Jump to content

[Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά από 2 μήνες που είχα τη μεμβράνη της Ringke στο συρτάρι αξιώθηκα και την έβαλα σήμερα. Πέταξα το Dome που είχε γίνει χάλια από τις κόλλες και βρήκα την υγειά μου.

Πρώτη φορά βάζω μεμβράνη και δη μόνος μου και μπήκε με την πρώτη. Άψογη στην εμφάνιση, δεν έχει orange peel, το δάχτυλο και το πενάκι τσουλανε ρολόι χωρίς καν να χρειάζεται να ενεργοποιηθεί η ευαισθησία της οθόνης.

Πέταξα 100€ στα Dome κι έπρεπε να είχα βάλει τη Ringke από day 1.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 μήνες που είχα τη μεμβράνη της Ringke στο συρτάρι αξιώθηκα και την έβαλα σήμερα. Πέταξα το Dome που είχε γίνει χάλια από τις κόλλες και βρήκα την υγειά μου.

Πρώτη φορά βάζω μεμβράνη και δη μόνος μου και μπήκε με την πρώτη. Άψογη στην εμφάνιση, δεν έχει orange peel, το δάχτυλο και το πενάκι τσουλανε ρολόι χωρίς καν να χρειάζεται να ενεργοποιηθεί η ευαισθησία της οθόνης.

Πέταξα 100€ στα Dome κι έπρεπε να είχα βάλει τη Ringke από day 1.

 

Κράτα μια πισινή φίλε μου.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει και ωραίες θήκες για Note9 και screen protectors. Υπάρχουν στην Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχει οντως ωραιες θηκες, γλυκοκοιταω μια carbon fiber λεπτη που εχει στο site, χωρις ελαστικο περιμετρικα που του δινει εξτρα ογκο, αλλα σκεφτομαι μηπως 50 ευρω ειναι υπερβολη για τετοιου ειδους θηκη, ειδικα χωρις να την δω πρωτα. Κυριως για καλυτερο grip την θελω.

Δεν ειδα καλα, ειπατε εχει δωρεαν μεταφορικα ή ειναι ιδεα μου?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Κράτα μια πισινή φίλε μου.....
Τουλάχιστον με 10€ έχω 3 μεμβράνες που κατά γενική ομολογία κι εδώ και στο xda έχουν τις καλύτερες κριτικές.

Το Dome για τα λεφτά του και με την κόλλα πολύ χαμηλής ποιότητας που έχει σίγουρα είναι χειρότερη επιλογή από τη Ringke.

Υπάρχει ολόκληρη ανάλυση στο xda για το Dome από άνθρωπο στην Αμερική που είναι της δουλειάς κι έχει κάνει πολλά εμπεριστατωμένα τεστ.

Υπ'όψιν το λέω αυτό αφού πέταξα 100€ στο Dome.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον με 10€ έχω 3 μεμβράνες που κατά γενική ομολογία κι εδώ και στο xda έχουν τις καλύτερες κριτικές.

Το Dome για τα λεφτά του και με την κόλλα πολύ χαμηλής ποιότητας που έχει σίγουρα είναι χειρότερη επιλογή από τη Ringke.

Υπάρχει ολόκληρη ανάλυση στο xda για το Dome από άνθρωπο στην Αμερική που είναι της δουλειάς κι έχει κάνει πολλά εμπεριστατωμένα τεστ.

Υπ'όψιν το λέω αυτό αφού πέταξα 100€ στο Dome.

 

Σε καταλαβαίνω. Όμως όλα αυτά θα πάνε περίπατο σε μια πτώση του κινητού.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω. Όμως όλα αυτά θα πάνε περίπατο σε μια πτώση του κινητού.....

 

Εντάξει το gorilla glass 5 υποτίθεται ότι μόνο αυτό κάνει καλά (πτώσεις).:lol:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 μήνες που είχα τη μεμβράνη της Ringke στο συρτάρι αξιώθηκα και την έβαλα σήμερα. Πέταξα το Dome που είχε γίνει χάλια από τις κόλλες και βρήκα την υγειά μου.

Πρώτη φορά βάζω μεμβράνη και δη μόνος μου και μπήκε με την πρώτη. Άψογη στην εμφάνιση, δεν έχει orange peel, το δάχτυλο και το πενάκι τσουλανε ρολόι χωρίς καν να χρειάζεται να ενεργοποιηθεί η ευαισθησία της οθόνης.

Πέταξα 100€ στα Dome κι έπρεπε να είχα βάλει τη Ringke από day 1.

 

Απο που την πηρες ???

Με ενδιαφέρει...

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον με 10€ έχω 3 μεμβράνες που κατά γενική ομολογία κι εδώ και στο xda έχουν τις καλύτερες κριτικές.

Το Dome για τα λεφτά του και με την κόλλα πολύ χαμηλής ποιότητας που έχει σίγουρα είναι χειρότερη επιλογή από τη Ringke.

Υπάρχει ολόκληρη ανάλυση στο xda για το Dome από άνθρωπο στην Αμερική που είναι της δουλειάς κι έχει κάνει πολλά εμπεριστατωμένα τεστ.

Υπ'όψιν το λέω αυτό αφού πέταξα 100€ στο Dome.

 

Την βρήκες κάπου στην Ελλάδα? Ή από Αμαζον?

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω. Όμως όλα αυτά θα πάνε περίπατο σε μια πτώση του κινητού.....

Σίγουρα το τζάμι έχει καλύτερη προστασία σε περίπτωση πτώσης. Ευτυχώς επειδή είμαι προσεκτικός από το 2003 δε μου έχει πέσει κάτω συσκευή.

Ωστόσο, το Dome προ μήνα χτύπησε η γωνία του πολύ ελαφρά στο μεταλλικό κουμπί του χειρόφρενου στο αμάξι κι έσπασε σ'εκείνο το σημείο κατευθείαν.

 

Απο που την πηρες ???

Με ενδιαφέρει...

 

Την βρήκες κάπου στην Ελλάδα? Ή από Αμαζον?

Παίδες την είχα πάρει από Ελλάδα αλλά πάνε 2 μήνες τώρα. Απ'ότι βλέπω έχει γίνει ένας ψιλοπανικός με τη συγκεκριμένη και είναι όλοι οι προμηθευτές σε έλλειψη.

Υπομονή, και κάπου θα εμφανιστεί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ringke reviews & feedback: https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/accessories/best-note-9-screen-protector-ringke-t3884437

 

Dome glue failure review & feedback: https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/accessories/whitestone-dome-delamination-cause-t3876989

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-9/accessories/whitestone-dome-review-real-review1-t3879893

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω πολύ σπάνια καταφέρνουν να περάσουν το Dome. Mου θυμίζει κάτι δίαιτες αποτελεσματικές που δε μπορείς ποτέ να τις ακολουθήσεις. :lol:

 

Δεν έχω δοκιμάσει τη μεβράνη της ringke αλλά σας πιστεύω ότι είναι πολύ καλή γιατί αγοράζω θήκες τους που είναι καταπληκτικές.

Ωστόσο μπορείτε να παραγγείλετε αυτό εδώ https://www.fashiontekk.com/en/0728sp-samsung-galaxy-note-9-copter-screenprotector το screenprotector - δεν έχω δοκιμάσω το τζάμι, αποφεύγω τις κόλες γιατί αφήνουν σημάδια - με σχετικά χαμηλό κόστος. Είναι καταπληκτικό, όπως φαντάζομαι το ringke. Είναι όντως οι δύο αγαπημένες μου εταιρείες στο χώρο :lol:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω πολύ σπάνια καταφέρνουν να περάσουν το Dome. Mου θυμίζει κάτι δίαιτες αποτελεσματικές που δε μπορείς ποτέ να τις ακολουθήσεις. :lol:

 

Δεν έχω δοκιμάσει τη μεβράνη της ringke αλλά σας πιστεύω ότι είναι πολύ καλή γιατί αγοράζω θήκες τους που είναι καταπληκτικές.

Ωστόσο μπορείτε να παραγγείλετε αυτό εδώ https://www.fashiontekk.com/en/0728sp-samsung-galaxy-note-9-copter-screenprotector το screenprotector - δεν έχω δοκιμάσω το τζάμι, αποφεύγω τις κόλες γιατί αφήνουν σημάδια - με σχετικά χαμηλό κόστος. Είναι καταπληκτικό, όπως φαντάζομαι το ringke. Είναι όντως οι δύο αγαπημένες μου εταιρείες στο χώρο :lol:

 

Δεν είχα βάλει ποτέ τζαμάκι σε κινητό με τα χεράκια μου. Πάντα σε μαγαζί. Πρώτη φορά προσπάθησα με το Dome και δεν δυσκολεύτηκα καθόλου. Είδα το σχετικό βίντεο 2-3 φορές, έκανα και μια εικονική τοποθέτηση πριν το βάλω για να δω που θα κολλήσω/δυσκολευτώ και τελικά το έβαλα πολύ εύκολα. Δύσκολα να μη τα καταφέρεις.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει, πέταξα κι εγώ 100€ σε Dome, το πρώτο δε το έβαλα καλά, το δεύτερο έχουν γίνει οι κόλλες *****. Έβαλα Ringke μεμβράνη και ησύχασα.

 

Καλησπερα , το whitestone με παιδεψε παρολη την εμπειρια , η πρωτη αμπουλα αφησε φουσκαλες κι ετσι καθαρισα τα παντα (με μαντηλακια αλκοολουχα απο τα σ/μ) και με τη δευτερη επιασε αψογα ΟΠΩΣ ΘΑΠΡΕΠΕ...προφανως βαλανε δευτερη γιατι ξερουν οτι ειναι κακοφτιαγμενο το προιον...παντως η ολη κατασκευη +η τιμη προδιεθετε για αλανθαστη ρουτινα πραγμα που δεν συμβαινει...

Η θηκη η (κοκκινη μοναρχ) uag που βαζω χρονια σε διαφορες συσκευες και ειναι αξεπεραστη , εδω ομως ερχεται προσωπο με την οθονη και ισως να ειναι θεμα ...αυτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα βάλει ποτέ τζαμάκι σε κινητό με τα χεράκια μου. Πάντα σε μαγαζί. Πρώτη φορά προσπάθησα με το Dome και δεν δυσκολεύτηκα καθόλου. Είδα το σχετικό βίντεο 2-3 φορές, έκανα και μια εικονική τοποθέτηση πριν το βάλω για να δω που θα κολλήσω/δυσκολευτώ και τελικά το έβαλα πολύ εύκολα. Δύσκολα να μη τα καταφέρεις.....

 

Σε πιστεύω, όμως λένε ότι είναι και ευαίσθητο και δεν αφαιρείται και εύκολα. Αυτό με ανησυχεί.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε πιστεύω, όμως λένε ότι είναι και ευαίσθητο και δεν αφαιρείται και εύκολα. Αυτό με ανησυχεί.

 

Όπως έχει αναφερθεί από κάποια παιδιά, η κόλλα μένει στο τζαμάκι κατά την αποκόλληση οπότε δεν μένει κάτι στην οθόνη.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα το κινητό από τη θήκη για να περάσω το screen protector Και το ακούμπησα στο τραπέζι. Έκανα αράχνη στο κάτω μέρος του τηλεφώνου (καλα δε φαίνεται)

Εδώ το gorilla glass 5 κάνει γρατζουνιά στο 3Η. Αυτό σημαίνει ότι χαράσσεται από βούτυρο. Για όποιους σκέπτονται αν θα πρέπει να βάλουν screen protector.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα το κινητό από τη θήκη για να περάσω το screen protector Και το ακούμπησα στο τραπέζι. Έκανα αράχνη στο κάτω μέρος του τηλεφώνου (καλα δε φαίνεται)

Εδώ το gorilla glass 5 κάνει γρατζουνιά στο 3Η. Αυτό σημαίνει ότι χαράσσεται από βούτυρο. Για όποιους σκέπτονται αν θα πρέπει να βάλουν screen protector.

Χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ το gorilla glass αλλά θυμάμαι για το συγκεκριμένο εκείνη την περίοδο ειχε πει ο ίδιος ο Τζέρι οτι τις γρατζουνιές τις προκάλεσαν υπολείμματα απο το υλικό που χρησιμοποιούσε για να ακονίζει τις μύτες. Μάλιστα ειχε βάλει και τις μύτες κάτω από το μικροσκόπιο και φαινοταν οτι είχαν ξένο υλικό σφηνομενο στις χαραμάδες.

Αν βρώ το βίντεο θα το ποστάρω.

 

Edit:

(Μικροσκόπιο =μεγεθυντικός φακός :P )

Edited by xrhstos123
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ το gorilla glass αλλά θυμάμαι για το συγκεκριμένο εκείνη την περίοδο ειχε πει ο ίδιος ο Τζέρι οτι τις γρατζουνιές τις προκάλεσαν υπολείμματα απο το υλικό που χρησιμοποιούσε για να ακονίζει τις μύτες. Μάλιστα ειχε βάλει και τις μύτες κάτω από το μικροσκόπιο και φαινοταν οτι είχαν ξένο υλικό σφηνομενο στις χαραμάδες.

Αν βρώ το βίντεο θα το ποστάρω.

 

Edit:

(Μικροσκόπιο =μεγεθυντικός φακός :P )

Δίκιο έχεις. Δεν το είχα δει. Πραγματικά έπαθα σοκ όταν το είδα. Και πάλι δεν επιτρέπεται να κάνει αραχνια ένα υλικό πλάτης κινητού όταν το έχεις στο τραπέζι. Δηλαδή τι περιμένουν; να κάνουμε μαγικά να να το κρατάμε στον αέρα; Αλλά μας έφαγαν τα premium υλικά. Ας μη γκρινιάζω πρωινιατικα, όλα εντάξει, ευτυχώς είναι στην πλάτη. Ας ελπίσουμε ότι στο μέλλον η corning θα κάνει κάτι. Το μονοπώλιο δεν κάνει καλό στην εξέλιξη του προϊόντος.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις. Δεν το είχα δει. Πραγματικά έπαθα σοκ όταν το είδα. Και πάλι δεν επιτρέπεται να κάνει αραχνια ένα υλικό πλάτης κινητού όταν το έχεις στο τραπέζι. Δηλαδή τι περιμένουν; να κάνουμε μαγικά να να το κρατάμε στον αέρα; Αλλά μας έφαγαν τα premium υλικά. Ας μη γκρινιάζω πρωινιατικα, όλα εντάξει, ευτυχώς είναι στην πλάτη. Ας ελπίσουμε ότι στο μέλλον η corning θα κάνει κάτι. Το μονοπώλιο δεν κάνει καλό στην εξέλιξη του προϊόντος.

Συμφωνώ και επαυξάνω! Αλλά στο κυνήγι των premium τιμών και του gimmick όλες οι εταιρείες θυσιάζουν ανθεκτικότητα(προς όφελόςτους φυσικά)

Εφόσον η οθόνη σου είναι καθαρή μην σε απασχολεί καν! Κανένας δεν είπε "ναι αλλά έχει φοβερή πλάτη" για ενα κινητό νομίζω, όχι ακόμα τουλάχιστον :p

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις. Δεν το είχα δει. Πραγματικά έπαθα σοκ όταν το είδα. Και πάλι δεν επιτρέπεται να κάνει αραχνια ένα υλικό πλάτης κινητού όταν το έχεις στο τραπέζι. Δηλαδή τι περιμένουν; να κάνουμε μαγικά να να το κρατάμε στον αέρα; Αλλά μας έφαγαν τα premium υλικά. Ας μη γκρινιάζω πρωινιατικα, όλα εντάξει, ευτυχώς είναι στην πλάτη. Ας ελπίσουμε ότι στο μέλλον η corning θα κάνει κάτι. Το μονοπώλιο δεν κάνει καλό στην εξέλιξη του προϊόντος.

...λυσσάξανε τότε με τις πλαστικές πλάτες,της Samsung τουλάχιστον, που ήταν μια χαρά μοιάζοντας με δέρμα και δεν γλυστράγανε,αλλά και ανοίγανε αμέσως για να αλλάξεις μπαταρία.Γουστάρανε γυάλινες που γίνονται κομμάτια για πλάκα.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έβγαλα το τζαμί της x-one .αν και ημουν πολυ ευχαριστημένος ουτε καν ειχε ξεκολλήσει .μονο κακο ακριβέ την οθονη στα πλαϊνά λιγακι.και έβαλα

Το κινητό μέσα σε μια θήκη αδιάβροχη της supcase.γκουμουτσα . Ρε παιδιά πόσο να έχει μια οθόνη αν τα βγάλουμε όλα και το έχουμε Έτσι μονο με μια διάφανη θήκη λεπτή της Samsung.μου έχουν σπάσει τα νεύρα όλα αυτά .τζαμακια θήκες .χάνει το τηλ όλη του την ομορφιά και αν βαλεις τιποτα στην οθόνη μετα χάνεις οθόνη .περιπου στα 300 είναι ?

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω! Αλλά στο κυνήγι των premium τιμών και του gimmick όλες οι εταιρείες θυσιάζουν ανθεκτικότητα(προς όφελόςτους φυσικά)

Εφόσον η οθόνη σου είναι καθαρή μην σε απασχολεί καν! Κανένας δεν είπε "ναι αλλά έχει φοβερή πλάτη" για ενα κινητό νομίζω, όχι ακόμα τουλάχιστον :p

Το ΝΟΤΕ 9 είναι ένα κόσμημα. Και οθόνη και πλάτη. Ένα πανέμορφο θηρίο. Όταν το έχω εκτός θήκης το χαζεύω. Αυτό και το ΧΖ3 τα θεωρώ τα πιο όμορφα τηλέφωνα μέχρι στιγμής. Άψογα.

 

...λυσσάξανε τότε με τις πλαστικές πλάτες,της Samsung τουλάχιστον, που ήταν μια χαρά μοιάζοντας με δέρμα και δεν γλυστράγανε,αλλά και ανοίγανε αμέσως για να αλλάξεις μπαταρία.Γουστάρανε γυάλινες που γίνονται κομμάτια για πλάκα.

 

Πόσο δίκιο έχεις. Όταν η Samsung τότε έλεγε ότι το πλαστικό ήταν το καλύτερο υλικό για τηλέφωνα πεταγοταν όλοι οι ανίδεοι και λέγανε ότι θέλουν μέταλλο και γυαλί. Και έφτασε η κατάσταση να έχουμε βαριά και εύθραυστα τηλέφωνα. Όλα όμως. Περιμένω να δω την πορεία. Ήρθε το γυαλί για να μείνει; Να δούμε και τα αναδιπλουμενα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το ΝΟΤΕ 9 είναι ένα κόσμημα. Και οθόνη και πλάτη. Ένα πανέμορφο θηρίο. Όταν το έχω εκτός θήκης το χαζεύω. Αυτό και το ΧΖ3 τα θεωρώ τα πιο όμορφα τηλέφωνα μέχρι στιγμής. Άψογα.

 

 

 

Πόσο δίκιο έχεις. Όταν η Samsung τότε έλεγε ότι το πλαστικό ήταν το καλύτερο υλικό για τηλέφωνα πεταγοταν όλοι οι ανίδεοι και λέγανε ότι θέλουν μέταλλο και γυαλί. Και έφτασε η κατάσταση να έχουμε βαριά και εύθραυστα τηλέφωνα. Όλα όμως. Περιμένω να δω την πορεία. Ήρθε το γυαλί για να μείνει; Να δούμε και τα αναδιπλουμενα.

 

Περασα απευθειας απο το νοτε3 στο 9 προσφατα (τοσο ικανοποιημενος ημουν τοσα χρονια με το παλιο) αλλα η μεταλ αισθηση και το "δερμα" συν η μπαταρια μου λεπουν , το 9 ειναι γυαλι και η uag απαραιτητη για να το συγκρατει ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ψάχνω να βρω βάση για μηχανή ( αδιάβροχη;) εντός Ελλάδας από Αθήνα. Έχει κάποιος αγοράσει κάτι να μου πει την άποψη του; ψάχνω στο Skroutz.gr αλλά δεν λέει διαστάσεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ψάχνω να βρω βάση για μηχανή ( αδιάβροχη;) εντός Ελλάδας από Αθήνα. Έχει κάποιος αγοράσει κάτι να μου πει την άποψη του; ψάχνω στο Skroutz.gr αλλά δεν λέει διαστάσεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Έχω βάλει την x grip της RAM mount.

https://www.motoexpert.gr/el/ram-mount-universal-vasi-stiriksis-x-grip-gia-kinita-tablet

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...