Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ισχύει... Δεν έχει αλλάξει κάτι στη Glance screen στην 8.1.
Κρίμα έπρεπε να το έχουν κάνει
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Όντος και εμένα αυτό με χαλάει...πρέπει να ανοίγω την οθόνη για να δω αν έχω κάτι...

 

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλοι μέρα έξω με 3g

Μια ώρα κλήσεις

Πολλές φωτογραφίες και βίντεο

Είμαι στην δεύτερη φόρτιση

Πιστεύω είναι καλά afeab77203b74152f56faec859b74c3e.jpg

 

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά αυτό με τις ειδοποιήσεις είναι πρόβλημα... ίσως το μοναδικό πρόβλημα που του βρίσκω...

οπότε θα ξαναρωτήσω αν έχει βρει κάποιος καμία εφαρμογή που να τον ικανοποιεί, εστω και επι πληρωμή, ας τη μοιραστεί μαζί μας...

 

εγώ έχω την Glance plus αλλα ούτε με αυτή είμαι οκ...

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά αυτό με τις ειδοποιήσεις είναι πρόβλημα... ίσως το μοναδικό πρόβλημα που του βρίσκω...

οπότε θα ξαναρωτήσω αν έχει βρει κάποιος καμία εφαρμογή που να τον ικανοποιεί, εστω και επι πληρωμή, ας τη μοιραστεί μαζί μας...

 

εγώ έχω την Glance plus αλλα ούτε με αυτή είμαι οκ...

 

Θα συμφωνήσω και εγώ. Άλλο ένα (πρόβλημα) όχι σοβαρό για εμένα βέβαια αφού οι σελίδες φορτώνουν αμέσως. Είναι ότι δεν έχει καλή διαχείριση της μνήμης ram. Εάν ανοίξεις όχι και πολλές σελίδες στο παρασκήνιο και πας να μπεις σε κάποια τότε την ξανά φορτώνει, δεν μπορεί να την κρατήσει ανοιχτή. Για 4 gb ram είναι τραγικό. Πριν με 3 που είχα δεν το είχα αυτό το (πρόβλημα). Ελπίζω να έχει διορθωθεί στην 8.1 .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

Σκεφτομαι να αγορασω με προσφορα το νοκια 8 στα 399€ plus 20% επιστροφη απο το Πλαισιο. Θεωρειτε οτι ειναι Value for money αυτη η αγορα????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

Σκεφτομαι να αγορασω με προσφορα το νοκια 8 στα 399€ plus 20% επιστροφη απο το Πλαισιο. Θεωρειτε οτι ειναι Value for money αυτη η αγορα????

 

για μένα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

Σκεφτομαι να αγορασω με προσφορα το νοκια 8 στα 399€ plus 20% επιστροφη απο το Πλαισιο. Θεωρειτε οτι ειναι Value for money αυτη η αγορα????

 

Ασυζητητί. Απλά βάλε την εφαρμογή για την κάμερα που αναφέρεται παραπάνω γιατί η στοκ είναι πραγματικά απογοητευτική.

Link to comment
Share on other sites

Ασυζητητί!!!

 

Με Cosmote sim, θα ενεργοποιηθεί το WiFi calling; Ξέρουμε αν υπάρχει τρόπος;

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

 

Με ενδιαφέρει και εμένα αυτό. Όποιος γνωρίζει τα φώτα του.

Link to comment
Share on other sites

το 20% αφαιρείται επι τόπου παιδια; δηλαδή πας το παίρνεις με την κάρτα eurobank και στο χρεώνουν 320;

αν ναι, ειναι φοβερή ευκαιρία

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

Σκεφτομαι να αγορασω με προσφορα το νοκια 8 στα 399€ plus 20% επιστροφη απο το Πλαισιο. Θεωρειτε οτι ειναι Value for money αυτη η αγορα????

Φοβερό κινητό
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

το 20% αφαιρείται επι τόπου παιδια; δηλαδή πας το παίρνεις με την κάρτα eurobank και στο χρεώνουν 320;

αν ναι, ειναι φοβερή ευκαιρία

 

Όχι άλλα έχεις 80€ που μπορείς να χρησιμοποιήσεις σε επόμενη αγορά πχ σουπερμάρκετ

Απλά πρέπει να συνεργάζεται με eurobank για το πρόγραμμα επιστροφή

Δεν έχει διαφορά σαν να παίρνεις την έκπτωση επί τόπου ειναι

Link to comment
Share on other sites

το 20% αφαιρείται επι τόπου παιδια; δηλαδή πας το παίρνεις με την κάρτα eurobank και στο χρεώνουν 320;

αν ναι, ειναι φοβερή ευκαιρία

 

Πληρώνεις 400.

Στην κάρτα σου μπαίνουν 80€ επιστροφής που μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις σε συμβεβλημένα καταστήματα

Πχ αντί για shell βενζίνη, βάζεις εκο, και πάει λέγοντας...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

WiFi calling δεν υποστηρίζεται από την συσκευή

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Σίγουρα υποστηρίζεται από τη συσκευή, αλλιώς δεν θα το είχε η Cosmote στη λίστα συμβατών συσκευών:

 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

 

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edited by pug_rules
Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλα έχεις 80€ που μπορείς να χρησιμοποιήσεις σε επόμενη αγορά πχ σουπερμάρκετ

Απλά πρέπει να συνεργάζεται με eurobank για το πρόγραμμα επιστροφή

Δεν έχει διαφορά σαν να παίρνεις την έκπτωση επί τόπου ειναι

 

Πληρώνεις 400.

Στην κάρτα σου μπαίνουν 80€ επιστροφής που μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις σε συμβεβλημένα καταστήματα

Πχ αντί για shell βενζίνη, βάζεις εκο, και πάει λέγοντας...

 

οκ σας ευχαριστώ πολύ και τους δυο

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Ασυζητητί!!!

 

Με Cosmote sim, θα ενεργοποιηθεί το WiFi calling; Ξέρουμε αν υπάρχει τρόπος;

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

 

Ακολούθησε τις οδηγίες της Cosmote και θα ενεργοποιηθεί αυτόματα μετά την επανεκκίνηση της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε τις οδηγίες της Cosmote και θα ενεργοποιηθεί αυτόματα μετά την επανεκκίνηση της συσκευής.
Δεν το έχω πάρει ακόμα. Επειδή θα γίνει αγορά από Πλαίσιο και όχι από Γερμανό, έλεγα μήπως παίζει ρόλο.. Ευχαριστώ πάντως!

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα υποστηρίζεται από τη συσκευή, αλλιώς δεν θα το είχε η Cosmote στη λίστα συμβατών συσκευών:

 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

 

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

 

Με έφτιαξες απίστευτα τώρα! Ναι υποστηρίζει κανονικά! Σε ευχαριστώ πολύ. Ήταν πολύ εύκολο και απλό. Στο σπίτι δεν έχω καλό σήμα. Τώρα είναι φουλ!!!

Link to comment
Share on other sites

Με έφτιαξες απίστευτα τώρα! Ναι υποστηρίζει κανονικά! Σε ευχαριστώ πολύ. Ήταν πολύ εύκολο και απλό. Στο σπίτι δεν έχω καλό σήμα. Τώρα είναι φουλ!!!
Θρίαμβος!!!!!

 

Από Γερμανό το έχεις πάρει ή από άλλο μαγαζί;

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edited by pug_rules
Link to comment
Share on other sites

Το ακουστικό του τηλέφωνο σημαίνει ενεργοποίηση του wificalls έτσι?????

338899edaf3a31e6e14b66a42e0d18ad.jpg

Edited by spinterman
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Θρίαμβος!!!!!

 

Από Γερμανό το έχεις πάρει ή από άλλο μαγαζί;

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

 

Από Κωτσόβολο στα 399€ πριν λίγες μέρες. Καλά μπορεί να φαίνεται παράξενο σε μερικούς που πανηγυρίζω αλλά σκέψου ότι 5 χρόνια τώρα πάλευα με το σήμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα συμφωνήσω και εγώ. Άλλο ένα (πρόβλημα) όχι σοβαρό για εμένα βέβαια αφού οι σελίδες φορτώνουν αμέσως. Είναι ότι δεν έχει καλή διαχείριση της μνήμης ram. Εάν ανοίξεις όχι και πολλές σελίδες στο παρασκήνιο και πας να μπεις σε κάποια τότε την ξανά φορτώνει, δεν μπορεί να την κρατήσει ανοιχτή. Για 4 gb ram είναι τραγικό. Πριν με 3 που είχα δεν το είχα αυτό το (πρόβλημα). Ελπίζω να έχει διορθωθεί στην 8.1 .

 

Όταν λες σελίδες; Στον chrome εννοείς;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από Κωτσόβολο στα 399€ πριν λίγες μέρες. Καλά μπορεί να φαίνεται παράξενο σε μερικούς που πανηγυρίζω αλλά σκέψου ότι 5 χρόνια τώρα πάλευα με το σήμα.
Πιστεύω θα βοηθήσει στην αύξηση διαρκείας της μπαταρίας μας θα το δοκιμάσω και θα δω
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...