Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποσοι ενδιαφερονται για το s8, αντι για s8+?

 

Εγώ σίγουρα για S8. Δεν θέλω κάτι πάνω από 5.8″ και οι διαστάσεις του κινητού είναι πλέον ιδανικές.

Link to comment
Share on other sites

ψηνομαι και εγω αλλα προς το φθινοπωρο.ελπιζω η samsung να δωσει 2 χρονια εγγυηση,οσο δηλαδη ολη συσκευη.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ενδιαφερομαι για S8 παρα για το S8+ μια χαρα θα κανω την δουλεια μ οπως με το Note 4 επισης.

Το προπαραγγιλα και αναμενω για παραλαβη γυρω στις 18-27 του μηνα θα με ειδοποιησουν.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

S8+ μου φαίνεται μεγάλο,αλλα η μπαταρία του απλού s8 μικρή!! Περίεργα τα κάνανε.

 

Έτσι ακριβώς. Απλά το S8+ δεν είναι μεγάλο αλλά μακρύ και στενό. Πολύ....

Link to comment
Share on other sites

εγω πουλησα το s7 edge και περιμενω...σιγουρα το s8 το s8 + δεν μου κανει ειναι πολύ μεγαλο...ισως το προ παραγγειλω από κοτσοβολο θα δειξει:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, βρίσκομαι στο Μόναχο αυτές τις μέρες και πέρασα μια βόλτα για να δω από κοντά τις συσκευές. Το s8 είναι φανταστικό στο πιάσιμο, χωράει άψογα στην παλάμη, όμως είναι μακρύ και δύσκολο στη λειτουργία του notification bar (εάν ήταν στις 5.1 ίντσες θα ήταν τέλειο). Το s8+ εντυπωσιακό λόγω της τεράστιας οθόνης όμως πολύ μεγάλο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, βρίσκομαι στο Μόναχο αυτές τις μέρες και πέρασα μια βόλτα για να δω από κοντά τις συσκευές. Το s8 είναι φανταστικό στο πιάσιμο, χωράει άψογα στην παλάμη, όμως είναι μακρύ και δύσκολο στη λειτουργία του notification bar (εάν ήταν στις 5.1 ίντσες θα ήταν τέλειο). Το s8+ εντυπωσιακό λόγω της τεράστιας οθόνης όμως πολύ μεγάλο.

 

Με 5.1 θα ήταν τέλεια αποτυχία και θα πούλαγαν περισσότερο και τα Cubot.

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρω μικρότερο μέγεθος οθονης γιατί είναι λιγο μακρύ το s8

 

 

μου φαινεται πολυ τελειο σε μεγεθος....

 

 

οσοι προπαραγγειλατε το κινητο εχετε παρει και θηκη? εγω σκεφτομαι να παω σε spigen μερια..

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=V9uz2p3dCrs

Ελληνας πρεπει να ναι 100% αυτος ο τυπος καλα πως το παρελαβε και εμεις ακομη περιμενουμε ; Δειτε το μενου που επιλεγει οτι λεει τηλεφωνο μηνυματα καμερα ρυθμισεις κλπ ολα στα ελληνικα τα γυρισε και αν δεν ειναι ελληνας τι σκατα ειναι και το παρελαβε ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=V9uz2p3dCrs

Ελληνας πρεπει να ναι 100% αυτος ο τυπος καλα πως το παρελαβε και εμεις ακομη περιμενουμε ; Δειτε το μενου που επιλεγει οτι λεει τηλεφωνο μηνυματα καμερα ρυθμισεις κλπ ολα στα ελληνικα τα γυρισε και αν δεν ειναι ελληνας τι σκατα ειναι και το παρελαβε ;

 

Το unboxing του Πλαισίου είναι που έχει ποσταριστεί μερικές σελίδες πριν...

Link to comment
Share on other sites

Το unboxing του Πλαισίου είναι που έχει ποσταριστεί μερικές σελίδες πριν...

Μαλιστα δεν το προσεξα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Τα έπιασα πριν λίγο στα χέρια μου και τα δύο (mediamarkt Γερμανίας). Το μικρό είναι σα να έχει 5-5,2 ίντσες οθόνη, γλιστράει πολύ και είναι άβολο στη χρήση (τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα).
Link to comment
Share on other sites

Τα έπιασα πριν λίγο στα χέρια μου και τα δύο (mediamarkt Γερμανίας). Το μικρό είναι σα να έχει 5-5,2 ίντσες οθόνη, γλιστράει πολύ και είναι άβολο στη χρήση (τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα).

 

Το μεγάλο?

Link to comment
Share on other sites

Τα έπιασα πριν λίγο στα χέρια μου και τα δύο (mediamarkt Γερμανίας). Το μικρό είναι σα να έχει 5-5,2 ίντσες οθόνη, γλιστράει πολύ και είναι άβολο στη χρήση (τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα).

Από τι συσκευή έρχεσαι?

 

Όσοι δουλεύουν s7 edge το έχουν περάσει αυτό το learning curve πιασίματος και δεν έχει καμία διαφορά από το s7 edge.

 

Τα έπιασα κ εγώ κ τα 2 και δεν ένιωσα καμία διαφορά από το s7 edge που το δουλεύω γυμνό, χωρίς θήκες.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Το μεγάλο δεν είχε μπαταρία και έχω άποψη μόνο για το μέγεθος. Αύριο ίσως ξαναπάω. Πλησιάζει πολύ στο s7 edge αν μιλάμε για πιάσιμο, μόνο που είναι λίγο μακρύτερο. Και τα δύο πάντως λεπτά. Είδα βιντεάκι στο μικρό από το YouTube και δεν το ευχαριστήθηκα. Το μόνο καλό είναι πως τα πιάνεις καλύτερα στο χέρι. Εγώ έχω το Oneplus one.

20170404_195233_HDR.jpg

 

IMG_20170404_195645.jpg

 

IMG_20170404_195657.jpg

Edited by magiktigra
Link to comment
Share on other sites

Ποσοι ενδιαφερονται για το s8, αντι για s8+?

 

 

Μόνο το μικρό Βαγγέλη για εμένα αξίζει μια δοκιμή που πιο βολικό θα είναι μιας και ίδιες διαστάσεις με 7 edge είναι.

Το μεγάλο ξεφεύγει πολύ σε διαστάσεις ειδικά μήκος τηλεκοντριζει περισσότερο και εργονομία πάει περίπατο.

 

Ούτε τα gestures σε σώζουν να κατεβάζεις κουρτίνα παραμένει πολύ υψηλό το μήκος της συσκευής.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το μικρό για μένα, εκτός αν η μπαταρία είναι χάλια, η έχει μεγάλη διαφορά από το plus.... Θα περιμένω reviews για αυτό το θέμα...

 

Πάντως στην τιμή που το ζητάνε θα έπρεπε να δίνουν και το gear vr με το τηλεκοντρόλ τουλάχιστον για τις προπαραγγελιες. Περίμενα κάτι παραπάνω ειδικά ύστερα από το φιάσκο με το note 7.... Ούτε αυτοί που τα επέστρεψαν δεν είχαν κάποια έκπτωση....

Με βλέπω υπομονή κάνα δίμηνο τρίμηνο να πέσει 200 ευρώ (χαλαρά) και στα 600 με 650 να το χτυπήσω... Αφού δώσω το s7 edge.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια χρωματα θα ερθει Ελλαδα ξερουμε?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...