Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και θα ενεργοποιηθεί με ποια κίνηση πάνω στο fingerprint;

 

Δεν ειναι στο fingerprint αλλα με ενα swype στην navbar, βασικα σου δειχνει πως ενεργοποιειται.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

 

Στα 540€ που δίνεται για Black Friday το θεωρώ ευκαιρία.

 

Που το έχει φίλε 540€?

OK, άκυρο. Το είδα.

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι στο fingerprint αλλα με ενα swype στην navbar, βασικα σου δειχνει πως ενεργοποιειται.

 

Το ξέρω το swype απο τη navbar, αν έχει στο fingerprint ψάχνω, για να κρύψω τη navbar εντελώς.

 

Που το έχει φίλε 540€?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

public και μετά της 20:00 ο kotsovolos

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα την παραγγελία μου από kotsovolo στα 549 το "P20 Pro Twilight Dual Sim"

Life is a trip......

Better do it on a motorcycle.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα την παραγγελία μου από kotsovolo στα 549 το "P20 Pro Twilight Dual Sim"

Έτρεξαν όλοι και το βγάλαν γτ τους ξεφτίλισαν τα public...

καλός να ρθει

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άμα τραβάτε φωτογραφίες και κυρίως βίντεο με μπροστινή αλλά και πίσω κάμερα στο instagram story η ποιότητα της φωτογραφίας/ δεν αγγίζει ούτε για πλάκα samsung /apple... Αλλά αν βγάλετε το βίντεο από την εφαρμογή της κάμερας και το ανεβάσετε story είναι άψογο... Τι φάση
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άμα τραβάτε φωτογραφίες και κυρίως βίντεο με μπροστινή αλλά και πίσω κάμερα στο instagram story η ποιότητα της φωτογραφίας/ δεν αγγίζει ούτε για πλάκα samsung /apple... Αλλά αν βγάλετε το βίντεο από την εφαρμογή της κάμερας και το ανεβάσετε story είναι άψογο... Τι φάση

Προφανώς δε συνεργάζονται τα codes, γενικός σε όσα κινητά της Huawei και αν είχα βλέπω μια διαφορετική αντιμετώπιση απο αυτές τις εφαρμογές, άλλοτε δεν δουλεύουν τα notifications, το led, γενικός μάλλον τα σαμποτάρουν τα Huawei...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

ο ψυχίατρος είναι για τους ανθρώπους εμείς τα robot με φιγούρα του ομορφονιού από τον καραγκιόζη δεν μπορούμε να έχουμε κάποια επαφή με κανέναν τέτοιου είδους γιατρό της ψυχής... μόλις ξεκλείδωσα τον bootloader...

 

omorfonios :happy:

Σε ρωτησε κανεις;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω το swype απο τη navbar, αν έχει στο fingerprint ψάχνω, για να κρύψω τη navbar εντελώς.

 

 

public και μετά της 20:00 ο kotsovolos

Αν έχεις κρυμμένη τη navbar, τότε κάνεις το swype από την κάτω δεξιά ή αριστερή γωνία της οθόνης, αναλόγως με το προς τα που θες να μικρύνεις την οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κρυμμένη τη navbar, τότε κάνεις το swype από την κάτω δεξιά ή αριστερή γωνία της οθόνης, αναλόγως με το προς τα που θες να μικρύνεις την οθόνη.

 

και αυτό βολεύει, ευχαριστώ!

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Τώρα που η συσκευή έπεσε στα 550€, υποθέτω είναι κελεπούρι Ε? Vfm? Έχω το P8 το οποίο προσωπικά θεωρώ τέλειο - μπορεί ξεπερασμένο πια, αλλά με 550 σκέφτομαι να την κάνω την αλλαγή

 

Στάλθηκε από το P027 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Τώρα που η συσκευή έπεσε στα 550€, υποθέτω είναι κελεπούρι Ε? Vfm? Έχω το P8 το οποίο προσωπικά θεωρώ τέλειο - μπορεί ξεπερασμένο πια, αλλά με 550 σκέφτομαι να την κάνω την αλλαγή

 

Στάλθηκε από το P027 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εννοείται χτυπατο άφοβα!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακόμα στην 156 είμαι. Τι γίνεται θα έρθουν όλες μαζι πριν το 9;

 

Αντε να δούμε πότε επιτέλους θα έρθει αυτή η 9αρα..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει άλλη διαθέσιμη μετά την 157;

Μου έκανε εγκατάσταση κάποιες εφαρμογές της Vodafone, πάνε πακέτο;

 

Edit: ήρθε και η 161

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετά την 161 λογικά είναι η 9. Άρα είμαστε εν αναμονή αφού έχουμε πάρει την 161. Λογικά μέχρι μέσα βαριά Δεκεμβρίου θα την έχουμε πάρει όλοι πιστεύω.

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο security update έχει η 161 παιδιά?Εγώ είμαι με την 157 και το τηλέφωνο πάει σφαίρα.

 

Ναι έχει της ενημερώσεις ασφαλείας Νοεμβρίου τίποτα άλλο

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω ακόμα την 152 και το τηλέφωνο κάνει κάτι ψιλολαγκακια..... Γιατί δεν έχει έρθει ακόμα σε εμένα?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

η 161 ειναι ποιο smooth απο την 159..απλα για δειτε οσοι εχετε την 161 την μπαταρια..αντι να ειναι η οθονη πρωτη που λεει ποσες ωρες οθονης η (ετοιμοτητα κυψελης)παραμενει πρωτη !!αυτο ειναι battery drain..δεν επρεπε να ειναι πρωτο,του εκανα ενα hard reset να δω αν επεσε τριτο η τεταρτο εκει που πρεπει να ειναι!! Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω περάσει και εγώ την 161 με το πακέτο των 3.6gb και συνεχίζω να παρατηρώ ένα drain στη μπαταρία ειδικά όταν έχω το WiFi ενεργό ενώ με data δικτύου δεν το παρατηρώ αυτό. Βέβαια μου έχει καρφωθεί μια υποψία ότι το battery drain ξεκίνησε από τότε που άλλαξα modem στο σπίτι και το καινούριο δουλεύει και στις δύο μπάντες (2,4+5ghz). Βλέπω λοιπόν στις ρυθμίσεις του WiFi του κινητού ότι είναι συνδεδεμένο στη μπάντα των 5ghz και έτσι για να μου λυθεί η απορία θα ήθελα να το κάνω να συνδέεται μόνο στην μπάντα των 2,4ghz. Χωρίς λοιπόν να πειράξω τις ρυθμίσεις στο modem ξέρει κάποιος πως μπορώ να το κάνω αυτό από τις ρυθμίσεις του κινητού; ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις οποιαδήποτε συμβουλές σας
Link to comment
Share on other sites

Ολα κομπλε ηταν, τιποτα!

 

Τεσπα δεν πειραζει, nevermind.

 

Ευχαριστω για την βοηθεια παντως.

Έχουν viber με άλλο καταχωρημένο τηλέφωνο με αυτό που τους έχεις εσύ αποθηκευμένους. Χίλια τα εκατό

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σχετικά με την παραλαβή των επόμενων ημερών κι επειδή έχω πααααρα πολλά χρόνια να αγοράσω καινούριο κινητό.

 

Το κινητό που θα παραλάβω, θα πρέπει να είναι κλειστό στην συσκευασία του με ταινία γνησιότητας και ζελατίνη???

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

Life is a trip......

Better do it on a motorcycle.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση προσπαθώ να βάλω ένα ringtone από aydiko κ ενώ δίνω κανονικά τα δικαιώματα κάνω την διαδικασία κ στον ήχο κλήσης δεν αλλάζει αντίθετα πάει στο αθόρυβο.....Έχει κανένας υπόψιν του τι γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...