλλα δεν βγαζω ακρη. Σε διάφορα βιντεο στο YouTube βλεπω να λειτουργει κανονικα στα S3 ενω σε reviews για το watch καποιοι λενε οτι δεν δουλευει ετσι. Τι ισχυει τελικα; Ειναι ο μονος λογος που δεν το εχω παραγγείλει ακόμα. Παρακαλω οποιος γνωριζει σιγουρα να μου πει. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω. Κάνεις κανονικά κλήσεις . Το μόνο που δεν κάνει είναι να απαντάς στα μηνύματα. Αλλά λίγο το κακό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζει κανείς μου έχει κάνει μερικά σημάδια στο τζαμί Όχι γρατζουνιές, αν βγαίνουν και με τι? Αλλιώς να μου το αλλάξουν και με τι κόστος?
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε αν μπορείς καμιά φωτογραφία να τις δούμε και να σου πούμε

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζει κανείς μου έχει κάνει μερικά σημάδια στο τζαμί Όχι γρατζουνιές, αν βγαίνουν και με τι? Αλλιώς να μου το αλλάξουν και με τι κόστος?
Ομολόγησε τι το έκανες! Εγώ πάντως έχω βάλει tempered glass στο s3 frontier..

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν το χτύπησες κάπου; Ειδικά το σημάδι στο κέντρο φαίνεται σαν χτύπημα.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να το συνδέσει με huawei p20 pro γιατί στο επίσημο site της samsung δεν το έχει στην συμβατοτητα .

Απλά αν παίζει κανονικά να το χτυπησω.

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.

Εχει κάποιον αισθητήρα στο κέντρο η οθόνη;

Γιατί μου εχει στο κέντρο κάτι πού δεν φαίνεται σημάδι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση υποψήφιου αγοραστή : Μπορεις να κάνεις κλήση από το ρολόι κ να μιλας - ακούς απο αυτο?

 

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Η ανάλυση του ύπνου σας δουλεύει σωστά; Είχα κάποιες αμφιβολίες για την ακρίβεια των δεδομένων του, όμως σήμερα βεβαιώθηκα όταν μου έβγαλε ότι κοιμόμουν από τις 09:00 έως τις 10:30 το πρωί ενώ ήμουν στη δουλειά!

Εντάξει το ξέρω ότι κοιμάμαι όρθιος τις πρώτες ώρες στο γραφείο αλλά δεν περίμενα να μου το πει κατάμουτρα ένα παλιορολόι! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση υποψήφιου αγοραστή : Μπορεις να κάνεις κλήση από το ρολόι κ να μιλας - ακούς απο αυτο?

 

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

 

Ναι κανονικά.

 

Η ανάλυση του ύπνου σας δουλεύει σωστά; Είχα κάποιες αμφιβολίες για την ακρίβεια των δεδομένων του, όμως σήμερα βεβαιώθηκα όταν μου έβγαλε ότι κοιμόμουν από τις 09:00 έως τις 10:30 το πρωί ενώ ήμουν στη δουλειά!

Εντάξει το ξέρω ότι κοιμάμαι όρθιος τις πρώτες ώρες στο γραφείο αλλά δεν περίμενα να μου το πει κατάμουτρα ένα παλιορολόι! :mad:

 

Κι εμένα το κάνει αυτό και γενικά δεν βρίσκω να έχει ακρίβεια αυτή η λειτουργία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...