Jump to content

[Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω βάλει την x grip της RAM mount.

https://www.motoexpert.gr/el/ram-mount-universal-vasi-stiriksis-x-grip-gia-kinita-tablet

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και βάση στήριξης είναι αυτό που δείχνει στις εικόνες; ή μπαίνει στο τιμόνι; 34 ευρώ βέβαια και όχι αδιάβροχη μου φαίνονται πολλά αλλά θα το κοιτάξω. Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και βάση στήριξης είναι αυτό που δείχνει στις εικόνες; ή μπαίνει στο τιμόνι; 34 ευρώ βέβαια και όχι αδιάβροχη μου φαίνονται πολλά αλλά θα το κοιτάξω. Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου
Χτύπα xgrip ram mount στο YouTube θα δεις πολλά βιντεακια. Την έχω δουλέψει με πολλά τηλέφωνα και είναι ότι καλύτερο(universal) χωρίς κίνδυνο να σου φύγει το τηλέφωνο. Όπως όλα τα προιοντα μοτοσυκλέτας βαράνε στο κεφάλι. Κοίτα και κανένα eBay για κινέζικα αντιγραφα για πιο οικονομικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Χτύπα xgrip ram mount στο YouTube θα δεις πολλά βιντεακια. Την έχω δουλέψει με πολλά τηλέφωνα και είναι ότι καλύτερο(universal) χωρίς κίνδυνο να σου φύγει το τηλέφωνο. Όπως όλα τα προιοντα μοτοσυκλέτας βαράνε στο κεφάλι. Κοίτα και κανένα eBay για κινέζικα αντιγραφα για πιο οικονομικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ πολύ αδελφέ μου για την βοήθεια. Είναι για άμεση αγορά διότι είναι αναγκαίο για τη δουλειά μου. Σε ευχαριστώ πολύ το κοιτώ τώρα

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς τι διαφορά μεταξύ των ασύρματων φορτιστών με κωδικούς EP-PG950BBEGWW και EP-N5100B? Στο σκρουτζ τα βγάζει και τα δύο και δεν μπορώ να καταλάβω σε τι διαφέρουν!
Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος φορτίζεις και κάθετα και οριζόντια'(ξαπλα) 'Ενώ ο δεύτερος μόνο καθετα

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος φορτίζεις και κάθετα και οριζόντια'(ξαπλα) 'Ενώ ο δεύτερος μόνο καθετα

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου, με έσωσες από πατατιά! :)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο μελος που εχει ασυρματο φορτιστη για την συσκευη μας(οχι απαραιτητα τον γνησιο αλλα σιγουρα επωνυμο) που δεν τον χρησιμοποιει και θελει να τον πουλησει?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο μελος που εχει ασυρματο φορτιστη για την συσκευη μας(οχι απαραιτητα τον γνησιο αλλα σιγουρα επωνυμο) που δεν τον χρησιμοποιει και θελει να τον πουλησει?
Έχω εγώ αυτό https://www.skroutz.gr/s/7940318/Samsung-Wireless-Charging-Pad-Qi-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-EP-PA510BB.html

που δεν το χρησιμοποιώ πια. Αν σε ενδιαφέρει πες μου.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανένας γυαλί UV να μου πει την άποψη του? Προέρχομαι από το xone αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος από τα εξής 1 έχει πλαίσιο & χάνει πολύ η οθόνη & 2 εκεί που κάνει την κουρμπα η οθόνη το γυαλί δεν εφάπτεται ακριβώς με αποτέλεσμα με οποιαδήποτε επαφή να ραγίζει. Πρώτη φορά σε edge κινητό & με ενοχλεί που είναι τόσο δύσκολο να βρώ σωστή προστασία στην οθόνη. Από τα τόσα κινητά που είχα αν έχω αλλάξει δύο γυαλιά είναι ζήτημα. Τώρα με προσεκτική χρήση έχω 4 ραγίσματα τα οποία τα τρία δεν έχω ιδέα πώς έγιναν.

Ευχαριστώ & sorry για το σεντόνι.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

πηρα tempered glass dome whiteston απο amazon.uk αλλα δεν βρηκα καποια αποδειξη μεσα στο κουτι. Πως θα μπορεσω να μου στειλουν αλλο σε περιπτωση που αυτο καταστραφει;

 

Πηρα θηκη clearview απο ebay, οχι αυθεντικη και δεν λειτουργει το touch. Φταιει η θηκη ή καποια ρυθμιση;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανένας γυαλί UV να μου πει την άποψη του? Προέρχομαι από το xone αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος από τα εξής 1 έχει πλαίσιο & χάνει πολύ η οθόνη & 2 εκεί που κάνει την κουρμπα η οθόνη το γυαλί δεν εφάπτεται ακριβώς με αποτέλεσμα με οποιαδήποτε επαφή να ραγίζει. Πρώτη φορά σε edge κινητό & με ενοχλεί που είναι τόσο δύσκολο να βρώ σωστή προστασία στην οθόνη. Από τα τόσα κινητά που είχα αν έχω αλλάξει δύο γυαλιά είναι ζήτημα. Τώρα με προσεκτική χρήση έχω 4 ραγίσματα τα οποία τα τρία δεν έχω ιδέα πώς έγιναν.

Ευχαριστώ & sorry για το σεντόνι.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ έχω το xone και συμφωνώ με αυτά που λες με το μαύρο πλαίσιο. Κατά τα άλλα όμως δεν συμφωνώ. Το έχω από την αρχή που το πήρα το κινητό και δεν έχει κάνει ούτε μια γρατζουνιά. Πόσο μάλλον σπάσιμο.

Και έχει πέσει και 2, 3 φορές το κινητό, εντός σπιτιού. Μονο η standing cover της Samsung έχει κάτι ελάχιστα σημαδάκια στα πλάγια...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν και τα protector. Για να δούμε

 

 

Μου την προτεινε φιλος ειμαι ετοιμος για παραγγελια.Οταν την βαλεις πες μας δυο λογια...

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

πηρα tempered glass dome whiteston απο amazon.uk αλλα δεν βρηκα καποια αποδειξη μεσα στο κουτι. Πως θα μπορεσω να μου στειλουν αλλο σε περιπτωση που αυτο καταστραφει;

 

Πηρα θηκη clearview απο ebay, οχι αυθεντικη και δεν λειτουργει το touch. Φταιει η θηκη ή καποια ρυθμιση;

Το Amazon στέλνει ηλεκτρονικά την απόδειξη. Κοιτα στα mails σου
Μου την προτεινε φιλος ειμαι ετοιμος για παραγγελια.Οταν την βαλεις πες μας δυο λογια...
Λογικά μέσα στο ΣΚ που θα έχω ελεύθερο χρόνο θα κάνω την απόπειρα. :)

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου την προτεινε φιλος ειμαι ετοιμος για παραγγελια.Οταν την βαλεις πες μας δυο λογια...
Την έχω 1 μήνα κοντά. Είναι ότι καλύτερο και ότι πιο εύκολο στη τοποθέτηση σε ζελατίνα.

Όλοι με ρωτάνε γιατί δε του έχω προστασία. Δε φαίνεται καθόλου.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς υπόψιν του θήκη για τρέξιμο...ή δεν ξέρω πως να το πω τέλος πάντων, κάτι που να κρατάει το κινητό δεμένο πάνω μου όταν τρέχω?
Link to comment
Share on other sites

Την έχω 1 μήνα κοντά. Είναι ότι καλύτερο και ότι πιο εύκολο στη τοποθέτηση σε ζελατίνα.

Όλοι με ρωτάνε γιατί δε του έχω προστασία. Δε φαίνεται καθόλου.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρε φιλαρακι με κορο'ι'δευεις:lol::lol::lol::lol::lol:

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Η εγκατασταση των ringke στέφθηκε με απόλυτη αποτυχία. Το άφησα και εγώ γυμνό και να πα να γ@#€@

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η εγκατασταση των ringke στέφθηκε με απόλυτη αποτυχία. Το άφησα και εγώ γυμνό και να πα να γ@#€@

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Της Dual easy film ή της άλλης που πιάνει και περιμετρικά;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

πηρα tempered glass dome whiteston απο amazon.uk αλλα δεν βρηκα καποια αποδειξη μεσα στο κουτι. Πως θα μπορεσω να μου στειλουν αλλο σε περιπτωση που αυτο καταστραφει;

Πηγαίνεις στoν λογαριασμό σου στο amazon, βρίσκεις τις παραγγελίες σου και σε κάθε παραγγελία πάνω δεξιά γράφει invoice. Αυτή είναι η απόδειξη σου.

Link to comment
Share on other sites

Της Dual easy film ή της άλλης που πιάνει και περιμετρικά;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την Dual easy...

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις την backcover stand case της samsung να μου πει εντυπωσεις? σκεφτομαι να την αγορασω αλλα με προβληματιζει ο ογκος που μπορει να δινει στο τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις την backcover stand case της samsung να μου πει εντυπωσεις? σκεφτομαι να την αγορασω αλλα με προβληματιζει ο ογκος που μπορει να δινει στο τηλεφωνο
Εννοείς την rugged με το kick stand; Δίνει όγκο αλλά είναι πολύ ποιοτική, έχει τέλεια εφαρμογή και δεν γλυστραει καθόλου στο χέρι.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...