Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δύσκολα θα δώσω το Mate 9 Pro - όπως ειπε και ο Γιώργος - αλλά παρακολουθω από κοντά τα reviews... Αν θα άλλαζα θα επέλεγα το μικρό έναντι του +... Η μπαταρία μου χαλάει όλη την κατάσταση.

 

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα θα δώσω το Mate 9 Pro - όπως ειπε και ο Γιώργος - αλλά παρακολουθω από κοντά τα reviews... Αν θα άλλαζα θα επέλεγα το μικρό έναντι του +... Η μπαταρία μου χαλάει όλη την κατάσταση.

 

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

 

Πως εισαι απο μπαταρια με το mate 9 pro??? Δωσε αν μπορεις στοιχεία.Ευχαριστω

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Για όσους αναμένουμε να πάρουμε τη συσκευη για την αποθεώσουμε ή να την κράξουμε πλέον λέω επίσημα ότι από μεγαλη αλυσίδα οι προπαραγγελιες θα παραδοθουν δύο μέρες νωρίτερα από την αρχική εκτίμηση . Όπως μου είπαν θα παραλάβω στις 18/04 οριστικά διότι οι συσκευές ήδη βρίσκονται από σήμερα στις αποθήκες τους.

 

 

 

Πρώτη εργάσιμη μετά το Πάσχα έτσι για να χωνέψουμε το αρνί.

 

 

 

Θατα πάρω και τα δύο Day 1(μικρό και μεγάλο) για να έχω προσωπική άποψη και εμπειρία. Ελπίζω να μην ξενερώσω όπως με το σκουπίδι το NOTE 7

 

Δώσε μας με μια πρώτη ευκαιρία μια πρώτη εντύπωση από το μικρό και τι ψάρια πιάνει στην αυτονομία.

 

Δηλαδή σε σχέση με S7-S7 edge που το κατατασεις πιο κοντά.

 

Τι αίσθηση σου αποκόμισε.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θεωρώ οτι η Samsung ειχε μοναδική ευκαιρία να φτιάξει κορυφαία ναυαρχίδα και τελικά πέταξε την μπαλα στην εξέδρα....

Τέτοια μεγάλη οθωνη δεν αντέχει με 3000 μπαταρια να μην κοροϊδευόμαστε!

"Κοτεψαν" για ακομα μια φορα να προσθέσουν ελάχιστο επιπλεον βαρος και πάχος για να προσφέρουν μια σοβαρή ολοκληρωμένη λύση που δεν θέλει πάντρεμα με πρίζα!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ο κύβος ερρίφθη και έπεσε το μπουμπουνισμα για το μικρό να περάσει από εξονυχιστικό έλεγχο και τι ψάρια πιάνει.:p

 

Την Τετάρτη που μας έρχεται 19 του μηνός σύμφωνα με το amazon θα γίνει αποστολή.

 

Ιδωμεν.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ο κύβος ερρίφθη και έπεσε το μπουμπουνισμα για το μικρό να περάσει από εξονυχιστικό έλεγχο και τι ψάρια πιάνει.:p

 

Την Τετάρτη που μας έρχεται 19 του μηνός σύμφωνα με το amazon θα γίνει αποστολή.

 

Ιδωμεν.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Μου αρέσει που το εβριζες, το ξανα εβριζες αλλα το πηρες μπαμ μπαμ.. ! :lol:

Καλορίζικο παντως. Η αλήθεια είναι οτι παρολα τα μειον του, το κινητο είναι ερωτευσιμο..

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που το εβριζες, το ξανα εβριζες αλλα το πηρες μπαμ μπαμ.. ! :lol:

 

Καλορίζικο παντως. Η αλήθεια είναι οτι παρολα τα μειον του, το κινητο είναι ερωτευσιμο..

 

 

Κοιτα δεδομένα η s8 σειρά έχει κάποια μειον όπως ανέφερα αναλυτικά στο νήμα του plus.

 

Το θέμα είναι τα θετικά κατά πόσον θα με πείσουν η έστω εξίσου κάποια από τα αρνητικα να ελαχιστοποίησω την επίδραση στην καθημερινότητα μου έτσι ώστε η σούμα στο τέλος να έχει θετικό πρόσημο.

 

Είναι και ότι φέρνει κάτι διαφορετικό και ξεχωριστό που σε παρακινεί(τσιγκλαει) να το δοκιμάσεις στην πράξη.

 

Έναν άνεμο ανανέωσης δηλαδή :p

 

Θα δείξει.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πως εισαι απο μπαταρια με το mate 9 pro??? Δωσε αν μπορεις στοιχεία.Ευχαριστω

 

Ότι ανώτερο υπάρχει σε αυτόν τον τομέα. Με πολύ σκληρή χρήση βγάζει την ημέρα για πλακα. Έχω δει οθόνη με τις δικές μου ανάγκες μέχρι και 6:30 ώρες όταν πχ το s7 edge με το ζόρι μου έβγαζε 3:20. Η χρήση του καθενός διαφέρει οπότε μιλάω με τη χρήση τη δική μου.

 

 

Για αλλαγή έτσι για να πάρετε μια γεύση

 

Edited by gkp

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Σαν συσκευή έχω το LG V10. Πήγα είδα και τα 2 samsung στο Media Markt εδώ Γερμανία. Το S8 κάθεται πολύ άνετα στην παλάμη μου και το δάχτυλο πίσω πάει απευθείας στο αποτύπωμα.

Το S8+ είναι πιο ψηλό και το δάχτυλο μου δεν το φτάνει αν το κινητό το κρατήσω από κάτω. Αν το κρατάω από τα πλάγια μια χαρά το φτάνει.

Από το 2013 είμαι στο myphone.gr έχω αλλάξει και εγώ πολλά κινητά και πάντα από της 4,5 ίντσες υπήρχε η γκρίνια ότι οι οθόνη του Galaxy S4 ήταν τεράστια.

Αμάν ρε παιδιά τι παλάμες έχετε και θέλετε μικρές οθόνες και πάντα βρίσκεται λόγο να γκρινιάζετε;

Βλέπετε όλες οι ναυαρχίδες έχουν μεγάλες οθόνες και το απίστευτο 5,5 για πολλούς τότε τώρα μια χαρά το έχετε. Εγώ λόγο V10 με καθαρή 5,7 οθόνη με άρεσε το S8 που είναι αρκετά πιο μικρό και το δουλεύω άνετα με το ένα χέρι. Είμαι 1,85 οπότε έχω και της ανάλογες παλάμες αλλά η μικρή του μπαταρία με φοβησε οπότε θα πάρω το S8+ που έχει πιο μεγάλη μπαταρία. Το κινητό το δουλεύω ακούω ράδιο μέσω ίντερνετ και μουσική με σβηστεί οθόνη οπότε με 3500 θα κρατάει πιο πολύ από ότι με 3000 με σβήστε οθόνη. Το S8+ έχεις ίδιες διαστάσεις με το V10 και είναι κιόλας λίγο πιο μικρό και πιο ελαφρύ μάλιστα.

Τώρα να πω την αλήθεια έχω συνηθίσει και γράφω τα τελευταία χρόνια πάντα με τα δύο χέρια και μπορώ γράφω πιο άνετα και πιο γρήγορα από ότι με το ένα αν και πλέον με της αναβάθμισης όλο αυτό το έγραψα με το Google keyboard. Δλδ δεν έγραψα τίποτα το λέω και το γράφει χωρίς πλέον να κάνει τόσα πολλά λάθη.

Θέλω να πω σε λίγο καιρό δεν θα μας ενοχλεί καν η μεγάλη οθόνη γιατί πλέον φωνητικά μπορούμε και στέλνουμε μυνήματα η γράφουμε και ολόκληρα άρθρα χωρίς να ιδρώνουν τα δάχτυλα μας.

Οπότε η συμβουλή μου μην από βιασύνη πάρετε το μικρό και μετά το πουλάτε για να πάρετε το μεγάλο.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ οτιδήποτε μεγαλύτερο από S7 edge διαστάσεις τρώει άκυρο από τα αποδυτήριο,για αυτό στο μικρο στρέφομαι.

Μην μου λες καν για V10 που ούτε τζάμπα το έπαιρνα.

 

Αν το μικρό δεν με καλύψει απλά ένα X την Sammy φέτος.

 

Εγώ θέλω με ένα χέρι να το δουλεύω το κινητό,πολύ πολύ σπάνια με 2 χέρια.

 

Για αυτό μην μας λέτε θα το μετανιώσουμε και θα πάμε στο μεγάλο διότι δεν πρόκειται να γίνει.

 

Αν ήθελα το μεγάλο εξαρχής θα πήγαινα σε αυτό.

 

Σε κάποια πράγματα είμαι κάθετος και δεν σήκωνω μύγα στο σπαθί μου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες x την Sammy φέτος πως το εννοείς?

Ήδη τα έσκασες στη Sammy. Τώρα αν θα το χρησιμοποιείς, θα το ρίξεις στο λάκο με τα φίδια ή θα το κάψεις, δεν την ενδιαφέρει.

 

Χ στη Samsung με αγορά της συσκευής της δεν συνάδει :cool:

me > you
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά γίνεται το X μην σε ανησυχεί:lol::cool:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ οτιδήποτε μεγαλύτερο από S7 edge διαστάσεις τρώει άκυρο από τα αποδυτήριο,για αυτό στο μικρο στρέφομαι.

Μην μου λες καν για V10 που ούτε τζάμπα το έπαιρνα.

 

Αν το μικρό δεν με καλύψει απλά ένα X την Sammy φέτος.

 

Εγώ θέλω με ένα χέρι να το δουλεύω το κινητό,πολύ πολύ σπάνια με 2 χέρια.

 

Για αυτό μην μας λέτε θα το μετανιώσουμε και θα πάμε στο μεγάλο διότι δεν πρόκειται να γίνει.

 

Αν ήθελα το μεγάλο εξαρχής θα πήγαινα σε αυτό.

 

Σε κάποια πράγματα είμαι κάθετος και δεν σήκωνω μύγα στο σπαθί μου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Αλεξ φαε μια σνικερς...κανεις σαν μανατζερ ραγκμπυ οταν πεινας :D :D :p :p

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ φαε μια σνικερς...κανεις σαν μανατζερ ραγκμπυ οταν πεινας :D :D :p :p

 

61957567b24121c3ff2ccd0f31db1af4.jpg

:lol::lol::lol:

 

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κόσμος που θέλει μικρα κινητα, και κόσμος που θελει μεγάλα.. Αυτό είναι σεβαστό, καθενας εχει τις ανάγκες του. Αν δωσεις σε κάποιον που θέλει μικρό, μεγάλη συσκευή δε θα του αρεσει καθόλου και αντίστροφως..

Προφανώς οταν λεει Χ στη σαμσουνγκ, θα το πουλήσει μεταχ σχεδον καινούργιο λιγο μετα που το πηρε, χανοντας ελαχιστα..

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τη φασαρία που έχει γίνει όταν από Iphone 3,5 ίντσες βγήκε το Galaxy S2 με τέσσερις ίντσες και ο κόσμος όλος φώναζε ότι οι τέσσερις είναι πολύ μεγάλες και δεν μπορούμε να το χειριστούμε και 3,5 είναι το τέλειο μέγεθος και έφτασαν από τις 3,5 να παίζουμε με 5,5 και να θεωρούμε τώρα το 5,5 το τέλειο μέγεθος το 5.1 η 5,2... Οι εταιρείες είδαν ότι ο κόσμος θέλει μεγάλος οθόνες χωρίς μεγάλα μπεζελ πιο πρακτικά τα κινητά Οπότε δίνουν πλέον και μεγάλες οθόνες. Όποιος δεν θέλει να έχει μεγάλη οθόνη έχει κινητά με πιο μικρές οθόνες μπορεί να πάει εκεί πέρα.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά και Καλή Ανάσταση, Σήμερα παρέλαβα και εγώ το S8 σε μαύρο χρώμα. Μου ήρθε σπίτι από προπαραγγελία που είχα κάνει στο Πλαίσιο Πάτρας. Το κινητό είναι πανέμορφο και πολύ βολικό στο χέρι. Προερχόμενος από S7 edge, Η οθόνη είναι πιο μικρή δεξιά και αριστερά και πιο μεγάλη πάνω και κάτω μέρος. Προσωπικά δε με ενοχλεί καθόλου αλλά μπορεί κάποιους να τους επηρεάσει...
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τη φασαρία που έχει γίνει όταν από Iphone 3,5 ίντσες βγήκε το Galaxy S2 με τέσσερις ίντσες και ο κόσμος όλος φώναζε ότι οι τέσσερις είναι πολύ μεγάλες και δεν μπορούμε να το χειριστούμε και 3,5 είναι το τέλειο μέγεθος και έφτασαν από τις 3,5 να παίζουμε με 5,5 και να θεωρούμε τώρα το 5,5 το τέλειο μέγεθος το 5.1 η 5,2... Οι εταιρείες είδαν ότι ο κόσμος θέλει μεγάλος οθόνες χωρίς μεγάλα μπεζελ πιο πρακτικά τα κινητά Οπότε δίνουν πλέον και μεγάλες οθόνες. Όποιος δεν θέλει να έχει μεγάλη οθόνη έχει κινητά με πιο μικρές οθόνες μπορεί να πάει εκεί πέρα.

 

To iPhone με τις 3.5" το 2007 ήταν παντόφλα. Το Note (2011) με τις 5.2" και τα μεγάλα bezels κι αν ήταν παντόφλα... Τώρα... οι 5.2" θεωρούνται σχετικά λίγες...

Το σχήμα τι λέει; Μπορεί κάποιος να ανοίξει -τραβήξει- τα notifications?

Edited by BestMan

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Kαλή Ανάσταση σε όλους, σχόλια επιθετικά διαγράφηκαν, παρακαλώ ρίξτε τους τόνους μέρες που είναι.
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που το εβριζες, το ξανα εβριζες αλλα το πηρες μπαμ μπαμ.. ! :lol:

Καλορίζικο παντως. Η αλήθεια είναι οτι παρολα τα μειον του, το κινητο είναι ερωτευσιμο..

 

Και δεν ειναι μονο φετος. Καθε χρονο εχουμε την ιδια γκρινια απο την παρουσιαση του μοντελου αλλα βλεπεις περα απο τα οποια αρνητικα που μπορεις να βρεις στο S ο ανταγωνισμος δεν εχει καλυτερη προταση.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τη φασαρία που έχει γίνει όταν από Iphone 3,5 ίντσες βγήκε το Galaxy S2 με τέσσερις ίντσες και ο κόσμος όλος φώναζε ότι οι τέσσερις είναι πολύ μεγάλες και δεν μπορούμε να το χειριστούμε και 3,5 είναι το τέλειο μέγεθος και έφτασαν από τις 3,5 να παίζουμε με 5,5 και να θεωρούμε τώρα το 5,5 το τέλειο μέγεθος το 5.1 η 5,2... Οι εταιρείες είδαν ότι ο κόσμος θέλει μεγάλος οθόνες χωρίς μεγάλα μπεζελ πιο πρακτικά τα κινητά Οπότε δίνουν πλέον και μεγάλες οθόνες. Όποιος δεν θέλει να έχει μεγάλη οθόνη έχει κινητά με πιο μικρές οθόνες μπορεί να πάει εκεί πέρα.

 

Με το σκεπτικό σου θα πρέπει σε 10 χρόνια να μας αρέσουν 12" κινητά. Το ότι υπήρχε δισταγμος στα πιο μεγάλα από τις 3,5 δε σημαίνει ότι θέλουμε συσκευές που δε μπορούμε να χειριστούμε εύκολα και να κρατάμε με το 1 χέρι. Προσωπικά το όριο μου ήταν το s7 edge σε οθόνη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

...Το ότι υπήρχε δισταγμος στα πιο μεγάλα από τις 3,5 δε σημαίνει ότι θέλουμε συσκευές που δε μπορούμε να χειριστούμε εύκολα και να κρατάμε με το 1 χέρι. Προσωπικά το όριο μου ήταν το s7 edge σε οθόνη.

 

Νικο δεν εχω καταλλαβει γιατι πρεπει να χειριζομαι με το ενα χερι το τηλεφωνο. Με τα 2 οπως κανω τωρα γραφω ποιο γρηγορα ενα μηνυμα ενω σε scroll down σε σελιδα στο internet δεν εχεις προβλημα. Απο την αλλη για να γραψεις ενα sms το πληκτρολογιο ειναι μαζεμενο σε μια μικρη περιοχη κατω χωρις ο χωρος να σε περιοριζει. Θεωρω οτι εμπειρια χρησης ειναι πολυ καλυτερη οταν χρησιμοποιεις και τα 2 χερια, ειναι σα το .... σουβλακι, γιατι θα πρεπει να το τρωω με το ενα χερι και να ταλαπωριεμαι!!!

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Νικο δεν εχω καταλλαβει γιατι πρεπει να χειριζομαι με το ενα χερι το τηλεφωνο. Με τα 2 οπως κανω τωρα γραφω ποιο γρηγορα ενα μηνυμα ενω σε scroll down σε σελιδα στο internet δεν εχεις προβλημα. Απο την αλλη για να γραψεις ενα sms το πληκτρολογιο ειναι μαζεμενο σε μια μικρη περιοχη κατω χωρις ο χωρος να σε περιοριζει. Θεωρω οτι εμπειρια χρησης ειναι πολυ καλυτερη οταν χρησιμοποιεις και τα 2 χερια, ειναι σα το .... σουβλακι, γιατι θα πρεπει να το τρωω με το ενα χερι και να ταλαπωριεμαι!!!

 

Διότι δε γίνεται με τα 2χέρια να είσαι όλη μέρα. Εγω προσωπικά δεν μπορώ να βάλω 2ο χέρι. Θέλω να το χρησιμοποιώ με το ενα στην καθημερινότητα. Όταν τρέχεις σε δουλειές και θες να δεις μια ειδοποίηση. Όταν θες να γραψεις ενα μικρό μήνυμα κτλ κτλ δε γίνεται να θες 2 χερια. Άλλο να θες μια στο τόσο και άλλο σε όλα. Με το s7 edge σε χρειάζεται 2ο συχνά, με s8 το φοβάμαι

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά και Καλή Ανάσταση, Σήμερα παρέλαβα και εγώ το S8 σε μαύρο χρώμα. Μου ήρθε σπίτι από προπαραγγελία που είχα κάνει στο Πλαίσιο Πάτρας. Το κινητό είναι πανέμορφο και πολύ βολικό στο χέρι. Προερχόμενος από S7 edge, Η οθόνη είναι πιο μικρή δεξιά και αριστερά και πιο μεγάλη πάνω και κάτω μέρος. Προσωπικά δε με ενοχλεί καθόλου αλλά μπορεί κάποιους να τους επηρεάσει...

 

Καλημέρα και καλορίζικο.

Θα μας δώσεις μια πρώτη εντύπωση από την μπαταρία.

Τι αίσθηση σου αποκόμισε σε σχέση με 7 edge που είχες.

Και δεν ειναι μονο φετος. Καθε χρονο εχουμε την ιδια γκρινια απο την παρουσιαση του μοντελου αλλα βλεπεις περα απο τα οποια αρνητικα που μπορεις να βρεις στο S ο ανταγωνισμος δεν εχει καλυτερη προταση.

 

Δεν είναι θέμα γκρίνια απλά επισημάνουμε και στηλιτεύουμε όπου υπάρχουν κακως κείμενα και θα μπορούσε/έπρεπε να δώσει το παραπάνω η το πιο πλήρες.

 

Δεν είναι θέμα καλύτερο η χειρότερο αλλά κατά πόσον καλύπτει συγκεκριμένες ανάγκες δεδομένη χρονική στιγμή και ποσο καλά το κάνει.

 

Διότι όλες τις ανάγκες η τα θέλω όλων δεν τα καλύπτει σε καμία περίπτωση.

 

Μην κοιτάς που ενώ το κατακρίνουμε το αγοράζουμε,βάλε μέσα και το μικρόβιο της αλλαγής και της δοκιμής που αποτελεί ισχυρό κίνητρο για πολλους από εμάς από μόνο του.

 

Υπάρχουν features η χαρακτηριστικά που είτε δεν έχει(dual sim) είτε μετριοτατη υλοποίηση έχει(απόδοση στα ηχεία) είτε αμφιλεγόμενο aspect ratio οθόνης με πλεονεκτήματα και αντίστοιχα ισχυρά μειονεκτήματα στο user experience και σίγουρα σε άλλους παράγοντες θα υστερεί εξίσου.

 

Το ότι ενδεχόμενος ο ανταγωνισμός δεν έχει να δώσει συνολικά πληρέστερη πρόταση δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης όπου υπάρχουν κακως κείμενα η μέτρια υλοποίηση.

 

Υποτίθεται με την εξέλιξη της τεχνολογίας θα βλέπαμε όσο το δυνατών πιο ολοκληρωμένη πρόταση με εξάλειψη μετριοτήτων η αρνητικών αλλά κάθε άλλο παρά αυτό βλέπουμε ακόμα και αν έχουν φτάσει στα 800-900 ευρώ

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα!

Ολο τα ιδια βρε παιδια λετε και τελικα εγω δεν βλεπω αυτα τα αρνητικα στο S8+

Βαζω να παιξουν διαφορα αρχεια ηχου μια χαρα παιζει και πολυ ωραια μαλιστα.

Η μπαταρια καθως δεν ασχοληθηκα ποτε με τις αναμονες εχω ομως την αισθηση οτι ειναι παρομοια με του S7-edge.Δεν εχω παρατηρησει κατι σοβαρο να το τσεκαρω και να το αναφερω.

Οχι τιποτε αλλο γιατι θα κολησω νευρασθενεια με σας στο τελος η θα αρχισω να εχω φαντασιωσεις οτι κατι συμβαινει και δεν το αντιλαμβανομαι .Παω να παρω τα χαπια μου:p:p:p

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...