Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου κανει εντυπωση που ολοι ασχολειστε με την καμερα και οχι με τον ηχο που εχει το κινητο. quad dac μονο αυτο λεω..

 

Οσοι παραγγειλατε απο eglobal πηρατε την εκδοση που δινει και tempered glass; Ξερετε εαν ερχεται ετοιμο κολλημενο; Ειναι και στη πισω πλευρα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας κ από μένα..παιδιά αξίζει η αλλαγή από το v10 που έχω σε g6;κ αν ναι πιο χρώμα λέτε δείχνει πιο ωραίο:ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, σας εύχομαι μια όμορφη Κυριακή! Πέρα από το χαβαλε, είμαι σίγουρος ότι όλοι καλοπροαίρετα σχολιάζουν, δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι αδέλφια μου!!! Υγεία να έχουμε να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας και μετά και τα γούστα μας, συσκευές κτλ :)

Και μια φωτό από το εργαλείο ;) Όλα στο αυτόματο....59318a187f898467a7af54ea9eb016ff.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by ste3001

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Εχω διάβάσει απο το πρωί σχεδόν όλο το νήμα, αλλά καπου μπερδέυτηκα/ζαλίστηκα.

Επειδή σαν πρώην κάτοχος του G4 (bootloop τον Μάιο) και νύν κάτοχος huawei P10 lite θέλω να γύρισω πάλι στην LG, εχω 2 απορίες.

Αν το παρω απο Ελληνικό μαγαζί, τελικά θα έχω κανονική εγγυηση απο την LG;

Και επειδή η βασική του λειτουργία ειναι οι τηλεφωνικές κλήσεις, όντως ο συνομιλήτής δεν σε ακούει καλα οπως κάπου διάβασα;

ευχαριστώ πολύ.

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Εχω διάβάσει απο το πρωί σχεδόν όλο το νήμα, αλλά καπου μπερδέυτηκα/ζαλίστηκα.

Επειδή σαν πρώην κάτοχος του G4 (bootloop τον Μάιο) και νύν κάτοχος huawei P10 lite θέλω να γύρισω πάλι στην LG, εχω 2 απορίες.

Αν το παρω απο Ελληνικό μαγαζί, τελικά θα έχω κανονική εγγυηση απο την LG;

Και επειδή η βασική του λειτουργία ειναι οι τηλεφωνικές κλήσεις, όντως ο συνομιλήτής δεν σε ακούει καλα οπως κάπου διάβασα;

ευχαριστώ πολύ.

Καλησπερα για να σε βοηθήσω να καταλάβεις μόνος σου. . . αυτο το ότι δεν ακους δεν σε ακουνε το διάβασες πάνω απο μια φορά;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα για να σε βοηθήσω να καταλάβεις μόνος σου. . . αυτο το ότι δεν ακους δεν σε ακουνε το διάβασες πάνω απο μια φορά;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό το διάβασα μια φορά, αλλά κάποιος λίγο πιο πάνω ανεφερε οτι ασχολουνται κυριως με την κάμερα και οχι με τον ήχο.. Μετά απο 100 τοσες σελίδες το χασα καπου :)

Οσο αφορά την εγγυηση;;7

ευχαριστώ!!

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, σας εύχομαι μια όμορφη Κυριακή! Πέρα από το χαβαλε, είμαι σίγουρος ότι όλοι καλοπροαίρετα σχολιάζουν, εν έχουμε να χωρίσουμε κάτι αδέλφια μου!!! Υγεία να έχουμε να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας και μετά και τα γούστα μας, συσκευές κτλ :)

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλή Κυριακή και σε εσένα φίλε! Πολύ ωραία τα λες! Μια καλοπροαίρετη φωνή, επιτέλους! :)

 

Παιδιά καλησπέρα. Εχω διάβάσει απο το πρωί σχεδόν όλο το νήμα, αλλά καπου μπερδέυτηκα/ζαλίστηκα.

Επειδή σαν πρώην κάτοχος του G4 (bootloop τον Μάιο) και νύν κάτοχος huawei P10 lite θέλω να γύρισω πάλι στην LG, εχω 2 απορίες.

Αν το παρω απο Ελληνικό μαγαζί, τελικά θα έχω κανονική εγγυηση απο την LG;

Και επειδή η βασική του λειτουργία ειναι οι τηλεφωνικές κλήσεις, όντως ο συνομιλήτής δεν σε ακούει καλα οπως κάπου διάβασα;

ευχαριστώ πολύ.

 

Το μοντέλο με τα 32gb είναι το ευρωπαϊκό με την 2ετή εγγύηση αντιπροσωπείας, κανονικά, από procordia service όπως τα υπόλοιπα LG.

Πρόβλημα με το μικρόφωνο δεν υπάρχει. Όλοι μιλάμε καθημερινά στο τηλέφωνο και όλο και σε κάποιον θα είχαν κάνει παράπονα πως δε τον ακούνε. Το μόνο που κάνω, προσωπικά καταλάθος, και δε με ακούνε καμιά φορά είναι να πηγαίνω ασυναίσθητα το μικρό δάκτυλο στο μικρόφωνο, για να στηρίζω τη συσκευή, με αποτέλεσμα να το κουπώνω και να μη με ακούει ο συνομιλητής. Αυτά. :)

Edited by NickTSPre
Link to comment
Share on other sites

Καλή Κυριακή και σε εσένα φίλε! Πολύ ωραία τα λες! Μια καλοπροαίρετη φωνή, επιτέλους! :)

 

 

 

Το μοντέλο με τα 32gb είναι το ευρωπαϊκό με την 2ετή εγγύηση αντιπροσωπείας, κανονικά, από procordia service όπως τα υπόλοιπα LG.

Πρόβλημα με το μικρόφωνο δεν υπάρχει. Όλοι μιλάμε καθημερινά στο τηλέφωνο και όλο και σε κάποιον θα είχαν κάνει παράπονα πως δε τον ακούνε. Το μόνο που κάνω, προσωπικά καταλάθος, και δε με ακούνε καμιά φορά είναι να πηγαίνω ασυναίσθητα το μικρό δάκτυλο στο μικρόφωνο, για να στηρίζω τη συσκευή, με αποτέλεσμα να το κουπώνω και να μη με ακούει ο συνομιλητής. Αυτά. :)

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να καταφέρω να δώσω γρήγορα την πατάτα P10 lite:X

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Εχω διάβάσει απο το πρωί σχεδόν όλο το νήμα, αλλά καπου μπερδέυτηκα/ζαλίστηκα.

Επειδή σαν πρώην κάτοχος του G4 (bootloop τον Μάιο) και νύν κάτοχος huawei P10 lite θέλω να γύρισω πάλι στην LG, εχω 2 απορίες.

Αν το παρω απο Ελληνικό μαγαζί, τελικά θα έχω κανονική εγγυηση απο την LG;

Και επειδή η βασική του λειτουργία ειναι οι τηλεφωνικές κλήσεις, όντως ο συνομιλήτής δεν σε ακούει καλα οπως κάπου διάβασα;

ευχαριστώ πολύ.

Εγώ το είπα αλλά ανέφερα ότι μιλάω συγκριτικά με τα S7/S8

Δέν είπα δε σε ακούν, απλά δεν είναι επιπέδου κορυφαίων Samsung.

Εδώ μιλάνε μερικοί με κινητά των 20€ και ακούγονται.

Μην αγχώνεσαι με αυτό, αν δε τα έχεις δίπλα δίπλα δε θα καταλάβεις πολλά.

Απλά η LG δε τη λες και κορυφαία σε αυτό το θέμα όπως θυμάμαι απ την εποχή LG nexus 4.

Με την καμία επαναλαμβάνω δεν υπάρχει θέμα να μην σε ακούν.

Επίσης αν θες εγγύηση εδώ πάρε το ευρωπαϊκό το 32αρι

Αν όχι και σου αρέσουν τα ρίσκα πάρε το άλλο.

Εγώ είχα το ευρωπαϊκό σε άσπρο που είναι το καλύτερο για να μην πιάνει δαχτυλιές αλλά σα χρώμα ίσως δεν είναι και το αγαπημένο των πολλών (βλέπε μεταπώληση λ) ..

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ομοίως, παιδιά. Πολύ μέτριες.

Βέβαια δεν είναι στην κανονική τους ανάλυση, οπότε πιστεύω ότι δεν είναι ενδεικτικό δείγμα.

Αν ο φίλος τις ανεβάσει σε κανένα flickr και τις δούμε όπως πρέπει, πιστεύω ότι θα είναι πολύ καλύτερες.

Έτσι όμως όπως τις βλέπουμε δεν λένε και πολλά.

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

 

https://drive.google.com/file/d/0BwlfpzsH6a_3dzU2WUZQOFZTbGs/view?usp=drivesdk

Δεν μπορώ να καταλάβω τι ψάχνεστε...υπάρχουν ένα σωρό συγκριτικά στο νετ.

....και υπάρχουν κι άλλες συσκευές.

...εκτός κι αν σας αρέσει το τρολάρισμα.

Τώρα, εδώ τι να απαντησω?

 

Ανεβαίνουν φωτογραφίες μέσω ταπατοκ σε ελεεινή ανάλυση και επειδή ζητάω να ανεβάσει κάποιος φίλος που το έχει σε flickr ώστε να τις δούμε όπως πρέπει, βρέθηκα να τρολαρω (!!!!!)

 

Εντάξει παιδιά. Συνεχίστε να "ευλογάτε τα γένια σας".

 

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα, εδώ τι να απαντησω?

 

Ανεβαίνουν φωτογραφίες μέσω ταπατοκ σε ελεεινή ανάλυση και επειδή ζητάω να ανεβάσει κάποιος φίλος που το έχει σε flickr ώστε να τις δούμε όπως πρέπει, βρέθηκα να τρολαρω (!!!!!)

 

Εντάξει παιδιά. Συνεχίστε να "ευλογάτε τα γένια σας".

 

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Σε κανονικη αναλυση δεν ειναι η φωτογραφια με το σκυλι; 5MB φωτογραφια ειναι. Κανε ζουμ ή κατεβασε την.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ από μένα..παιδιά αξίζει η αλλαγή από το v10 που έχω σε g6;κ αν ναι πιο χρώμα λέτε δείχνει πιο ωραίο:ευχαριστω

 

Αυτη η αλλαγή θα με ενδιέφερε και έμενα. Αξιζει όσοι είχατε το V10?

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η αλλαγή θα με ενδιέφερε και έμενα. Αξιζει όσοι είχατε το V10?
Οχι σε καμια περίπτωση. Το v10 ειναι πολυ ανωτερο σε όλα του. Καθηστε εκεί που ήσαστε.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι σε καμια περίπτωση. Το v10 ειναι πολυ ανωτερο σε όλα του. Καθηστε εκεί που ήσαστε.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

με εκπλησσει αυτο που λες, ανωτερο σε ολα του"?!!!

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου λυσετε μια απορια?

 

Κατα τη διαρκεια της φορτισης καθε 2-3 λεπτα ενεργοποιειται η οθονη και επειτα ξανασβηνει.

Ειναι καποια ρυθμιση?

Εχω Nova launcher και Nils Lockscreen Notification.

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου λυσετε μια απορια?

 

Κατα τη διαρκεια της φορτισης καθε 2-3 λεπτα ενεργοποιειται η οθονη και επειτα ξανασβηνει.

Ειναι καποια ρυθμιση?

Εχω Nova launcher και Nils Lockscreen Notification.

Σε εμένα δε συμβαινει κατι τέτοιο.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου λυσετε μια απορια?

 

Κατα τη διαρκεια της φορτισης καθε 2-3 λεπτα ενεργοποιειται η οθονη και επειτα ξανασβηνει.

Ειναι καποια ρυθμιση?

Εχω Nova launcher και Nils Lockscreen Notification.

 

Αυτο το Nils μου βρωμαει οτι κανει ολη τη δουλεια...Για σβηστο και παρακολουθησε το τηλεφωνο πως παει μετα...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Nils μου βρωμαει οτι κανει ολη τη δουλεια...Για σβηστο και παρακολουθησε το τηλεφωνο πως παει μετα...

Ok, θα το απενεργοποιησω και θα σας ενημερωσω!

Link to comment
Share on other sites

Ok, θα το απενεργοποιησω και θα σας ενημερωσω!

 

Απεγκατεστησε το καλυτερα τελειως...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το nils σου το κάνει .

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Το ενοχλητικο μηνυμα στην οθονη κλειδωματος "Συρετε ενα εικονιδιο σε οποιαδηποτε κατευθυνση για εναρξη"

μπορουμε να το κανουμε να μην φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

2 σημερινές....ίδιο θέμα....με κανονική κάμερα και με wide...τραβηγμένες χωρίς ήλιο....20.45

https://drive.google.com/file/d/0BwlfpzsH6a_3RkhfSnY4aF92LU0/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/0BwlfpzsH6a_3RElFSDNCdW9BOFU/view?usp=drivesdk

 

και μια στις 21.15...

https://drive.google.com/file/d/0BwlfpzsH6a_3QjFIelhOalBvdlU/view?usp=drivesdk

Edited by tarif16nikos
2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...