Jump to content

Huawei P20


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Πως ενεργοποιούμε τις ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος;

Κάτι είχα πατήσει και δε τις εμφανίζει, πρέπει να ξεκλείδωνω τη συσκευή για να δω (πέρα από το led)

Μήπως φταίει ότι έχω αλλάξει θέματα;

 

Ρυθμισεις->Ασφαλεια και απορρητο->Κλειδωμα οθονης και κωδικοι προσβασης->Στυλ κλειδωματος οθονης->Ξεκλειδωμα περιοδικου

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις->Ασφαλεια και απορρητο->Κλειδωμα οθονης και κωδικοι προσβασης->Στυλ κλειδωματος οθονης->Ξεκλειδωμα περιοδικου

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα στην ομάδα,

Έχω αγοράσει το Huawei p20 lite single SIM. Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς αν μπορεί να γίνει dual SIM, σε κάποια site στο εξωτερικό λέει ότι γίνεται. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας πήρα πρόσφατα το P20 και σε γενικές γραμμές όλα καλά.. Με ένα θεματακι. Τα on screen buttons Θα έπρεπε να κλείνουν όταν ανοίγει το πληκτρολόγιο διότι όταν πατάς το space είναι 50-50 οι πιθανότητες να σε πετάξει εκτός εφαρμογής
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας πήρα πρόσφατα το P20 και σε γενικές γραμμές όλα καλά.. Με ένα θεματακι. Τα on screen buttons Θα έπρεπε να κλείνουν όταν ανοίγει το πληκτρολόγιο διότι όταν πατάς το space είναι 50-50 οι πιθανότητες να σε πετάξει εκτός εφαρμογής

 

Δοκίμασε τις εναλλακτικές με το κουμπί, με έχει βολέψει απίστευτα. Σε σημείο που παίρνω άλλο κινητό και προσπαθώ να το δουλέψω με αυτό

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μόλις τώρα.

Πότε θα μας πάει άραγε στο 9.0 ?

 

θελω να πιστευω πριν το '19....αλλιως ελεος. :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Κι εγώ μόλις τώρα.

Πότε θα μας πάει άραγε στο 9.0 ?

 

Αυτες τις μερες την περιμενουμε, εχει γινει το global rollout.

Link to comment
Share on other sites

Εφτασε...!!! :D

 

https://imgur.com/a/6XPGSMW

 

Παροχος? 2καρτο? μονοκαρτο? C432?

 

-

 

ασοδαξσδληασδκξβασψασ@@@ εχω σπασει το check for updates απο τις 18 του μηνα...

 

Cosmote / dual sim εχω..

Edited by balantakos777
Link to comment
Share on other sites

Παροχος? 2καρτο? μονοκαρτο? C432?

 

-

 

ασοδαξσδληασδκξβασψασ@@@ εχω σπασει το check for updates απο τις 18 του μηνα...

 

Cosmote / dual sim εχω..

 

2καρτο είναι, VODAFONE & Cosmote, C432.

 

Η αναβάθμιση έγινε με επιτυχία, όλα καλά! Το μόνο που χάλασε μέχρι στιγμής είναι το λευκό background στο πάνω συρτάρι και το background της τηλεφωνκής κλήσης. Απ' ότι διαπίστωσα δεν αλλάζουνε με τη χρήση άλλου θέματος. Ισως δεν κάνω κάτι σωστά εγω. Γνωρίζει κανείς πως μπορεί να αλλαχθούν;

 

https://imgur.com/a/AcfrFIp

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 μέρες έχω πάρει την 9.0. Όλα κομπλέ. φαίνεται να γίνεται καλύτερη διαχείριση μνήμης και της διάρκειας της μπαταρίας.

 

Έχω κάνει όμως το εξής. Έβαλα κατα λάθος μία εικόνα σαν wallpaper στην Lock Screen και δεν μπορώ να την βγάλω. Θέλω το magazine unlock το οποίο φυσικά και το έχω ενεργοποιημένο αλλα δέν... Εν τω μεταξύ έχω ψάξει με τον μαμα file explorer αλλα και με τον es explorer σε όλους τους φακέλους (κρυφούς και μή) καθώς και σε αρχεία συστήματος να βρώ την εικόνα που έβαλα στην lock screen και να την σβήσω. Ότι βρήκα το έσβησα αλλά στην ock screen συνεχίζει να εμφανίζεται....

 

Έχει κανείς καμία ιδέα πως να κάνω το Magazine Unlock να δουλέψει ξανά;

Huawei P8 Titanium Grey, Android 5.0.1

Samsung Galaxy S4 mini (GT-I9195 Black), Android 4.4.2

Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070 Black) Android 4.1.2

Samsung Wave I (GT-S8500) BadaOS 2.0

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Να ρωτήσω και από δω τους κατόχους του κινητού.Ανάμεσα σε mate 10 pro και p20 τι προτείνετε;Τιμή με επιδότηση στα 240€ και τα δύο.Με ενδιαφέρει η καλή αυτονομία η καλές κάμερες και να τρέχει άνετα και καλά η συσκευή.Αυτη τη στιγμή έχω ένα Meizu m6 Note.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Να ρωτήσω και από δω τους κατόχους του κινητού.Ανάμεσα σε mate 10 pro και p20 τι προτείνετε;Τιμή με επιδότηση στα 240€ και τα δύο.Με ενδιαφέρει η καλή αυτονομία η καλές κάμερες και να τρέχει άνετα και καλά η συσκευή.Αυτη τη στιγμή έχω ένα Meizu m6 Note.

 

Επειδή και οι δύο συσκευές είναι πάρα πολύ κοντά, η επιλογή έχει να κάνει καθαρά σε μικρό λεπτομέρειες. Πχ και οι δύο συσκευές που σου δίνουν είναι με τα 4 gb ram? Γιατί αν το mate 10 pro είναι με τα 6 και έχει και 4000 μπαταρία και amoled που είναι λιγότερο ενεργοβόρα και ip67 πας εκεί.

 

Αν τώρα είναι με τα 4 gb, λόγω ομορφιάς πχ θα πήγαινα σε p20.

 

Φωτογραφίες βγάζουν και τα 2 πολύ καλές. Οθόνη δεν μπορώ να κρίνω. Αν και lcd στο p20, είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και οι δύο συσκευές είναι πάρα πολύ κοντά, η επιλογή έχει να κάνει καθαρά σε μικρό λεπτομέρειες. Πχ και οι δύο συσκευές που σου δίνουν είναι με τα 4 gb ram? Γιατί αν το mate 10 pro είναι με τα 6 και έχει και 4000 μπαταρία και amoled που είναι λιγότερο ενεργοβόρα και ip67 πας εκεί.

 

Αν τώρα είναι με τα 4 gb, λόγω ομορφιάς πχ θα πήγαινα σε p20.

 

Φωτογραφίες βγάζουν και τα 2 πολύ καλές. Οθόνη δεν μπορώ να κρίνω. Αν και lcd στο p20, είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Όντως το Mate 10 pro είναι με τα 6GB ram και 128 rom ενώ το p20 στα 4-64.Εκει είναι η αλήθεια οτι χάνει αλλά δεν ξέρω για μένα που έχω το meizu m6 Note με τον 625 και 3-32 μνήμη πως θα μου φανεί.Βεβαια θα μου πεις αφού μπορώ ας πάω σε κάτι ακόμα καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...