Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με αυτά που είπα, δεν είχα καμία πρόθεση, πίστεψέ με, να θίξω την ομάδα των mod, άλλωστε προσπαθούν τα παιδιά, αλλά να υπερθεματίσω το τι κατρακύλα έχει πάρει ο διάλογος μέσα στα ελληνικά forum, όχι μόνο στο myPhone...

Έχουμε αναγάγει την ειρωνεία και την προσβολή σε "trolling" και τα νεύρα και το ξέσπασμα σε δήθεν φυσιολογική άποψη...

Τι να σου κάνουν και οι mod όταν μεγάλης ηλικίας, νοήμονες κατά τ' άλλα, άνθρωποι δε μπορούν να συγκρατηθούν και μάλιστα για ανούσια θέματα... Για τα smartphone...

Τέλος πάντων... Έχει πάει το off topic σε άλλο επίπεδο...

 

 

καλα δεν με νοιαζει και να θες να θιξεις τους μοντ, απλα αυτο που λεω ειναι οτι εμεις γινομαστε χειροτεροι καθε χρονο, αντι να βελτιωνομαστε. Κλικες, φανατισμοι κτλ, λες και τα παιρνουμε απο τις εταιρειες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σιγά τις ελλείψεις ρε αδέρφια. Έχετε μπει στο κυνήγι των σπεκς χωρίς να βλέπετε την overall πραγματική απόδοση. Δεν έχει τον 835 αλλά τον 821. Ε και; Πόσοι καταλαβαίνετε πραγματικές διάφορες δηλ; Μιλάμε για cpu από το πάνω ράφι. Εδώ ακόμα και με έναν 650 δουλεύεις απροβληματιστα. Μόνη πρακτική έλλειψη ίσως να θεωρήσω την ασύρματη φόρτιση και αυτό όχι για όλους. Daq και σκρουτζ μακντακ αφορούν ειδικό κοινό imo. Και όλα αυτά θεωρούνται ελλείψεις σε τιμή ναυαρχίδας. Τώρα όμως έχουμε τιμή mid range.

 

To V30 εκτιμώ ότι ένα 650αρι θα το έχει στο νερό. Και αν πουλάει μην περιμένετε την τιμή σε επίπεδα g6 σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Σιγά τις ελλείψεις ρε αδέρφια. Έχετε μπει στο κυνήγι των σπεκς χωρίς να βλέπετε την overall πραγματική απόδοση. Δεν έχει τον 835 αλλά τον 821. Ε και; Πόσοι καταλαβαίνετε πραγματικές διάφορες δηλ; Μιλάμε για cpu από το πάνω ράφι. Εδώ ακόμα και με έναν 650 δουλεύεις απροβληματιστα. Μόνη πρακτική έλλειψη ίσως να θεωρήσω την ασύρματη φόρτιση και αυτό όχι για όλους. Daq και σκρουτζ μακντακ αφορούν ειδικό κοινό imo. Και όλα αυτά θεωρούνται ελλείψεις σε τιμή ναυαρχίδας. Τώρα όμως έχουμε τιμή mid range.

 

To V30 εκτιμώ ότι ένα 650αρι θα το έχει στο νερό. Και αν πουλάει μην περιμένετε την τιμή σε επίπεδα g6 σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.

 

η μονη ελλειψη του G6 ειναι το led που ειναι πρακτικο και πραγματικα χαζο να λειπει.

ΕΠισης περιμενω να δω πως θα ειναι οι βραδινες φωτο λογω του μικρου αισθητηρα, δεν εχω βγαλει πολλες αλλα μαζευω υλικο σιγα σιγα να τις ανεβασω.

Τελος, αυτο που διαπιστωσα προχθες που εβγαλα κανα 2 βραδινες με φωτεινες πηγες ειναι οτι τις λαμπες τις δειχνει οπως οταν εχει δαχτυλιες ο φακος (δεν ξερω πως να το περιγραψω αλλιως) , και ενω την σκουπισα ξανα και ξανα την καμερα νομιζοντας οτι δεν ειναι καθαρη, ειδα οτι ειναι λιγο εντονο το φαινομενο, κατι που με το σ8 δεν το ειχα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειστε "σοβαροι"; 388 εχει στα σκρουτζομαγαζα και σεις κοιτατε να κανετε πλουσιο ενα κολομαγαζο; εξω; :lol:

 

Βασικα η αγορα απο εξω ειναι μονοδρομος οταν χρειαζεσαι δικαρτο. Αν στα σκρουτζομαγαζα ειχαν το δικαρτο στα 400+, θα το σκεφτομουν. Αλλα και παλι, απο τη στιγμη που το δικαρτο δεν ερχεται στην Ευρωπη, η εγγυηση του σκρουτζομαγαζου ειναι επιφοβη. Αν δεν ηταν στα must η υπαρξη ραδιοφωνου, ισως να πηγαινα σε αλλη συσκευη. Με τα δικα μου κριτηρια ομως, ηταν μονοδρομος...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα η αγορα απο εξω ειναι μονοδρομος οταν χρειαζεσαι δικαρτο. Αν στα σκρουτζομαγαζα ειχαν το δικαρτο στα 400+, θα το σκεφτομουν. Αλλα και παλι, απο τη στιγμη που το δικαρτο δεν ερχεται στην Ευρωπη, η εγγυηση του σκρουτζομαγαζου ειναι επιφοβη. Αν δεν ηταν στα must η υπαρξη ραδιοφωνου, ισως να πηγαινα σε αλλη συσκευη. Με τα δικα μου κριτηρια ομως, ηταν μονοδρομος...

 

Ναι ναι δικιο δε προσεξα την εκδοση οτι ειναι αλλη αλλα επιφοβο οντως.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μια πλήρης φόρτιση σε βγάζει για 3 μέρες κάνοντας χρήση και 3G ?

Αν δεν κατάλαβα καλα ποσο σου κρατάει η μπαταρία με τη χρήση που αναφέρεις ;

 

Κάπως έτσι.

Το έχω σε προεπιλογή μόνο 3G (όχι 4G, το θεωρώ ανούσιο).

Τα δεδομένα τα ανοίγω μόνο όταν είμαι εκτός σπιτιού, αλλιώς χρησιμοποιώ Wifi.

Κατά μέσο όρο έχω 1:30 με 2:00 ώρες οθόνη την ημέρα (σερφαρισμα, κανένα farm heroes, χάρτες αν χρειαστεί και λίγο viber ή whats app).

 

Αυτή τη στιγμή είμαι στις 2 ημέρες μετά από πλήρη φόρτιση, 3:15 sot και έχω υπόλοιπο 41% μπαταρία.

 

Δεν το λες και άσχημα!

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι.

Το έχω σε προεπιλογή μόνο 3G (όχι 4G, το θεωρώ ανούσιο).

Τα δεδομένα τα ανοίγω μόνο όταν είμαι εκτός σπιτιού, αλλιώς χρησιμοποιώ Wifi.

Κατά μέσο όρο έχω 1:30 με 2:00 ώρες οθόνη την ημέρα (σερφαρισμα, κανένα farm heroes, χάρτες αν χρειαστεί και λίγο viber ή whats app).

 

Αυτή τη στιγμή είμαι στις 2 ημέρες μετά από πλήρη φόρτιση, 3:15 sot και έχω υπόλοιπο 41% μπαταρία.

 

Δεν το λες και άσχημα!

 

Με την ορθη χρηση που κανεις και στο 4g να το εχεις το ιδιο θα σου έβγαζε ουτως η αλλως οταν μπης σε ζωνη wifi τα δεδομενα δεν λειτουργουν αυτοματα.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Light χρήση.

 

συμφωνώ.

ακριβώς γι' αυτό εκτιμώ αφάνταστα το ότι καταναλώνει ελάχιστα σε stand by.

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με την ορθη χρηση που κανεις και στο 4g να το εχεις το ιδιο θα σου έβγαζε ουτως η αλλως οταν μπης σε ζωνη wifi τα δεδομενα δεν λειτουργουν αυτοματα.

 

μάλλον δίκιο έχεις, αλλά όπως λένε και στο χωριό μου you can never teach an old dog new tricks!

 

 

και ένα ακόμη πλεονέκτημα του σχεδιασμού του κινητού:

πήγα κινηματογράφο και το κινητό χωρούσε στην ποτηροθήκη!!

το J7 της γυναίκας μου με τίποτα, αν και 5,5".

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει ποτε αυτο το optimization που λες; Αν οχι, τοτε δε σκοπευω να το αγορασω.

 

Το quad dac δλδ δεν ειναι καλος λογος; Στο θεμα ηχου απο ακουστικα το βαζουν πιο πανω και απο τα lg v20, htc 10, zte axon 7. Ειναι καλο κινητρο πιστευω.

 

Το quad dac με ενα καλο equalizer γινεται φοβερο οταν ακους μουσικη με ακουστκα.και εγω ειμαι πολυ της μουσικης!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι.

Το έχω σε προεπιλογή μόνο 3G (όχι 4G, το θεωρώ ανούσιο).

Τα δεδομένα τα ανοίγω μόνο όταν είμαι εκτός σπιτιού, αλλιώς χρησιμοποιώ Wifi.

Κατά μέσο όρο έχω 1:30 με 2:00 ώρες οθόνη την ημέρα (σερφαρισμα, κανένα farm heroes, χάρτες αν χρειαστεί και λίγο viber ή whats app).

 

Αυτή τη στιγμή είμαι στις 2 ημέρες μετά από πλήρη φόρτιση, 3:15 sot και έχω υπόλοιπο 41% μπαταρία.

 

Δεν το λες και άσχημα!

μπαινεις ιντερνετ?

αν ναι, εχεις δοκιμασει να δεις τη διαφορα με 4G?

Φιλε μου, και εγω ημουν της φιλοσοφιας, γιατι να το βαλω 4G να τρωει μπαταρια και αλλα τετοια, αλλα οταν ειδα τη διαφορα στο ανοιγμα σελιδων, εφαρμογων, κτλ κτλ, επαθα πλακα.

Υπαρχει διαφορα, πολυ μεγαλη για μενα, ενω αντιστοιχα δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα στην καταναλωση. Απο την αλλη, ας βγαλεις 1 ημερα, τι θα παθεις? πραγματικα ειναι κριμα να κολλατε σε τετοια.

Εξαλλου με 4g ανοιγεις πιο γρηγορα, βλεπεις πιο γρηγορα, κλεινεις πιο γρηγορα=λιγοτερη χρηση οθονης κτλ= εξοικονομηση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειστε "σοβαροι"; 388 εχει στα σκρουτζομαγαζα και σεις κοιτατε να κανετε πλουσιο ενα κολομαγαζο; εξω; :lol:

 

Καλύτερα από έξω το δικαρτο με 64gb και quad dac πάρα το σαπακι εδώ με τα ίδια λεφτά

30 μέρες επιστροφή

Και 2 χρόνια εγγύηση από το κατάστημα, σιγά εδώ περιμέναμε 15 μέρες να λάβουμε το κινητο. Το μήνα θα μας πειράξει

Το δικό μου G6 είναι παρτίδα 706(june 2017)

FLAWLESS είναι

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

μπαινεις ιντερνετ?

αν ναι, εχεις δοκιμασει να δεις τη διαφορα με 4G?

Φιλε μου, και εγω ημουν της φιλοσοφιας, γιατι να το βαλω 4G να τρωει μπαταρια και αλλα τετοια, αλλα οταν ειδα τη διαφορα στο ανοιγμα σελιδων, εφαρμογων, κτλ κτλ, επαθα πλακα.

Υπαρχει διαφορα, πολυ μεγαλη για μενα, ενω αντιστοιχα δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα στην καταναλωση. Απο την αλλη, ας βγαλεις 1 ημερα, τι θα παθεις? πραγματικα ειναι κριμα να κολλατε σε τετοια.

Εξαλλου με 4g ανοιγεις πιο γρηγορα, βλεπεις πιο γρηγορα, κλεινεις πιο γρηγορα=λιγοτερη χρηση οθονης κτλ= εξοικονομηση.

 

Μου αρέσει η εξίσωση σου!!

 

Δεν μπαίνω συνήθως σε sites με δεδομένα, κυρίως σε εφαρμογές που απαιτούν χρήση δεδομένων.

Σε sites μπαίνω όταν χαλαρώνω σπίτι (πράγμα σπάνιο!), οπότε χρησιμοποιώ εκ των πραγμάτων wifi.

 

Το να κρατάει πάνω από μία μέρα είναι θέμα στατιστικής, όχι ουσίας, δεν έχεις άδικο.

θα το δοκιμάσω και θα αναφέρω.

αλλά στην επόμενη φόρτιση, γιατί αυτή πάει καλά και δεν θέλω να χαλάσει η στατιστική!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα από έξω το δικαρτο με 64gb και quad dac πάρα το σαπακι εδώ με τα ίδια λεφτά

30 μέρες επιστροφή

Και 2 χρόνια εγγύηση από το κατάστημα, σιγά εδώ περιμέναμε 15 μέρες να λάβουμε το κινητο. Το μήνα θα μας πειράξει

Το δικό μου G6 είναι παρτίδα 706(june 2017)

FLAWLESS είναι

 

Μου αρέσει που απαξιωνετε την ελληνική συσκευή με τα δικά σας πάντα κριτήρια αλλά στο θέμα της επίσημης εγγύησης.... Έλα μωρέ θα περιμένω μπλα μπλα κτλ κτλ. :shifty:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ.

ακριβώς γι' αυτό εκτιμώ αφάνταστα το ότι καταναλώνει ελάχιστα σε stand by.

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

μάλλον δίκιο έχεις, αλλά όπως λένε και στο χωριό μου you can never teach an old dog new tricks!

 

 

και ένα ακόμη πλεονέκτημα του σχεδιασμού του κινητού:

πήγα κινηματογράφο και το κινητό χωρούσε στην ποτηροθήκη!!

το J7 της γυναίκας μου με τίποτα, αν και 5,5".

Χαχαχα:lol:πολυ βασικο αυτο ειναι μανιτζεβελο. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Με δεδομένο ότι η Samsung είχε εξασφαλίσει το 100% των 835 που ήταν διαθέσιμοι, έπρεπε κάτι να βγάλει για να μην την αφήσει μόνη της να αλωνίζεί.

 

Την ειδαμε και στο g6+ που ειχε την δυνατοτητα για τον 835.

Link to comment
Share on other sites

Την ειδαμε και στο g6+ που ειχε την δυνατοτητα για τον 835.

 

Facelift έκανε, άλλαξε spoiler, προφυλακτήρες, έβαλε ένα δυο έξτρα, αυτά.

Για βασικές αναβαθμίσεις δεν μπορούσε να κάνει κάτι...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Facelift έκανε, άλλαξε spoiler, προφυλακτήρες, έβαλε ένα δυο έξτρα, αυτά.

Για βασικές αναβαθμίσεις δεν μπορούσε να κάνει κάτι...

 

Σαφέστατα και μπορούσε και δεν σηκώνει καμία δικαιολογία. Στην ουσία δεν έκανε καμία αλλαγή εκτός απο τον εσωτερικό χώρο αποθήκευσης .

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει η εξίσωση σου!!

 

Δεν μπαίνω συνήθως σε sites με δεδομένα, κυρίως σε εφαρμογές που απαιτούν χρήση δεδομένων.

Σε sites μπαίνω όταν χαλαρώνω σπίτι (πράγμα σπάνιο!), οπότε χρησιμοποιώ εκ των πραγμάτων wifi.

 

Το να κρατάει πάνω από μία μέρα είναι θέμα στατιστικής, όχι ουσίας, δεν έχεις άδικο.

θα το δοκιμάσω και θα αναφέρω.

αλλά στην επόμενη φόρτιση, γιατί αυτή πάει καλά και δεν θέλω να χαλάσει η στατιστική!!!

 

φιλαρακι μου, συγγνωμη που θα στο πω, αλλα εχεις ενα κινητο και αντι να το χαιρεσαι, εχεις γινεις δουλος των αριθμων που θα βγαλει. Αντε και τα εβγαλε, τι θα καταλαβεις?

απολαυσε το και χαλαρωσε.

ΟΣο για το 4G, εγω για να καταλαβεις που στο σπιτι πιανω μεχρι 10mbps, πολλες φορες το αφηνω το κινητο μονο 4G, γιατι απολαμβανω την ταχυτητα, ακομα και στο viber Που μιλαω, ακομα και εκει εχει διαφορα, ειτε στο να στειλεις μια φωτο ειτε και στην αμεσοτητα που φευγουν τα μηνυματα.

Οσο για την εξισωση, ισχυει ως ενα βαθμο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σιγά τις ελλείψεις ρε αδέρφια. Έχετε μπει στο κυνήγι των σπεκς χωρίς να βλέπετε την overall πραγματική απόδοση. Δεν έχει τον 835 αλλά τον 821. Ε και; Πόσοι καταλαβαίνετε πραγματικές διάφορες δηλ; Μιλάμε για cpu από το πάνω ράφι. Εδώ ακόμα και με έναν 650 δουλεύεις απροβληματιστα. Μόνη πρακτική έλλειψη ίσως να θεωρήσω την ασύρματη φόρτιση και αυτό όχι για όλους. Daq και σκρουτζ μακντακ αφορούν ειδικό κοινό imo. Και όλα αυτά θεωρούνται ελλείψεις σε τιμή ναυαρχίδας. Τώρα όμως έχουμε τιμή mid range.

To V30 εκτιμώ ότι ένα 650αρι θα το έχει στο νερό. Και αν πουλάει μην περιμένετε την τιμή σε επίπεδα g6 σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.

Όπως ακριβώς τα λες.Με 390€ το κινητό είναι πραγματική ευκαιρία.Τα κάνει όλα και συμφέρει...:)

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι μου, συγγνωμη που θα στο πω, αλλα εχεις ενα κινητο και αντι να το χαιρεσαι, εχεις γινεις δουλος των αριθμων που θα βγαλει. Αντε και τα εβγαλε, τι θα καταλαβεις?

απολαυσε το και χαλαρωσε.

ΟΣο για το 4G, εγω για να καταλαβεις που στο σπιτι πιανω μεχρι 10mbps, πολλες φορες το αφηνω το κινητο μονο 4G, γιατι απολαμβανω την ταχυτητα, ακομα και στο viber Που μιλαω, ακομα και εκει εχει διαφορα, ειτε στο να στειλεις μια φωτο ειτε και στην αμεσοτητα που φευγουν τα μηνυματα.

Οσο για την εξισωση, ισχυει ως ενα βαθμο.

 

Συγγνώμη και από εμένα, αλλά το πως χαίρεται το κινητό του ο καθένας είναι στο κεφάλι του.

Όπως δε σε νοιάζει αν το κινητό θα κρατήσει 1 ημέρα ή 2, έτσι δε με νοιάζει αν η σελίδα θα ανοίξει ή μία φωτογραφία θα ανέβει σε 1" ή σε 2".

Είναι σαν να μου λες ότι δεν μπορώ να απολαύσω τον καφέ γιατί δεν βάζω ζάχαρη !!

 

Δεν θίχτηκα, απλά δεν καταλαβαίνω γιατί να με "λυπάσαι". Και το απολαμβάνω το κινητό και χαλαρώνω.

Edited by zamponis
Link to comment
Share on other sites

Facelift έκανε, άλλαξε spoiler, προφυλακτήρες, έβαλε ένα δυο έξτρα, αυτά.

Για βασικές αναβαθμίσεις δεν μπορούσε να κάνει κάτι...

 

Όχι και δεν μπορούσε. Τόσα χρόνια βγαίνουν συσκευές με αλλαγές και σε hw. Απλά έκανε τσιγγουνιές που θα πρέπει να φανούν και στην τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και δεν μπορούσε. Τόσα χρόνια βγαίνουν συσκευές με αλλαγές και σε hw. Απλά έκανε τσιγγουνιές που θα πρέπει να φανούν και στην τιμή.
Δεν ειναι καθολου ευκολο να αλλαζεις CPU σε μια τοσο συνθετη ηλεκτρονικη συσκευή όπως είναι το κινητό τηλέφωνο... και μάλιστα τόσο σύντομα.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη και από εμένα, αλλά το πως χαίρεται το κινητό του ο καθένας είναι στο κεφάλι του.

Όπως δε σε νοιάζει αν το κινητό θα κρατήσει 1 ημέρα ή 2, έτσι δε με νοιάζει αν η σελίδα θα ανοίξει ή μία φωτογραφία θα ανέβει σε 1" ή σε 2".

Είναι σαν να μου λες ότι δεν μπορώ να απολαύσω τον καφέ γιατί δεν βάζω ζάχαρη !!

 

Δεν θίχτηκα, απλά δεν καταλαβαίνω γιατί να με "λυπάσαι". Και το απολαμβάνω το κινητό και χαλαρώνω.

 

Φίλε μου συγγνώμη αν το πήρες στραβά, ελεύθερος είναι ο κάθε ένας να κάνει ότι θέλει. Εγώ το είπα για καλό, τώρα αν το κινητό το παίρνεις για τα νούμερα στον χρόνο οθόνης και όχι για καλύτερη εμπειρία χρήσης, δικαίωμα σου. Καλή συνέχεια

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι καθολου ευκολο να αλλαζεις CPU σε μια τοσο συνθετη ηλεκτρονικη συσκευή όπως είναι το κινητό τηλέφωνο... και μάλιστα τόσο σύντομα.

 

Μονο πέρυσι έβγαλε το g5 σε δύο εκδόσεις με μοναδική διαφορά τον επεξεργαστή. Αντίστοιχα έχουν πράξει και άλλες εταιρίες....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...