Jump to content

[Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το ότι είμαστε ανίκανοι να προσέχουμε ένα αντικείμενο που κοστίζει 1000 ευρώ ώστε να μη μας πέφτει δε φταίει καμία corning.

Δηλαδή εάν τρακάρεις το αυτοκίνητο σου θα λες "έχουμε δώσει 30.000 ευρώ και πληρώνουμε χρήματα για ασφάλειες επειδή η audi είναι ανίκανη να φτιάζει ένα σασί που να μην καταστρέφεται όταν τρακάρω με 100χλμ/ώρα"

 

Άκυρο το παράδειγμα με το αυτοκίνητο. Εκτός κι αν έχεις το αυτοκίνητό σου στο σαλόνι, στο γραφείο, στο μπουφάν, στη τσέπη κλπ.....

Κατά τα άλλα, αν είναι να προσθέσω μια ακόμη σκοτούρα στο κεφάλι μου (να κανακεύω το κινητό μου) τότε συγνώμη αλλά εγω το βλέπω κάπως αλλιώς.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το ότι είμαστε ανίκανοι να προσέχουμε ένα αντικείμενο που κοστίζει 1000 ευρώ ώστε να μη μας πέφτει δε φταίει καμία corning.

Δηλαδή εάν τρακάρεις το αυτοκίνητο σου θα λες "έχουμε δώσει 30.000 ευρώ και πληρώνουμε χρήματα για ασφάλειες επειδή η audi είναι ανίκανη να φτιάζει ένα σασί που να μην καταστρέφεται όταν τρακάρω με 100χλμ/ώρα"

 

Το ότι το gorilla glass 5 γρατζουνιζεται από particles της τσέπης σου δε σε ανησυχεί;

Πολύ άκυρο το παράδειγμα σου. Υποτίθεται ότι πάμε μπροστά και όχι πίσω. Αν λοιπόν το προηγούμενο μοντέλο της audi ήταν καλύτερο από το τωρινό τότε ναι, θα γκρινιάζες. Και αν σου έβαζε ένα τζάμι που το έκανε πιο όμορφο αλλά λιγότερο ασφαλές πάλι θα γκρίνιαζε.

 

Επειδή λοιπόν τα edge για εμένα δίνουν πολύ λιγότερα από όσα δίνουν θα ήθελα να δω περισσότερα flat screen models στο μέλλον. H έστω μεγαλύτερη σοβαρότητα από την corning.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aμα σου γρατζουνιστεί η οθόνη με το αστείο Gorilla, τι να την κάνεις την εγγύηση;

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και δε μιλάμε για μικρές γρατζουνιές. Μιλάμε για βαθιες. Και εμένα δε μου πέφτουν τα τηλέφωνα ρε παιδιά και έχω πολύ καλή θήκη αλλά μη τρελαθούμε ότι 5Η σκληρότητα είναι αρκετή. Βούτυρο είναι. Από άμμο μέχρι κλειδιά όλα στο χαράζουν. Άνθρωποι είμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αφιερώστε δέκα λεπτά να διαβάσετε το άρθρο να μη βρεθείτε προ εκπλήξεως.

https://www.google.com/amp/s/www.theverge.com/platform/amp/circuitbreaker/2018/10/19/17514174/gorilla-glass-scratch-resistance-google-pixel-3-samsung-galaxy-s9-note

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα ξέρω. Δεν καταλαβαίνω τους υπέρμαχους της ασφάλειας. Οι πιθανότητες να γρατζουνιστει μία οθόνη είναι πολλαπλάσιες από το να σπάσει.

Το ότι το gorilla glass 5 γρατζουνιζεται από particles της τσέπης σου δε σε ανησυχεί;

Πολύ άκυρο το παράδειγμα σου. Υποτίθεται ότι πάμε μπροστά και όχι πίσω. Αν λοιπόν το προηγούμενο μοντέλο της audi ήταν καλύτερο από το τωρινό τότε ναι, θα γκρινιάζες. Και αν σου έβαζε ένα τζάμι που το έκανε πιο όμορφο αλλά λιγότερο ασφαλές πάλι θα γκρίνιαζε.

 

Επειδή λοιπόν τα edge για εμένα δίνουν πολύ λιγότερα από όσα δίνουν θα ήθελα να δω περισσότερα flat screen models στο μέλλον. H έστω μεγαλύτερη σοβαρότητα από την corning.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και δε μιλάμε για μικρές γρατζουνιές. Μιλάμε για βαθιες. Και εμένα δε μου πέφτουν τα τηλέφωνα ρε παιδιά και έχω πολύ καλή θήκη αλλά μη τρελαθούμε ότι 5Η σκληρότητα είναι αρκετή. Βούτυρο είναι. Από άμμο μέχρι κλειδιά όλα στο χαράζουν. Άνθρωποι είμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αφιερώστε δέκα λεπτά να διαβάσετε το άρθρο να μη βρεθείτε προ εκπλήξεως.

https://www.google.com/amp/s/www.theverge.com/platform/amp/circuitbreaker/2018/10/19/17514174/gorilla-glass-scratch-resistance-google-pixel-3-samsung-galaxy-s9-note

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα ξέρω. Δεν καταλαβαίνω τους υπέρμαχους της ασφάλειας. Οι πιθανότητες να γρατζουνιστει μία οθόνη είναι πολλαπλάσιες από το να σπάσει.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με τη λογικη οτι αν σου γρατζουνιστει, τη σπας και εκμεταλλευεααι την ασφαλεια. Εγω δεν θα το εκανα, ουτε θα το προτεινα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

 

Επειδή λοιπόν τα edge για εμένα δίνουν πολύ λιγότερα από όσα δίνουν θα ήθελα να δω περισσότερα flat screen models στο μέλλον. H έστω μεγαλύτερη σοβαρότητα από την corning.

 

Αυτό ουσιαστικά το έχει καταλάβει και η samsung γι αυτό και η καμπυλωτητα των edge όλο και μικραίνει.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με τη λογικη οτι αν σου γρατζουνιστει, τη σπας και εκμεταλλευεααι την ασφαλεια. Εγω δεν θα το εκανα, ουτε θα το προτεινα.

 

Ρε παίδες μην λέτε ότι θέλετε, σιγά μην προτείνουμε την ασφαλεια για να σε καλύψει σε γρατζουνιες. Καταρχάς δεν κάνουν γρατζουνιες αν προσέχεις τα βασικά, δηλαδή μόνο του στην τσέπη κλπ ενώ οι αραχνιες που θα δεις οκ, πρέπει να είναι υπό ιδανικές συνθήκες για να φανούν.. Αλλά τι νόημα έχει να μην θες ούτε αυτές και να βάζεις προστασία η οποία γίνεται χειρότερη ? Απλά για να το πουλήσεις τέλειο στον επόμενο και εσύ να μην το έχεις χαρεί ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μην λέτε ότι θέλετε, σιγά μην προτείνουμε την ασφαλεια για να σε καλύψει σε γρατζουνιες. Καταρχάς δεν κάνουν γρατζουνιες αν προσέχεις τα βασικά, δηλαδή μόνο του στην τσέπη κλπ ενώ οι αραχνιες που θα δεις οκ, πρέπει να είναι υπό ιδανικές συνθήκες για να φανούν.. Αλλά τι νόημα έχει να μην θες ούτε αυτές και να βάζεις προστασία η οποία γίνεται χειρότερη ? Απλά για να το πουλήσεις τέλειο στον επόμενο και εσύ να μην το έχεις χαρεί ?

 

Στο gorilla glass 3 έχεις δίκιο. Αλλά με γυμνή οθόνη κ gorilla

Glass 5 μην πας παραλία. Ούτε να έχεις σκόνη στη τσέπη σου. Το λέω για μη στεναχωριεστε. Είναι μεγάλο ξενέρωμα η γρατζουνιά στην οθόνη. Το λέω εκ πείρας. Και εγώ έτσι έλεγα παλια. Τώρα μεμβράνη σίγουρα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στο gorilla glass 3 έχεις δίκιο. Αλλά με γυμνή οθόνη κ gorilla

Glass 5 μην πας παραλία. Ούτε να έχεις σκόνη στη τσέπη σου. Το λέω για μη στεναχωριεστε. Είναι μεγάλο ξενέρωμα η γρατζουνιά στην οθόνη. Το λέω εκ πείρας. Και εγώ έτσι έλεγα παλια. Τώρα μεμβράνη σίγουρα.

 

Μάλλον ψάχνεις για αράχνες γιατί εγώ έχω το v30 εδώ και μερικούς μήνες χωρίς προστασία με τη μισή προσοχή από το νοτε 9 γιατί το έχω για 2ο αλλά οκ βαρέθηκα να προσέχω μην τυχόν και κάνει γρατζουνιες και δεν έχει τίποτα.. Εννοείται σε θήκη και εννοείται ότι δεν το βάζω με κλειδιά κλπ αλλά δεν το πάω σαν ευθραυστο αυγό...

Νομίζω ότι τα λέτε υπερβολικά ή είστε υπερβολικοι με τις αράχνες.. Εγώ προτιμώ να ευχαριστήθω το κινητό μου

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μην λέτε ότι θέλετε, σιγά μην προτείνουμε την ασφαλεια για να σε καλύψει σε γρατζουνιες. Καταρχάς δεν κάνουν γρατζουνιες αν προσέχεις τα βασικά, δηλαδή μόνο του στην τσέπη κλπ ενώ οι αραχνιες που θα δεις οκ, πρέπει να είναι υπό ιδανικές συνθήκες για να φανούν.. Αλλά τι νόημα έχει να μην θες ούτε αυτές και να βάζεις προστασία η οποία γίνεται χειρότερη ? Απλά για να το πουλήσεις τέλειο στον επόμενο και εσύ να μην το έχεις χαρεί ?

Είμαστε και μερικοί περίεργοι, τι να κάνουμε. :p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε και μερικοί περίεργοι, τι να κάνουμε. :p

 

Δικηγόροι.. Του διαβόλου..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αν δω αραχνια προτιμώ να το πουλησω παρά να ζω με αυτό και να το χω στο μυαλό μου όλη μέρα. Ναι υπάρχουμε και εμείς.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δω αραχνια προτιμώ να το πουλησω παρά να ζω με αυτό και να το χω στο μυαλό μου όλη μέρα. Ναι υπάρχουμε και εμείς.

 

Το ότι βάζεις μια μεμβράνη ή ένα γυαλί που γίνεται πολύ χειρότερο αμέσως πως σε αφήνει να ζεις ρε Ντίνο ? Απλά για να το πουλήσεις το κινητο σε άλλον τέλειο ?

Δε λέω να προσέχουμε, αλλά νομίζω είναι υπερβολή όλο αυτό. Εκτός αν δεν είσαι προσεκτικός γενικά..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το ότι βάζεις μια μεμβράνη ή ένα γυαλί που γίνεται πολύ χειρότερο αμέσως πως σε αφήνει να ζεις ρε Ντίνο ? Απλά για να το πουλήσεις το κινητο σε άλλον τέλειο ?

Δε λέω να προσέχουμε, αλλά νομίζω είναι υπερβολή όλο αυτό. Εκτός αν δεν είσαι προσεκτικός γενικά..

 

Νίκο, είχα το Note 8 γυμνό και το 9 με dome. Μόνο χειρότερο δεν το λες με dome.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, είχα το Note 8 γυμνό και το 9 με dome. Μόνο χειρότερο δεν το λες με dome.

 

τι να σου πω, εγω που ειδα το κινητο με dome ξενερωσα, δε θα του το εβαζα με τιποτα. Απλα προσεχω αρκετα τις τσεπες, και εννοειται οτι οκ, δεν το πηρα για να το πουλησω καλυτερο απο καινουριο και να μου κανουν και παζαρια εν τελει, για μενα αυτα ειναι για οποιον το θελει για χρονια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μπαίνει σε τσέπες, αν το έχεις σε ξεχωριστή θέση σε τσαντάκι, αν το προσέχεις γενικά, δεν έχει φόβο για τίποτε.

Αυτο ισχύει για όλα τα κινητά.

Ευτυχώς γλίτωσα από τα τζαμακια, μεμβράνες κλπ και χρησιμοποιώ μόνο back cover θήκες και απολαμβάνω το κινητό μου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ringke dual easy, είναι από τα καλύτερα.......Η διαύγεια στο 100% η αφή παρα πολυ καλή, η τοποθέτηση για μικρά παιδιά και κοστίζουν 10 οι δύο μεμβράνες.......Η καλύτερη λύση. Μου έπεσε στο εργοτάξιο σε χαλίκια επάνω απο το ύψος του λαιμου με την οθόνη προς τα κάτω και απλά άλλαξα ζελατίνα γιατι αυτή γδάρθηκε παντού αλλά η οθόνη άθικτη......Είχα dome αλλά σε ένα μήνα άρχισε να χαλάει στις edge πλευρές.
Link to comment
Share on other sites

Ringke dual easy, είναι από τα καλύτερα.......Η διαύγεια στο 100% η αφή παρα πολυ καλή, η τοποθέτηση για μικρά παιδιά και κοστίζουν 10 οι δύο μεμβράνες.......Η καλύτερη λύση. Μου έπεσε στο εργοτάξιο σε χαλίκια επάνω απο το ύψος του λαιμου με την οθόνη προς τα κάτω και απλά άλλαξα ζελατίνα γιατι αυτή γδάρθηκε παντού αλλά η οθόνη άθικτη......Είχα dome αλλά σε ένα μήνα άρχισε να χαλάει στις edge πλευρές.

 

Πάντως οι κριτικές στο amazon δεν είναι πολύ καλές

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι κριτικές στο amazon δεν είναι πολύ καλές
Να διαβάζεις τις εδώ κριτικές. Είναι άψογη η ζελατίνα ringke. Δε νομίζω να έχει διαφωνήσει όποιος την έχει δοκιμάσει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Την περιμένω και εγώ. Οτάν έρθει και τη δοκιμάσω θα γράψω εντυπώσεις.

Να διαβάζεις τις εδώ κριτικές. Είναι άψογη η ζελατίνα ringke. Δε νομίζω να έχει διαφωνήσει όποιος την έχει δοκιμάσει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ότι οι μεμβράνες δεν προστατεύουν όπως το γυαλί δεν ισχύει απόλυτα.

 

Έχει η γυναίκα μου στο iPhone αυτή που έχω αναφέρει και παραπάνω

 

https://www.simplycarbonfiber.com/collections/iphone-x/products/scf-shatterproof-screen-guard-iphone-x

 

Η οποία είναι πραγματικά πολλή καλή.

Είναι χοντρή σαν γυαλί, δεν είναι απλά μια εύκαμπτη μεμβράνη απλά για τις γρατζουνιές.

Φαίνεται πολλή ανθεκτική.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Edited by Bezbozny
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ότι οι μεμβράνες δεν προστατεύουν όπως το γυαλί δεν ισχύει απόλυτα.

 

Έχει η γυναίκα μου στο iPhone αυτή που έχω αναφέρει και παραπάνω

 

https://www.simplycarbonfiber.com/collections/iphone-x/products/scf-shatterproof-screen-guard-iphone-x

 

Η οποία είναι πραγματικά πολλή καλή.

Είναι χοντρή σαν γυαλί, δεν είναι απλά μια εύκαμπτη μεμβράνη απλά για τις γρατζουνιές.

Φαίνεται πολλή ανθεκτική.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Έχει και ωραίες θήκες για Note9 και screen protectors. Υπάρχουν στην Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Έχει και ωραίες θήκες για Note9 και screen protectors. Υπάρχουν στην Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δε γνωρίζω... Η γυναίκα μου το αγόρασε από το ηλεκτρονικό τους κατάστημα απευθείας... τα μεταφορικά ήταν δωρεάν.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω... Η γυναίκα μου το αγόρασε από το ηλεκτρονικό τους κατάστημα απευθείας... τα μεταφορικά ήταν δωρεάν.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Πόσες μέρες έκανε να ερθει; Ας πάρει κάποιος θήκη και protector να μας πει αν αξίζουν...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Περίπου 1 εβδομάδα με 10 μέρες νομίζω.

Για τις θήκες δεν έχω ιδέα... δε μου αρέσουν και ιδιαίτερα.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...