Jump to content

[Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά από ένα 5μηνο με το x-one πέρασα σήμερα το dome. Πολύ καλή τοποθέτηση στο techface αρκεί να κρατήσει και να μην κάνει προβλήματα η κόλλα...

Λέει πολλά σε σχέση με x-one μόνο και μόνο που δεν έχει περιμετρικά πλαίσιο. Ελπιζω να κρατήσει παραπάνω από το x-one και να μην ραγίσει στο άσχετο...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά ξέρουμε για Θεσσαλονίκη κανένα μαγαζί που να τοποθετεί τζαμακι με κόλα;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ξέρουμε για Θεσσαλονίκη κανένα μαγαζί που να τοποθετεί τζαμακι με κόλα;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και εσύ περιμένεις στη Θεσσαλονίκη μαγαζί που να "τοποθετεί" τζαμακι! Εδώ δεν έχει μαγαζί που να έχει τζαμακι, θέλεις και να τοποθετει; Κατέβα Αθήνα να κάνεις την δουλειά σου!
RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Και εσύ περιμένεις στη Θεσσαλονίκη μαγαζί που να "τοποθετεί" τζαμακι! Εδώ δεν έχει μαγαζί που να έχει τζαμακι, θέλεις και να τοποθετει; Κατέβα Αθήνα να κάνεις την δουλειά σου!
Είναι αστείο & μόνο που το σκέφτομαι το να κατέβει Αθήνα για να βάλει ένα τζαμί στο κινητό.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Είναι αστείο & μόνο που το σκέφτομαι το να κατέβει Αθήνα για να βάλει ένα τζαμί στο κινητό.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ξέρω πλάκα έκανα, απλά δεν μου εμφάνισε το
RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και άλλο set dual easy film της Ringke. Μάλλον και άλλα πεταμένα λεφτά.

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να κάνω και εγώ μια ερώτηση; γιατί αυτή η μανία με τις ζελατίνες και τα τζαμάκια; εγώ το έχω πέντε μήνες το κινητό στην ίδια τσέπη/τσάντα με κλειδιά και κέρματα και λουκέτα, και δεν έχει την ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ γρατσουνιά....
Link to comment
Share on other sites

να κάνω και εγώ μια ερώτηση; γιατί αυτή η μανία με τις ζελατίνες και τα τζαμάκια; εγώ το έχω πέντε μήνες το κινητό στην ίδια τσέπη/τσάντα με κλειδιά και κέρματα και λουκέτα, και δεν έχει την ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ γρατσουνιά....

 

Της κοπέλας μου το S8 έχει γεμίσει γρατσουνιές πάντως. Οκ φαίνονται μόνο κάτω από τον ήλιο και υπό γωνία αλλά δεν εμπιστεύομαι για κανένα λόγο το Gorilla Glass. Επίσης, μία φορά θα γίνει η στραβή δυστυχώς. Την έχω πατήσει με τους πιο απερίγραπτους τρόπους σε αυτό το θέμα. Και πρέπει να σκεφτείς ότι πολλοί από εμάς πουλάμε σύντομα τις συσκευές μας οπότε θέλουμε να έχουμε άψογη συσκευή για καλύτερη μεταπώληση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να κάνω και εγώ μια ερώτηση; γιατί αυτή η μανία με τις ζελατίνες και τα τζαμάκια; εγώ το έχω πέντε μήνες το κινητό στην ίδια τσέπη/τσάντα με κλειδιά και κέρματα και λουκέτα, και δεν έχει την ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ γρατσουνιά....

 

με κλειδια και κερματα δεν παιζει να μην γεμισει. Τωρα αν δεν το καθαρισεις να το βαλεις στο φως, σιγουρα δεν θα φαινονται πολυ, αλλα γεμιζει απο το τιποτα μικρογρατζουνιες, οχι να το κανεις ετσι. και οταν θες να το πουλησεις αυτο ειναι προβλημα. αν θες να το κρατησεις οσο αντεξει, τοτε ουτε οι θηκες δεν εχουν νοημα για μενα, το ευχαριστιεσαι ετσι και ο,τι γινει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Samsung note 9 με dbrand skin leather Black! d9551a763e505b70746a70577f3be96b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραία τα σκιν αυτά ευχαριστιέσαι το κινητό όπως το πήρες, ένα αρνητικό με αυτό όμως για εμένα είναι ότι δεν προστατεύει καθόλου το τζαμί της κάμερας πίσω από γρατσουνιές γιατί δεν προσθέτει όγκο και ακουμπάει κανονικά πίσω,

Link to comment
Share on other sites

Έχει κ για το τζάμακι της κάμερας αν θέλεις αλλά εμένα δε μου άρεσε!

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Samsung note 9 με dbrand skin leather Black! d9551a763e505b70746a70577f3be96b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ το ίδιο έχω με την μόνη διαφορά ότι έβαλα και το αντίστοιχο skin για την κάμερα

Πολύ κυριλέ φαίνεται τώρα

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αίσθηση, χωρίς δαχτυλιες και χωρίς άγχος να γρατζουνιτστει το πίσω μέρος εγγύηση!

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο φαίνεται το leather στο note που είναι πιο τετραγωνισμένο!

Στο s8+ μου φαινόταν πολύ κιτσ και το ξήλωσα γρήγορα.

Μπήκε στο καλάθι!

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο φαίνεται το leather στο note που είναι πιο τετραγωνισμένο!

Στο s8+ μου φαινόταν πολύ κιτσ και το ξήλωσα γρήγορα.

Μπήκε στο καλάθι!

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Υαρχει Νικο και η λυση της διαφανης πισω ζελατινας που προστατευει χωρις να αλλοιωνει την αισθητικη της συσκευης. Ultimate shield.

Και ειναι και πανευκολη στην τοποθετηση (υγρης τοποθετησης).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Γιάννη.

Βγαίνει κάποια ζελατίνα με "σαγρέ" υφή;

Δυστυχώς το γυαλί πίσω ή οι clear προστασίες γλιστράνε στα χέρια μου και είναι ενοχλητικό.

 

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Edited by nikos523
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Γιάννη.

Βγαίνει κάποια ζελατίνα με "σαγρέ" υφή;

Δυστυχώς το γυαλί πίσω ή οι clear προστασίες γλιστράνε στα χέρια μου και είναι ενοχλητικό.

 

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Αυτη που λεω δεν ειναι σαγρε, ειναι φαντασου, σαν ζελατινα οθονης. Ομως βοηθαει αρκετα στο grip γιατι, κακα τα ψεμματα, το σκετο γυαλι γλιστραει σαν διαολος!! Το σαγρε βεβαια θα ηταν κσλυτερο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ τη Dual Easy film και ήταν καταπληκτική! σαν να μην φαίνεται ότι φοράς προστασία οθόνης. Και εύκολη εγκατάσταση.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι βάσεις αυτοκινήτου με τους μαγνήτες που κολάς στην πλάτη του κινητού έχει παρατηρήσει κανείς αν δημιουργούν κανένα πρόβλημα στη λειτουργία του;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι βάσεις αυτοκινήτου με τους μαγνήτες που κολάς στην πλάτη του κινητού έχει παρατηρήσει κανείς αν δημιουργούν κανένα πρόβλημα στη λειτουργία του;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Αυτό έχω εδώ και μήνες. Κανένα πρόβλημα.

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι βάσεις αυτοκινήτου με τους μαγνήτες που κολάς στην πλάτη του κινητού έχει παρατηρήσει κανείς αν δημιουργούν κανένα πρόβλημα στη λειτουργία του;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ, θα φοβόμουν την αποδοση της μπαταρίας ή τυχόν φθορά της στο χρόνο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αντικαταστήσω τη βάση με τη βεντούζα στο παρμπρίζ γιατί το κινητό ψήνεται. Αν δεν έχει διαπιστώσει κάποιος φίλος καμμία δυσλειτουργία θα χτυπήσω μια με μαγνήτες για τον αεραγωγό.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αντικαταστήσω τη βάση με τη βεντούζα στο παρμπρίζ γιατί το κινητό ψήνεται. Αν δεν έχει διαπιστώσει κάποιος φίλος καμμία δυσλειτουργία θα χτυπήσω μια με μαγνήτες για τον αεραγωγό.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Και εκει ζεσταίνεται να ξέρεις.

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εκει ζεσταίνεται να ξέρεις.

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

 

Το καλοκαίρι με a/c θα ψυχεται..αν και θεωρώ ότι η μεγάλη διαφορά θερμοκρασίας, μιας και βγαίνει με αρκετά χαμηλή από εκεί, μπορεί να δημιουργήσει υγρασία και μέσα..

Εγώ γενικά προσπαθώ να μην το βάζω στο τζάμι αν το χτυπάει ο ήλιος αλλά ούτε αεραγωγο να παίζει σε χαμηλές.. Μόνο αν μπορώ να στριψω αεραγωγο αρκετά ψηλά να το πιάνει στο τζάμι ώστε να το κρατάει δροσερό όταν Το χτυπάει ο ήλιος

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...