Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

51 minutes ago, imarg said:

Δε ξέρω αν θα το δει κανείς αυτό. Μετά από 4 χρόνια με το LG G6, ήρθε η ώρα για καινούριο κινητό.

Τα 2 τελευταία μου κινητά ήταν LG (G3 και G6) και αν και είχαν τα μικροπροβληματάκια τους θα έλεγα ότι ήμουν ευχαριστημένος. Όμως η LG δε βγάζει πλέον κινητά οπότε θα πρέπει να πάω σε άλλη μάρκα.

Έχετε κάποια πρόταση στα ~400 ευρώ; Κοιτάω συνήθως για κινητά που θα με βγάλουν ~4 χρόνια.

Σκοπεύω να κάνω κάποια στιγμή μια πιο συγκεκριμένη ερώτηση στο θέμα αγοράς κινητού, αλλά σκέφτηκα ότι αν υπάρχουν χρήστες G6 ίσως να έχουν να προτείνουν κάτι που να αρέσει και σε μένα.

Φιλε μου εγώ μετα το lg g6 πήγα στο Poco F3 NFC !!! τώρα ειναι στα 270€ περίπου (ανάλογα το χρώμα) θα πάθεις πλακα με την φωτογραφεία - video και την οθόνη .      https://www.skroutz.gr/s/28674044/Xiaomi-Poco-F3-5G-6GB-128GB-Deep-Ocean-Blue.html?from=sku_color_variations

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ φίλε μου πλέον έχω το oneplus8 εδώ και ενα 8μηνο περίπου. Πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Υπάρχει κανείς μέχρι και σήμερα που χρησιμοποιεί την συσκευή έστω σαν δεύτερη;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...