Jump to content

[Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αξεσουάρ Note 8 (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για όποιον θέλει από Amazon uk DOME WHITESTONE GLASS 2 PACK Δηλαδή 2 γυαλιά 47 ευρώ Συμφέρει έρθω χτύπησα το σετ γιατί το φορούσα στο note 8 και ήταν τέλειο

Dome Glass Galaxy Note 9 Screen Protector Tempered Glass, Full 3D Curved Edge Screen Shield [Liquid Dispersion Tech] Easy Install Kit Whitestone Samsung Galaxy Note 9 (2018) - 2 Pack https://www.amazon.co.uk/dp/B07FY1YCX3/ref=cm_sw_r_cp_apa_2gYDBbG8SQJVE

Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Συσκευή ακόμα δεν έχουμε αλλά η παραγγελία στο amazon έγινε: Θήκη Spigen Rugged Armor, μια προστασία οθόνης της spigen μέχρι να έρθει το x-one και ένα ανταπτοράκι από usb c σε hdmi, γιατί στο Ν8 έχω το dex και το χρησιμοποιώ αρκετά.
Link to comment
Share on other sites

Note 9 μάλλον ήθελες να πεις.

 

Ναι φιλε μου εκανα λαθος επρεπε να εγραφα Note 9 αντι Note 8.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει από Amazon uk DOME WHITESTONE GLASS 2 PACK Δηλαδή 2 γυαλιά 47 ευρώ Συμφέρει έρθω χτύπησα το σετ γιατί το φορούσα στο note 8 και ήταν τέλειο

Dome Glass Galaxy Note 9 Screen Protector Tempered Glass, Full 3D Curved Edge Screen Shield [Liquid Dispersion Tech] Easy Install Kit Whitestone Samsung Galaxy Note 9 (2018) - 2 Pack https://www.amazon.co.uk/dp/B07FY1YCX3/ref=cm_sw_r_cp_apa_2gYDBbG8SQJVE

 

οταν το παραλαβεις μρ το καλο ενημερωσε μας εαν στην συσκευασια εχει 2 ή 4 μπουκαλακια με υγρο.

 

Γιατι στο προηγουμενο ειχε 2 με το 1 dome. εαν εχει η συγκεκριμενη συσκευασια 2 παλι τοτε δεν αξιζει. Εαν παει κατι λαθος στην πρωτη τοποθετηση και πας για την δευτερη τοτε το δευτερο γυαλι ειναι αχρηστο.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Συσκευή ακόμα δεν έχουμε αλλά η παραγγελία στο amazon έγινε: Θήκη Spigen Rugged Armor, μια προστασία οθόνης της spigen μέχρι να έρθει το x-one και ένα ανταπτοράκι από usb c σε hdmi, γιατί στο Ν8 έχω το dex και το χρησιμοποιώ αρκετά.

 

Φίλε μου Ελλάδα ζεις ; απο ποιο αμαζον έδωσες παραγγελία; Εδώ Ελλάδα το amazon δε στέλνει spigen

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Ελλάδα ζεις ; απο ποιο αμαζον έδωσες παραγγελία; Εδώ Ελλάδα το amazon δε στέλνει spigen

Καλημέρα. Ελλάδα ζω αλλά έχω έναν φίλο που είναι Αμερική και έρχεται αύριο και τα παρήγγειλα από το αμαζον αμερικής. Ήδη του έχουν παραδοθεί και περιμένω με το καλό να έρθει και αυτός και η συσκευή...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ελλάδα ζω αλλά έχω έναν φίλο που είναι Αμερική και έρχεται αύριο και τα παρήγγειλα από το αμαζον αμερικής. Ήδη του έχουν παραδοθεί και περιμένω με το καλό να έρθει και αυτός και η συσκευή...

Ααα. Άντε με το καλό! Όλοι την ίδια αγωνία έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

Ααα. Άντε με το καλό! Όλοι την ίδια αγωνία έχουμε!

Thanks:):):)

Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η μεγάλη διαφορά τιμής στο amazon από το site της spigen. Σχεδόν μισή τιμή για την rugged armor.

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Thanks:):):)

Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η μεγάλη διαφορά τιμής στο amazon από το site της spigen. Σχεδόν μισή τιμή για την rugged armor.

 

Το Amazon έχει φοβερές τιμές στις spigen . Το κακο είναι ότι Ελλάδα στέλνει μόνο το αμερικάνικο και όχι τα ευρωπαϊκά.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πήρα μπλε Note 9 με μαύρη θήκη Samsung Clear View Standing.

 

Ανταλλάζω τη θήκη με τη μπλε αν θέλει κανένας. Σημερινή, τη φόρεσα μόνο μία φορά, απόδειξη από Κωτσόβολο στα 60€.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Φανταστική θήκη για τα μπλε από τη Spigen.

Μέσα Σεπτεμβρίου θα κυκλοφορήσει. b7426c2fe8382151fd3f452299795b22.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μια προστασία οθόνης που έχει το Πλαίσιο την έχει δοκιμάσει κάνεις; Είναι case friendly;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η καινούργια led για το Note 9 έχει λίγο διαφορετική υφή και αίσθηση στο χέρι αλλά πλέον καλύπτει όλη την πάνω πλευρά (κάτω παραμένει το ίδιο άνοιγμα) και το εντυπωσιακό έχει χρώμα στις ειδοποιήσεις. Τα dots γίνονται πράσινα και κόκκινα!
Link to comment
Share on other sites

Η καινούργια led για το Note 9 έχει λίγο διαφορετική υφή και αίσθηση στο χέρι αλλά πλέον καλύπτει όλη την πάνω πλευρά (κάτω παραμένει το ίδιο άνοιγμα) και το εντυπωσιακό έχει χρώμα στις ειδοποιήσεις. Τα dots γίνονται πράσινα και κόκκινα!
Καλορίζικο φίλε μου πες μας εντυπώσεις τι διαφορές μπορείς να καταλάβεις από το δικό μας (σε ταχύτητα να φανταστώ)??

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο τζάμι οθόνης της προκοπής εκτός του dome έχετε βρει;

Το dome καλό αλλά με έχετε φοβησει με την τοποθέτηση του και δεν το επιχειρώ από μόνος μου.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι παραγγειλατε το dome σε ποσες μερες σας ηρθε;Εχω μια εβδομαδα που το χω παραγγειλει αλλα δεν μου εχει ερθει

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου πες μας εντυπώσεις τι διαφορές μπορείς να καταλάβεις από το δικό μας (σε ταχύτητα να φανταστώ)??

Θα το κοιτάξω αν και δεν είμαι και κανένας power user... Προς το παρόν πάει σφαίρα. Να δούμε και την μπαταρία τι λέει...

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάποιο τζάμι οθόνης της προκοπής εκτός του dome έχετε βρει;

Το dome καλό αλλά με έχετε φοβησει με την τοποθέτηση του και δεν το επιχειρώ από μόνος μου.

Πήρα ένα sentio από το Πλαίσιο χθες στα 20€ αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος. Έχει καλή διάυγεια αλλά χάνει στην αφή. Μάλλον θα το βγάλω και θα δοκιμάσω μια spigen απλή προστασία, όχι τζαμάκι,που περιμένω. Στο Note8 ήμουν πολύ ευχαριστημένος με την full glue της χ-one, ελπίζω να έρθει και για το 9αρι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...