Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί ο χρήστης να απενεργοποιήσει το home button στο p20 prο; δηλαδή να το αγγίζεις αλλά να μη δουλεύει.

Ένας κάτοχος ρε παιδιά είναι δύσκολο να απαντήσει;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Ένας κάτοχος ρε παιδιά είναι δύσκολο να απαντήσει;

Δε γίνεται, οχι με κάποιο μενού απο τα υπάρχων, ίσως κάποια εφαρμογή, by default όμως όχι.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν την έχω τη συσκευή και γι αυτό ρώτησα αν αξίζει η αγορά του δεν είπα ότι έχει προβλήματα απλά διαβασα στη σελίδα πολλά και διάφορα για τη συσκευή και προφανός ο κάθε χρήστης να έχει διαφορετικές απόψεις...αν το πάρω πολύ ευχαρίστως να πω κι εγω τις δικές μου εντυπώσεις:)

Ουτε ο omorfonios την εχει την συσκευη οποτε μην ψαρωνεις..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σταθώ μόνο στο VoLTE...

 

Και να ξανά κάνω την ερώτηση μιας που οι Mods οτι βρουν μπροστά τους το καταστρέφουν χωρίς να διαβάσουν ποια μηνύματα έχουν πραγματικές ερωτήσεις Καλώδιο type c για super charge στα 3 μέτρα υπάρχει;

 

Επίσης το καινούριο power bank για super charge της Huawei (AP09S) το πήρε κανένα μάτι πουθενά;

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες απο s8+ θα χαλαστω πολυ αν ερθω(για το βιντεο ποιο πολυ και σελφι)? καποιος προσφατος που να μεταπηδησε?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες απο s8+ θα χαλαστω πολυ αν ερθω(για το βιντεο ποιο πολυ και σελφι)? καποιος προσφατος που να μεταπηδησε?ευχαριστω

 

Με σιγουριά στο λέω μιας που το χει η γυναικά μου το 8+ η κάμερα σε σελφι και OIS μέχρι 1080p του p20 pro δεν πιάνονται.

Αξίζει.

Απλά μιας που είσαι συνηθισμένος απο samsung θα σου φανούν πιο γήινα τα χρώματα του p20 pro σε αντίθεση με τα ξεθωριασμένα (κατε με) του S8+

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Με σιγουριά στο λέω μιας που το χει η γυναικά μου το 8+ η κάμερα σε σελφι και OIS μέχρι 1080p του p20 pro δεν πιάνονται.

Αξίζει.

Απλά μιας που είσαι συνηθισμένος απο samsung θα σου φανούν πιο γήινα τα χρώματα του p20 pro σε αντίθεση με τα ξεθωριασμένα (κατε με) του S8+

 

σε ευχαριστω φιλε μου,,δεν με ενδιαφερει τοσο το 4k αλλα στο βιντεο ειμαι συνηθως με fhd και 60fps που μενεις με ανοιχτο στομα οταν το βλεπεις με το s8+,,καθως και οι γυρω μου παθαινουν ενα κοκο μπλοκο!δελεαστικο παντως με την προσφορα που παιζει αυτες τις μερες!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το χρώμα το morpho aurora που είχε παρουσιαστεί τελευταία πωλείται πουθενά; Στο διαδίκτυο μόνο αναφορές στην παρουσίαση έχω βρει.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω φιλε μου,,δεν με ενδιαφερει τοσο το 4k αλλα στο βιντεο ειμαι συνηθως με fhd και 60fps που μενεις με ανοιχτο στομα οταν το βλεπεις με το s8+,,καθως και οι γυρω μου παθαινουν ενα κοκο μπλοκο!δελεαστικο παντως με την προσφορα που παιζει αυτες τις μερες!

 

Σε 60fps το p20 pro δεν τα πάει καθόλου καλά σε σχέση το s8+, αν σκέφτεσαι για τέτοια βιντεο μη το αγοράσεις.

Στα 60fps δεν έχει OIS το p20 pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό το χρώμα το morpho aurora που είχε παρουσιαστεί τελευταία πωλείται πουθενά; Στο διαδίκτυο μόνο αναφορές στην παρουσίαση έχω βρει.

 

Είπαν στη χώρα μας δεν θα έρθουν, οπότε δύσκολο.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε 60fps το p20 pro δεν τα πάει καθόλου καλά σε σχέση το s8+, αν σκέφτεσαι για τέτοια βιντεο μη το αγοράσεις.

Στα 60fps δεν έχει OIS το p20 pro

 

 

και παλι σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει τύχει σε κάποιον άλλον, αλλά χωρίς να καταλάβω πως, έχει αντικατασταθεί η μανίσια εφαρμογή "μηνύματα" με την εφαρμογή messages της google!

είμαι στην έκδοση 161(C432). Το καλύτερο δε είναι πως η μανίσια εφαρμογή δεν υπάρχει πουθενά!!!

Τώρα τι γίνεται;

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Το P20 PRO ανέκαθεν με την εφαρμογή μηνυμάτων της GOOGLE ήταν.

 

Έχω την εντύπωση πως όταν ενεργοποίησα το κινητό αρχικά και ξεκίνησα να το σετάρω ότι υπήρχε εικονίδιο "μηνύματα" κάτω στη τελευταία σειρά της κεντρικής οθόνης και μετά από δύο απανωτές αναβαθμίσεις χάθηκε - αντικαταστάθηκε...

Τόσο στραβομάρα πια... εκτός κι αν είμαι επηρεασμένος από το mate 10 pro που είχα πριν ...τι να πω.

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως όταν ενεργοποίησα το κινητό αρχικά και ξεκίνησα να το σετάρω ότι υπήρχε εικονίδιο "μηνύματα" κάτω στη τελευταία σειρά της κεντρικής οθόνης και μετά από δύο απανωτές αναβαθμίσεις χάθηκε - αντικαταστάθηκε...

Τόσο στραβομάρα πια... εκτός κι αν είμαι επηρεασμένος από το mate 10 pro που είχα πριν ...τι να πω.

 

Στο Mate 10 pro ήταν έτσι όπως τα λες αλλά το P20 PRO είχε εξαρχής την εφαρμογή μηνυμάτων της Google.

Link to comment
Share on other sites

Στο Mate 10 pro ήταν έτσι όπως τα λες αλλά το P20 PRO είχε εξαρχής την εφαρμογή μηνυμάτων της Google.

 

Σ' ευχαριστώ φίλε μου και νόμιζα πως έκανα κάποια πατατιά στο σετάρισμα!

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! ΑΙΝΤΕ!

 

https://twitter.com/HuaweiMobile/status/1064479665052622849

 

^ Αυτο πιστευω ειναι οτι πιο επισημο υπαρχει. Χθεσινο tweet, οτι εγραφαν πριν ολες οι σελιδες ηταν παπατζες εντελως...

για views, κλασσικα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών κ ρώτησα αν ξέρουν ποτέ θα λάβουμε την περιβόητη αναβάθμιση σε Android 9.Ο υπάλληλος με ρώτησε αν έχω αγοράσει τη συσκευή από κάποιο εξουσιοδοτημενο κατάστημα κ του είπα ότι είναι αγορασμένο από public. Μου απάντησε ότι όλες οι <<ελληνικες>> συσκευες θα αρχίσουν να λαμβάνουν την αναβάθμιση από αρχές του έτους. (όχι δεν είμαι ο ομορφονιος) αχαχα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Επειδή σκέπτομαι άμεσα την αγορά του λόγω μεγάλης προσφοράς, και επειδή στα καταστήματα δεν μπορώ να δοκιμάσω όλες τις λειτουργίες έχω ερωτήσεις προς τους κατόχους.

1) Ο ήχος από τα ακουστικά είναι δυνατός, γιατί στο GSM αρένα λέει ότι πέφτει η ένταση όταν τα συνδέεις.

2) Με δύο κάρτες πως συμπεριφέρεται? Το σήμα είναι καλό?

3) Η Ένταση ακουστικού κατά την κλήση για μένα είναι κριτήριο αγοράς, στο Μate 8 που είχα την θεωρούσα χαμηλή. Πως είναι στο P20?

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών κ ρώτησα αν ξέρουν ποτέ θα λάβουμε την περιβόητη αναβάθμιση σε Android 9.Ο υπάλληλος με ρώτησε αν έχω αγοράσει τη συσκευή από κάποιο εξουσιοδοτημενο κατάστημα κ του είπα ότι είναι αγορασμένο από public. Μου απάντησε ότι όλες οι <<ελληνικες>> συσκευες θα αρχίσουν να λαμβάνουν την αναβάθμιση από αρχές του έτους. (όχι δεν είμαι ο ομορφονιος) αχαχα

 

Η δικια μου ειναι γερμανικη, αλλα και παλι οταν παρουν οι ελληνικες το update θα το παρει..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Επειδή σκέπτομαι άμεσα την αγορά του λόγω μεγάλης προσφοράς, και επειδή στα καταστήματα δεν μπορώ να δοκιμάσω όλες τις λειτουργίες έχω ερωτήσεις προς τους κατόχους.

1) Ο ήχος από τα ακουστικά είναι δυνατός, γιατί στο GSM αρένα λέει ότι πέφτει η ένταση όταν τα συνδέεις.

2) Με δύο κάρτες πως συμπεριφέρεται? Το σήμα είναι καλό?

3) Η Ένταση ακουστικού κατά την κλήση για μένα είναι κριτήριο αγοράς, στο Μate 8 που είχα την θεωρούσα χαμηλή. Πως είναι στο P20?

 

1) Μια χαρά είναι, επίσης έχει και dolby Atmos, αυτομάτως τις ταινίες θα τις γουστάρεις τρελά.

2) Το σήμα είναι αρκετά καλό, με γνώμονα το mate 8 2 κλικ καλύτερο. Μη ξεχνάς πως έχεις 4G και στις 2 κάρτες, αυτομάτως αυτό σημαίνει πως τέλος οι μόντες και οι αλλαγές.

3) Η ένταση είναι τσίτα, δεν υπάρχει περίπτωση να μη το ακούς, μέσα στο μετρό ακούγεται καμπάνα.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Επειδή σκέπτομαι άμεσα την αγορά του λόγω μεγάλης προσφοράς, και επειδή στα καταστήματα δεν μπορώ να δοκιμάσω όλες τις λειτουργίες έχω ερωτήσεις προς τους κατόχους.

1) Ο ήχος από τα ακουστικά είναι δυνατός, γιατί στο GSM αρένα λέει ότι πέφτει η ένταση όταν τα συνδέεις.

2) Με δύο κάρτες πως συμπεριφέρεται? Το σήμα είναι καλό?

3) Η Ένταση ακουστικού κατά την κλήση για μένα είναι κριτήριο αγοράς, στο Μate 8 που είχα την θεωρούσα χαμηλή. Πως είναι στο P20?

 

Για το 3 να αναφέρω ότι χθες πρώτη κλήση με την κοπέλα μου και το σχόλιό της στα πρώτα δευτερόλεπτα 'ηταν "επιτέλους σε ακούω καμπάνα" κι εγώ αντιστοίχως την άκουγα λες και ήταν στο δίπλα δωμάτιο. Σίγουρα δεν θα έχεις πρόβλημα με αυτό. ;)

Για τα 1-2 δεν μπορώ να απαντήσω ακόμα.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Το πρωί μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών κ ρώτησα αν ξέρουν ποτέ θα λάβουμε την περιβόητη αναβάθμιση σε Android 9.Ο υπάλληλος με ρώτησε αν έχω αγοράσει τη συσκευή από κάποιο εξουσιοδοτημενο κατάστημα κ του είπα ότι είναι αγορασμένο από public. Μου απάντησε ότι όλες οι <<ελληνικες>> συσκευες θα αρχίσουν να λαμβάνουν την αναβάθμιση από αρχές του έτους. (όχι δεν είμαι ο ομορφονιος) αχαχα

 

Διαβασες το λινκ που ποσταρα? Ε δεν νομιζω να ερθει ελλαδα, τον γεναρη.

 

Μεχρι τα Χριστουγεννα θα το εχουμε.

Edited by balantakos777
Link to comment
Share on other sites

Διαβασες το λινκ που ποσταρα? Ε δεν νομιζω να κανει 1 μηνα να ερθει ελλαδα.

 

Μεχρι τα Χριστουγεννα θα το εχουμε.

 

Ναι φίλε το είδα! Μακάρι να το έχουμε νωρίτερα. Εγώ απλά έγραψα ότι μου είπαν απ την εξυπηρέτηση πελατων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...