Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλό μήνα σε όλους....είτε το συγκριτικό από τον φίλο είτε από utube...η υπέροχη είναι ξεκάθαρη υπέρ του G6 ....

 

Οκ! Συγκριτικά υπάρχουν αρκετά. Ο καθένας βλέπει και κρίνει οπως νομίζει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλό μήνα σε όλους.

Έχω αποφασίσει να πάρω το G6 Ice platinum είτε από skroutz ή eglobal.

Δεν έχω την εμπειρία ενός γνώστη στη φωτογραφία αλλά αντικειμενικά θα έλεγα ότι το G6 υπερτερεί λόγω της wide camera την ημέρα αλλά υστερεί στις φωτογραφίες με λιγότερο φως.

Δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα τέλεια σε μια συσκευή που σήμερα κοστίζει 390 στο skroutz ή 372 στο eglobal.

Η διαφορά με το S8 είναι 150 ευρώ στο skroutz και 190 ευρώ στο eglobal για την dual sim έκδοση.

Αν είχα 500+ ευρώ για τηλέφωνο με τα σημερινά οικονομικά δεδομένα ίσως να κοίταγα μια άλλη συσκευή, αλλά για τα λεφτά που έχει σήμερα θεωρώ ότι είναι μια καλή επιλογή.

Πόσοι πραγματικά μπορούν σήμερα στην Ελλάδα να πάρουν ένα κινητό που κοστίζει από 550-800 ευρώ χωρίς να το σκεφτούν τι πρέπει να στερηθούν για το επόμενο διάστημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μηνα.

 

Σημερα ηρθε και σε μενα απο eglobal. Το περιεργαστηκε λιγο η αδερφη μου και ξετρελαθηκε. Το μονο κακο ειναι οτι απο τη στιγμη που το ανοιξε, σα να ζεσταθηκε καπως. Ισως λογω εξωτερικης θερμοκρασιας? Σας ετυχε κι εσας? Θα το δω βεβαια και το βραδυ που πεφτει η θερμοκρασια και θα το εχει φτιαξει στα μετρα της, να δω αν παλι ειναι ζεστο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μηνα.

 

Σημερα ηρθε και σε μενα απο eglobal. Το περιεργαστηκε λιγο η αδερφη μου και ξετρελαθηκε. Το μονο κακο ειναι οτι απο τη στιγμη που το ανοιξε, σα να ζεσταθηκε καπως. Ισως λογω εξωτερικης θερμοκρασιας? Σας ετυχε κι εσας? Θα το δω βεβαια και το βραδυ που πεφτει η θερμοκρασια και θα το εχει φτιαξει στα μετρα της, να δω αν παλι ειναι ζεστο.

 

Πρώτη μέρα ζέσταινετε γιατί ανοίγεις πολλά apps και φυσικά το restore που κάνει κτλ κτλ

Την μεθεπόμενη μέρα στρώνει.

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλορίζικο, μήπως λογο πρωτης μέρας που τρώει πολλα ζορια με το ψάξιμο... Edited by konsge
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα σε όλους.

Έχω αποφασίσει να πάρω το G6 Ice platinum είτε από skroutz ή eglobal.

Δεν έχω την εμπειρία ενός γνώστη στη φωτογραφία αλλά αντικειμενικά θα έλεγα ότι το G6 υπερτερεί λόγω της wide camera την ημέρα αλλά υστερεί στις φωτογραφίες με λιγότερο φως.

Δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα τέλεια σε μια συσκευή που σήμερα κοστίζει 390 στο skroutz ή 372 στο eglobal.

Η διαφορά με το S8 είναι 150 ευρώ στο skroutz και 190 ευρώ στο eglobal για την dual sim έκδοση.

Αν είχα 500+ ευρώ για τηλέφωνο με τα σημερινά οικονομικά δεδομένα ίσως να κοίταγα μια άλλη συσκευή, αλλά για τα λεφτά που έχει σήμερα θεωρώ ότι είναι μια καλή επιλογή.

Πόσοι πραγματικά μπορούν σήμερα στην Ελλάδα να πάρουν ένα κινητό που κοστίζει από 550-800 ευρώ χωρίς να το σκεφτούν τι πρέπει να στερηθούν για το επόμενο διάστημα?

Δες μια που τράβηξα χθες το βράδυ, δεν θα έλεγα υστερει στης φωτογραφιες με λιγότερο φως

 

36251729486_dc016163fb_k.jpgLG G6 night shot by Joch Vaalan, on Flickr

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, μια ερώτηση σε όποιον το έχει. Με τα περισσότερα κινητά όταν κάνεις ταπ πάνω στην οθόνη ενώ βγάζεις φώτο κάνει φωτομετρηση. Και εστιαση αλλά εδώ με ενδιαφέρει η φωτομετρηση. Το g6 όσο και να το ψάχνω δεν κάνει. Έχετε καμία ιδέα αν γίνεται και δεν το βρίσκω ? Θέλω να βγάζω φώτο και να μετράει φως εκεί που του ζητάω όχι εκεί που νομίζει αυτό.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, μια ερώτηση σε όποιον το έχει. Με τα περισσότερα κινητά όταν κάνεις ταπ πάνω στην οθόνη ενώ βγάζεις φώτο κάνει φωτομετρηση. Και εστιαση αλλά εδώ με ενδιαφέρει η φωτομετρηση. Το g6 όσο και να το ψάχνω δεν κάνει. Έχετε καμία ιδέα αν γίνεται και δεν το βρίσκω ? Θέλω να βγάζω φώτο και να μετράει φως εκεί που του ζητάω όχι εκεί που νομίζει αυτό.
Με tap στην οθο η δεν στο κανει?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Τωρα που θυμαμαι, και το δικο μου το Redmi Note 4 ζεσταινοταν την πρωτη μερα.

2 ερωτησεις αν μπορειτε να μου απαντησετε.

 

1) Οταν πρωτοανοιξε τη συσκευασια, το κινητο μπροστα δεν ειχε καποια ζελατινα που επρεπε να βγαλει. Αντιθετως, παρατηρωντας το μου φαινεται οτι εχει προεγκατεστημενη ζελατινα προστασιας (οχι tempered). Να πω την αληθεια μου φαινεται λιγο περιεργο να προεγκατεστησαν ζελατινα.

2) Εχετε να προτεινετε καποιο αξιοπιστο προγραμμα που εχετε χρησιμοποιησει οι ιδιοι για μεταφορα των δεδομενων του παλιου κινητου (οχι αρχεια, αλλα εφαρμογες κλπ)? Δεν ξερω αν βοηθαει, το παλιο της κινητο ηταν το Lenovo A806.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Με tap στην οθο η δεν στο κανει?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι, αυτό λέω ότι δεν κάνει και απορώ αν υπάρχει άλλος τρόπος.. Με έχει βολέψει πολύ, ειδικά αν θες να πειράξεις έκθεση που σου βγάζει τη μπάρα με το ταπ και παίζεις, εδώ τίποτα. Θα το ψάξω πάλι μην τυχόν. Επίσης στο g5 είχε στο μενού της κάμερας το απλό που δεν ρυθμιζες τίποτα, ένα ενδιάμεσο και το χειροκίνητο. Τούτο εδώ μόνο τα 2. Έχουν δηλαδή μαζέψει το μενού λίγο αλλά με μείωση της εμπειρίας..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ναι είχε screen protector. Εγώ το έβγαλα γιατί τα μισώ και γιατί το έχω σε θήκη πορτοφόλι.

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση. Δεν ηξερα οτι ηδη ειχε και της πηρα 1-2 ακομα. Ας αποφασισει η ιδια αν θελει να την κρατησει.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ παιδιά μόλις. Οπότε θα ακολουθήσει εκτενές τεστ κάμερας με το s8+...Stay tuned

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ παιδιά μόλις. Οπότε θα ακολουθήσει εκτενές τεστ κάμερας με το s8+...Stay tuned

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραίος. Αν θες πες μου αν έχεις βρει τρόπο να κάνεις εστιαση ή φωτομετρηση με ταπ. Δεν κάνει τίποτα από τα 2 και είναι σημαντικό, ειδικά για να κάνεις ένα πιο σωστό συγκριτικό.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Αν θες πες μου αν έχεις βρει τρόπο να κάνεις εστιαση ή φωτομετρηση με ταπ. Δεν κάνει τίποτα από τα 2 και είναι σημαντικό, ειδικά για να κάνεις ένα πιο σωστό συγκριτικό.
Μήπως έχει θέμα η συσκευή σου ? Μήπως κάποιο update ? Εμένα κάνει κανονικά κ τα 2

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει θέμα η συσκευή σου ? Μήπως κάποιο update ? Εμένα κάνει κανονικά κ τα 2

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κι εμένα όλα καλά!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει θέμα η συσκευή σου ? Μήπως κάποιο update ? Εμένα κάνει κανονικά κ τα 2

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχεις δίκιο, δουλεύει αλλά εκτός ότι πρέπει να κρατάς πατημένο, αν κάνεις ταπ σε μια φωτεινή πηγή αλλάζει ελάχιστα η φωτομετρηση. Το περίμενα λίγο πιο εύκολο δηλαδή.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και απο εμενα νεος κατοχος lg g6 το εκανα ανταλλαγη με το s8 που ειχα.Ηθελα να κανω και εγω ενα σχολιο σχετικα με τις φωτο αν και εχω το κινητο μονο μερικες ωρες.Το σχολιο μου ειναι πολυ ντορος για το τιποτα.Τι εννοω οτι ολα τα site και τα βιντεο βγαζαν με διαφορα το s8 καλυτερο στην καμερα και εννοω σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου και αυτες τις λιγες ωρες που το εχω το συγκρινω με κατι φωτο που ειχα κρατησει βγαλμενες απο το s8 αλλα και με το s7 που εχω και δεν βλεπω καποια τεραστια διαφορα μαλλον πολλες φορες ειναι ισοπαλα.Η συγκριση που κανω ειναι στο pc και ζουμαρω να δω και λεπτομερειες.Ενα μειον που εχει το s8 και ολα τα samsung ειναι οτι στο κινητο φαινεται οτι εβγαλες καλυτερη φωτο απο το lg g6 ενω στον pc ειναι ιδια και ισως μερικες φορες να χανει στην λεπτομερεια.Αυτα οσο αφορα ττην καμερα για τις λιγες ωρες που το εχω

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και απο εμενα νεος κατοχος lg g6 το εκανα ανταλλαγη με το s8 που ειχα.Ηθελα να κανω και εγω ενα σχολιο σχετικα με τις φωτο αν και εχω το κινητο μονο μερικες ωρες.Το σχολιο μου ειναι πολυ ντορος για το τιποτα.Τι εννοω οτι ολα τα site και τα βιντεο βγαζαν με διαφορα το s8 καλυτερο στην καμερα και εννοω σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου και αυτες τις λιγες ωρες που το εχω το συγκρινω με κατι φωτο που ειχα κρατησει βγαλμενες απο το s8 αλλα και με το s7 που εχω και δεν βλεπω καποια τεραστια διαφορα μαλλον πολλες φορες ειναι ισοπαλα.Η συγκριση που κανω ειναι στο pc και ζουμαρω να δω και λεπτομερειες.Ενα μειον που εχει το s8 και ολα τα samsung ειναι οτι στο κινητο φαινεται οτι εβγαλες καλυτερη φωτο απο το lg g6 ενω στον pc ειναι ιδια και ισως μερικες φορες να χανει στην λεπτομερεια.Αυτα οσο αφορα ττην καμερα για τις λιγες ωρες που το εχω

 

Πεστα γιατυιμας εχουν πρηξει τα ουμπαλα....ανκαιεχω G5 γλενταω κατυι τυπους φαν.....εδω το καλοκαιρι..που ειμαι....:lol:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Έχουν περάσει από τα χέρια μου τα G2 (άριστο) ακόμα το λυπάμαι που το έδωσα, μετά πήρα το G4 που μου βγήκε DOA λόγω bootloop και η LG μου έδωσε πίσω τα χρήματα αγοράς. Με τα λεφτά αυτά αγόρασα το G5 που τελικά κι αυτό βγήκε DOA μέσα σε 1 χρόνο λόγω προβλήματος με GPS και μου επιστρέφουν πάλι τα χρήματα αγοράς....

Και τώρα πρέπει να αγορασω κινητό πάλι. Και ενώ ψήνομαι πολύ να αγοράσω το G6 διστάζω πλέον μετά τα προβλήματα που είχα με τα 2 προηγούμενα μοντέλα. Εσείς τι προτείνετε; Να πάω στο G6;;; Έχει φοβηθεί το μάτι μου με την LG πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Doa μετα από 1 χρόνο;

Πως γίνεται αυτό;

Το g6 δεν έχει βγάλει κάτι αλλά με το ιστορικό που έχεις με την lg...

 

Έχουν περάσει από τα χέρια μου τα G2 (άριστο) ακόμα το λυπάμαι που το έδωσα, μετά πήρα το G4 που μου βγήκε DOA λόγω bootloop και η LG μου έδωσε πίσω τα χρήματα αγοράς. Με τα λεφτά αυτά αγόρασα το G5 που τελικά κι αυτό βγήκε DOA μέσα σε 1 χρόνο λόγω προβλήματος με GPS και μου επιστρέφουν πάλι τα χρήματα αγοράς....

Και τώρα πρέπει να αγορασω κινητό πάλι. Και ενώ ψήνομαι πολύ να αγοράσω το G6 διστάζω πλέον μετά τα προβλήματα που είχα με τα 2 προηγούμενα μοντέλα. Εσείς τι προτείνετε; Να πάω στο G6;;; Έχει φοβηθεί το μάτι μου με την LG πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Το G6 ειναι απροβληματιστο(φτου σκορδα) μεχρι στιγμης.

Εκτος του οτι ειμαστε τοσοι χρηστες εδω μεσα, ουτε στο διαδικτυο κυκλοφορει κατι για οποιοδηποτε προβλημα, ουτε σαν φημη.

Εαν το σκεφτεσαι ζεστα, φετος, πιστευω, δε θα αντιμετωπισεις λειτουργικο προβλημα με το G6. Εσυ ξερεις, στην τελικη! :)

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και απο εμενα νεος κατοχος lg g6 το εκανα ανταλλαγη με το s8 που ειχα.Ηθελα να κανω και εγω ενα σχολιο σχετικα με τις φωτο αν και εχω το κινητο μονο μερικες ωρες.Το σχολιο μου ειναι πολυ ντορος για το τιποτα.Τι εννοω οτι ολα τα site και τα βιντεο βγαζαν με διαφορα το s8 καλυτερο στην καμερα και εννοω σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου και αυτες τις λιγες ωρες που το εχω το συγκρινω με κατι φωτο που ειχα κρατησει βγαλμενες απο το s8 αλλα και με το s7 που εχω και δεν βλεπω καποια τεραστια διαφορα μαλλον πολλες φορες ειναι ισοπαλα.Η συγκριση που κανω ειναι στο pc και ζουμαρω να δω και λεπτομερειες.Ενα μειον που εχει το s8 και ολα τα samsung ειναι οτι στο κινητο φαινεται οτι εβγαλες καλυτερη φωτο απο το lg g6 ενω στον pc ειναι ιδια και ισως μερικες φορες να χανει στην λεπτομερεια.Αυτα οσο αφορα ττην καμερα για τις λιγες ωρες που το εχω

Και εγώ είχα G6 μαζί με S8,(δωσα το S8 πλέον)

Εαν δείτε φωτός γενικά στο PC του G6 είναι πιο ρεαλιστικές στο χρώμα

Του S8 είναι over saturated, ναι μεν όταν τα βλέπεις σε οθόνη Amoled σου κάνει εντύπωση, αλλά στην πραγματικότητα το G6 έχει καλύτερα χρώματα.

Επειδή έχω μανία με φώτο, στο Flickr έχω ανεβάσει φώτο από Oneplus 5,S8,G6,Mate 9

Γενικα πιστεύω πως κορυφή είναι G6 και αμέσως ακολουθεί S7 edge με S8(το ίδιο μου φαίνεται, είχα και τα δύο ταυτόχρονα για λίγο και έκανα compare)

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Δεν δέχομαι να με επικρίνεις σε αυτό το θέμα, καταρχήν δεν έχω μετοχές στην LG, η δοκιμή που έγινε, ήταν μεταξύ εμένα και 2 κολλητών μου, οι οποίοι και αυτοί είναι γνωστές και αντικειμενικοί, και μάλιστα ο ένας είναι και fan boy Sammy και παραδεχτηκε το g6. Όλες οι φωτό είναι στο αυτόματο, και σε όλα τα σημεία των φωτό είναι ξεκάθαρη η υπεροχή του G6 στο θέμα της ευκρίνειας, άρα δεν μπορώ να ακούω αερολογιες........

Φαίνεται καθαρά ότι επιλέγεις φωτογραφίες και σημεία που κάνεις crop, που ΔΕΝ έχει γίνει focus στα samsung. Η μία μάλιστα είναι και κουνημένη. Δε γίνονται έτσι τα συγκριτικά στις κάμερες! Δείτε εδώ ένα συγκριτικό από αξιόπιστο reviewer.

Συχνά οι διαφορές δεν είναι ορατές στην οθονιτσα του κινητού.

Δεν δέχομαι να με επικρίνεις σε αυτό το θέμα, καταρχήν δεν έχω μετοχές στην LG, η δοκιμή που έγινε, ήταν μεταξύ εμένα και 2 κολλητών μου, οι οποίοι και αυτοί είναι γνωστές και αντικειμενικοί, και μάλιστα ο ένας είναι και fan boys Sammy. Όλες οι φωτό είναι στο αυτόματο, και σε όλα τα σημεία της φωτό είναι εμφανής η υπεροχή του G6 στο θέμα της ευκρίνειας, άρα δεν μπορώ να ακούω αερολογιες........

Παραθέτω και τις ολόκληρες φωτό, κάνε ζουμ όπου θέλεις... Παντού του G6. υπερτερεί67aa1d5bd6fef5d3f38561a66179ea29.jpg34a31c5cacc1dfe34c21fc74319cfe22.jpge4d465f116efa85486f7aef59faebb1e.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Δεν δέχομαι να με επικρίνεις σε αυτό το θέμα, καταρχήν δεν έχω μετοχές στην LG, η δοκιμή που έγινε, ήταν μεταξύ εμένα και 2 κολλητών μου, οι οποίοι και αυτοί είναι γνωστές και αντικειμενικοί, και μάλιστα ο ένας είναι και fan boy Sammy και παραδεχτηκε το g6. Όλες οι φωτό είναι στο αυτόματο, και σε όλα τα σημεία των φωτό είναι ξεκάθαρη η υπεροχή του G6 στο θέμα της ευκρίνειας, άρα δεν μπορώ να ακούω αερολογιες........Δεν δέχομαι να με επικρίνεις σε αυτό το θέμα, καταρχήν δεν έχω μετοχές στην LG, η δοκιμή που έγινε, ήταν μεταξύ εμένα και 2 κολλητών μου, οι οποίοι και αυτοί είναι γνωστές και αντικειμενικοί, και μάλιστα ο ένας είναι και fan boys Sammy. Όλες οι φωτό είναι στο αυτόματο, και σε όλα τα σημεία της φωτό είναι εμφανής η υπεροχή του G6 στο θέμα της ευκρίνειας, άρα δεν μπορώ να ακούω αερολογιες........

Παραθέτω και τις ολόκληρες φωτό, κάνε ζουμ όπου θέλεις... Παντού του G6. υπερτερεί67aa1d5bd6fef5d3f38561a66179ea29.jpg34a31c5cacc1dfe34c21fc74319cfe22.jpge4d465f116efa85486f7aef59faebb1e.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μη σκας καϋμενε οσοι εχουν το g6 ειναι γνωστο οτι κανουν ρετους στις φωτο κροπ κραπ κλπ για να δειξουν οτι απο τα σαμμυ πολλες φορες ειναι καλυτερα. Γιατι ως γνωστον αλλη δουλεια δεν εχουμε!!!!!!!!!!!! :lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...