Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας.

Απο Τετάρτη εχω το κινητό αλλα απο πίσω ήδη εχει καποια σημαδάκια ενω το προσεχω πολυ. Καιμου κανε τρομερή αρνητική εντύπωση. Στο πλαισιο που ειναι οι καμερες κατω απο το φλας εχει μια γρατζουνίτσα... και αλλη μια στο πισω μερος.. Προσεχω μην το εχω την τσεπη με κλειδια η αιχηρά αντικείμενα. Πηρα την θήκη την γνήσια ετσουξε λίγο η τιμή παντως

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχω το ίδιο πρόβλημα.

 

το έχω μία ημέρα παραπάνω από εσένα, και ήδη μετράω 5 μικρές γρατζουνιές και μία μεγάλη στην πλάτη του κινητού. Ευτυχώς όχι στην κάμερα

είναι κρίμα να είναι τόσο ευαίσθητη.

 

Καλημέρα σας.

Απο Τετάρτη εχω το κινητό αλλα απο πίσω ήδη εχει καποια σημαδάκια ενω το προσεχω πολυ. Καιμου κανε τρομερή αρνητική εντύπωση. Στο πλαισιο που ειναι οι καμερες κατω απο το φλας εχει μια γρατζουνίτσα... και αλλη μια στο πισω μερος.. Προσεχω μην το εχω την τσεπη με κλειδια η αιχηρά αντικείμενα. Πηρα την θήκη την γνήσια ετσουξε λίγο η τιμή παντως

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχω το ίδιο πρόβλημα.

 

το έχω μία ημέρα παραπάνω από εσένα, και ήδη μετράω 5 μικρές γρατζουνιές και μία μεγάλη στην πλάτη του κινητού. Ευτυχώς όχι στην κάμερα

είναι κρίμα να είναι τόσο ευαίσθητη.

Καλημέρα..κ εγω το ίδιο στο τζαμακι τς καμερας..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Απο Τετάρτη εχω το κινητό αλλα απο πίσω ήδη εχει καποια σημαδάκια ενω το προσεχω πολυ. Καιμου κανε τρομερή αρνητική εντύπωση. Στο πλαισιο που ειναι οι καμερες κατω απο το φλας εχει μια γρατζουνίτσα... και αλλη μια στο πισω μερος.. Προσεχω μην το εχω την τσεπη με κλειδια η αιχηρά αντικείμενα. Πηρα την θήκη την γνήσια ετσουξε λίγο η τιμή παντως

 

εγώ πήρα της Spigen (Wallet S) πολύ ποιοτική (λογικό για Spigen μιλάμε) και βολική.

26,9€

 

http://cdn02.androidauthority.net/wp-content/uploads/2017/04/lg-g6-cases-spigen-wallet-s-840x473.jpg

2nsMV8kT7qH._UX970_TTW_.jpg

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα.

Στη Θεσσαλονικη που εχει service η LG, γνωριζει καποιος;

Επισης, εμπειρια απο την εξυπηρετηση, καλη/κακη; ταχυτητα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα.

Στη Θεσσαλονικη που εχει service η LG, γνωριζει καποιος;

Επισης, εμπειρια απο την εξυπηρετηση, καλη/κακη; ταχυτητα;

Ανδρέου Γεωργίου 36, voltetel.μια βδομάδα περίπου χρονος...μια χαρά εξυπηρέτηση..

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα της Spigen (Wallet S) πολύ ποιοτική (λογικό για Spigen μιλάμε) και βολική.

26,9€

 

Μια χαρά εγω πηρα την "LG G6 Quick Cover CFV-300 Folio Case" μου βγηκε 44 €.. Ειναι μεν πολύ ωραια η θήκη, αλλά θεωρώ οτι ειναι πολλά λεφτά

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

36153553361_41485ba3bf_z.jpgBeautiful LG G6 blue color by Joch Vaalan, on Flickr

 

 

το περιμενα πως και πως...ΜΠΛΕ G6!!!!

ενταξει ζωντανα ειναι αντε γειαααα το χρωμα

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Μεγεια!

Για πες! Γυαλιστερο είναι;;

36153553361_41485ba3bf_z.jpgBeautiful LG G6 blue color by Joch Vaalan, on Flickr

 

 

το περιμενα πως και πως...ΜΠΛΕ G6!!!!

ενταξει ζωντανα ειναι αντε γειαααα το χρωμα

Link to comment
Share on other sites

[

 

 

το περιμενα πως και πως...ΜΠΛΕ G6!!!!

ενταξει ζωντανα ειναι αντε γειαααα το χρωμα

 

Πανέμορφο το χρωμα.:up:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

36153553361_41485ba3bf_z.jpgBeautiful LG G6 blue color by Joch Vaalan, on Flickr

 

 

το περιμενα πως και πως...ΜΠΛΕ G6!!!!

ενταξει ζωντανα ειναι αντε γειαααα το χρωμα

Πανεμορφο:):) καλοδουλευτο φιλε μου, να το χαρεις.:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

36153553361_41485ba3bf_z.jpgBeautiful LG G6 blue color by Joch Vaalan, on Flickr

 

 

το περιμενα πως και πως...ΜΠΛΕ G6!!!!

ενταξει ζωντανα ειναι αντε γειαααα το χρωμα

 

Πανεμορφο! Καλοδουλευτο και απροβληματιστο φιλε! Καλως ηλθες στην παρεα! :)

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by NickTSPre
Link to comment
Share on other sites

Μεγεια!

Για πες! Γυαλιστερο είναι;;

 

Λογικο δεν ειναι αφου γυαλι εχει πίσω μονο τα γκρι γυαλιζουν λιγοτερο λογω μικροτερης αντανακλασης. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

36153553361_41485ba3bf_z.jpgBeautiful LG G6 blue color by Joch Vaalan, on Flickr

 

 

το περιμενα πως και πως...ΜΠΛΕ G6!!!!

ενταξει ζωντανα ειναι αντε γειαααα το χρωμα

 

Πολυ ωραιο καλοριζικο.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή άλλοι λένε έτσι και άλλοι αλλιώς. Τελικά η καμερα Του είναι καλή; σε σχέση με το g3 που έχω;

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το g3 σίγουρα είναι καλύτερη..

 

Black Leather Htc 10 Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

A..ωραια. Και εγω σε μπλε το περιμενω (λογικα αυτη την εβδομαδα). Βεβαια ανυσηχω αν πεσει και σπασει αν μπορω να το επισκευασω εφοσον εδω αυτο το χρωμα δεν υπαρχει.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια, είχα το μαύρο βέβαια πριν ένα μήνα, άρα είμαι στη παρέα εδώ από τότε.

Γυαλιστερό είναι ναι και μπροστά είναι μαύρο, πλάγια επίσης μπλε

Μου θυμίζει πολύ το Honor 8 μπλε που κάποτε είχα και αγάπησα

Επειδή έχω δει live όλα τα χρώματα G6

Το μπλε πραγματικά του δίνει ένα premium finish

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά επειδή άλλοι λένε έτσι και άλλοι αλλιώς. Τελικά η καμερα Του είναι καλή; σε σχέση με το g3 που έχω;

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δες αυτό το βίντεο που είναι κόντρα με τα καλύτερα camera phones του 2017.

 

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Σε διαβεβαιώνω και επειδή ασχολούμαι αρκετά με την φωτογραφία, ότι το G6 είναι ότι καλύτερο φετος υπάρχει σε θέμα κάμερας! Έκανα και μίνι συγκριτικό με φίλους κατόχους S7 edge - S8 , θα παραθέσω παρακάτω, είναι τραβηγμένες όλες στο αυτόματο και μετά έκανα φουλ ζουμ στο κινητό να δω την ευκρίνεια....θα εκπλαγεις!!!!

94a8b5daba3146742fd40dc89407e422.jpgeebbb9690bbd1b78c8ae90db74ea41b1.jpg855c7f2518b1420e3be2fc0b2414def2.jpg47891060de26f029be999e79aeacfec5.jpgac61ba72cb6f06f18da4cb5f93f02d8b.jpgfc8f6afeb227b7c8a4bd053a6ed58dc9.jpgc0cbbd55aea176e10562548556187dcc.jpg6188a875c172ff1202f7a57d37ceab08.jpgd9c46d918d6a36ce2c4fcf5d7fc6ea0e.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και οι ίδιες φωτό του συγκριτικού στο flickr

https://flic.kr/s/aHsm1w8a2d

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φαίνεται καθαρά ότι επιλέγεις φωτογραφίες και σημεία που κάνεις crop, που ΔΕΝ έχει γίνει focus στα samsung. Η μία μάλιστα είναι και κουνημένη. Δε γίνονται έτσι τα συγκριτικά στις κάμερες! Δείτε εδώ ένα συγκριτικό από αξιόπιστο reviewer.

Συχνά οι διαφορές δεν είναι ορατές στην οθονιτσα του κινητού.

Edited by ultravox
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται καθαρά ότι επιλέγεις φωτογραφίες και σημεία που κάνεις crop, που ΔΕΝ έχει γίνει focus στα samsung. Η μία μάλιστα είναι και κουνημένη. Δε γίνονται έτσι τα συγκριτικά στις κάμερες! Δείτε εδώ ένα συγκριτικό από αξιόπιστο reviewer.

Συχνά οι διαφορές δεν είναι ορατές στην οθονιτσα του κινητού.

 

Καλό μήνα σε όλους....είτε το συγκριτικό από τον φίλο είτε από utube...η υπέροχη είναι ξεκάθαρη υπέρ του G6 ....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται καθαρά ότι επιλέγεις φωτογραφίες και σημεία που κάνεις crop, που ΔΕΝ έχει γίνει focus στα samsung. Η μία μάλιστα είναι και κουνημένη. Δε γίνονται έτσι τα συγκριτικά στις κάμερες! Δείτε εδώ ένα συγκριτικό από αξιόπιστο reviewer.

Συχνά οι διαφορές δεν είναι ορατές στην οθονιτσα του κινητού.

 

Καλό μήνα σε όλους....είτε το συγκριτικό από τον φίλο είτε από utube...η υπέροχη είναι ξεκάθαρη υπέρ του G6 ....

 

Υπομονη και βγαζω φωτογραφιες οπου θα κρινετε και μονοι σας. Δυστυχως λογω ελλειψης χρονου αλλα και λογω ατυχηματος, δεν μου ειναι ευκολο να βγαλω αρκετες, οποτε θελω λιγες μερες να μπορεσω να πιασω ολα τα ειδη και μετα δικες σας να κρινετε. ΕΠιλεγω κυριως αυτοματο αλλα αν βρω χρονο θα παιξω και χειροκινητα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...