Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα το παρέλαβα και εγώ από Κοτσοβολο Silver :D

Καλησπερα...

Καταρχην καλοριζικο σε οσους το πηραν...

Να ρωτησω κατι? Πως το παραλαβατε απο κοτσωβολο?? Σας πηραν τηλ να πατε σημερα π.χ? Και ποτε σας πηραν? Εμενα με πηραν τηλ για να παω τη Μ.Παρασκευη απογευμα...μου εστειλαν και μηνυμα να παω μετα τις 5 στο καταστημα..επειδη εφυγα για πασχα μιλησα με το καταστημα και μετα απο πολλα κανονισαμε να παω με την επιστροφη μου απο το χωριο...παω σημερα στα καπακια και μου λενε οτι δεν παραδιδουν νωριτερα απο 21 ή 28 απριλιου (αλλα ο ενας αλλα ο αλλος υπαλληλος) λογω samsung..ξενερωσα....

εσεις πως γινεται και παραλαμβανετε σημερα βρε παιδια?

 

Ευχαριστω

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

I beg to dream and differ from the hollow lies....
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω το προπαραγγειλα πριν 2 εβδομαδες και...εδωσα προκαταβολη 500ε και τα αλλα 5 δοσεις...εφοσων υπεγραψα και εδωσα την προκαταβολη και τα σχετικα επικοινωνησαν μαζι μου και ολα καλα μου εστειλαν αριθμο αποστολης με γενικη ταχυδρομικη και ολα καλα,αψογοι...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

Καταρχην...φιλη!

Εγω αρχες του μηνα εκανα παραγγελια...οικονομικα ειμαστε οκ....με πηραν τηλεφωνο απο το ιδιο το καταστημα και μηνυμα για παραλαβη και χθες τιποτα.....και να μου λενε αλλα αντ αλλων...ειμαι στο τσακ για ακυρωση...

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

I beg to dream and differ from the hollow lies....
Link to comment
Share on other sites

https://www.sammobile.com/2017/04/18/galaxy-s8-galaxy-s8-plus-review-samsung-brings-future-not-perfect/

 

Pros

Gorgeous design with minimal bezel

Beautiful displays

Improved cameras

On-screen keys with force touch home button

Top notch performance

Improved sound quality, AKG earphones

IP68 water resistance

Iris scanner works great, even with sunglasses

Facial recognition is ultra quick

 

Cons

Average battery life

Odd fingerprint sensor placement

Bixby button is annoying

Bixby currently limited

Iris and facial recognition don’t work together

Display’s 18:5:9 aspect ratio underutilized

S8+ might be too tall for some

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Και σε αυτό το review αναφέρεται το πρόβλημα του pink display όπως φαίνεται ξεκάθαρα στις παρακάτω φωτογραφίες...

 

galaxy-s8-s8-plus-review-120-360x240.jpggalaxy-s8-s8-plus-review-124-360x240.jpg

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Deal breaker και DOA ξεκάθαρα αν αντικρίσουμε τέτοια οθόνη.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

Καταρχην...φιλη!

Εγω αρχες του μηνα εκανα παραγγελια...οικονομικα ειμαστε οκ....με πηραν τηλεφωνο απο το ιδιο το καταστημα και μηνυμα για παραλαβη και χθες τιποτα.....και να μου λενε αλλα αντ αλλων...ειμαι στο τσακ για ακυρωση...

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

καταρχην φιλη συγνωμη,υπαρχει τετοια περιπτωση να μην εχουν αλλα αποθεματα γιατι εμενα με το που ηρθε το βγαλανε τελειως το midnight black απο το σκρουτζ στον κοτσοβολο δηλαδη δεν το εχει καθολου ουτε καν κατοπιν παραγγελιας,εγω ειμαι ευχαριστημενος απο το καταστημα το ιδιο και ο φιλος μου που πηρε huawei p10 plus απο το ιδιο καταστημα
Link to comment
Share on other sites

καταρχην φιλη συγνωμη,υπαρχει τετοια περιπτωση να μην εχουν αλλα αποθεματα γιατι εμενα με το που ηρθε το βγαλανε τελειως το midnight black απο το σκρουτζ στον κοτσοβολο δηλαδη δεν το εχει καθολου ουτε καν κατοπιν παραγγελιας,εγω ειμαι ευχαριστημενος απο το καταστημα το ιδιο και ο φιλος μου που πηρε huawei p10 plus απο το ιδιο καταστημα

Σε ερωτηση μου αν μπορω να το παραλαβω απο αλλο καταστημα μου ειπαν οχι γιατι ειναι χρεωμενα στην καθε παραγγελια...και δεν μου ειπαν οτι δεν υπαρχει αποθεμα...το εχουν..αλλα δεν μου το παραδιδουν επειδη δεν τους αφηνει η samsung

 

αλλα βλεπω οτι αλλοι παραλαμβανουν κανονικα απο κωτσοβολο.....

τι να πω δεν ξερω πια..

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

I beg to dream and differ from the hollow lies....
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα και εγώ από Κοτσοβολο Silver :D

Βάλε μας φώτο αν μπορείς αποντο silver. Αυτό έχω κάνει και εγώ παραγγελία από το Amazon. Ήμουν ανάμεσα στο silver και στο black αλλά επέλεξα το Silver

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια εχω.Ας μου απαντησει καποιος.Αν ειμαι of topic διαγραψτε την ερωτηση μου.

Για ποιον λογο εχουν καποιοι τοση βιασυνη να παρουν καποιο gadget οπως το εν λογω κινητο πρωτοι απο ολους,σε τοσο υψηλη τιμη που προφανως δεν θα εχουν και ανεση μιας και βαζουν δοσεις γνωριζοντας δε οτι ειναι υπερτιμολογημενο και σαν αποδειξη του τελευταιου σε 4-5 μηνες θα ειναι κατω η τιμη τουλαχιστον 30%.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια εχω.Ας μου απαντησει καποιος.Αν ειμαι of topic διαγραψτε την ερωτηση μου.

Για ποιον λογο εχουν καποιοι τοση βιασυνη να παρουν καποιο gadget οπως το εν λογω κινητο πρωτοι απο ολους,σε τοσο υψηλη τιμη που προφανως δεν θα εχουν και ανεση μιας και βαζουν δοσεις γνωριζοντας δε οτι ειναι υπερτιμολογημενο και σαν αποδειξη του τελευταιου σε 4-5 μηνες θα ειναι κατω η τιμη τουλαχιστον 30%.

Προφανώς επειδή διαθέτουν τα χρήματα αλλά και επειδή έχουν "αρρώστια" με τις συσκευες.

Ο καθένας μας έχει "αρρώστια" με κάτι που θα υπερβάλλουμε και είναι σεβαστό. Απλά τα πράγματα δηλαδή.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς επειδή διαθέτουν τα χρήματα αλλά και επειδή έχουν "αρρώστια" με τις συσκευες.

Ο καθένας μας έχει "αρρώστια" με κάτι που θα υπερβάλλουμε και είναι σεβαστό. Απλά τα πράγματα δηλαδή.

Ναι σεβαστο ειναι απλα απορια εχω γιατι και εγω καποτε το εκανα συχνα και τωρα καπως αραιοτερα και θαθελα μεσω αλλου να μαθω και για μενα.

ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε μας φώτο αν μπορείς αποντο silver. Αυτό έχω κάνει και εγώ παραγγελία από το Amazon. Ήμουν ανάμεσα στο silver και στο black αλλά επέλεξα το Silver

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

+1 Φωτο please!!!!

 

Μεγειές και καλοδούλευτο!

Link to comment
Share on other sites

Η αναμονή τρώει μπαταρία όπως γίνεται με τα κινητα της Samsung

 

https://ibb.co/izsuMQ

 

https://ibb.co/bWNN85

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία συσκευή της Samsung με μπαταρία με όλη την σημασία της λέξης θα παραμείνει το s7 edge. Δεν τους κόβω ούτε σε Note 8 να βελτιώσουν την μπαταρία
Link to comment
Share on other sites

Η αναμονή τρώει μπαταρία όπως γίνεται με τα κινητα της Samsung

 

https://ibb.co/izsuMQ

 

https://ibb.co/bWNN85

 

Απο την αλλη εγω εχω απιστευτους χρονους σε αναμονη...

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Deal breaker και DOA ξεκάθαρα αν αντικρίσουμε τέτοια οθόνη.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Άλεξ είχες κάποιο νεότερο από αμαζον? Εγώ τίποτα ακόμα και βλέπω στο site τους Πώς άλλαξαν την παράδοση για τις 28 του μηνός

 

Nikos S7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

το κινητακι εχει ενα θεμα σε χρωμα μαυρο με τις δαχτυλιες....ομως σε χρωμα γκρι το οποιο ειδα και επαιξα ειναι καταπληκτικο και μοιαζει σαν να μην το εχεις πιασει.

 

oi οθονες απλα θελουν μια ρυθμισουλα...και ενα ρισταρτ μετα απο την ρυθμιση...θα στρωσει το κινητο αμεσως.

wifi μετριο θα ελεγα,αυτο το καταλαβα αμεσως ενω ακουστικο στο αυτι ειναι τελειο.

Το ακουστικο το κεντρικο ειναι λιγο μιεχ.

 

design/οθονη/σημα ειμαστε στο απολυτο τοπ.

οσοι το αγορασετε θα το καταλαβετε αμεσως.Ενδεχεται να το αγορασω και εγω αλλα πρωτα θα δω τι λεει η μπαταρια.

την καλημερα μου στην παρεα.

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολη την παρεα μολις το παρελαβα και εγω:

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Το κινητο πραγματικα ειναι απεκτω το εβαλα διπλα στο S7 το απλο που εχω και στο s7 edge μου και μου φανηκαν παλιοτερα μπροστα απο το S8. Το 8 το καλο που λεμεν. Ειναι γρηγορο πραγματικα. Μου αρεσει η οθονη του αν και με το ματι απο κοντα τα 5.7 φενονται καπως μικρο μεγευθος σε σχεση με το 5.5 του S7 Edge αλλα ειμαι υπεραΕΥΧΑΡΙτημενος με την επιλογη μου. Το πηρα με συμβολαιο απο τα RED της Cytas με RED3 + 60Ευρω μπροστα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και καλοδούλευτο. :D

Να σαι καλα φιλε μου :D. Εσυ ποτε θα το παρεις με το καλο ; Ή ποιος αλλος θα το παρει με το καλο ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Άλεξ είχες κάποιο νεότερο από αμαζον? Εγώ τίποτα ακόμα και βλέπω στο site τους Πώς άλλαξαν την παράδοση για τις 28 του μηνός

 

Nikos S7 edge

 

 

Σε επικοινωνία εχθές μου είπαν ότι σήμερα είναι να αποσταλεί.

Σε διαφορετική περίπτωση να επικοινωνήσω εκ νέου μαζί τους.

 

b201ead6e43f932ebefa9a67737c9711.jpg

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ νωρίς ακόμα, αλλά όσοι έχετε κάνει τουλάχιστον 2 φορτίσεις, πώς βλέπετε τη μπαταρία σε σχέση με την προηγούμενη συσκευή σας;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...