Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από την μικρή συμβίωση με την έκδοση 9.. Από το πρωί δηλαδή μέχρι τώρα.

Το τηλέφωνο έχει φρεσκαριστει αλλά όχι τίποτα τρελό.. Βγάζει όμως έναν φρέσκο αέρα.

Μπαταρία φυσικά ακόμη δεν μπορώ να γνωρίζω,σε λίγες μέρες ισως.

Έκανα εγκατάσταση καθαρή και έστησα τα πάντα από την αρχή. Ευκαιρία ήταν να καθαρίσει και το τηλέφωνο.

Οι χειρονομίες μου αρέσουν αλλά θέλουν λίγο χρόνο να τις μάθει κάποιος να τις δουλεύει σωστά.

Δεν πιάνουν πάντα και θέλει επανάληψη γιατί μάλλον δεν τις κάνω εγώ σωστά.

Αλλά θεωρώ μεγάλη παράληψη να μην έχουν χειρονομία για να κατεβαίνει η μπάρα με τις ειδοποιήσεις.

Πιστεύω να δώσουν και άλλες στο μέλλον.

Το τηλέφωνο δεν έχει σκάλωμα πουθενά, ρολαρει πολύ καλά.

Κάποια πραγματάκια που αφαιρέθηκαν δεν με ενοχλούν προσωπικά.

 

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα,

Όταν λες καθαρή εγκατάσταση τι εννοείς; εγώ έκανα αναβάθμιση σε 9.0 σήμερα OTA και λέω να κάνω επαναφορά τηλεφώνου. Αυτό εννοείς;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Από την μικρή συμβίωση με την έκδοση 9.. Από το πρωί δηλαδή μέχρι τώρα.

Το τηλέφωνο έχει φρεσκαριστει αλλά όχι τίποτα τρελό.. Βγάζει όμως έναν φρέσκο αέρα.

Μπαταρία φυσικά ακόμη δεν μπορώ να γνωρίζω,σε λίγες μέρες ισως.

Έκανα εγκατάσταση καθαρή και έστησα τα πάντα από την αρχή. Ευκαιρία ήταν να καθαρίσει και το τηλέφωνο.

Οι χειρονομίες μου αρέσουν αλλά θέλουν λίγο χρόνο να τις μάθει κάποιος να τις δουλεύει σωστά.

Δεν πιάνουν πάντα και θέλει επανάληψη γιατί μάλλον δεν τις κάνω εγώ σωστά.

Αλλά θεωρώ μεγάλη παράληψη να μην έχουν χειρονομία για να κατεβαίνει η μπάρα με τις ειδοποιήσεις.

Πιστεύω να δώσουν και άλλες στο μέλλον.

Το τηλέφωνο δεν έχει σκάλωμα πουθενά, ρολαρει πολύ καλά.

Κάποια πραγματάκια που αφαιρέθηκαν δεν με ενοχλούν προσωπικά.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπάρχει μια παρόμοια ρύθμιση με το να "περνάς" το χέρι σου από τον σαρωτή δακτυλικών αποτυπωμάτων από πάνω προς τα κάτω για να σου εμφανίσει την μπάρα ειδοποιήσεων και βολεύει πάρα πολύ:

ρυθμίσεις-ασφάλεια και απόρρητο- δαχτυλικό αποτύπωμα-εμφάνιση πινάκα ειδοποιήσεων.

Έμενα οι χειρονομίες με βόλεψαν πάρα πολύ, μιας και ήδη χρησιμοποιούσα την βάση πλοήγησης και όχι την μπάρα στο κάτω μέρος της οθόνης.

Και εγώ την πήρα μεσώ του Hi Care, από .157 κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Όταν λες καθαρή εγκατάσταση τι εννοείς; εγώ έκανα αναβάθμιση σε 9.0 σήμερα OTA και λέω να κάνω επαναφορά τηλεφώνου. Αυτό εννοείς;

Ευχαριστώ

Ναι αυτό εννοώ, έκανα επαναφορά και wipe cache επίσης.
Υπάρχει μια παρόμοια ρύθμιση με το να "περνάς" το χέρι σου από τον σαρωτή δακτυλικών αποτυπωμάτων από πάνω προς τα κάτω για να σου εμφανίσει την μπάρα ειδοποιήσεων και βολεύει πάρα πολύ:

ρυθμίσεις-ασφάλεια και απόρρητο- δαχτυλικό αποτύπωμα-εμφάνιση πινάκα ειδοποιήσεων.

Έμενα οι χειρονομίες με βόλεψαν πάρα πολύ, μιας και ήδη χρησιμοποιούσα την βάση πλοήγησης και όχι την μπάρα στο κάτω μέρος της οθόνης.

Και εγώ την πήρα μεσώ του Hi Care, από .157 κατευθείαν.

Σωστά... Αυτό το είχα ξεχάσει.. Με έσωσες. Θα το βάλω..

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια ...αν σας πω, πως το 10 pro εχει καλυτερη αυτονομια σε σχεση με το mate20 pro θα φανω τρελλος??
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Όσοι είστε στην 197 και έχετε κάνει factory reset μετά την εγκατάστασή της, έχετε λειτουργία τσέπης και κλήση hd?

 

Sent from my M5 MediaPad, using Tapatalk Pro.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δηλαδή αν δεν έρθει η 197 σε μας που έχουμε την 158 τι θα πάρουμε; Έτσι όπως πάει όσοι πήραμε την 158 είναι σαν να έχουμε μείνει στο περιθώριο. Δεν ξέρω αν γίνεται rollback στην 157 μήπως έρθει το update
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δηλαδή αν δεν έρθει η 197 σε μας που έχουμε την 158 τι θα πάρουμε; Έτσι όπως πάει όσοι πήραμε την 158 είναι σαν να έχουμε μείνει στο περιθώριο. Δεν ξέρω αν γίνεται rollback στην 157 μήπως έρθει το update

 

Δεν έχει επιλογή rollback στο hisuite για εμάς.. Με βάση όσα λένε εδώ, όσοι δεν πήραν ποτέ την 158(δεν ξέρω αν το αφήναμε κ εμείς χωρίς να την πάρουμε, αν θα μπαίναμε στο ίδιο γκρουπ), κ δεν πήραν ούτε 161 γιατί δεν τους την έδωσε, παίρνουν τώρα την 197.. Εμείς που πήραμε την 158, την πήραμε ίσα ίσα για να μας αφήσουν να περιμένουμε, να πουν ότι πήραμε κάτι.. Λες κ αγοράσαμε άλλη συσκευή εντελώς. Ελπίζω ότι με όλα τα παράπονα που γίνονται κ στο τουίτερ για το θέμα, ή να βάλουν μυαλό(που δεν παίζει), ή να τους αναγκάσουν οι καταναλωτές να βάλουν μυαλό με το να μην ξαναπροτιμήσουν προϊόντα τους.. Κ εγώ θα είμαι ένας από αυτούς... Όταν δίνεις τόσα χρήματα για να πάρεις τη ναυαρχίδα, πρέπει να είναι κιόλας κ να έχει υποστήριξη.. Το mate 10, δυστυχώς δεν ήταν όσο ναυαρχίδα θα έπρεπε (βάσει τιμής), κ δεν έχει κ την ανάλογη υποστήριξη.. Κρίμα..

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σε ένα Κροατικό φόρουμ της Huawei και στην ερώτηση που έκανε κάποιος που είχε την 158 έκδοση κινητού από άλλη χώρα από την δική του την Κροατική (στην συγκεκριμένη περίπτωση από Γερμανία, αυτή νομίζω την έκδοση που έχω και γω BLA-L09 8.0.0.158 (c432), του απάντησε η Huawei η ίδια ότι ..... :X ---->>

If the device is purchased in Germany or in the German market, you may not receive any updates until you resume your SIM card for the German market.

Nice regards,

Marin

Huawei Forum team

 

Τι εννοεί ο ποιητής???? Ότι εμείς που έχουμε πάρει το κινητό από το skroutz ή best price και είναι κάποιας άλλης χώρας θα πρέπει να βρούμε και αντίστοιχη κάρτα της περιοχής για να μας ξεκλειδώσει η αναβάθμιση???

Δείτε και σεις ρε παιδιά γιατί θα τρελαθώ --->> https://huaweiforum.hr/discussion/224/emui-9/p7

Τώρα πριν 2 μέρες έγινε η συζήτηση εκεί στο φόρουμ. Βάλτε μεταφραστικό!

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σε ένα Κροατικό φόρουμ της Huawei και στην ερώτηση που έκανε κάποιος που είχε την 158 έκδοση κινητού από άλλη χώρα από την δική του την Κροατική (στην συγκεκριμένη περίπτωση από Γερμανία, αυτή νομίζω την έκδοση που έχω και γω BLA-L09 8.0.0.158 (c432), του απάντησε η Huawei η ίδια ότι ..... :X ---->>

If the device is purchased in Germany or in the German market, you may not receive any updates until you resume your SIM card for the German market.

Nice regards,

Marin

Huawei Forum team

 

Τι εννοεί ο ποιητής???? Ότι εμείς που έχουμε πάρει το κινητό από το skroutz ή best price και είναι κάποιας άλλης χώρας θα πρέπει να βρούμε και αντίστοιχη κάρτα της περιοχής για να μας ξεκλειδώσει η αναβάθμιση???

Δείτε και σεις ρε παιδιά γιατί θα τρελαθώ --->> https://huaweiforum.hr/discussion/224/emui-9/p7

Τώρα πριν 2 μέρες έγινε η συζήτηση εκεί στο φόρουμ. Βάλτε μεταφραστικό!

 

:dizzy::dizzy::dizzy::down::down::down:

για όνομα του θεού....δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.

...κι εγώ από σκρουτζ,γερμανικό....μια χαρά αναβάθμιση πήρα....κάρτες,κύρια wind και δευτερεύουσα voda

...μην τρελαίνεσαι....θα έρθει

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό ακριβώς σκέφτηκα και γω ρε συ, βασικά έλεος με την απάντηση που έδωσε ο ίδιος ο υπάλληλος της Huawei. Αν ήταν έτσι δεν θα είχαμε πάρει καμιά αναβάθμιση ως τώρα, ακόμα και την 158! Ήδη έκανα εγγραφή εκεί στο φόρουμ και θα στείλω απάντηση στα Κροατικά να του την πω... :lol:

Να ρωτήσω κάτι ρε σεις με την 9! Τώρα εγώ με την 8ρα χτυπάω άνετα 7ωρα SOT με αρκετά βαριά χρήση, εσείς μετά την αναβάθμιση πως τα βλέπετε τα πράγματα?

Link to comment
Share on other sites

 

Να ρωτήσω κάτι ρε σεις με την 9! Τώρα εγώ με την 8ρα χτυπάω άνετα 7ωρα SOT με αρκετά βαριά χρήση, εσείς μετά την αναβάθμιση πως τα βλέπετε τα πράγματα?

Πλάκα κάνεις έτσι;;;

Έχεις σκεφτεί να το χρησιμοποιήσεις λίγο;;;

Μόνο για να δείς την ώρα το ανοίγεις;;;

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αδερφέ? Μια χαρά το χρησιμοποιώ και μάλιστα με βαριά χρήση..

Σήμερα για παράδειγμα το έβαλα για φόρτιση στο 20% με 6.30 ώρες SOT και πραγματικά το έσκισα μιας και είχα άδεια από την δουλειά. Άπειρη πλοήγηση, αρκετά τηλέφωνα, χρήση με δεδομένα, κάμποση ώρα νετφλιξ, κάποια games η μικρή που το σκάλιζε, φωτογραφίες, facebook, αρκετό ψάξιμο στο ebay και ότι άλλο μου διαφεύγει. Γιατί το λες έτσι, εσένα πόσο σου βγάζει?

(Την φωτεινότητα την έχω κάπου στο 80% γιατί μ' αρέσει να είναι φωτεινό)

Link to comment
Share on other sites

10-12 ώρες SOT βγάζω με άπειρο Web browsing, βασικά όλα τα κάνω μέσα από τον Web Browser χωρίς να έχω κακογραμμενες εφαρμογές να καταναλώνουν χωρίς λόγο πόρους και μπαταρία.

Σε wifi γιατί τα mobile data δεν μου φτάνουν με την καμία, καταναλωνω 1GB την ημέρα γιατί θα αράξω στο κρεβατάκι και θα δω και τα επεισόδια από τις σειρές που δεν είδα χτες, βάλε και καμιά ταινιούλα.

Αν παίζεις παιχνίδια η μπαταρία φεύγει νερό και αντέχει κάπου στις 4 ώρες συνεχούς gaming.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

10-12 ώρες SOT βγάζω με άπειρο Web browsing, βασικά όλα τα κάνω μέσα από τον Web Browser χωρίς να έχω κακογραμμενες εφαρμογές να καταναλώνουν χωρίς λόγο πόρους και μπαταρία.

Σε wifi γιατί τα mobile data δεν μου φτάνουν με την καμία, καταναλωνω 1GB την ημέρα γιατί θα αράξω στο κρεβατάκι και θα δω και τα επεισόδια από τις σειρές που δεν είδα χτες, βάλε και καμιά ταινιούλα.

Αν παίζεις παιχνίδια η μπαταρία φεύγει νερό και αντέχει κάπου στις 4 ώρες συνεχούς gaming.

 

Φαντάζομαι ότι το πας σερί από το 100% κ χωρίς πολύ standby. Πόσες ώρες συνολικής χρήσης σου βγάζει? Με τη χρήση τη δική μου βγάζω περίπου 4:30 ώρες οθόνη κ 3:30 ώρες ομιλίας αλλά το βάζω στη πρίζα μετά από 41 ώρες χρήσης. Κι έχω κι ένα 15-20% ενέργεια ακόμα. Υπόψιν ότι έχω δύο κάρτες. Καλά δεν μου πάει?

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι το πας σερί από το 100% κ χωρίς πολύ standby. Πόσες ώρες συνολικής χρήσης σου βγάζει? Με τη χρήση τη δική μου βγάζω περίπου 4:30 ώρες οθόνη κ 3:30 ώρες ομιλίας αλλά το βάζω στη πρίζα μετά από 41 ώρες χρήσης. Κι έχω κι ένα 15-20% ενέργεια ακόμα. Υπόψιν ότι έχω δύο κάρτες. Καλά δεν μου πάει?

 

Ποτε δεν το φορτιζω μεχρι το 100, το παω μεχρι το 90 οταν θελω να "καθαρισω" τα στατιστικα μπαταριας αλλιως μεχρι 80 και το φορτιζω στο 40. Στην ουσια το φορτιζω καθε μερα απο 40 μεχρι 80 και αυτο μου βγαζει 5 ωρες SOT. Αποτελεσμα με χρηση 80% βγαζω 10 ωρες. Βεβαια αν δεν δω online τις σειρες και τις δω offline κατεβασμενες στο PC και copy/paste μεσω USB τοτε εχω μεγαλυτερη διαρκεια. Υπαρχουν και μερες που δεν το πολυδουλευω και αντεχει 2 μερες απο 80 στο 40 αλλα παντα κοντα στις 5 ωρες οθονη.

Εχω αυτοματο συγχρονισμο ενεργο, τοποθεσια στο υψηλη, επειδη οπως ειπα δεν δουλεω mobile data (αν και τα εχω ενεργα συνεχεια) το εχω στο 2G γιατι οταν ειμαι σπιτι με 2G εχω 4 μπαρες ενω με 3G ή 4G+ εχω 2 με 1, ειμαι "παντα" σε wifi και η φωτεινοτητα στο αυτοματο.

Standby το εχω απλα δεν ειμαι απο αυτους που θα πατησουν την οθονη για να δουν την ωρα ή για μηπως εχουν καμια ειδοποιηση. Την ωρα την βλεπω απο αλλου και ειδοποιησεις δοξα τω θεο τις ακουω αν και κοιταω την φωτεινη ενδειξη ωστε να ειμαι 100%.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες το πολύ έχω, μήπως το βγαζεται από την πρίζα πριν το 100% και δεν μηδενίζει τους tmers έτσι;

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες το πολύ έχω, μήπως το βγαζεται από την πρίζα πριν το 100% και δεν μηδενίζει τους tmers έτσι;

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Στο 90 τους μηδενιζει

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Στο 90 τους μηδενιζει
Οκ, δεν το γνώριζα αυτό.

Γενικά δεν μπορώ να πιάσω πάνω από 4.5 ώρες οθόνη. Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος.

Η διαφορά σε σχέση με τις 7 που έχουν άλλοι είναι μεγάλη και δεν δικαιολογειται από εφαρμογή μονάχα.

Το λέω αυτό γιατί αναγκαστικά χρησιμοποιώ το Outlook για τα email και όχι την native εφαρμογή.

Τέλος πάντων, με την 9 μου αρέσει περισσοτερο από το Mate 9 που χρησιμοποιούν μέχρι προχθές.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ, δεν το γνώριζα αυτό.

Γενικά δεν μπορώ να πιάσω πάνω από 4.5 ώρες οθόνη. Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος.

Η διαφορά σε σχέση με τις 7 που έχουν άλλοι είναι μεγάλη και δεν δικαιολογειται από εφαρμογή μονάχα.

Το λέω αυτό γιατί αναγκαστικά χρησιμοποιώ το Outlook για τα email και όχι την native εφαρμογή.

Τέλος πάντων, με την 9 μου αρέσει περισσοτερο από το Mate 9 που χρησιμοποιούν μέχρι προχθές.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Μία από τα ίδια. Πάνω από 4,5 με 5 ώρες δεν βγάζω, αλλά δεν με πειράζει. Με νοιάζει ότι το βράδυ έχω ακόμη μπαταρία. Έτσι κι αλλιώς θα το φορτίσω την νύχτα

Link to comment
Share on other sites

Είναι το στήσιμο και η χρήση του καθένα. Πχ εγώ δεν χρησιμοποιώ υπηρεσίες της Huawei όπως το Huawei cloud και άλλα οπότε δεν έχω ούτε Huawei account και έχω κάνει disable μέσω ADB σχεδόν τα πάντα.

Καποια μετά θα ανεβάσω αν είναι μια λίστα με το τι έχω κάνει disable αλλά πάλι ειναι με βάση την δική μου χρηση.

Έχω δει screenshots από χρήση μπαταρίας ατόμων που είχαν θέμα με την αυτονομία κι έβλεπες τώρα να τρέχει όλη την ώρα η εφαρμογή με τις προσφορές του supermarket.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Είναι το στήσιμο και η χρήση του καθένα. Πχ εγώ δεν χρησιμοποιώ υπηρεσίες της Huawei όπως το Huawei cloud και άλλα οπότε δεν έχω ούτε Huawei account και έχω κάνει disable μέσω ADB σχεδόν τα πάντα.

Καποια μετά θα ανεβάσω αν είναι μια λίστα με το τι έχω κάνει disable αλλά πάλι ειναι με βάση την δική μου χρηση.

Έχω δει screenshots από χρήση μπαταρίας ατόμων που είχαν θέμα με την αυτονομία κι έβλεπες τώρα να τρέχει όλη την ώρα η εφαρμογή με τις προσφορές του supermarket.

 

Συμφωνώ ότι παίζει ρόλο το στήσιμο και τι χρησιμοποιεί ο καθένας. Εγώ ας πούμε μιλάω τρεις με τέσσερις ώρες καθημερινά από δύο κάρτες και κυρίως σερφαρω και στέλνω mail δηλαδή γύρω στις τρεις με τέσσερις ώρες οθόνη. Δεν έχω όμως fb εφαρμογή παρά μόνο messenger, viber, και δύο λογαριασμούς mail. Και το έχω πάντα σε 3g. Τη μέρα τη βγάζω άνετα κι έχω και πολύ καλό standby.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια παρόμοια ρύθμιση με το να "περνάς" το χέρι σου από τον σαρωτή δακτυλικών αποτυπωμάτων από πάνω προς τα κάτω για να σου εμφανίσει την μπάρα ειδοποιήσεων και βολεύει πάρα πολύ:

ρυθμίσεις-ασφάλεια και απόρρητο- δαχτυλικό αποτύπωμα-εμφάνιση πινάκα ειδοποιήσεων.

Έμενα οι χειρονομίες με βόλεψαν πάρα πολύ, μιας και ήδη χρησιμοποιούσα την βάση πλοήγησης και όχι την μπάρα στο κάτω μέρος της οθόνης.

Και εγώ την πήρα μεσώ του Hi Care, από .157 κατευθείαν.

Εξαιρετικα βολικό και μου χε διαφυγει.Να σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι παίζει ρόλο το στήσιμο και τι χρησιμοποιεί ο καθένας. Εγώ ας πούμε μιλάω τρεις με τέσσερις ώρες καθημερινά από δύο κάρτες και κυρίως σερφαρω και στέλνω mail δηλαδή γύρω στις τρεις με τέσσερις ώρες οθόνη. Δεν έχω όμως fb εφαρμογή παρά μόνο messenger, viber, και δύο λογαριασμούς mail. Και το έχω πάντα σε 3g. Τη μέρα τη βγάζω άνετα κι έχω και πολύ καλό standby.

 

Αφου βγάζεις την μέρα τότε όλα οκ. Εγώ το φόρτισα χτες στο 95% γιατί ξεχάστηκα και τώρα αφού είδα το επεισόδιο έλα στην θέση μου είμαι στο 70% με 3ωρες οθόνη μετά από 18 ωρες.

 

Οσοι πήρατε την 9 να βάλετε στον ιδιωτικό διακομιστή dns χειροκίνητα το dns.adguard.com για να ησυχάστε από διαφημίσεις και κακόβουλες σελίδες χωρίς να περνάτε εφαρμογές.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αφου βγάζεις την μέρα τότε όλα οκ. Εγώ το φόρτισα χτες στο 95% γιατί ξεχάστηκα και τώρα αφού είδα το επεισόδιο έλα στην θέση μου είμαι στο 70% με 3ωρες οθόνη μετά από 18 ωρες.

 

Οσοι πήρατε την 9 να βάλετε στον ιδιωτικό διακομιστή dns χειροκίνητα το dns.adguard.com για να ησυχάστε από διαφημίσεις και κακόβουλες σελίδες χωρίς να περνάτε εφαρμογές.

 

Για πες πως το κάνουμε αυτό με το

dns.adguard.com

 

Edit. Το βρήκα και είναι πολύ χρήσιμο!

Edited by dimgoul
Link to comment
Share on other sites

Οσοι πήρατε την 9 να βάλετε στον ιδιωτικό διακομιστή dns χειροκίνητα το dns.adguard.com για να ησυχάστε από διαφημίσεις και κακόβουλες σελίδες χωρίς να περνάτε εφαρμογές.

 

Το έκανα φιλε αλλά κολάει πάρα πολύ και εγινε πολυ αργό το ίντερνετ, μήπως πρέπει να κάνω και κάτι ακόμη?

 

Αυτό με το disable apps για καλύτερη αυτονομία, όταν μπορέσεις και μας το δείξεις θα είναι τέλειο, περιμένουμε πως και πως.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...