Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα,εμεις που εχουμε την 8.1 beta θα παρουμε την κανονικη η πρεπει να κανουμε καποια διαδικασια;Ουτε την ασφαλεια του φεβρουαριου εχω παρει:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

H καλύτερη λύση είναι η self healing ultimate shield ζελατίνα υγρής τοποθέτησης που πιάνει όλη την οθόνη, προσφέρει προστασία tempered glass και είναι case friendly. Βασικά είναι η καλύτερη λύση για όλες τις συσκευές με curved-edge οθόνες.

 

ζελατίνα υγρής τοποθέτησης!!! πρώτη φορά το ακούω... και καλύπτει ολόκληρη την οθόνη?

σαν τζελ είναι δηλαδή?

την εχεις πάρει εσύ? από το ebay?

αν μπορείς ανέβασε μια φωτο του κινητού σου να δούμε τι εφαρμογή έχει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,εμεις που εχουμε την 8.1 beta θα παρουμε την κανονικη η πρεπει να κανουμε καποια διαδικασια;Ουτε την ασφαλεια του φεβρουαριου εχω παρει:rolleyes:
Κάτσε μην βιάζεσαι εμείς που πήραμε την ασφάλεια του Φεβρουαρίου τι καταλαβαμε???

8.1 τίποτα ακόμη

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως σκέφτομαι είχα Σονυ στα 2 χρόνια ζητημα να πήρα 2 ενημερώσεις και καρφί δεν μου καιγόταν τώρα το δάχτυλο είναι συνέχεια στην ενημέρωση!!!πρέζα έχει γίνει

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ζελατίνα υγρής τοποθέτησης!!! πρώτη φορά το ακούω... και καλύπτει ολόκληρη την οθόνη?

σαν τζελ είναι δηλαδή?

την εχεις πάρει εσύ? από το ebay?

αν μπορείς ανέβασε μια φωτο του κινητού σου να δούμε τι εφαρμογή έχει...

 

Παρόλο που είναι για άλλη συσκευή, δες εδώ το video για να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είναι για άλλη συσκευή, δες εδώ το video για να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται...

 

φοβερό φαίνεται! αλλά με το νερό δεν θα έχει πρόβλημα το τηλέφωνο λες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Επειδή με ενδιαφέρει πολύ η αγορά ενός κινητού με pure android, έχω βάλει στο μάτι το νοικια 8 λόγω τιμής στα 399 που υπάρχει πλέον. Θα ήθελα την άποψη σας για την μπαταρία του καθώς με προβληματίζει. Κοντά στα 3000mhA δεν έχω καλή εικόνα από άλλες συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Επειδή με ενδιαφέρει πολύ η αγορά ενός κινητού με pure android, έχω βάλει στο μάτι το νοικια 8 λόγω τιμής στα 399 που υπάρχει πλέον. Θα ήθελα την άποψη σας για την μπαταρία του καθώς με προβληματίζει. Κοντά στα 3000mhA δεν έχω καλή εικόνα από άλλες συσκευές.

Κοίτα με μέτρια χρήση μόνιμα Wi-Fi, GPS φασεμπουκ ,ταπατοκ,κρομε,και ανα πέντε λεπτά πάτημα για να πάρω την 8,1 και με κλήσεις περίπου 20 λεπτών 1 1/2 με 2 μέρες.απο ότι λένε με την αναβάθμιση θα έχουμε μεγαλύτερη αυτονομία

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φοβερό φαίνεται! αλλά με το νερό δεν θα έχει πρόβλημα το τηλέφωνο λες?
Το τηλέφωνο μας είναι ΙΡ54 δεν έχει θέμα με αυτό του είδους το βρεξιμο!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι ακόμα τον αισθητήρα Hall τι τον χρειάζεται το ΝΟΚΙΑ;;;

Edited by spinterman
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
φοβερό φαίνεται! αλλά με το νερό δεν θα έχει πρόβλημα το τηλέφωνο λες?

 

Η συσκευή είναι splash proof αλλά ούτως ή άλλως δεν έχεις πρόβλημα με τον τρόπο που χρησιμοποιείται το υγρό για την τοποθέτηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι splash proof αλλά ούτως ή άλλως δεν έχεις πρόβλημα με τον τρόπο που χρησιμοποιείται το υγρό για την τοποθέτηση.

 

με έπεισες... θα το παραγγείλω... είναι ότι καλύτερο έχω δει μέχρι τώρα...

και το άλλο που ανέβασε ένας φίλος πιο πάνω με το μαύρο γύρω γύρω το έχω βάλει σε ένα p9 light, καλό ήταν αλλά μου έκανε κάτι περίεργα στο κέντρο της οθόνης...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!

Είμαι κι εγώ κάτοχος προσφάτως και μπορώ να πω ότι η συσκευή είναι καλύτερη από αυτό που περίμενα.

Έχω όμως 2 απορίες αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.

 

1)Έχω κάνει εγγραφή στα beta labs αλλά δεν έχω λάβει εδώ και 5 ημέρες καμία αναβάθμιση. Είμαι στην 8.0 και χθες έλαβα την ενημέρωση ασφαλείας. Καμία ιδέα???

2)Επίσης στο προηγούμενο κινητό είχα την εξής λειτουργία. Νομίζω ονομαζόταν motion flow και όταν το ενεργοποιούσα κουνώντας το κινητό ελαφρώς αριστερά - δεξιά, κουνιόταν ελαφρώς και το φόντο της οθόνης. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο Nokia 8??

 

Ευχαριστώ!!!

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σας!!

Είμαι κι εγώ κάτοχος προσφάτως και μπορώ να πω ότι η συσκευή είναι καλύτερη από αυτό που περίμενα.

Έχω όμως 2 απορίες αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.

 

1)Έχω κάνει εγγραφή στα beta labs αλλά δεν έχω λάβει εδώ και 5 ημέρες καμία αναβάθμιση. Είμαι στην 8.0 και χθες έλαβα την ενημέρωση ασφαλείας. Καμία ιδέα???

2)Επίσης στο προηγούμενο κινητό είχα την εξής λειτουργία. Νομίζω ονομαζόταν motion flow και όταν το ενεργοποιούσα κουνώντας το κινητό ελαφρώς αριστερά - δεξιά, κουνιόταν ελαφρώς και το φόντο της οθόνης. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο Nokia 8??

Ευχαριστώ!!!

 

1) Τελείωσε το beta testing και πλέον η stable 8.1 θα δοθεί κανονικά σε όλους.

2) Θα χρειαστεί να αλλάξεις launcher.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι launcher προτείνεις? Έχω το Joy προς το παρόν.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Ο "Γατούλης" μάλλον το παράκανε! Ποιός θα το πάρει απ' αυτόν, όταν ακόμα και οι Γερμανός, Vodafone, Πλαίσιο κλπ το έχουν φθηνότερα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας μπορεί καν να μην το Έχει γατούλης βρε παιδιά απλα να είναι στο σάιτ του
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας μπορεί καν να μην το Έχει γατούλης βρε παιδιά απλα να είναι στο σάιτ του

Αν δεν το έχει τι ζητάει στο side του;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι να παίζει; Ο καθένας πουλάει όσο θέλει....

Δεν λέω για την τιμή.Αναφέρει ram 6GB και εσωτερική μνήμη 128GB.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το έχει τι ζητάει στο side του;
Γιατί λίγοι είναι αυτοί που απλά τα βάζουν έτσι για να υπάρχουν και μόλις παραγγέλνεις σου λένε,ααα δεν υπάρχει η τελείωσε η το παραγγείλαμε.Μου έχει τύχει πολλές φορές.Επίσης από το στήσιμο του e shop καταλαβαίνεις πόσο ασχολείται ο μαγαζάτορας

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί λίγοι είναι αυτοί που απλά τα βάζουν έτσι για να υπάρχουν και μόλις παραγγέλνεις σου λένε,ααα δεν υπάρχει η τελείωσε η το παραγγείλαμε.Μου έχει τύχει πολλές φορές.Επίσης από το στήσιμο του e shop καταλαβαίνεις πόσο ασχολείται ο μαγαζάτορας
Όσο για την μνήμη πρώτη φορά το βλέπω με τέτοια χαρακτηριστικά
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όσο για την μνήμη πρώτη φορά το βλέπω με τέτοια χαρακτηριστικά

 

Υπάρχει κανονικά έκδοση 6/128 απλά δεν έχει εισαχθεί επίσημα στη χώρα μας.

 

Τώρα όσον αφορά τη συγκεκριμένη τιμή μπαίνει πλέον σε χωράφια ναυαρχίδων τις οποίες δε μπορεί να ανταγωνιστεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει? Λειτουργία σαν το touchwiz παίζει στην συσκευή μας? Αναφέρθηκε κάποιος σε launcher αλλά τελικά δεν παίζει. Κάποια άλλη ιδέα?

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δοκιμάστε ένα software update... Η stable 8.1 με την ενημέρωση ασφαλείας Φεβρουαρίου έχει αρχίσει να έρχεται και εδώ...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου περασε την ενημέρωση ασφάλειας για το φεβ. αλλα για την 8.1 τίποτα .Για αυτους που την εχουν εγκαταστησει ποιες είναι οι διαφορες ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...