Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Έχω λίγες ώρες που είμαι κάτοχος του κινητού.Αγορά από κωτσοβολο.Παιδιά έχω ξενερώσει την ζωή μου.Το Huawei p8 του 2015 που είναι το κινητό που δουλεύω είναι εμφανές πολύ πιο γρήγορο.Πώς γίνεται αυτό;;;;; Δεν ξέρω Εάν μπορώ να το γυρίσω πίσω......
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Έχω λίγες ώρες που είμαι κάτοχος του κινητού.Αγορά από κωτσοβολο.Παιδιά έχω ξενερώσει την ζωή μου.Το Huawei p8 του 2015 που είναι το κινητό που δουλεύω είναι εμφανές πολύ πιο γρήγορο.Πώς γίνεται αυτό;;;;; Δεν ξέρω Εάν μπορώ να το γυρίσω πίσω......

 

Φιλε πρεπει να κανεις πλακα ετσι;Δεν μπορει να μιλας σοιβαρα;Χωρις παρεξηγηση:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Έχω λίγες ώρες που είμαι κάτοχος του κινητού.Αγορά από κωτσοβολο.Παιδιά έχω ξενερώσει την ζωή μου.Το Huawei p8 του 2015 που είναι το κινητό που δουλεύω είναι εμφανές πολύ πιο γρήγορο.Πώς γίνεται αυτό;;;;; Δεν ξέρω Εάν μπορώ να το γυρίσω πίσω......

 

Κάτι δεν πάει καλά με τη συσκευή σου. Κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, η συσκευή κοντράρει στα ίσια ακόμα και το S8+ που τα έχω δίπλα δίπλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος με stable 8.1 να ελέγξει το χρώμα της μπάρας ειδοποιήσεων σε chrome. Κανονικά (και στην nougat) παίρνει το χρώμα του site που προβάλεις αν αυτό το υποστηρίζει αλλιώς είναι μαύρη. Σε εμένα μετά την αναβάθμιση σε 8.1 μένει μόνιμα λευκή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Έχω λίγες ώρες που είμαι κάτοχος του κινητού.Αγορά από κωτσοβολο.Παιδιά έχω ξενερώσει την ζωή μου.Το Huawei p8 του 2015 που είναι το κινητό που δουλεύω είναι εμφανές πολύ πιο γρήγορο.Πώς γίνεται αυτό;;;;; Δεν ξέρω Εάν μπορώ να το γυρίσω πίσω......

 

Δεν υπάρχει περίπτωση, μάλλον για άλλο κινητό θα μιλάς....

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Πάνω που το πήρα απόφαση έμεινα με τη χαρά...κοσμοτέ-γερμανός γιοκ (λόγω επιδότησης)...το κινητό δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα (πάτρα) και επίσης δεν υπάρχει ούτε στις κεντρικές αποθήκες.....τι γίνεται είναι δυνατόν;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Έχω λίγες ώρες που είμαι κάτοχος του κινητού.Αγορά από κωτσοβολο.Παιδιά έχω ξενερώσει την ζωή μου.Το Huawei p8 του 2015 που είναι το κινητό που δουλεύω είναι εμφανές πολύ πιο γρήγορο.Πώς γίνεται αυτό;;;;; Δεν ξέρω Εάν μπορώ να το γυρίσω πίσω......
Χαχαχα μάλλον τρολαρεις έτσι χαχαχα
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Πάνω που το πήρα απόφαση έμεινα με τη χαρά...κοσμοτέ-γερμανός γιοκ (λόγω επιδότησης)...το κινητό δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα (πάτρα) και επίσης δεν υπάρχει ούτε στις κεντρικές αποθήκες.....τι γίνεται είναι δυνατόν;;
Τώρα που αυξήθηκε η ζήτηση θα δούμε και την τιμουλα να παίρνει την ανιούσα
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Παιδιά δεν έκανα καθόλου πλάκα. Τα έβαλα δίπλα δίπλα και άνοιγα εφαρμογές και το Huawei ήταν λίγο πιο γρήγορο..... Και ήταν φορτωμένο με πολλές εφαρμογές! Ενώ το νοκια άδειο. Έκανα εργοστασιακές ρυθμίσεις και συνήλθε. Ευτυχώς δλδ!!! Ήμουν έτοιμος να το πάω πίσω! Σας ευχαριστώ όλους πάντως!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα σε όλους. Παιδιά δεν έκανα καθόλου πλάκα. Τα έβαλα δίπλα δίπλα και άνοιγα εφαρμογές και το Huawei ήταν λίγο πιο γρήγορο..... Και ήταν φορτωμένο με πολλές εφαρμογές! Ενώ το νοκια άδειο. Έκανα εργοστασιακές ρυθμίσεις και συνήλθε. Ευτυχώς δλδ!!! Ήμουν έτοιμος να το πάω πίσω! Σας ευχαριστώ όλους πάντως!

Έχεις πάρει 8.1; Τότε θα απογειωθεί...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήμουν πολυ "ζεστός" για να το αγορασω, ξερω οτι ειναι συνολικα απο τις δυνατοτερες συσκευες, ομως εχω "μαγκωθει" λιγακι απο ολα αυτα που διαβαζω για τις οχι καλες επιδόσεις της καμερας... Ποσο "κακη" μπορει να ειναι με Zeiss optics...;;; Εντύπωση μου κανει...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήμουν πολυ "ζεστός" για να το αγορασω, ξερω οτι ειναι συνολικα απο τις δυνατοτερες συσκευες, ομως εχω "μαγκωθει" λιγακι απο ολα αυτα που διαβαζω για τις οχι καλες επιδόσεις της καμερας... Ποσο "κακη" μπορει να ειναι με Zeiss optics...;;; Εντύπωση μου κανει...
Αντιθέτως πολύ καλές να λες τρομερή ποιότητα

Κάποιοι μπερδεύουν τα μεγκαπιξελ νομίζοντας ότι όσο περισσότερα τόσο καλύτερα μεγα λάθος

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή φιλε Spinterman εισαι απολυτως ικανοποιημένος απο τις φωτο / βιντεο του κινητου;
Οι φωτογραφίες είναι κρύσταλλο και στο κινητό αλλά και στον υπολογιστή βίντεο δεν έχω τραβήξει ακόμη αλλά με 4Κ Δεν νομίζω να με απογοητεύσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω αν μπορεί να φανεί εδώ η ποιότητα των φακώνbeff1f62bb828b492e44c50ccedb0d7e.jpg197f5951276a0f7460cb122e10b95fbd.jpg

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαίνονται πολυ καλα στην οθόνη μου, αλλα οπως και να χει ευχαριστώ που προθυμοποιηθηκες να τις ανεβασεις... Οπότε αυτο που κραταω, ειναι οτι δεν εχεις καποιο θεμα με τις φωτο
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά ήμουν πολυ "ζεστός" για να το αγορασω, ξερω οτι ειναι συνολικα απο τις δυνατοτερες συσκευες, ομως εχω "μαγκωθει" λιγακι απο ολα αυτα που διαβαζω για τις οχι καλες επιδόσεις της καμερας... Ποσο "κακη" μπορει να ειναι με Zeiss optics...;;; Εντύπωση μου κανει...

 

H ποιότητα στις φωτογραφίες με την εφαρμογή της ΝΟΚΙΑ είναι σίγουρα κάτω των προσδοκιών, αυτό όμως μέχρι να βάλεις την Moded Google Camera που δίνω πιο πάνω που απογειώνει τις φωτογραφίες και κάνουν τη συσκευή άκρως ανταγωνιστική σε σχέση με τις ναυαρχίδες των υπόλοιπων εταιριών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πάρει 8.1; Τότε θα απογειωθεί...

 

Δεν έχω πάρει ακόμα 8.1 . Να ρωτήσω κάτι.... Ίσως πω πατάτα βέβαια. Τα cache τα σβήνει μόνο του; Η πρέπει να κατεβάσω εγώ κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαίνονται πολυ καλα στην οθόνη μου, αλλα οπως και να χει ευχαριστώ που προθυμοποιηθηκες να τις ανεβασεις... Οπότε αυτο που κραταω, ειναι οτι δεν εχεις καποιο θεμα με τις φωτο
Βάλε ότι η ποιότητα πέφτει για να ανέβει γι αυτό και είπα αν...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βρε φίλε athanaso77 δώσε σε παρακαλώ το λινκ για το πρόγραμμα της κάμερας ν5 έκδοση δεν.μπορώ να το κατεβάσω σε ευχαριστώ

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Ψηνομουν αρκετα να το παρω αλλα με χαλασε παρα πολυ το οτι δεν εχει 60fps στα 1080.

 

Γιατι το εκαναν αυτο ρε παιδια σε μια συσκευη που ειναι η ναυαρχιδα μεχρι τωρα? Παιζει να ενεργοποιησουν τα 60 μεσω software?

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Βάλε ότι η ποιότητα πέφτει για να ανέβει γι αυτό και είπα αν...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βρε φίλε athanaso77 δώσε σε παρακαλώ το λινκ για το πρόγραμμα της κάμερας ν5 έκδοση δεν.μπορώ να το κατεβάσω σε ευχαριστώ

Αυτό είναι το apk του λίνγκ που ανέβασες58a882f8f7d36a5ca84515d3fcd69327.jpg
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Το μεσημέρι το αγόρασα από κοτσωβολο και τώρα μόλις Μ ήρθε η αναβάθμιση 8.1 και την κατεβαζω.καλως σας βρήκα

 

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

aggelos321 καλως σε βρήκαμε και εμεις! Όταν το δουλεψεις μερικες μερες κανε εναν κοπο και γραψε μας τις συνολικες εντυπώσεις σου... Καλοριζικο!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βρε φίλε athanaso77 δώσε σε παρακαλώ το λινκ για το πρόγραμμα της κάμερας ν5 έκδοση δεν.μπορώ να το κατεβάσω σε ευχαριστώ

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V5.apk

 

Ψηνομουν αρκετα να το παρω αλλα με χαλασε παρα πολυ το οτι δεν εχει 60fps στα 1080.

 

Γιατι το εκαναν αυτο ρε παιδια σε μια συσκευη που ειναι η ναυαρχιδα μεχρι τωρα? Παιζει να ενεργοποιησουν τα 60 μεσω software?

 

Η εφαρμογή της κάμερας που δίνω ακριβώς από πάνω το έχει και αυτό. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημέρι το αγόρασα από κοτσωβολο και τώρα μόλις Μ ήρθε η αναβάθμιση 8.1 και την κατεβαζω.καλως σας βρήκα

 

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σου εύχομαι να το χαρείς! Και εγώ εχθές από Κωτσόβολο αλλά δεν μου έρχεται η 8.1 πρέπει να κάνω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...