Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οποιος εχει και τα δυο...G6/s8...ασ κανει ενα συγκριτικο να δουμε τις καμερες

 

Έχουμε δει συγκριτικά.

Το s8 τα πάει καλύτερα. Ιδιαίτερα σε σκοτεινό περιβάλλον.

Αλλά φτάνει πια.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλω να προχωρήσω στην αλλαγή G5 σε G6 ,έχει τόση διαφορά η κάμερα υπέρ του 5...; Αν είναι μικρή η διαφορά σχεδόν αμελητέα, δεν με πειράζει δεν είμαι ψειρας....

Είναι αμελητέα στην κύρια αλλά αισθητή στη σελφι.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αμελητέα στην κύρια αλλά αισθητή στη σελφι.

 

Αμα πω οτι selfie δεν εχω βγαλει ποτε.....:O:D

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παλι ροντεο εγινε...

Μπαινει ενας χριστιανος και ρωταει κατι πολυ συγκεκριμενο και αρχιζει η μαχη αντι να απαντηθει επακριβως η απορια...

Τις προαλλες ενα παλικαρι, κατοχος nexus 5x, ενδιαφεροταν να μαθει καποια πραγματακια και επρεπε να ρωτησει ΤΡΕΙΣ ολοκληρες φορες μεχρι να το δω και να τον βοηθησω...

Αν ενδιαφερεστε μονο για αντιπαραθεση, δεν ειναι ο καταλληλος χωρος... Κριμα...

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αμα πω οτι selfie δεν εχω βγαλει ποτε.....:O:D

 

επεστρεψε στην σπηλια σου σε παρακαλω:p:p

ακου δεν εχει βγαλει σελφι

Link to comment
Share on other sites

Κανένας με H870DS που μπορεί να κάνει Speedtest με καλό σήμα 4G; Η πιθανώς μέτρια απόδοση του 4G είναι το μόνο που με σταματά από το να χτυπήσω ένα χρυσό H870DS.
Link to comment
Share on other sites

Κανένας με H870DS που μπορεί να κάνει Speedtest με καλό σήμα 4G; Η πιθανώς μέτρια απόδοση του 4G είναι το μόνο που με σταματά από το να χτυπήσω ένα χρυσό H870DS.

 

Ιδια αποδοση με το μονοκαρτο εχει

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με nexus κινητά 5 χρόνια. Το 5x πήρε υγρασία και μάλλον δεν θα προλάβει τον 15 Αύγουστο.

Κοιτάζω το pixel, αλλά τα 580 € είναι​ πολλά. Τα 385€ του G6 είναι σχετικά οκ.

Κάθε πότε παίρνετε update με το G6? Είναι κοντά στο stock android? Θα το προτείνατε σε ένα φίλο σας να το αγοράσει σήμερα?

lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Στην τιμή που έχει τώρα, θα το προτείναμε σίγουρα, αλλά εσυ αφού ψάχνεις για stock android, καλύτερα να ψάξεις αλλού.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Είμαι με nexus κινητά 5 χρόνια. Το 5x πήρε υγρασία και μάλλον δεν θα προλάβει τον 15 Αύγουστο.

Κοιτάζω το pixel, αλλά τα 580 € είναι​ πολλά. Τα 385€ του G6 είναι σχετικά οκ.

Κάθε πότε παίρνετε update με το G6? Είναι κοντά στο stock android? Θα το προτείνατε σε ένα φίλο σας να το αγοράσει σήμερα?

Σε στοκ καλα θα ειναι να κοιταξεις μοτορολα μερια.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ιδια αποδοση με το μονοκαρτο εχει

 

Υπαρχει μια διαφορα στις μπαντες αλλα ποιο πολυ θα εχεις προβλημα στις εξω χωρες.και απο οτι βλεπω το dual h870ds υποστηριζει b(41) td 2500.ειναι για τις χωρες φιλιππινες,ιαπωνια,αμερικη.με το δικαρτο δεν θα εχεις προβλημα σε αυτες!

https://www.frequencycheck.com/compare-devices/dALKUAxq/lg-h870-g6-td-lte-64gb/lg-h870ds-g6-dual-sim-td-lte

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μια διαφορα στις μπαντες αλλα ποιο πολυ θα εχεις προβλημα στις εξω χωρες.και απο οτι βλεπω το dual h870ds υποστηριζει b(41) td 2500.ειναι για τις χωρες φιλιππινες,ιαπωνια,αμερικη.με το δικαρτο δεν θα εχεις προβλημα σε αυτες!

https://www.frequencycheck.com/compare-devices/dALKUAxq/lg-h870-g6-td-lte-64gb/lg-h870ds-g6-dual-sim-td-lte

 

Τις μπάντες που θέλουμε εμείς της έχει όλες οπως το μονόκαρτο τώρα για εκτός Ευρώπης δε θυμάμαι τι παραπάνω ή λιγότερο έχει.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.

Οπως ειχα υποσχθει, ετοιμαζα συγκριτικο με σ8, για οποιον ενδιαφερεται.

Για οποιον δεν ενδιαφερεται θα παρακαλουσα να μην ανακατευτει ή να πει τη γνωμη του χωρις χαρακτηρισμους, οσα χρονια ειμαι στο φορουμ εχω βοηθηθει και εχω βοηθησει αρκετα, αυτο κανω και τωρα, δεν προμοταρω ουτε προωθω καποια συσκευη για να ακουω ανοητα σχολια.

Λοιπον, εβγαλα ο,τι μπορουσα και με τα 2 ταυτοχρονα και ειναι στη διαθεση σας στο κλασσικο θεμα των φωτογραφιων:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7280725#post7280725

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7280719#post7280719

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7280713#post7280713

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Άψογος!

Πολύ κατατοπιστικό και βοηθάνε πολύ και κάποιες συμπληρωματικές παρατηρήσεις σου.

Προσωπικά σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Με βοήθησες αφάνταστα.

Το δικό μου συμπέρασμα είναι ότι η διαφορά τιμής των δύο κινητών με τίποτα δεν μπορεί να δικαιολογήσει την (κάτω από συγκεκριμένες προϋποθέσεις) διαφορά στην κάμερα.

 

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.

Οπως ειχα υποσχθει, ετοιμαζα συγκριτικο με σ8, για οποιον ενδιαφερεται.

Για οποιον δεν ενδιαφερεται θα παρακαλουσα να μην ανακατευτει ή να πει τη γνωμη του χωρις χαρακτηρισμους, οσα χρονια ειμαι στο φορουμ εχω βοηθηθει και εχω βοηθησει αρκετα, αυτο κανω και τωρα, δεν προμοταρω ουτε προωθω καποια συσκευη για να ακουω ανοητα σχολια.

Λοιπον, εβγαλα ο,τι μπορουσα και με τα 2 ταυτοχρονα και ειναι στη διαθεση σας στο κλασσικο θεμα των φωτογραφιων:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7280725#post7280725

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7280719#post7280719

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7280713#post7280713

Βλέπω τις φώτο του S8 καλύτερες... Δεν έχω ιδέα από φωτογραφία... Υποψήφιος κάτοχος του g6... Για μένα δεν είναι λόγος αυτός να μη το πάρω... Κανένα κινητό δεν κοστίζει πάνω από 300-350€...αποψη μου πάντα μη παρεξηγηθώ... Κ επιπλέον δε μου αρέσει το Samsung τι να κάνω;;; ευχαριστούμε για τον κόπο σου!

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Άψογος!

Πολύ κατατοπιστικό και βοηθάνε πολύ και κάποιες συμπληρωματικές παρατηρήσεις σου.

Προσωπικά σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Με βοήθησες αφάνταστα.

Το δικό μου συμπέρασμα είναι ότι η διαφορά τιμής των δύο κινητών με τίποτα δεν μπορεί να δικαιολογήσει την (κάτω από συγκεκριμένες προϋποθέσεις) διαφορά στην κάμερα.

 

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

 

νασαι καλά. Συμφωνω απολυτα, και θα προσπαθησω για οσο εχω και τα 2 μαζι να βαζω κι αλλες.

Οσο για το αποτελεσμα, αν ηθελα μπορουσα να ανεβασω επιλεκτικα φωτο να αναδειξω το ενα ή το αλλο, ανεβασα τα παντα οπως ηταν.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Άψογος!

Πολύ κατατοπιστικό και βοηθάνε πολύ και κάποιες συμπληρωματικές παρατηρήσεις σου.

Προσωπικά σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Με βοήθησες αφάνταστα.

Το δικό μου συμπέρασμα είναι ότι η διαφορά τιμής των δύο κινητών με τίποτα δεν μπορεί να δικαιολογήσει την (κάτω από συγκεκριμένες προϋποθέσεις) διαφορά στην κάμερα.

 

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

 

Βέβαια για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους και στο σύνολο ότι η διαφορά τιμής μεταξύ των 2 συσκευών αντικατοπτρίζεται σε πλήθως άλλων παραγόντων η features πέρα από την κάμερα.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τις φώτο του S8 καλύτερες... Δεν έχω ιδέα από φωτογραφία... Υποψήφιος κάτοχος του g6... Για μένα δεν είναι λόγος αυτός να μη το πάρω... Κανένα κινητό δεν κοστίζει πάνω από 300-350€...αποψη μου πάντα μη παρεξηγηθώ... Κ επιπλέον δε μου αρέσει το Samsung τι να κάνω;;; ευχαριστούμε για τον κόπο σου!

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...

 

Δε θα ελεγα οτι ειναι σε ολες καλυτερο το σ8.

Βεβαια δεν εχω κατσει να βγαλω οπως βγαζω οταν θελω να βγει μια φωτο τελεια, εδω απλα πατουσα το κουμπι και εβγαζα, εκανα κανα ταπ αν ειχα ορεξη αλλα γενικα ειναι ολες χυμα, οπως τραβανε πολλοι που δεν ασχολουνται με την φωτογραφια.

Σε πολλες του Σ8 λοιπον τα χρωματα ειναι λιγο πιο εντονα απο ο,τι ειναι το πραγματικο και τεινει να καψει τα φωτεινα σημεια (πχ στην φωτο με τους φοινικες και τα τραπεζια) , εχοντας δωσει βεβαια πιο φωτεινα αποτελεσματα, αλλα του G6 Μου φαινονται πιο ισοροπημενα που ειναι λιγο πιο σκουρα, μικρη η διαφορα αλλα φαινεται σε κανα 2.

Στις νυχτερινες θεωρω οτι υστερει το G6.

Κατα τα αλλα στα λεφτα του ειναι κορυφαια προταση το εχω ξανα πει.

Τωρα αν κανουμε συγκριση των συσκευων σε οθονη κτλ, εκει ειναι λεπτομερειες που αλλαζουν το πραγμα, πχ οθονη θεωρω οτι εχει μετρια το G6 και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να με δυσκολεψει στις φωτο

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κι εγώ για τον χρόνο και την επιμέλειά σου. Νομίζω είναι σαφές ότι από τις φωτεινές φωτογραφίες του G6 δεν μπορεί να έχει κάποιος παράπονο. Και οι σκοτεινές δεν είναι κακές, αλλά γίνεται αντιληπτή η διαφορά μεγέθους του αισθητήρα. Και πάλι δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα η έλλειψη ευκρίνειας ή η παρουσία θορύβου, αλλά υπάρχουν περιπτώσεις που δεν έχει κάνει καλή εστίαση, οπότε πάει χαμένη η φωτογραφία.

Από χρόνο εστίασης πώς ήταν? Είχαν αισθητή διαφορά μεταξύ τους?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κι εγώ για τον χρόνο και την επιμέλειά σου. Νομίζω είναι σαφές ότι από τις φωτεινές φωτογραφίες του G6 δεν μπορεί να έχει κάποιος παράπονο. Και οι σκοτεινές δεν είναι κακές, αλλά γίνεται αντιληπτή η διαφορά μεγέθους του αισθητήρα. Και πάλι δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα η έλλειψη ευκρίνειας ή η παρουσία θορύβου, αλλά υπάρχουν περιπτώσεις που δεν έχει κάνει καλή εστίαση, οπότε πάει χαμένη η φωτογραφία.

Από χρόνο εστίασης πώς ήταν? Είχαν αισθητή διαφορά μεταξύ τους?

 

καταρχας συμφωνω με τα σχολια σου . Τωρα για την εστιαση, ειναι θεμα. Ναι υπαρχει καθυστερηση και αν βιαζεσαι χανεις ληψεις. Δεν ειναι παντα το ιδιο, αλλα ετυχε σε μερικες να μου φανει αρκετος ο χρονος, δεν ξερω ποσος ειναι, αλλα οταν τα κανεις και τα 2 μαζι και το ενα βγαζει ακαριαια και το αλλο αργει σου φαινεται η διαφορα. Επισης αν εχεις παιδι ή κινουμενο θεμα παλι σου φαινεται.

Στις σκοτεινες νομιζω χανει σε λεπτομερεια, ενω αντιθετα το G5 υπερτερουσε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νίκο σ'ευχαριστούμε πολύ για τον κόπο σου!!

 

 

καταρχας συμφωνω με τα σχολια σου . Τωρα για την εστιαση, ειναι θεμα. Ναι υπαρχει καθυστερηση και αν βιαζεσαι χανεις ληψεις. Δεν ειναι παντα το ιδιο, αλλα ετυχε σε μερικες να μου φανει αρκετος ο χρονος, δεν ξερω ποσος ειναι, αλλα οταν τα κανεις και τα 2 μαζι και το ενα βγαζει ακαριαια και το αλλο αργει σου φαινεται η διαφορα. Επισης αν εχεις παιδι ή κινουμενο θεμα παλι σου φαινεται.

Στις σκοτεινες νομιζω χανει σε λεπτομερεια, ενω αντιθετα το G5 υπερτερουσε.

Link to comment
Share on other sites

καταρχας συμφωνω με τα σχολια σου . Τωρα για την εστιαση, ειναι θεμα. Ναι υπαρχει καθυστερηση και αν βιαζεσαι χανεις ληψεις. Δεν ειναι παντα το ιδιο, αλλα ετυχε σε μερικες να μου φανει αρκετος ο χρονος, δεν ξερω ποσος ειναι, αλλα οταν τα κανεις και τα 2 μαζι και το ενα βγαζει ακαριαια και το αλλο αργει σου φαινεται η διαφορα. Επισης αν εχεις παιδι ή κινουμενο θεμα παλι σου φαινεται.

Στις σκοτεινες νομιζω χανει σε λεπτομερεια, ενω αντιθετα το G5 υπερτερουσε.

Ναι, η καθυστέρηση στην εστίαση είναι υπαρκτή και όλα τα παιδιά που το έχουν το αναφέρουν. Πιστεύω όμως ότι μπορεί να βελτιωθεί η κατάσταση με ένα update. Αρκεί βέβαια ν' ασχοληθούν μ' αυτό.

 

Κατά τα άλλα βλέπω μια πολύ αξιόλογη υλοποίηση, που ναι έχει τα θέματά της αλλά με καμιά δύναμη δεν είναι όπως θέλουν να την παρουσιάζουν κάποιοι, ειδικά στα λ7 που έχει τώρα.

 

Αναφέρομαι στο θέμα της κουβέντας μας, την κάμερα δηλαδή και όχι γενικότερα την συσκευή. Το διευκρινίζω, πριν μου την πέσουν κάποιοι.

 

PS: Και εγώ δεν ξέρω πολλά από φωτογραφία αλλά από αυτά που βλέπω, στο point&shoot τουλάχιστον, βλέπω καλύτερο το g6 στις ημερήσιες. Και στο χρώμα (είναι φυσικότερο) αλλά και σε λεπτομέρεια.

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, η καθυστέρηση στην εστίαση είναι υπαρκτή και όλα τα παιδιά που το έχουν το αναφέρουν. Πιστεύω όμως ότι μπορεί να βελτιωθεί η κατάσταση με ένα update. Αρκεί βέβαια ν' ασχοληθούν μ' αυτό.

 

Κατά τα άλλα βλέπω μια πολύ αξιόλογη υλοποίηση, που ναι έχει τα θέματά της αλλά με καμιά δύναμη δεν είναι όπως θέλουν να την παρουσιάζουν κάποιοι, ειδικά στα λ7 που έχει τώρα.

 

Αναφέρομαι στο θέμα της κουβέντας μας, την κάμερα δηλαδή και όχι γενικότερα την συσκευή. Το διευκρινίζω, πριν μου την πέσουν κάποιοι.

 

PS: Και εγώ δεν ξέρω πολλά από φωτογραφία αλλά από αυτά που βλέπω, στο point&shoot τουλάχιστον, βλέπω καλύτερο το g6 στις ημερήσιες. Και στο χρώμα (είναι φυσικότερο) αλλά και σε λεπτομέρεια.

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

 

δε διαφωνω, βεβαια απο το να λεμε οτι η καθυστερηση απεχει ενα update δρομο, μεχρι να ερθει αυτο το update Που ουτε στο G5 ηρθε, ειναι θεμα. Θελω να πω οτι αλλο να λες δε με ενοχλει, αλλο να λες ειναι θεμα update. Δεν παυει να υπαρχει και να μην λυνεται. Κατα τα αλλα, αν δεν ειχα κορη 8 μηνων δε θα με ενδιεφερε, αλλα το παιδι ειναι κριτηριο στην επιλογη καμερας.

ΟΣο για τα υπολοιπα συμφωνω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι θέμα. Γι' αυτό έγραψα και εγώ "αρκεί ν' ασχοληθούν μ' αυτό".

Είναι ενα update αλλά όπως λες, να έρθει ομως κάποια στιγμή.

 

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...