Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Σου εύχομαι να το χαρείς! Και εγώ εχθές από Κωτσόβολο αλλά δεν μου έρχεται η 8.1 πρέπει να κάνω κάτι;

Δοκίμασε μερικές φορές τον έλεγχο για αναβάθμιση και θα σου εμφανιστεί...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μερικές φορές τον έλεγχο για αναβάθμιση και θα σου εμφανιστεί...

 

Το έχω ζαλίσει εδώ και 2 μέρες και τίποτα!!!!!!!! :mad:

NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

Το έχω ζαλίσει εδώ και 2 μέρες και τίποτα!!!!!!!! :mad:
Χαχαχα στα έσπασε τα νεύρα
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Κάντε και καμιά επανεκκίνηση πριν το check for update.

 

Κάναμε Κάναμε!!!!!!!!!!!!

 

Χαχαχα στα έσπασε τα νεύρα

 

:mad::mad::mad::mad:

NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μάγκες τίποτα ακόμη

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάντε και καμιά επανεκκίνηση πριν το check for update.
To do, to do
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Κάντε μία εκκαθάριση στην εφαρμογή του συστήματος "Πλαίσιο Υπηρεσιών Google" και μία επανεκκίνηση του τηλεφώνου.

Δείτε μετά αν σας εμφάνισε την αναβάθμιση.

 

Κάτι άλλο, όσοι έχετε την 8.1, έχετε παρατηρήσει ότι τα εικονίδια είναι πιο θολά όπως και το wallpaper;

Link to comment
Share on other sites

Για βοηθά λίγο που είναι αυτή η εφαρμογή για εμάς τους αχρηστους

Ρυθμίσεις-Εφαρμογές και ειδοποιήσεις-Δείτε και τις...εφαρμογές-(τρεις τελίτσες πάνω δεξιά)-Εμφάνιση συστήματος-Πλαίσιο υπηρεσιών Google-Χώρος αποθήκευσης-Διαγραφή δεδομένων + Διαγραφή προσωρινής μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά έχω άλλο menu ..δεν βρίσκω τις επιλογές π λες

 

Τις ρυθμίσεις τις βρήκες; Αν όχι, notification center (κουρτίνα) και πατάς το γρανάζι.

Link to comment
Share on other sites

Με την 8.0 ρύθμισα το κινητό και κατέβασα όλα τα προγράμματα μου.δεν είδα κάποιο κόλλημα.βγηκα για καφέ και μετο που γύρισα σπίτι και μπήκα wifi ξεκίνησε μόνο του να κατεβάζει την 8.1

Από εχθές λοιπόν με αρκετό σκάλισμα λίγες φωτό και αρκετά mail και σοσιαλ δεν έχω δει πουθενά σκάλωμα όλα πάνε σφαίρα και μου κάνει εντύπωση η πολύ καλή διαχείριση της μπαταρίας

Συγχρόνως δουλεύω το blackbbery keyone

Και το iphone x

 

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πει και παλαιότερα, η αυτονομία της συσκευής πραγματικά απογειώθηκε με την 8.1.

 

Παίζεις με τον πόνο μου τώρα; Χαχαχαχχαχαχα. Τίποτα από εμένα! Δεν λέει να έρθει η 8.1 ! Μάλλον δεν με θέλει, κάτι έχει μαζί μου. Και το αστείο είναι ότι το Huawei p8 που είχα ήταν σφαιρατο και ο λόγος που το άλλαξα ήταν γιατί δεν έπαιρνε πια αναβαθμίσεις......

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να πάρει κάνα μηνά???????
Η ΝΟΚΙΑ είπε ότι το 1 κύμα αναβάθμισης ξεκίνησε 16 και το 2 Στις 21 Φεβρουαρίου τώρα θα δούμε πότε. Το θέμα είναι ότι το επόμενο που θα πάρω (τηλέφωνο) θα είναι αλκατελ ούτε αναβάθμισεις ούτε τίποτα ήσυχος τελείως
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η εφαρμογη της καμερας που δινεις πιο πανω ειναι συμβατη και με το 6αρι ?

 

Δεν έχεις παρά να δοκιμάσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παρακαλώ. Στην οθόνη glance όταν είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο μπορώ να βλέπω με κάποιον τρόπο εκτός από κλήσης, μηνύματα και μαιλ και άλλες ειδοποιήσεις; Όπως viber messenger πχ; Στο προηγούμενο είχα λυχνία ειδοποιήσεων και βόλευε. Τώρα πρέπει να ανοίγω το κινητό για να δω εάν έχω κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παρακαλώ. Στην οθόνη glance όταν είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο μπορώ να βλέπω με κάποιον τρόπο εκτός από κλήσης, μηνύματα και μαιλ και άλλες ειδοποιήσεις; Όπως viber messenger πχ; Στο προηγούμενο είχα λυχνία ειδοποιήσεων και βόλευε. Τώρα πρέπει να ανοίγω το κινητό για να δω εάν έχω κάτι.
Πιστεύω θα το φτιάξουν και αυτό στην 8.1 διάβασα κάπου ότι στην οθόνη glance θα προστεθούν και αυτά.Τώρα ψέματα αλήθεια θα σε γελάσω.Να μας πει κάποιος που έχει 8.1
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θα το φτιάξουν και αυτό στην 8.1 διάβασα κάπου ότι στην οθόνη glance θα προστεθούν και αυτά.Τώρα ψέματα αλήθεια θα σε γελάσω.Να μας πει κάποιος που έχει 8.1

 

Μακάρι! Εάν γίνει τότε είμαι καλυμμένος 100% σε όλα. Ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πιστεύω θα το φτιάξουν και αυτό στην 8.1 διάβασα κάπου ότι στην οθόνη glance θα προστεθούν και αυτά.Τώρα ψέματα αλήθεια θα σε γελάσω.Να μας πει κάποιος που έχει 8.1

 

Δεν ισχύει... Δεν έχει αλλάξει κάτι στη Glance screen στην 8.1.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...