Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με τρωει η προσφορα και το οτι το S7 οσο το κραταω χανει αξια..

Ποιά προσφορά που; Σε τι τιμή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ποιά προσφορά που; Σε τι τιμή;
450 περιπου με μεταφορικα, amazon uk.

Αλλα με τετοια issues καλυτερα lag παρα αναξιοπιστια. Δεν ειναι κατι τρελο αλλα δε το περιμενα απο τη Nokia. Και ο λογος ειναι μαλλον οτι δεν ειναι το ιδιο με παλια κι ας εχει κεφαλια απο εκει, υπαρχουν πολλα αλλα πραγματα σε αυτες τις καταστασεις που παιζουν ρολο

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

450 περιπου με μεταφορικα, amazon uk.

Αλλα με τετοια issues καλυτερα lag παρα αναξιοπιστια. Δεν ειναι κατι τρελο αλλα δε το περιμενα απο τη Nokia. Και ο λογος ειναι μαλλον οτι δεν ειναι το ιδιο με παλια κι ας εχει κεφαλια απο εκει, υπαρχουν πολλα αλλα πραγματα σε αυτες τις καταστασεις που παιζουν ρολο

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Όλα στην αρχή δύσκολα. Αλλά θα στρώσει. Πάντως 450€ για ναυαρχίδα, ούτε στου παπά.... ;)

Ακόμα και το καινούργιο OnePlus πιο ακριβό είναι!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Άργησαν. Έφυγε το black Friday! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Κάτοχος του εν λόγω Smartphone.

Μια χαρά σαν συσκευή, ποιοτική, γρήγορη και ένα μεγάλο μείον. Με το που το ανοίγω πρώτη φορά να και το light bleed στην οθόνη έναρξης χαμηλά (με το logo της Nokia). Όχι φοβερό αλλά υπάρχει.

Τι θα με συμβουλεύατε να κάνω;

Πώς να κινηθώ;

Ό,τι θέλετε να ρωτήσετε θα χαρώ να σας απαντήσω.

Link to comment
Share on other sites

@babis, δηλαδη τι σου εμφανιζει;

Μοιάζει στο συγκεκριμένο μέρος να φωτίζεται λίγο περισσότερο η οθόνη. Όχι τραγικά βέβαια αλλά είναι εκεί.

Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει καποιο ελλατωμα η συσκευη. Εγω οταν πηρα το 6, ειχε μια ελαχιστη κιτρινιλα στο κατω μερος της οθονης, μολις που φαινοτανε. Το πηγα πισω εντος 7ημερου κ μου το αντικαταστησανε με καινουριο 6αρι. Μηπως ειναι αναλογη περιπτωση;
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αλλαγή η απόχρωση, απλώς μόνο κατά την εκκίνηση του τηλεφώνου φωτίζεται λίγο περισσότερο σε ένα σημείο. Κατά τη λειτουργία της συσκευής δεν ξαναφαίνεται (ή τουλάχιστον δεν γίνεται αντιληπτό).
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα bugs προβληματακια;

Και για τη καμερα θα ηταν ενδιαφερον να ακουσουμε.

Καλοριζικο τολμηρε συμοφορουμιτη, θα το επαιρνα και εγω αλλα φοβηθηκα ακομα..

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει αλλαγή η απόχρωση, απλώς μόνο κατά την εκκίνηση του τηλεφώνου φωτίζεται λίγο περισσότερο σε ένα σημείο. Κατά τη λειτουργία της συσκευής δεν ξαναφαίνεται (ή τουλάχιστον δεν γίνεται αντιληπτό).

Θα προλάβεις να το βγάλεις φωτογραφία με το πρόβλημα;

Θέλω κι εγώ να μάθω για την κάμερα αλλά και γενικότερα για τη συσκευή!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μοιάζει στο συγκεκριμένο μέρος να φωτίζεται λίγο περισσότερο η οθόνη. Όχι τραγικά βέβαια αλλά είναι εκεί.

Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω φωτογραφία.

 

Το πιο πιθανό είναι κάποιο από τα LED φωτισμού να έχει λίγο μεγαλύτερη φωτεινότητα .

Αν δεν σε ενοχλεί το αφήνεις ως έχει.

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι κάποιο από τα LED φωτισμού να έχει λίγο μεγαλύτερη φωτεινότητα .

Αν δεν σε ενοχλεί το αφήνεις ως έχει.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.

Δεν είναι ενοχλητικό και φαίνεται μόνο στη μέγιστη φωτεινότητα της οθόνης (στο boot της συσκευής περισσότερο).

Απλώς όταν ξοδεύεις κάποιο υψηλό ποσό επιδιώκεις να μην έχει ελαττώματα.

Είμαι και ψείρας τολμώ να πω.

Έχω κινήσει την διαδικασία επιστροφής του ώστε να μην περνούν οι μέρες και βλέπω για το τι θα κάνω τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι να έχει λίγο light bleed η οθόνη εκεί. Σχετικά συχνό φαινόμενο στις LCD οθόνες.
Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι να έχει λίγο light bleed η οθόνη εκεί. Σχετικά συχνό φαινόμενο στις LCD οθόνες.

 

Έτσι είναι. Μου έχει ξανατύχει.

 

Για να πω και τα του τηλεφώνου, έχω αποκομίσει ανάμεικτες εντυπώσεις. Δεν μπορώ να πω πως είναι το καλύτερο. Θα έλεγα κάπως αδιάφορο.

Στα συν του οπωσδήποτε, κατ' εμέ, η ποιότητα της συσκευής (εξωτερικά) και το Pure Android (από τους πιο σημαντικούς λόγους επιλογής του). Μόνο η εφαρμογή της κάμερας είναι προσαρμοσμένη.

Η οθόνη είναι απλώς ΟΚ.

Για φωτογραφίες δεν μπορώ να πω καθώς δεν πολυασχολούμαι. Ό,τι διαβάζετε για το focus ισχύει, επίσης οι επιπλέον ρυθμίσεις για την ταχύτητα κλείστρου απουσιάζουν.

Οτιδήποτε θέλετε να μάθετε μπορείτε να ρωτήσετε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
399.

 

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι είναι το 399;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...