Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να προχωρήσω στην αλλαγή G5 σε G6 ,έχει τόση διαφορά η κάμερα υπέρ του 5...; Αν είναι μικρή η διαφορά σχεδόν αμελητέα, δεν με πειράζει δεν είμαι ψειρας....

 

Φίλε μου δεν μπορώ να πω με σιγουριά αλλά το μικρό μέγεθος αισθητήρα το δυσκολεύει τη νύχτα. Εγώ τουλάχιστον αυτό βλέπω όσο το έχω. Σα συσκευή είναι κλασσεις ανώτερη και πιο ποιοτική αλλά η καμερα είναι ένα θέμα, χώρια την μέτρια μπροστινή. Για μένα αξίζει στα λεφτά της η συσκευή, αλλά θα την έπαιρνα με σκοπό να πάω σε κάνα v30 αν είναι όπως τα λένε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7279890#post7279890

post 12707

Είδα τις περισσότερες. Το G6 υπερέχει κατά τη γνώμη μου.

Θέλω να προχωρήσω στην αλλαγή G5 σε G6 ,έχει τόση διαφορά η κάμερα υπέρ του 5...; Αν είναι μικρή η διαφορά σχεδόν αμελητέα, δεν με πειράζει δεν είμαι ψειρας....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

Νέος χρήστης του G6 και εγώ από χθες, αγορά από σκρουτζομάγαζο παρτίδα Ιουνίου Γερμανικό.

Μια ερώτηση για το ράδιο, από που να κατεβάσω την εφαρμογή?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να προχωρήσω στην αλλαγή G5 σε G6 ,έχει τόση διαφορά η κάμερα υπέρ του 5...; Αν είναι μικρή η διαφορά σχεδόν αμελητέα, δεν με πειράζει δεν είμαι ψειρας....

πάρε ένα δείγμα απ τα πολλά που υπάρχουν...

ο προηγούμενος φίλος θέλει σώνει και καλά,με επαναλαμβανόμενα ποστ, να το βγάλει,λίγο, ψιλοάχρηστο κτλ.

δικαιώμά του βέβαια....Αλλά και να υποθέσουμε ότι υπερτερεί σε σημεία το σ8πλας,είναι συν 250 ευρώ.[συνονόματε Νικολάκι,πιστεύω ότι το κούρασες....πιο ευγενικά δεν μπορώ να το ποστάρω,συγγνώμη,αλλά αυτή είναι η γνώμη μου]

βάλε κριτή τα ματάκια σου,μπες youtube να δεις και πολλά συγκριτικά και αναλόγως την τσεπούλα σου πράττεις.

....αν δεν είσαι ψείρας όπως λες,κλείσε τα μάτια και

προχώρα....η τιμή είναι άκρως δελεαστική για power συσκευή.

...Στα υπόλοιπα πιστεύω δεν θα δεις μεγάλη διαφορά.δηλαδή στο πώς τρέχει η συσκευή,εμπειρία χρήσης κτλ.....αν και δεν είχα το g5.οι τεράστιες διαφορές έχουν εξαντληθεί από γενιά σε γενιά.

η ομορφιά είναι κάτι υποκειμενικό.

η μπαταρία πάει καλά....αντέχει και σκληρή χρήση.εμένα με μέτρια χρήση μου δίνει μ.ο. 5 ώρες οθόνη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα στην παρέα.

Νέος χρήστης του G6 και εγώ από χθες, αγορά από σκρουτζομάγαζο παρτίδα Ιουνίου Γερμανικό.

Μια ερώτηση για το ράδιο, από που να κατεβάσω την εφαρμογή?

καλορίζικο.welcome.

εμένα ήταν μέσα το ράδιο.

αλλιώς κάνε λογαριασμό στο lg smart world Και το κατεβάζεις.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

πάρε ένα δείγμα απ τα πολλά που υπάρχουν...

ο προηγούμενος φίλος θέλει σώνει και καλά,με επαναλαμβανόμενα ποστ, να το βγάλει,λίγο, ψιλοάχρηστο κτλ.

δικαιώμά του βέβαια....Αλλά και να υποθέσουμε ότι υπερτερεί σε σημεία το σ8πλας,είναι συν 250 ευρώ.[συνονόματε Νικολάκι,πιστεύω ότι το κούρασες....πιο ευγενικά δεν μπορώ να το ποστάρω,συγγνώμη,αλλά αυτή είναι η γνώμη μου]

βάλε κριτή τα ματάκια σου,μπες youtube να δεις και πολλά συγκριτικά και αναλόγως την τσεπούλα σου πράττεις.

....αν δεν είσαι ψείρας όπως λες,κλείσε τα μάτια και

προχώρα....η τιμή είναι άκρως δελεαστική για power συσκευή.

...Στα υπόλοιπα πιστεύω δεν θα δεις μεγάλη διαφορά.δηλαδή στο πώς τρέχει η συσκευή,εμπειρία χρήσης κτλ.....αν και δεν είχα το g5.οι τεράστιες διαφορές έχουν εξαντληθεί από γενιά σε γενιά.

η ομορφιά είναι κάτι υποκειμενικό.

η μπαταρία πάει καλά....αντέχει και σκληρή χρήση.εμένα με μέτρια χρήση μου δίνει μ.ο. 5 ώρες οθόνη.

 

Σε μένα αναφέρεσαι φιλαράκι ? Σου λέει κάτι το γεγονός ότι έχω και το g6 και το s8 αυτή την στιγμή και είχα και G5?

Επίσης είπα εγώ πουθενά να πάρει σ8? Το παιδί ρώτησε ανάμεσα σε g5 και είπα να σκεφτεί μήπως πάει σε v30. Μερικοί έχετε τέτοιο κάλο σου μυαλό που στην προσπάθεια σας να την πείτε σε κάποιον δεν βλέπετε καν τι γράφει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

Νέος χρήστης του G6 και εγώ από χθες, αγορά από σκρουτζομάγαζο παρτίδα Ιουνίου Γερμανικό.

Μια ερώτηση για το ράδιο, από που να κατεβάσω την εφαρμογή?

 

Καλορίζικο φίλε.

Είμαι σίγουρος πως θα το χαρείς πραγματικά.

 

Εμένα το ραδιόφωνο ήταν προεγκατεστημένο, σε έναν φάκελο με διάφορες εφαρμογές της LG.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα αναφέρεσαι φιλαράκι ? Σου λέει κάτι το γεγονός ότι έχω και το g6 και το s8 αυτή την στιγμή και είχα και G5?

Επίσης είπα εγώ πουθενά να πάρει σ8? Το παιδί ρώτησε ανάμεσα σε g5 και είπα να σκεφτεί μήπως πάει σε v30. Μερικοί έχετε τέτοιο κάλο σου μυαλό που στην προσπάθεια σας να την πείτε σε κάποιον δεν βλέπετε καν τι γράφει.

 

Νίκο μάλλον Μετάβάση σε v30 με κόβω....σιγά τις διάφορες....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Νίκο μάλλον Μετάβάση σε v30 με κόβω....σιγά τις διάφορες....

 

Για μένα όλα έχουν σχέση με την τιμή και πόσο γρήγορα σε τρώει να πας στο επόμενο. Πχ το g6 τώρα είναι σχετικά σταθερό, το παίρνεις μεταχειρισμενο και το δίνεις στα ίδια λεφτά σχεδόν. Για μένα έτσι αξίζει πολύ. Το ίδιο κάνω με όλα όσα θέλω να δοκιμάσω. Δεν παίρνω όσο πέφτει η τιμή και κυρίως αν δεν βλέπω να τα κρατάω για βασικο.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα αναφέρεσαι φιλαράκι ? Σου λέει κάτι το γεγονός ότι έχω και το g6 και το s8 αυτή την στιγμή και είχα και G5?

Επίσης είπα εγώ πουθενά να πάρει σ8? Το παιδί ρώτησε ανάμεσα σε g5 και είπα να σκεφτεί μήπως πάει σε v30. Μερικοί έχετε τέτοιο κάλο σου μυαλό που στην προσπάθεια σας να την πείτε σε κάποιον δεν βλέπετε καν τι γράφει.

νομίζω ήμουν ευγενικός...μάλλον δεν έπρεπε.

κι έχουμε καταλάβει τι έχεις....αλλά ξαναλέω,στα σημεία που αφορούν την κάμερα το έχεις κουράσει.

...και τα μνμ τύπου,έχεις κάλο στο μυαλό,βλέπω περνάνε αν έχεις 2-3 χιλιάδες ποστ,με πολλαπλά ανούσια.

αν γράψω παρόμοιο,μάλλον θα φάω μπαν...χαχαχαχα.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

νομίζω ήμουν ευγενικός...μάλλον δεν έπρεπε.

κι έχουμε καταλάβει τι έχεις....αλλά ξαναλέω,στα σημεία που αφορούν την κάμερα το έχεις κουράσει.

...και τα μνμ τύπου,έχεις κάλο στο μυαλό,βλέπω περνάνε αν έχεις 2-3 χιλιάδες ποστ,με πολλαπλά ανούσια.

αν γράψω παρόμοιο,μάλλον θα φάω μπαν...χαχαχαχα.

 

Μα προφανώς εχεις καλο αν αναφέρεσαι στο σ8 που δεν αναφέρθηκα καν όσο για τη γνώμη μου για το g6 αν την ρωτάνε 10 φορές, θα την γράψω 10 φορές. Αν κουράστηκες μην την διαβάζεις. Και κάνε μου αναφορά, δεν με ενοχλεί το ban. Εγώ μίλησα στα ίσια αντί να ασχοληθώ με την πάρτη σου χωρίς λόγο. Εσύ ασχολήθηκες με αφορμή που ήταν στη φαντασία σου και ζητάς και τα ρέστα που στην είπα..εξάλλου εσύ πρώτος προκαλείς λέγοντας με " Νικολακι" και σε ενόχλησε που πήρες απάντηση ? Λυπάμαι φίλε μου αλλά δεν έχεις μάθει να "ακούς" μόνο να λες.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μα προφανώς εχεις καλο αν αναφέρεσαι στο σ8 που δεν αναφέρθηκα καν όσο για τη γνώμη μου για το g6 αν την ρωτάνε 10 φορές, θα την γράψω 10 φορές. Αν κουράστηκες μην την διαβάζεις. Και κάνε μου αναφορά, δεν με ενοχλεί το ban. Εγώ μίλησα στα ίσια αντί να ασχοληθώ με την πάρτη σου χωρίς λόγο. Εσύ ασχολήθηκες με αφορμή που ήταν στη φαντασία σου και ζητάς και τα ρέστα που στην είπα.. Έλεος φίλε μου

 

Όλα τα μνμ περιέχουν ακύρωση της κάμερας του g6 σε σχέση με το σ8 ...kepp going...Εκτός κι αν γράφεις χωρίς να ξέρεις τι γράφεις.Κάνε ένα backread και ξεκόλλα.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα μνμ περιέχουν ακύρωση της κάμερας του g6 σε σχέση με το σ8 ...kepp going...Εκτός κι αν γράφεις χωρίς να ξέρεις τι γράφεις.Κάνε ένα backread και ξεκόλλα.

 

Δηλαδή που να μην έλεγα v30 και να έλεγα και s8. Θα έπρεπε να με κρεμασεις.

Για να μην κλαις, η καμερα Του g6 είναι η καλύτερη όλων, ειδικά του s8. Όποιος έχει σ8 που κάνει και ένα κάρο λεφτά είναι και χαζός που τα έδωσε. Μην αναρωτιέστε λοιπόν τι να πάρετε.

G6 που είναι σε όλα καλύτερο αλλά κυρίως στην κάμερα.

Εντάξει φιλαράκι, ευχαριστημένος ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή που να μην έλεγα v30 και να έλεγα και s8. Θα έπρεπε να με κρεμασεις.

Για να μην κλαις, η καμερα Του g6 είναι η καλύτερη όλων, ειδικά του s8. Όποιος έχει σ8 που κάνει και ένα κάρο λεφτά είναι και χαζός που τα έδωσε. Μην αναρωτιέστε λοιπόν τι να πάρετε.

G6 που είναι σε όλα καλύτερο αλλά κυρίως στην κάμερα.

Εντάξει φιλαράκι, ευχαριστημένος ?

 

...keep going

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη υμίν αδέλφια...

Ο φίλος που έχει και s8 και g6 καλά κάνει και τα έχει.

Ας μας το υπενθυμίσει όμως καμία 20αριά σελίδες μετά αν γίνεται. Τουλάχιστον.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα μνμ περιέχουν ακύρωση της κάμερας του g6 σε σχέση με το σ8 ...kepp going...Εκτός κι αν γράφεις χωρίς να ξέρεις τι γράφεις.Κάνε ένα backread και ξεκόλλα.

 

Την αλήθεια λέει και καλά κάνει που το λέει, δε σε έκανε κανείς moderator για να ορίζεις τι θα γράφετε στην αγαπημένη σου συσκευή .

 

Νίκο , χαράς στο κουράγιο σου που ασχολείσαι ακόμα με άτομα που αν τους προσβάλεις την συσκευή το παίρνουν προσωπικά. Μη τους το χαλάς , το G6 έχει την καλύτερη κάμερα του 17.

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη υμίν αδέλφια...

Ο φίλος που έχει και s8 και g6 καλά κάνει και τα έχει.

Ας μας το υπενθυμίσει όμως καμία 20αριά σελίδες μετά αν γίνεται. Τουλάχιστον.

 

Τι εννοείς ? Να λέω ότι έχω και τα 2? Για ποιο λόγο ? Επίσης έχω υπογραφή. Τέλος, απάντησα σε ένα ποστ για σύγκριση με g5 και μου λέτε για σ8 όταν δεν το έχω αναφέρει καν... Δεν μπορώ να καταλαβω καν τον λόγο που το συζητάμε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα νημα που ως επίσημο πρέπει για κάποιους να επιτελέσει το "σκοπό" του, ήτοι μόνο διθυράμβους και αποθέωση.

 

Ευτυχώς κάποιοι έχουμε καλή μνήμη για να ξεχωρίζουμε την ηρα από το σιτάρι.

Link to comment
Share on other sites

Αγορές από Κίνα: προσοχή στα νέα τέλη εκτελωνισμού των ΕΛΤΑ

 

Πηγη ::

https://gr.gizchina.com/2017/08/02/agores-apo-kina-chamos-ta-nea-teli-ektelonismou-ton-elta/

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς κάποιοι έχουμε καλή μνήμη για να ξεχωρίζουμε την ηρα από το σιτάρι.

 

Κι εμείς ξέρουμε και αναλόγως ψωνίζουμε.

Και πιο ακριβά από ότι βγάζει η Samsung σε κινητή τηλεφωνία.

Αλλά δεν πρηζουμε συνέχεια τους άλλους για το πόσο καλό είναι το δικό μας γκατζετάκι.

Παρακολουθούμε, αναφέρουμε προβλήματα και λύσεις, τη γνώμη μας αραιά και που, για συσκευές που έχουμε, είχαμε ή θα αποκτήσουμε.

Αλλά εσείς εδώ έχετε ξεφύγει.

Οι μισές σελίδες σε αυτό το θέμα, είναι μια αντιπαράθεση κατόχων s8 και G6.

Δεν βοηθάει πουθενά τον αναγνώστη.

Αυτό θέλω να πω, φίλους δεν έχω εδώ μέσα, να με υποστηρίζουν όπως βλέπω ότι ευχάριστα κάνουν διάφοροι.

Καλή συνέχεια, ελπίζω με ποιότητα και πλούτο επιχειρημάτων.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς ξέρουμε και αναλόγως ψωνίζουμε.

Και πιο ακριβά από ότι βγάζει η Samsung σε κινητή τηλεφωνία.

Αλλά δεν πρηζουμε συνέχεια τους άλλους για το πόσο καλό είναι το δικό μας γκατζετάκι.

Παρακολουθούμε, αναφέρουμε προβλήματα και λύσεις, τη γνώμη μας αραιά και που, για συσκευές που έχουμε, είχαμε ή θα αποκτήσουμε.

Αλλά εσείς εδώ έχετε ξεφύγει.

Οι μισές σελίδες σε αυτό το θέμα, είναι μια αντιπαράθεση κατόχων s8 και G6.

Δεν βοηθάει πουθενά τον αναγνώστη.

Αυτό θέλω να πω, φίλους δεν έχω εδώ μέσα, να με υποστηρίζουν όπως βλέπω ότι ευχάριστα κάνουν διάφοροι.

Καλή συνέχεια, ελπίζω με ποιότητα και πλούτο επιχειρημάτων.

 

+ 100000000000000000000

 

Καποτε το myphone ηταν myphone αξιολογο.....τωρα εχουν μπει μεσα τα παιδακια και το εχουν κανει μεγαλη πατατα....μηω πω κατι αλλο....:X

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

+ 100000000000000000000

 

Καποτε το myphone ηταν myphone αξιολογο.....τωρα εχουν μπει μεσα τα παιδακια και το εχουν κανει μεγαλη πατατα....μηω πω κατι αλλο....:X

 

Το πρόβλημα με κάθε φόρουμ δεν είναι τα παιδάκια που λες (φυσικά ο nikos_mpl δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία), αλλά τα κάθε είδους fan boys και haters των εταιριών που τυφλώνονται από την αγάπη ή το μίσος αντίστοιχα και γράφουν Ο,ΤΙ θέλουν παραπληροφορώντας τον κόσμο που μπαίνει να διαβάσει/μάθει 2 πράγματα.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με κάθε φόρουμ δεν είναι τα παιδάκια που λες (φυσικά ο nikos_mpl δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία), αλλά τα κάθε είδους fan boys και haters των εταιριών που τυφλώνονται από την αγάπη ή το μίσος αντίστοιχα και γράφουν Ο,ΤΙ θέλουν παραπληροφορώντας τον κόσμο που μπαίνει να διαβάσει/μάθει 2 πράγματα.

 

Δεν ονοματοποιησα καποιον φυσικα και ο Νικος δεν ειναι σε αυτη την κατηγορια.....

Απο την αλλη αν δεν ηταν παιδακια αλλα ωριμοι αντρες δεν θα παρεξηγιοντουσαν,τσακωνοντουσαν για μια συσκευη που λεγεται κινητο τηλεφωνο...θα κυλουσαν ολα αρμονικα....

 

Εχει καταντησει οπου μπεις σε thread τσακωμοι...vs,και ο ενας να την πει στον αλλον

 

Το 2008 που ειχα μπει και οι τοτε συμφοριτες...βγαιναμε κιολας να πιουμε μπυρα ,να κανουμε χαβαλε,με το γελιο,οχι αυτη την καταντια.....που ειναι τωρα....

 

Και ολα αυτα για ορισμενους στην πλειοψηφια...ωριμα...ανωριμα παιδακια

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Δεν ονοματοποιησα καποιον φυσικα και ο Νικος δεν ειναι σε αυτη την κατηγορια.....

Απο την αλλη αν δεν ηταν παιδακια αλλα ωριμοι αντρες δεν θα παρεξηγιοντουσαν,τσακωνοντουσαν για μια συσκευη που λεγεται κινητο τηλεφωνο...θα κυλουσαν ολα αρμονικα....

 

Εχει καταντησει οπου μπεις σε thread τσακωμοι...vs,και ο ενας να την πει στον αλλον

 

Το 2008 που ειχα μπει και οι τοτε συμφοριτες...βγαιναμε κιολας να πιουμε μπυρα ,να κανουμε χαβαλε,με το γελιο,οχι αυτη την καταντια.....που ειναι τωρα....

 

Και ολα αυτα για ορισμενους στην πλειοψηφια...ωριμα...ανωριμα παιδακια

 

Αν δεν είμαι πως επικροτεις ένα ποστ που η αιτία για να γραφτεί είναι το κράξιμο προς εμένα.

Πότε σας επρηξα εγώ με το σ8 εδώ μέσα ??

Λοιπόν για να τελειώνουμε γιατί νομίζω έχουμε ξεφύγει.

Είμαι πολλά χρόνια εδώ και έχω αλλάξει πολλές εταιρείες. Πάντα ήμουν fan της δικής μου απόλαυσης. Ποτέ δεν μπήκα στη διαδικασία να εκθιαζω μια συσκευή επειδή την είχα αν δεν άξιζε. Κάποτε που είχα σονυ ρωτούσαν για κάμερα και οθόνη και έλεγα, αντε σε άλλη μάρκα.

 

Όσο για το g6, όπως και για κάθε κινητό που με ενδιαφέρει θα λέω την άποψή μου. Και τέλος πάντων όποιος έχει δει εδώ ποστ μου που να προωθώ το σ8 έναντι του g6 ας μου τα παραθέσει. Είπα ότι θα κάνω σύγκριση και κάνω, και θα είναι στη διάθεσή σας.

Τέλος αν βγει καλύτερο το ένα ή το άλλο πάλι θα το πω.

Πραγματικά λυπάμαι που βλέπω τόσο φανατισμο, βλέπω άτομα να λένε το άσπρο μαύρο και δεν σας ενοχλεί αλλά άμα πούμε κάτι για την αγαπημένη σας συσκευή σας πειράζει λες και παίρνετε κάνα bonus.

Ζητήστε λοιπόν το μόνιμο μπαν μου αν σας ενοχλώ τόσο, εγώ δεν σας κάνω την χάρη να σταματήσω να είμαι αυτός που είμαι

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...