Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από Κωτσόβολο στα 399€ πριν λίγες μέρες. Καλά μπορεί να φαίνεται παράξενο σε μερικούς που πανηγυρίζω αλλά σκέψου ότι 5 χρόνια τώρα πάλευα με το σήμα.
Είναι πολύ σπαστικό.. Και γω δεν έχω καλό σήμα στη δουλειά και ξεζουμίζεται και η μπαταρία.. Χάνεις και κλήσεις...

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες σελίδες; Στον chrome εννοείς;

 

Όχι.εφαρμογές πολλές εάν ανοίξω. Δεν αφήνω ποτέ πολλές εφαρμογές να τρέχουν από συνήθειο. Απλά το έκανα για να δοκιμάσω το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όχι.εφαρμογές πολλές εάν ανοίξω. Δεν αφήνω ποτέ πολλές εφαρμογές να τρέχουν από συνήθειο. Απλά το έκανα για να δοκιμάσω το τηλέφωνο.

 

Είναι αλήθεια ότι η συσκευή είναι έτσι στημένη που δεν έχει και το καλύτερο multitasking. Ωστόσο έχει τόσο δυνατά specs που το σώζει όσο γίνεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα παιδιά

Αυτό τον καιρό είμαι σε αναζήτηση συσκευής (και εγώ) και προέρχομαι απο m8 & S4.

Κοίταγα το htc u11 και το one+ 5t αλλά εκτός του ότι ειναι μεγάλα ξεφεύγουν σε τιμή (για εμένα).

θέλω να μου πείτε αν είναι dual (κουράστικα να κουβαλώ 2 κινητά) και είστε ικανοποιημένοι απο τις φώτο του!

Σας ευχαριστώ.:thanks::thanks:

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα παιδιά

Αυτό τον καιρό είμαι σε αναζήτηση συσκευής (και εγώ) και προέρχομαι απο m8 & S4.

Κοίταγα το htc u11 και το one+ 5t αλλά εκτός του ότι ειναι μεγάλα ξεφεύγουν σε τιμή (για εμένα).

θέλω να μου πείτε αν είναι dual (κουράστικα να κουβαλώ 2 κινητά) και είστε ικανοποιημένοι απο τις φώτο του!

Σας ευχαριστώ.:thanks::thanks:

https://www.gsmarena.com/nokia_8-8522.php

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το ακουστικό του τηλέφωνο σημαίνει ενεργοποίηση του wificalls έτσι?????

338899edaf3a31e6e14b66a42e0d18ad.jpg

Ποια εφαρμογή ημερολογίου χρησιμοποιείς;

Link to comment
Share on other sites

Είναι αλήθεια ότι η συσκευή είναι έτσι στημένη που δεν έχει και το καλύτερο multitasking. Ωστόσο έχει τόσο δυνατά specs που το σώζει όσο γίνεται.

 

 

 

Δεν έχει δηλαδή καλό multitasking;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται να απενεργοποιήσω την δόνηση από το ξεκλείδωμα με δαχτ. αποτύπωμα; Δηλαδή όταν βάζω το δάχτυλο για να ξεκλειδώσει να μην δονεί.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θέλω να μου πείτε αν είναι dual (κουράστικα να κουβαλώ 2 κινητά) και είστε ικανοποιημένοι απο τις φώτο του!

 

Υπάρχουν και dual sim εκδόσεις αλλά οι συσκευές που εισάγονται επίσημα Ελλάδα είναι αποκλειστικά single sim.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και dual sim εκδόσεις αλλά οι συσκευές που εισάγονται επίσημα Ελλάδα είναι αποκλειστικά single sim.

Χωρίς hybrid dual sim;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ίσως λίγο πατάτα..... Εάν συνδέσω ακουστικά με έξοδο type c στο σημείο που φορτίζει το κινητό, θα δουλεύουν; Ο λόγος που θα το έκανα είναι γιατί βολεύει πιο πολύ να φεύγει το καλώδιο από το κάτω μέρος του κινητού. Από επάνω με παιδεύει. Μην αρχίσετε να βαρατε για την ερώτηση μου, είναι το πρώτο μου με type c.χαχαχαχχααχαχα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Χωρίς hybrid dual sim;

 

Όχι, η κάρτα μνήμης μπαίνει σε αποκλειστικά δική της θέση τόσο στα dual όσο και στα single SIM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κανα update έγινε σε 8.1?

 

Ακόμα περιμένω!

 

Και εγώ. Το έχω τερματησει στο να κάνω ελέγχο. Παιδιά η μπαταρία απίστευτη! Έβγαλα 7 ώρες και 10 λεπτά και είχα ακόμα 24% μπαταρία ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ. Το έχω τερματησει στο να κάνω ελέγχο. Παιδιά η μπαταρία απίστευτη! Έβγαλα 7 ώρες και 10 λεπτά και είχα ακόμα 24% μπαταρία ακόμα.
Κάνει δουλίτσα το WiFi calling ε;

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάνει δουλίτσα το WiFi calling ε;

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

 

Έχεις δίκιο δεν το σκέφτηκα! Μάλλον βοήθησε πολύ αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα από πλαίσιο με την προσφορά της επιστροφής από eurobank.πραγματικα δεν νομίζω ότι υπάρχει ανταγωνισμός σε αυτή τη τιμή.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το λέω επειδή έτσι γράφει στα τεχνικά χαρακτηριστικά στο gsmarena.

Εγώ δεν το είπα σωστά... Το dual SIM είναι όντως hybrid με την ίδια θέση για τη δεύτερη SIM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...